przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    Kiszot, piszesz rzeczy być może słuszne, ale mijające się z rzeczywistością.
    Klub grający w ekstraklasie ma mieć stadion o jakichś tam parametrach, ale wcale nie musi mieć kibiców na trybunach. Może zrezygnować ze wszystkich, może usunąć kilku, z którymi mu nie po drodze.
    Masz rację co do jednego, jeśli im się to nie podoba, to mogą skierować sprawę do sądu.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
      ... Niektórzy kibice mieli dość – odeszli od macierzystych klubów. Dość czekania latami [sic!] na karnet za grube setki funtów. Dość komercjalizacji i dość ograniczeń. Założyli własne kluby, zaczęli od najniższych lig...
      A ktoś im zabrania założyć swój własny, jedynie prawdziwy klub, którego będą właścicielami i najwierniejszymi kibicami? Nikt nikogo nie zmusza do kibicowania Legii, to ich własny wybór.

      Comment

      • jablon
        Senior
        • 12-2008
        • 179

        Dobrze, że angielskie piwo jest trudno dostępne, nie będę miał problemów z omijaniem takiego szerokim łukiem

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8103

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
          A ktoś im zabrania założyć swój własny, jedynie prawdziwy klub, którego będą właścicielami i najwierniejszymi kibicami? Nikt nikogo nie zmusza do kibicowania Legii, to ich własny wybór.
          To nie takie proste.Kibicowanie to jak każda inna pasja.kibicujesz jednej drużynie na całe życie.Jak zbierasz przez pół życia etykiety to nie zostawiasz ich nagle i nie przerzucasz się na kapsle.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            To ci w Anglii mogą, a w Polsce nie?

            Cały ten artykuł jest do bani. Jeśli sam w niego nie wierzysz, to po jaką cholerę zamieszczasz? Wczoraj na meczu MU wcale cicho nie było. Może z taśmy puszczali?

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8103

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
              To ci w Anglii mogą, a w Polsce nie?

              Cały ten artykuł jest do bani. Jeśli sam w niego nie wierzysz, to po jaką cholerę zamieszczasz? Wczoraj na meczu MU wcale cicho nie było. Może z taśmy puszczali?
              Kurcze krzysiu,tobie to jak dziecku.
              Owszem w Anglii kibica pozakładali swoje kluby ale generalnie chodzi na ich mecze mały procent tych co chodzą na mecze macierzystych klubów.Co to jest nawet i 5-6 tyś w porównaniu do 30 tyś?
              Co do MU to nie wiem bo nie oglądałem ale to nie jest to co kiedyś.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                Co to jest nawet i 5-6 tyś w porównaniu do 30 tyś?.
                Jak co ma? To 20%. Na twoją Polonię tyle chodzi?

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                Co do MU to nie wiem bo nie oglądałem ale to nie jest to co kiedyś.
                Po prostu genialne. Nie widziałem, ale wiem.

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8103

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                  Jak co ma? To 20%. Na twoją Polonię tyle chodzi?
                  Chodzi
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                  Po prostu genialne. Nie widziałem, ale wiem.
                  Chodziło mi o ten mecz.A atmosfera nie jest już taka sam jak paręnaście lat temu.I to nie tylko na MU ale na całej Premiership.Nowobogaccy czy turyście nie sa związani z klubem na dobre i na złe i nie będą tak zywiołowo dopingowac klubu jak kibice którzy chodzą na mecze od dziecka.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • jablon
                    Senior
                    • 12-2008
                    • 179

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                    Wczoraj na meczu MU wcale cicho nie było. Może z taśmy puszczali?
                    Z taśmy nie puszczali, ale do Rzymu czy Aten to im dużo brakowało.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8103

                      Ja już się nie mogę doczekać Najstarszych Derbów Śląska.
                      POlonia ugrała tylko punkcik z Wisłą a Ruch jest bez punktu.Powinni gryźć trawę i jedni i drudzy a jak będzie to zobaczymy w sobotę.
                      Last edited by kiszot; 12-03-2009, 21:35.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Ja też odliczam godziny do naszego meczu.Szalik nowy się kupi, na stadionie kupię sobie "super" kiełbaskę, świeżutką bułeczkę, oraz popcorn, w trakcie trwania pierwszej połowy(po co stać w przerwie w kolejce) wyskoczę po popcorn i Colę, w razie "w" wezmę też słonecznik, szkoda,że jeszcze tyskiego w plastiku nie można będzie kupić 10 minut przed końcem wyjdę , bo tłok w autobusach i tramwajach jest nie do wytrzymania.
                        Końcowy wynik sprawdzę w internecie.
                        Teraz taka kolejna ciekawostka.
                        Ślęza Wrocław w zawieszeniu do 31 marca

                        Dzisiaj w Warszawie prezesi klubów II ligi debatowali na temat rozpoczynających się w sobotę rozgrywek ligowych. Co najistotniejsze, zebrane gremium nie zgodziło się na fuzję Gawina Królewska Wola ze Ślęzą Wrocław, dlatego też decyzja o przenosinach klubu z Królewskiej Woli została zawieszona do 31 marca.

                        Tym samym planowany na 28 marca mecz wyjazdowy Kotwicy nie odbędzie się. W tym terminie kołobrzeżanie rozegrają mecz sparingowy ze szwedzkim trzecioligowcem.

                        Tydzień wcześniej wrocławianie mają zagrać z Nielbą Wągrowiec, ale także rozegranie i tego spotkania stoi pod znakiem zapytania.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • Promil03
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 2833

                          U nas niestety falstart na początek wiosny. Zagłębie przegrało z Rakowem 0:1. Wynik nie jest w tym wszystkim najgorszy. Gorzej z grą naszych "gwiazd". Nie graliśmy praktycznie nic. Mieliśmy co prawda kilka sytuacji pod bramką, ale wynikały one raczej ze słabej gry obronnej Rakowa. Straciliśmy jednak 3 punkty.
                          Na trybunach ok. 5000 kibiców, w tym liczna ekipa z Częstochowy. Za tydzień gramy z Elaną w Toruniu i po tym co pokazaliśmy dzisiaj trudno o optymizm.

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            U nas około 6500-7000 koła i z 80 -100 kibiców z Kluczborka .Co jak na III ligę jest bardzo dobrym wynikiem.
                            Gra beznadziejna, w pierwszej połowie jedynie strzał w poprzeczkę(strzelał nasz) i to koniec emocji.Przewaga cały czas po naszej stronie, ale murowanie bramki przez gości wręcz perfekcyjne.W drugiej połowie obrońca z Kluczborka zabawił się w siatkarza, ale bardzo słabo sędziujący te zawody sędzia dziwnie tego nie zauważył, potem faul w polu karnym , też umknął jemu uwadze...Najciekawsza była sytuacja kiedy padła bramka.Kontuzjowany gracz naszych adwersarzy leżał na naprawdę znakomicie przygotowanej murawie, ale to przyjezdni przeprowadzali kontratak i nie kopnęli piłki w aut, nasi przejęli piłkę po kilkudziesięciu sekundach, ale ich zawodnik dalej leżał, zrobili akcję i w 83 minucie w końcu zdobyli bramkę.Goście nie mieli pretensji.
                            Wymęczone zwycięstwo, ale jest.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8103

                              Rozumiem przegrać mecz po walce ale oddać punkty bez gry? Juz dawno Polonia nie przegrała 3:0 po tak kompromitującej grze.No ale za to możemy podziękować prezesowi który w przerwie zimowej sprzedał 3 podstawowych piłkarzy.Mało tego,sprzedał po jednym najlepszym zawodniku z każdej formacji no i zaraz gra sie posypała.Aż się boję co będzie w Gdańsku.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 4229

                                Priorytetem było znalezienie środkowego pomocnika i co martwi nadal go nie mamy.
                                Korona w drugiej połowie opanowała środek, miała tez Ediego - ten zawodnik to na pewno jedna z gwiazd w ogóle polskiej piłki ligowej.
                                Choć po pierwszej połowie powinno być 3 zero i wtedy myślę, że nawet on by nie pomógł. Żal tej sytuacji gdy Robak kiwnął Nawotczyńskiego i jakoś się nie przyłożył do strzału.
                                Po obejrzeniu meczu na itvp.pl stwierdzam też, że należała się Kuzerze czerwona kartka za vrutlany atak na wychodzącego na czystą pozycję Budkę i żółta Sobolewskiemu za uderzenie Łukasza Brozia bez piłki (po faulu Brozia).

                                Kibicowsko prezentujemy przygotowaną przez ultrasów razem z naszymi świętokrzyskimi FC ze Skarżyska, Starachowic, Końskich, Ostrowca oraz Kielc- oprawę -My tu dzierżymy koronę, Świętokrzyskie piekielnie czerwone. Bilety były mocno racjonowane, dostaliśmy ich tylko 770 ale na sektor udało się wejść jakiemuś 1000, kilkaset osób zostaje pod bramą gdzie trwa zabawa i doping momentami słyszalny na stadionie (polecam filmiki na youtube).

                                Ogólnie dobry wyjazd szkoda tylko straconych obu bramek w końcówkach meczu. Mam nadzieję, że występ Grzeszczyka słabiutki to tylko pierwsze koty za płoty i będzie lepiej. Obu Litwinom Pance i Sernasowi nie poszedł na zdrowie wyjazd na kadrę. Matusiak jeszcze fizycznie nieprzygotowany. Bieniuk jeden błąd ale ogólnie spokój, trochę jednak druga bramka jego wina -brak komunikacji z Ukahem.
                                Korona - awansuje.
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...