przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3605

    Najlepsza jest tabela. Wyprzedzamy jedynie... San Marino.
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
      Kpina, ale lepiej taka niż inna. Pisaliśmy, już w tym temacie, że kibice przyjezdni nie będą wpuszczania w tej rundzie na Legię, Wisłę, Lecha i kilka innych. To jest dopiero kpina!
      Jesteś jednak, jak obserwuję, aktywnym kibicem i wiesz na pewno, że na wyjazdach nie tylko o komfort oglądania meczu chodzi . Jarocin leży na terenach Lecha, to emocji dla Pogoniarzy pewnie nie zabraknie.
      Was nie za dużo przyjechało do miasta gdzie jakiś czas temu sporo się słyszało.
      Ja nie mam zamiaru z czegoś takiego "ogladać" meczu.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
        Was nie za dużo przyjechało do miasta gdzie jakiś czas temu sporo się słyszało.
        Ja nie mam zamiaru z czegoś takiego "ogladać" meczu.
        Możesz wyjaśnić o jaki mecz Ci chodzi, może być na PW.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Się zaczyna grać przy stanie 3:1 pod koniec meczu, się przegrywa... Jednak wygrana z Czechami nie była zapowiedzią dobrej formy, tylko swego rodzaju wypadkiem przy pracy. Co prawda 6 punktów straciliśmy tylko i wyłącznie przez Boruca, ale gra w polu wyglądała katastrofalnie. W takim tempie to i ja bym mógł ze 45 minut w Belfaście pobiegać. Technicznie też bym raczej nie odstawał.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
            Możesz wyjaśnić o jaki mecz Ci chodzi, może być na PW.
            O mecz właśnie w Jarocinie , było Was 19 osób, a że o tym mieście było głośno? Było z powodu Festiwali Ot tyle.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              Dobrze, że mało meczu widziałem zza głów innych osób Boruc się skończył jako piłkarz - przynajmniej w kadrze. Reszta wcale nie lepiej tylko ich błędy są mniej widoczne. Jedynie Jeleń i Saganowski i Błaszczykowski któym się chciało i jednoczesnie coś potrafili zagrać. Coraz mniejsze szanse na awans.


              Nie był to udany wykend. Widzew nie powiększył przewagi choć była na to szansa. Fatalny mecz z Flotą i Znicz liderem. Walka do samego końca będzie.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz


                Nie był to udany wykend. Widzew nie powiększył przewagi choć była na to szansa. Fatalny mecz z Flotą i Znicz liderem. Walka do samego końca będzie.
                No mieliście sporo szczęścia , że było 0:0.Bramka na początku meczu na 1:0 nieuznana-gdzie tam był spalony?Do tego strzał w słupek.Matusiak potykał się o swoje nogi.
                Zdziwiło mnie ,ze napisano na forum Widzewa ,że na meczu było 1500 ludzi w tym 500 Widzewa To normalnie jaja jakieś.Podać przy tak małej ilości o 100% mniej kibiców gospodarzy to doprawdy ciekawostka


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • bayern71
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1004

                  Boruca szkoda. Na takiej murawie trzeba pilkę asekurować. Zgubiła go pewnosc siebie. Ale ten mecz to kolejny pokaz bezradności Leo. Kilka lat juz zajmuje sie selekcjonoaniem pilkarzy i znowu przed ważnym meczem jest łapanka. Zbawcą miał być Trałka (nigdy nie zagrał w ważnym meczu), zagrał Bandrowski tak jak umie czyli bezbarwnie. Niechciany i lekceważony przez lata Jeleń przyjeżdza i o malo co nie ratuje mu tylka. W rezerwie prawie cały mecz przesiaduje będący w niezłej formie Saganowski, za to w napadzie wystawia się Rogera, ktory jest pilkarzem dobrym technicznie ale o motoryce, która uniemozliwia mu rywalizację na poziomie miedzynarodowym. koniecznosc dobiegnięcia do piłki oznacza jej stratę. To co zagrała obrona wołalo o pomstę do nieba. Jak słudznie zauwazył Szczęsny wszyscy piłkarze słaniali się na nogach. albo dostali w kosc na zgrupowaniu albo wrocił zwyczaj chlania do rana na zgrupowaniach.
                  Mam nadzieję, że tym razem poziom zenady zostal przekroczony i Holender zacznie wyglaszac swoje śmieszne teorie w Feyenoordzie juz poza czasem wolnym od pracy

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                    No mieliście sporo szczęścia , że było 0:0.Bramka na początku meczu na 1:0 nieuznana-gdzie tam był spalony?Do tego strzał w słupek.Matusiak potykał się o swoje nogi.
                    Zdziwiło mnie ,ze napisano na forum Widzewa ,że na meczu było 1500 ludzi w tym 500 Widzewa To normalnie jaja jakieś.Podać przy tak małej ilości o 100% mniej kibiców gospodarzy to doprawdy ciekawostka
                    No nie wiem kto tak podał ale wiesz jak jest z ogólnym forum.
                    Floty jakieś 3500, może 4000, w młynie kilkaset. Ładnie dopingują cały mecz plus mała oprawa.
                    Nas 504 sprzedane bilety, trochę osób bez biletów.
                    Sam mecz to żenada, nasi piłkarze bez ambicji i co gorsza bez umiejętności. Flota powinna wygrać to prawda.
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                      Podać przy tak małej ilości o 100% mniej kibiców gospodarzy to doprawdy ciekawostka
                      Ktoś podał, że było ich 0?

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
                        Boruc jak to Boruc, raz go kochamy za mecze, które nam wygrywa
                        Przecież Boruc najlepiej wypadał w meczach z Niemcami. Oba Polska przegrała.

                        Comment

                        • Promil03
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 2833

                          Nie przesadzaj. Artur rozegrał w reprezentacji 41 spotkań. W kilku bronił naprawdę bardzo dobrze, np. w poprzednich eliminacjach dwukrotnie z Belgią, Portugalią i Finlandią na wyjeździe oraz w obecnych z Czechami.
                          No ale Ty się nie przejmuj wynikami Polaków. Twoi wygrali przecież w weekend 4:0.

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
                            No ale Ty się nie przejmuj wynikami Polaków. Twoi wygrali przecież w weekend 4:0.
                            Ja się nie przejmuję, mnie bawi jak spada powietrze z balonu "Leo", trenera przed emeryturą, który już dawno wypadł z europejskiej I ligi. A te 4:0 to trochę mało.

                            Comment

                            • zgroza
                              Senior
                              • 03-2008
                              • 3605

                              Rzeczywiście, najniższa wygrana w historii spotkań niemiecko-liechtensteińskich. Ale mówimy o zespole, który potrafi przegrać 7:1 z Maltą, ma statystykę 6-11-87.
                              Z drugiej strony, jest to kraj mniejszy niz Cieszyn. Czekają mnie 4 miesiące tamże - zobaczymy.
                              Lotna ekspozytura browaru

                              Też Was kocham.

                              Comment

                              • Jadoo
                                Senior
                                • 10-2008
                                • 339

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
                                Jedynie Jeleń i Saganowski i Błaszczykowski

                                Mnie to wyglądało na towarzystwo wzajemnej adoracji, ot, byle nie zagrać piłki do Kuby, ile razy on miał piłkę przy nodze...?


                                A co do Widzewa... non koment

                                Comment

                                Przetwarzanie...