Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Smuda dwukrotnie, z Widzewem i Legią odpadał przez Udinese. Teraz powinno się sprawdzic powiedzenie, że do trzech razy sztuka!

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      No to podwójnie się ucieszę, jeśli przejdą dalej. Udinese gra taki klasyczny, cwaniacki włoski futbol, jakiego nie cierpię.
      A to ciekawe, bo taki Boniek twierdzi, że grają ofensywnie i przyjemnie dla oka.

      Comment

      • peixe
        Senior
        • 03-2008
        • 115

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
        Smuda dwukrotnie, z Widzewem i Legią odpadał przez Udinese. Teraz powinno się sprawdzic powiedzenie, że do trzech razy sztuka!
        Udinese to juz nie tamten zespol z wielkimi gwiazdami(Bierhoff, Amoroso, Helveg). Wtedy Widzewiacy odpadli juz przed drugim meczem, w szatni, podczas gdy dzisiejszy Lech walczy do konca, czesto bez wzgledu na wynik. Moze strzela Udine gola a la Bogusz A.D. 1997(ktos to jeszcze pamieta ?
        Last edited by peixe; 20-12-2008, 13:56.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
          A to ciekawe, bo taki Boniek twierdzi, że grają ofensywnie i przyjemnie dla oka.
          Nie będę się upierał, widziałem tylko ich mecze z Borussią. No dobra, jestem italofobem.

          Comment

          • kibi
            Senior
            • 07-2004
            • 1875

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            No dobra, jestem italofobem.
            Iberofobem chyba też:
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja nie przepadam za atmosferą nienawiści towarzyszącą tym spotkaniom. Dodatkowo denerwuje mnie określenie "derby Europy"...
            Też mi nienawiść: hasło „Madrid cabron saluda al campeon” (Real rogacz kłania się mistrzowi) to tak jakby na naszych meczach krzyczeli "PZPN- łajdacy" albo "sędzia- kalosz"

            Comment

            • Jadoo
              Senior
              • 10-2008
              • 339

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
              "PZPN- łajdacy" albo "sędzia- kalosz"
              chciałbym kiedyś takie hasła na meczu usłyszeć

              Comment

              • Jadoo
                Senior
                • 10-2008
                • 339

                Udinese jest do pojechania, lech musi tylko wyłączyć 3 najwieksze gwiazdy; Di Natale, Quagliarella i Inler, brzmi łatwo, nie?

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Kibi, nie przypadkiem Real i Barca umówiły się, że podczas tych meczów na trybunach zasiadają tylko kibice gospodarzy.

                  Comment

                  • peter007
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 2820

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jadoo Wyświetlenie odpowiedzi
                    Udinese jest do pojechania, lech musi tylko wyłączyć 3 najwieksze gwiazdy; Di Natale, Quagliarella i Inler, brzmi łatwo, nie?
                    Chyba te "gwiazdy" to za duże słowo, bo w dzisiejszych czasach na próżno poza Mediolanem, Rzymem czy Turynem szukać gwiazd. Ktoś kto nie interesuje się Serie A raczej o nich nie słyszał, a jeśli nie to trudno ich nazwać gwiazdami
                    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                    Comment

                    • zgroza
                      Senior
                      • 03-2008
                      • 3598

                      Słyszałem o Di Natale kiedyś, a ze sportu pasjonuje się siatką i żużlem.
                      Lotna ekspozytura browaru

                      Też Was kocham.

                      Comment

                      • peter007
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 2820

                        No proszę, jest przykład. Z trzech gwiazd słyszał kiedyś o jednej, która to właśnie kiedyś miała szansę zagościć na dłużej w kadrze Włoch ale jakoś wyszło inaczej. Takich błysków formy i gwiazdorstwa (z naciskiem na to drugie) w Polsce też było sporo. Włosi obawiają się Lewandowskiego, czy to znaczy, że jest gwiazdą? Nie, bo gdyby nie trafili na Kolejorza to raczej nie dowiedzieliby się w ogóle, że ktoś taki istnieje. Najzwyczajniej przejrzeli kilka ostatnich spotkań Lecha no i wyszło, że taki młodzian trochę potrafi
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • Jadoo
                          Senior
                          • 10-2008
                          • 339

                          Nie no tak mi szczęka opadła, że teraz okłady robię
                          Trzeba być wielkim znawcą pisząc, że Di Natale (repraezentacja Włoch- 25 meczów(9bramek)), Quagliarella (9(3)) i Gokhan Inler (Szwajcaria- 23(1)) nie są dla maluczkich lechitów gwiazdami, nie próbuj ich do Maldiniego, Kaki, Del Piero, Ibrahimovica itp. porównywać

                          Co do Lewandowskiego... 1liga, Znicz Pruszków- 31(21), po tym sezonie ofert miał że , świaczyć o tym może choćby fakt, że Lech dał Zniczowi za niego 1,5mln...
                          Co nie zmienia faktu, że nie uważam go za gwiazdę, póki co to duży talent peace

                          Comment

                          • peter007
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 2820

                            Nie ma czegoś takiego jak półgwiazda. Więc albo nimi nie są albo skoro ich za gwiazdy uważasz to musisz ich porównać z tymi których wymieniłeś. Gwiazda to gwiazda.
                            A co do Lewandowskiego to angielskie media nazwały go "polskim Fernando Torresem" klik


                            Z innej beczki: Matusiak jednak postanowił pogodzić się z piłką i wzmacnia łódzki Widzew i mam nadzieję, że będzie z niego pożytek
                            Last edited by peter007; 22-12-2008, 17:00.
                            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                            Comment

                            • Jadoo
                              Senior
                              • 10-2008
                              • 339

                              No więc gwiazda- pojęcie względne


                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika www.widzewiak.pl
                              Matusiak podpisze we wtorek
                              Poniedziałek, 22.12.2008 16:11

                              Potwierdziły się informacje "Widzewiaka". We wtorek podczas konferencji prasowej Radosław Matusiak podpisze kontrakt z Widzewem. Łódzki klub rozesłał już do mediów zaproszenia na konferencję. Co prawda, w ich treści znalazła się jedynie informacja, że nastąpi uroczyste podpisanie kontraktu z nowym zawodnikiem. Bez trudu można się jednak domyślać, że chodzi właśnie o Matusiaka. Przecież nie o któregoś z młodych zawodników, testowanych podczas zamkniętych meczów castingowych.
                              Atak Robak-Matusiak w Widzewie...

                              Comment

                              • Jadoo
                                Senior
                                • 10-2008
                                • 339

                                nie no peter007 o kilka sekund mnie wyprzedził pzdr

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎