przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • babalumek
    Senior
    • 02-2004
    • 1207

    A póki co, walkowery dostają przeciwnicy... IV ligowych rezerw Ślęzy grających w miejscu dotychczas zajmowanym przez pierwszą drużynę. Powód prosty - brak zgody miasta i policji miłościwie nam panującej na organizację meczów na stadionie przy Wróblewskiego. Nic to że stadion i boisko lepsze od większości drużyn występujących w IV lidze. Nic to że w rundzie jesiennej IV ligowa Ślęza rozegrała wszystkie swoje mecze na tym obiekcie normalnie, spokojnie i bez przeszkód. Teraz nie bo nie. Czekają na uzasadnienie a póki co Jelenia Góra ucieszyła się z niespodziewanych 3 pkt.
    Ostatnio przeczytałem zaskakujący dla mnie wywiad w Słowie Sportowym bodajże właśnie z panem Padewskim odnośnie tego całego zamieszania. Trochę mnie, że tak powiem "ścięło". Stwierdza on tam, ni mniej ni więcej, że wszystko zaczęło się od nieobecności działaczy DZPN na "przedwyborczym ochlaju Laty", na którym to odczytano ten fakt jako zdradę i targowicę i w zamian wycięto działaczy z Dolnego Śląska z zarządu PZPN. Objawia się to m.in blokowaniem tej fuzji Gawina ze Ślęzą. Dalej Padewski stwierdza krótko że oni wolą współpracę z Niemcami niż z Latą i bliżej im w sposobie myślenia i działania do Berlina niż do Warszawy.
    MRKS Kuźnia Jawor

    WTS Sparta Wrocław

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      W takich warunkach ogląda się mecze w Jarocinie(oczywiście to klatka dla kibiców gości)Widoczność zerowa...Czy to nie jest kpina ?
      Click image for larger version

Name:	AAA.jpg
Views:	1
Size:	85,8 KB
ID:	2028222


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
        W takich warunkach ogląda się mecze w Jarocinie(oczywiście to klatka dla kibiców gości)Widoczność zerowa...Czy to nie jest kpina ?
        Kpina, ale lepiej taka niż inna. Pisaliśmy, już w tym temacie, że kibice przyjezdni nie będą wpuszczania w tej rundzie na Legię, Wisłę, Lecha i kilka innych. To jest dopiero kpina!
        Jesteś jednak, jak obserwuję, aktywnym kibicem i wiesz na pewno, że na wyjazdach nie tylko o komfort oglądania meczu chodzi . Jarocin leży na terenach Lecha, to emocji dla Pogoniarzy pewnie nie zabraknie.

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Halo, fani Boruca! Co powiecie?

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
            Halo, fani Boruca! Co powiecie?
            Nie jestem fanem Boruca, ale szkoda mi go, pogubił się ostatnio strasznie,LEO nie powinien go dzisiaj wystawiać.Cóż nie tylko Boruc przegrał mecz(zawalił dwie bramki), gra naszych chłopaków wyglądała dzisiaj dramatycznie , tak bywa niestety.Ciężko będzie już coś zrobić w tych eliminacjach
            P.S Ty arcy już tylko masz w podpisie Warszawa?Jestem pod wrażeniem


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • albeertos
              Senior
              • 10-2001
              • 2313

              Mi go nie szkoda. Niech wraca do Glasgow i prowokuje protestantów, lepiej mu z tym idzie niż z grą w bramce.
              Nie wiem dlaczego dzisiaj zagrał. Za zasługi z Euro 2008 awansów na MŚ nie rozdają.
              (_)>
              Nigdy się nie poddawaj!!!
              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
              Lech jest tam gdzie jego wiara
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9775

                Po meczu, w trakcie tzw. loży szyderców, Szaranowicz powiedział: "Jeleń - niechciane dziecko tej reprezentacji" .
                A Boruc...? Cóż... Eeechhhh...
                I jeszcze ta nachalna reklama tyskacza - same porażki...

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8103

                  No cóż,ja swoje zdanie o reprezentacji wyraziłem już dawno,za co zostałem zjechany z góry na dół.Jak widać miałem jednak rację.Żeby mieć drużynę to trzeba mieć Zawodników a tych u nas brakuje.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • naczelnik
                    Senior
                    • 08-2003
                    • 1884

                    Odpalilem sobie radio, a tam, ze pilka wpada do pustej bramki, bo bramkarz-pewnie na piwie-opuscil ustalona pozycje.
                    Kto gral z kim ?
                    Popieram domowe browary!

                    Polakom gratulujemy naczelnika

                    Zamykam browar.
                    Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                    gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                    Comment

                    • grzech
                      Senior
                      • 04-2001
                      • 4592

                      Bramkarz był, ale za to piłka opuściła swą trajektorię.

                      Podobną bramkę puścił kiedyś Khan.

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                        Nie wiem dlaczego dzisiaj zagrał. Za zasługi z Euro 2008 awansów na MŚ nie rozdają.
                        Miał grać Fabiański, ale dostał jakiejś infekcji, a do Załuski chyba Leo nie jest przekonany.

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6716

                          A jednak po raz kolejny się okazało, że Boruc to PARÓWA!!!
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • Promil03
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2833

                            Ale ciulowa sobota. Najpierw moje Zagłębie przegrało z ostatnią w tabeli Polonią Słubice, a potem nasze Orły dały ciała.
                            Co do Zagłębia to zagrali żenujące spotkanie, jeszcze gorsze od tego z Rakowem. 2 tygodnie temu to przynajmniej biegali, dzisiaj nie było ich nawet na to stać. Zostali pożegnani burzą gwizdów.
                            Co do reprezentacji... No cóż, szkoda... Boruc jak to Boruc, raz go kochamy za mecze, które nam wygrywa, drugim razem zakopalibyśmy go żywcem. Inna sprawa, że przy pierwszej bramce zawinili na równi obrońcy, a przy trzeciej miał po prostu cholernego pecha.
                            Nic tam, trzeba grać dalej. Słoweńcy zremisowali z Czechami, a to dla nas najlepszy wynik jaki mógł paść.
                            Na osłodę sportowego weekendu może Kubica jutro dobrze rozpocznie sezon. Oby...

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
                              Na osłodę sportowego weekendu może Kubica jutro dobrze rozpocznie sezon. Oby...
                              Niestety nie ukończył wyścigu.

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                                No cóż,ja swoje zdanie o reprezentacji wyraziłem już dawno...
                                Żeby mieć drużynę to trzeba mieć Zawodników a tych u nas brakuje.
                                Jakoś w Polonii Bytom to ci nie przeszkadza.

                                Comment

                                Przetwarzanie...