Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jadoo Wyświetlenie odpowiedzi
    Hmmm, no to świetna robota ^^
    Skoro to nie ja to wymyśliłem , no to jakim prawem mam się pod tym pod podpisywać
    Z tego co pamiętam , to jakiś kibic Zawiszy to stworzył, ale bardzo mi się , to spodobało i wkleiłem i ja nie mam zamiaru oszukiwać, że to moja twórczość.
    Co do kibiców z Sosnowca, to przyjechała do Polic konkretna ekipa i tyle w temacie.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Ależ mecz dzisiaj w Hamburgu, non stop na najwyższym biegu, sytuacji bez liku. Nie spodziewałem się, że City da się tak stłamsić.

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
        Co do kibiców z Sosnowca, to przyjechała do Polic konkretna ekipa i tyle w temacie.
        Akurat mam inne informacje prosto z Sosnowca.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
          Akurat mam inne informacje prosto z Sosnowca.
          Na meczu nie byłem, ale oglądając zdjęcia ekipy przyjezdnej, to było widać , że nie są z łapanki.Od nas też odpowiednie osoby.Kto by przypuszczał , że z Sosnowcem będziemy mieli taką kosę.
          Last edited by Pogoniarz; 10-04-2009, 08:18.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • jablon
            Senior
            • 12-2008
            • 179

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            Ależ mecz dzisiaj w Hamburgu, non stop na najwyższym biegu, sytuacji bez liku. Nie spodziewałem się, że City da się tak stłamsić.
            Można też po raz kolejny żałować, że helmuty podprowadziły nam Trochowskiego.

            Comment

            • Qruq
              Senior
              • 10-2008
              • 138

              Raczej pezetpeenowskie orły podały Trochowskiego na tacy...
              Pijme pivo dokud žijem, po smrti se nenapijem!

              бухло победит зло!

              Comment

              • jablon
                Senior
                • 12-2008
                • 179

                Jeśli Jerzy Engel uważa, że nasi kopacze nie mają czego zazdrościć kolegom z Serbii to nie ma się czemu dziwić.

                A czy są jakieś piwa z Hamburga?

                Comment

                • Qruq
                  Senior
                  • 10-2008
                  • 138

                  Holsten?
                  Pijme pivo dokud žijem, po smrti se nenapijem!

                  бухло победит зло!

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ależ mecz dzisiaj w Hamburgu, non stop na najwyższym biegu, sytuacji bez liku. Nie spodziewałem się, że City da się tak stłamsić.

                    Mecz rzeczywiście świetny i tylko dziwić mogą 3 strzelone bramki dla Hamburga, gdyż powinno ich być dwa razy więcej.

                    Comment

                    • Gopher
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 450

                      Kolejny po Amice, Heko, Groclinie, Gawinie, Kmicie itd. klub z małej mieściny kończy karierę. Prezes Kolejarza Stróże postanowił dograć sezon do końca i wycofać klub z rozgrywek (liczy pewnie że w przypadku awansu opchnie komuś miejsce w 1 lidze).
                      Tak więc era klubów "zabawek" bogatych panów mija - na szczęście.
                      Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

                      Comment

                      • peter007
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 2820

                        A Grzesiu Piechna myślał, że w Kolejarzu wszystko mu się poukłada a tu okazuje się, że znowu trzeba szukać klubu
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • angasc
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 977

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                          "Głąby" z PZPN pokładają się ze śmiechu, czytając takie zaklęcia jak powyższe. Oni mają władzę i pieniądze, a ty możesz sobie tylko pokrzyczeć na ustawionym meczu. Miliony frajerów wierzą, że to sport, a "głąby" z PZPN liczą kasę.

                          Gdybym miał obiektywnie stwierdzić, kto w tym układzie jest głąbem, to na pewno nie ci z PZPN.
                          Nie wiem po jaką cholerę znów się mnie czepiasz. Generalnie wisi mi serdecznie cała polska piłka, bo na mecze nie chodzę. To raczej Ty jesteś z tych, co lubia sobie pokrzyczeć, niekoniecznie tylko na meczu. Jeśli nic o mnie nie wiesz, nie znasz mnie, to bądź łaskaw się ode mnie odpieprzyć. Tak będzie lepiej dla wszystkich.
                          Pozdrawiam i do niezobaczenia.
                          Twoje zdrowie

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            A ty co, jakiś nietykalny jesteś? Potrafisz obrażać nieobecnych, to bądź przygotowany na to samo.

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Na meczu nie byłem, ale oglądając zdjęcia ekipy przyjezdnej, to było widać , że nie są z łapanki.Od nas też odpowiednie osoby.Kto by przypuszczał , że z Sosnowcem będziemy mieli taką kosę.
                              Nie wiem czy wiesz ale większość to była ekipa Stali Bielsko.Starzy z Sosnowca ze wzgledu na goracy teren nie zezwolili na wyjazd.Widocznie ci co pojechali to była wycieczka na własną rękę.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • angasc
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 977

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                                A ty co, jakiś nietykalny jesteś? Potrafisz obrażać nieobecnych, to bądź przygotowany na to samo.
                                Nie, nie jestem nietykalny. Powiem więcej, bardzo wiele osób na tym forum miało prawo czuć się urażonymi przez moje posty. Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie potrafię słuchać krytyki i wyciągać wnioski. Dostałem od ludzi opieprz, przemyślałem swoje słowa, przeprosiłem i staram się nie prowokować nowych sytuacji konfliktowych. Tym bardziej nie rozumiem, dlaczego Ty tego nie potrafisz. Jeśli ja mogę, to każdy może. Tylko trzeba chcieć.
                                Naprawdę tak wielką przyjemnośc sprawia Ci robienie przykrości i krzywdy innym? Jeśli tak, to szczerze współczuje Twojej żonie. Święta kobieta.
                                Żeby nie być gołosłownym, kilka przykładów. W okresie swego uczestnictwa na forum miałem koflikty z : Marusią, Kiszotem, Emesem, Pieczarkiem, Artem. To tylko takie najbardziej jaskrawe przykłady. Jeszcze kilka osób można by wymienić. W tej chwili ze wszystkimi tymi ludźmi mogę przyjemnie porozmawiać i sądząc z kontekstu wypowiedzi nie traktują mnie jak wroga. Dlaczego? Bo Oni potrafili zauważyć. A Tobie tego brakuje. I to głownie Ty na tyn cierpisz. Sam pracujesz na swoją opinię.
                                Twoja opinia, Twoja sprawa. Twój wybór. W tym temacie powiedziałem swoje i nie chciałbym tego kontynuować. Dlatego proszę, zejdź ze mnie. Tak naprawdę będzie lepiej dla wszystkich.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎