Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie wiem czy wiesz ale większość to była ekipa Stali Bielsko.Starzy z Sosnowca ze wzgledu na goracy teren nie zezwolili na wyjazd.Widocznie ci co pojechali to była wycieczka na własną rękę.
    Kiszot ma rację, głównej ekipy nie było, a ci co pojechali zrobili to na "własną odpowiedzialność". No ale było, minęło. Nie jeden wyjazd jeszcze przed nami. Do zobaczenia.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
      Kiszot ma rację, głównej ekipy nie było, a ci co pojechali zrobili to na "własną odpowiedzialność". No ale było, minęło. Nie jeden wyjazd jeszcze przed nami. Do zobaczenia.
      To,że byli z Bielska to wiem, ale Ci co przyjechali wizualnie prezentowali się naprawdę solidnie i nie wiem czy Ci więksi byli tylko z Bielska.Dziwi mnie fakt niezezwolenia wyjazdu na gorący teren...To na jaki teren jeździ się najlepszą ekipą i najliczniejszą?Tylko na zgody?
      No , ale w sumie to nie mój problem.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
        ... kilka przykładów. W okresie swego uczestnictwa na forum miałem koflikty z : Marusią, Kiszotem, Emesem, Pieczarkiem, Artem ...
        A ja z nikim nie mam konfliktów. Dlatego, że jak coś mam na myśli, to mówię w twarz, a nie obgaduję nieobecnych. Jedyne, jakie miałem, to z Kiszotem i Slado - ale nie na forum, tylko na żywo.

        Nie uznaję pojęcia "zejścia z kogoś". Jak będziesz dalej obrażał takich, co nie mogą się bronić, to licz się z odzewem z mojej strony. A to czy będziesz obrażony, czy nie, jakoś snu z powiek mi nie spędza.

        Comment

        • angasc
          Senior
          • 04-2006
          • 977

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
          Jak będziesz dalej obrażał takich, co nie mogą się bronić, to licz się z odzewem z mojej strony. A to czy będziesz obrażony, czy nie, jakoś snu z powiek mi nie spędza.
          Cieszę się że nie masz stresów z mojego powodu.
          Przypomnij mi jeszcze proszę, kogo w ciągu ostatnich miesięcy obraziłem. Poza Twoim i tylko Twoim przekonaniem o własnej wspaniałości i nieoomylności.

          Comment

          • angasc
            Senior
            • 04-2006
            • 977

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
            A ja z nikim nie mam konfliktów.
            Świetny kawał wielkanocny

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
              Głąby, a zwłaszcza te z PZPN mają to do siebie, że nie potrafią myśleć.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
              Potrafisz obrażać nieobecnych, to bądź przygotowany na to samo.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
              Przypomnij mi jeszcze proszę, kogo w ciągu ostatnich miesięcy obraziłem.
              Ostatni apel nie jest skierowany do mnie, ale dziwię się, Twojej krótkiej pamięci.
              Można brzydko myśleć o gościach z PZPN, natomiast wyzwiska nie są konieczne.

              Comment

              • angasc
                Senior
                • 04-2006
                • 977

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                Ostatni apel nie jest skierowany do mnie, ale dziwię się, Twojej krótkiej pamięci.
                Można brzydko myśleć o gościach z PZPN, natomiast wyzwiska nie są konieczne.
                OK.
                Pragnę tylko zauważyć, że była to odpowiedż na słowa kolegi Pogoniarz:

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                Czy te głąby z pzpn-u w końcu zaczną choć troszeczkę myśleć?

                I to jest właśnie sedno mojej rozmowy z Krzysiem. On ma pretensje tylko do mnie. Wybiórczo. I to nie jest pierwszy raz.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Niezła telenowela, panowie.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    My w ostatnich dziesięciu meczach zdobyliśmy 28 punktów co zaowocowało pozycją lidera Wczoraj w Legnicy 3:1 do przodu.
                    Czyli : Lidera już mamy , za ch... go nie oddamy

                    U nas cały czas walka z pzpn o wyjazd do Bydgoszczy i jest iskierka nadziei, że się uda


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                      Lidera już mamy , za ch... go nie oddamy
                      A za dwa?

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        Mecz w Stilonie najlepiej podsumował zawodnik gospodarzy Emil Drozdowicz- Widzew przyjechał po remis. I to niestety prawda, zawdonicy na wyjazdach grają tylko z myślą aby nie doznać kontuzji.
                        Jedynym pozytywem było odwiedzenie dwóch spelunek jak ze snów, cudownych jak bywały knajpeczki za czasów PRL. I napicie się Witnicy z beczki.
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Gospodarz gra bez przekonania, goście prawie całą drugą połowę na czas, komentator coś w tle smęci... Czy to Puchar Ekstraklasy? Nie, to ćwierćfinał jednych z najbardziej dochodowych piłkarskich rozgrywek świata z udziałem jednego z najbardziej dochodowych klubów piłkarskich świata. Gdyby nie to, że muszę pracować, pewnie bym nawet nie pomyślał o oglądaniu tego czegoś.

                          Comment

                          • jablon
                            Senior
                            • 12-2008
                            • 179

                            No to Fabiański pierwszego Boruca ma za sobą. W takim meczu, w urodziny Szkoda chłopaka.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Faktycznie nie wyszedł mu ten mecz.

                              A nawiasem mówiąc, byłem w szoku, jakie kartoflisko jest na Wembley.

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Serce mnie boli jak to piszę ale padliśmy w Zabrzu.Najgorsze jest to,że żaby też nic specjalnego nie grały tak jak Polonia.No ale potrafili się spiąć na 10 minut i było po meczu.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎