Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    Na najbliższy mecz Zagłębia Sosnowiec z Nielbą Wągrowiec bilety kosztują tylko 1 i 5 zł. Jest to ukłon zarządu klubu w kierunku kibiców za tragiczne ostatnio występy naszych skórokopów. Jednocześnie będzie to też kara dla wszystkich zawodników oraz sztabu szkoleniowego ponieważ różnicę w cenach biletów (odpowiednio 8 i 15 zł) pokryją w/w. W miastach Zagłębia pełna mobilizacja, ludzie kupują po 4-5 biletów i rozdają znajomym. Brawo dla zarządu.

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
      Na najbliższy mecz Zagłębia Sosnowiec z Nielbą Wągrowiec bilety kosztują tylko 1 i 5 zł. Jest to ukłon zarządu klubu w kierunku kibiców za tragiczne ostatnio występy naszych skórokopów. Jednocześnie będzie to też kara dla wszystkich zawodników oraz sztabu szkoleniowego ponieważ różnicę w cenach biletów (odpowiednio 8 i 15 zł) pokryją w/w. W miastach Zagłębia pełna mobilizacja, ludzie kupują po 4-5 biletów i rozdają znajomym. Brawo dla zarządu.
      Od członka ekipy wyjazdowej wiem,ze jest na prawdę wielkie ciśnienie na ten mecz.

      Zagłębie odpuściło sobie mecz w Policach ze wzgledu na zbyt "gorący" teren.

      Do Bytomia Odra tez będzie miała problemy dojechać bo "nagle" sie okazało,że w jastrzębskie kopalnie w wielki czwartek normalnie pracuja a dla przewoźników priorytetem jest przewóz pracowników.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
        Zagłębie odpuściło sobie mecz w Policach ze wzgledu na zbyt "gorący" teren.
        Może tak, może nie. 80 chłopa w Policach się jednak stawiło (w tym 40 BKS Bielsko). Dużo Pogonii na stadionie. Podobno jak opuściliśmy stadion po pierwszej połowie, większość kumatej publiki również wyszła .
        A co do Odry, to ostatnio działają nieźle (jak na swoje możliwości), więc może nie będzie tak źle.

        Z kibicowskimi pozdrowieniami

        Comment

        • jablon
          Senior
          • 12-2008
          • 179

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
          Zagłębie odpuściło sobie mecz w Policach ze wzgledu na zbyt "gorący" teren.
          Cytat wybrałem przypadkowo. Naprawdę nie ma tu nikogo kto choć trochę interesuje się PRAWDZIWĄ piłką??

          Comment

          • jablon
            Senior
            • 12-2008
            • 179

            Krew mnie zalewa jak widzę takich piłkarzy jak Henry. Wślizg obiema nogami w głowę Butta kwalifikuje się, co najmniej, na trzy mecze zawieszenia (nie, nie jestem kibicem Bayernu).

            Maradona był o wiele lepszym piłkarzem ale szanował na boisku wszystkich - byle kopaczy i gwiazdy.

            Ale dziś nastolatek zarabia dziesiątki tysięcy funtów a kiedyś starszym czyścił buty.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              I to dobre było, że buty czyścił albo torby nosił?

              Comment

              • Qruq
                Senior
                • 10-2008
                • 138

                To była zemsta za Battisona
                Nie wiem dlaczego Szpakowski upierał się przez cały mecz że to przypadek
                Pijme pivo dokud žijem, po smrti se nenapijem!

                бухло победит зло!

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jablon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Cytat wybrałem przypadkowo. Naprawdę nie ma tu nikogo kto choć trochę interesuje się PRAWDZIWĄ piłką??
                  Co rozumiesz pod hasłem "prawdziwa"?
                  Poza niektórymi osobami to wszyscy jesteśmy kibicami.Jedni mniej a inni bardziej.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • jablon
                    Senior
                    • 12-2008
                    • 179

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    I to dobre było, że buty czyścił albo torby nosił?
                    Przynajmniej uczyło pokory i szacunku.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                    Co rozumiesz pod hasłem "prawdziwa"?
                    Była to celowa prowokacja żeby rozruszać trochę dyskusje choćby o LM. A prawdziwa to taka gdzie piłkarze potrafią prosto kopnąć piłkę.

                    Ale być może jestem zdemoralizowany cotygodniowym oglądaniem piłki na najwyższym poziomie i Orange Extraklasowe wypociny mnie męczą niemożebnie.

                    Comment

                    • Jadoo
                      Senior
                      • 10-2008
                      • 339

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jablon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Przynajmniej uczyło pokory i szacunku.
                      Chyba strasznie frustrowało

                      Barca, ach Barca, !que campeones!
                      2 tempa szybsi, precyzyjni, no i ta finezja w rozgrywaniu akcji, jak po sznurku pyk,pyk,pyk Jeden z tych jednostronnych meczów, który nie był nudny

                      Comment

                      • Jadoo
                        Senior
                        • 10-2008
                        • 339

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jablon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Krew mnie zalewa jak widzę takich piłkarzy jak Henry.
                        A mnie krew zalewa jak widzę sfrustrowanego Van Bommela. Z barku wjazd w szczękę... wtf()
                        Last edited by Jadoo; 09-04-2009, 10:51.

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 08-2001
                          • 3562

                          [QUOTE=Qruq;816492]To była zemsta za Battisona
                          /QUOTE]

                          Battistona

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jablon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Przynajmniej uczyło pokory i szacunku.
                            Rozumiem. Przypomnij się więc na jakimś spotkaniu forumowym ze starszymi użytkownikami, miło będzie mieć przepłukany kufel między piwami.

                            Comment

                            • jablon
                              Senior
                              • 12-2008
                              • 179

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Rozumiem. Przypomnij się więc na jakimś spotkaniu forumowym ze starszymi użytkownikami, miło będzie mieć przepłukany kufel między piwami.

                              Ja butów nie czyściłem i teraz szacunku i respektu nie mam. Niech se więc dziadki z plastika piją

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jablon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ja butów nie czyściłem i teraz szacunku i respektu nie mam. Niech se więc dziadki z plastika piją
                                To bardzo nie dobrze ale zawsze tej pokory można cię nauczyć

                                Niestety 2 punkciki uciekły i to przez głupio straconą bramkę.Będzie bardzo ciężko tym bardziej,że Polonia przestała grac ofensywnie a zaczęła bardziej do tyłu.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎