Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Ja byłem wczoraj na meczu o kilka klas rozgrywkowych niższej, ale emocji i naprawdę dobrej gry nie brakowało .Stal Szczecin-Sokół Pyrzyce 3:3.Oglądając powtórkę w TV Flota-Podbeskidzie nie zauważyłem większej różnicy jeśli chodzi o poziom, a chłopaków dzieli oj dzieli sporo jeśli chodzi w której lidze występują.
    Last edited by Pogoniarz; 19-04-2009, 09:46.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      Kolejny mecz Widzew zaczyna kompletnie rozkojarzony ale potem spora przewaga i jak zwykle nie wytrzymujemy II połowy kondycyjnie (coś jest nie tak z przygotowaniami fizycznymi). Na szczęście indywidualne przejście Sernasa który zostaje podcięty w polu karnym i Robak strzela z karnego i jest zwycięstwo. Poziom meczu znacznie lepszy od poprzednich w wykonaniu Widzewa. Ukah dostaje czerwoną kartkę i coś się dzieje po meczu, do końca nie wiadomo o co chodzi.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • jablon
        Senior
        • 12-2008
        • 179

        Co za mecz! Oglądanie Liverpoolu to jak jazda na rollercoasterze. Dziś dla odmiany znakomity Fabiański! W pierwszej połowie po prostu FENOMENALNY, w drugiej niestety zabrakło trochę szczęścia.

        Generalnie dziś na Anfield, Slavic Power

        Comment

        • jablon
          Senior
          • 12-2008
          • 179

          A koledzy Fabiańskiego z obrony, zamiast grać na PlayStation to chyba Orendż Ekstraklasę oglądali.

          Comment

          • perłyfan
            Senior
            • 02-2003
            • 1244

            Oglądałem Liverpool-Arsenal. Mam wrażenie, że Fabiański wybitnym bramkarzem (jak na razie) nie jest. Obronił pare piłek, ale pare też wpuścił. Zadziwiły mnie dwie rzeczy w tym meczu - ogromna niefrasobliwość obrony Liverpoolu ( trzy bramki po śmiesznych błędach ) oraz niesamowita szybkość Theo Walcott'a ( przy kontrze w końcówce szedł jak torpeda !!! )
            JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              O perłyfan - jakos rzadko bywasz Może na Widzewek byś zawitał w tym sezonie?
              No i Znicz wygrał z Koroną, brawo.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                O perłyfan - jakos rzadko bywasz Może na Widzewek byś zawitał w tym sezonie?
                No i Znicz wygrał z Koroną, brawo.
                Czyli wolisz, aby Znicz awansował obok Widzewa
                My dzisiaj gramy z Rakowem i trzeba ten mecz wygrać


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • perłyfan
                  Senior
                  • 02-2003
                  • 1244

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                  O perłyfan - jakos rzadko bywasz Może na Widzewek byś zawitał w tym sezonie?
                  No i Znicz wygrał z Koroną, brawo.
                  Bywam często, rzadko piszę , a co do meczów Widzewa to bywam rzadko, na razie spełniam się w roli ojca i czasu na rozrywki mam mało, ale może, może...
                  JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czyli wolisz, aby Znicz awansował obok Widzewa
                    My dzisiaj gramy z Rakowem i trzeba ten mecz wygrać
                    Dla mnie idealnie by było by awansował Widzew, Znicz i Podbeskidzie. Patrze na swój kawałek ogonka z Koroną rywalizujemy o kibiców w województwie świętokrzyskim więc ich sukcesy mnie nie cieszą w żadnym stopniu, Lubin gdy nie awansuje to będzie kilku ciekawych zawodników do wyjęcia.
                    Ja wiem, że dla polskiej piłki to lepiej żeby awansowała Korona i Lubin ale cóś dobro Widzewa jest dla mnie najwazniejsze. Nie powiesz mi, że dla Ciebie jest inaczej (znaczy w sensie Pogonii) i, że gdybyście rywalizowali np.: z Flotą o kibiców to życzyłbyś jej awansu. Nie uwierzę.
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dla mnie idealnie by było by awansował Widzew, Znicz i Podbeskidzie. Patrze na swój kawałek ogonka z Koroną rywalizujemy o kibiców w województwie świętokrzyskim więc ich sukcesy mnie nie cieszą w żadnym stopniu, Lubin gdy nie awansuje to będzie kilku ciekawych zawodników do wyjęcia.
                      Ja wiem, że dla polskiej piłki to lepiej żeby awansowała Korona i Lubin ale cóś dobro Widzewa jest dla mnie najwazniejsze. Nie powiesz mi, że dla Ciebie jest inaczej (znaczy w sensie Pogonii) i, że gdybyście rywalizowali np.: z Flotą o kibiców to życzyłbyś jej awansu. Nie uwierzę.
                      No faktycznie i pojedziecie do Pruszkowa w 1000 osób i wejdziecie do ich klatki
                      Co do Floty, szanse awansu ma takie jak, ze my spadniemy z III ligi.
                      Rywalizacja z Flotą..., to mniej więcej porównanie Znicza do Widzewa.
                      Rywalizacja to może być i w sumie jest na łódzkim podwórku.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Jadoo
                        Senior
                        • 10-2008
                        • 339

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kolejny mecz Widzew zaczyna kompletnie rozkojarzony ale potem spora przewaga i jak zwykle nie wytrzymujemy II połowy kondycyjnie (coś jest nie tak z przygotowaniami fizycznymi). Na szczęście indywidualne przejście Sernasa który zostaje podcięty w polu karnym i Robak strzela z karnego i jest zwycięstwo. Poziom meczu znacznie lepszy od poprzednich w wykonaniu Widzewa. Ukah dostaje czerwoną kartkę i coś się dzieje po meczu, do końca nie wiadomo o co chodzi.
                        Tamten chłopek ponoć wjeżdżał cały czas Ugo na kolor skóry, a że Ugo sie nie daje do go popchnąl i to sędzia zobaczył, jednak wcześniej ten sam (karwan chyba)uderzył Ugo i tego juz sdzia nie widział...

                        Ja tam wole Zagłębie z Widzewem do ekstraklasy, znitch niech będzie na 3 Ostatnio oglądałem CAFE FUTBOL na polsacie sport, mowili o znicu, kurcze zrobilo to na mnie wrazenie, maly klubik, praktucznie na garnuszku urzedu miasta, a 1 w 1 lidze, dobrą robotę tam robią.

                        Comment

                        • Jadoo
                          Senior
                          • 10-2008
                          • 339

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                          My dzisiaj gramy z Rakowem i trzeba ten mecz wygrać
                          ... Chyba jakieś zimne z pianka na ukojenie
                          Last edited by Jadoo; 22-04-2009, 22:09.

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            Co do kartki to na itvp.pl jest mecz i widać wyraźnie, że zawodnik Łęcznej chwilę przed zachowaniem Ugo wali go z główki na co pan sędzia nie reaguje. Też bym się wkurzył.
                            Jadoo chcemy szacunku dla naszego klubu to szanujmy innych. Pisz Znicz normalnie i z dużej litery.
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • jablon
                              Senior
                              • 12-2008
                              • 179

                              Pepe

                              http://www.youtube.com/watch?v=kqEQd2rXtLI - najlepiej oglądać od 2:53
                              http://www.youtube.com/watch?v=oRBhsQQxPpo - patrz 37 sekunda

                              Nie wiem co bi Brazylijczycy nawciągali ale jak dla mnie żenada sezonu.

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                To normalka. Piłka ma chyba taką specyfikę. Grałem w różnych ligach amatorskich i w każdej było sporo pajaców, czasem nawet całe drużyny.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎