Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
    Rzeczywiście, nie wiedziałem o przebudowie stadionu. Tylko, że od razu pojawia się inne pytanie. Czy w Warszawie nie ma innego stadionu o pojemności większej niż 5 tysięcy osób? Dlaczego Legia nie może tam grać?

    Wojna kibiców (części niegdyś krzykliwej i we własnej ocenie wszechmogącej) była na rękę klubowi. Jak już pisałem wyniki sportowe były lepsze. Teraz zaczęli kibicować i od razu remis.
    Pogoń dziś przegrała i to drugi mecz z rzędu, ale Twoje posty rozbawiają mnie do łez.Ty to potrafisz -dziękuję
    Niestety byłem tylko zmuszony oglądać mecz w TV.
    Wnioski są takie, że zespoły które z nami grają mają jednakową taktykę, a mianowicie obrona Częstochowy i kontry.Nasi piłkarze próbują coś robić z przodu, ale nie ma na to kompletnie pomysłu.Dzisiejsze dwie bramki, które strzelili chłopaki, to jak zwykle stałe fragmenty, a na dodatek wydatnie pomógł w ich uzyskaniu bramkarz gospodarzy.Tak sobie patrzyłem , że młodzi i "Szifonek" biegali(bardzo dobra zmiana Wólkiewicza), a ci co grali(o przepraszam siedzieli na ławie)i w Piaście...to niestety grali beznadziejnie.
    Nie wiem jak to dalej będzie wyglądać, ale naprawdę trzeba ostro brać się do pracy, bo same wrzutki, gra górą i liczenie na stałe fragmenty gry mogą nie wystarczyć do awansu.
    Musi być lepiej i pewnie będzie.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • Promil03
      Senior
      • 10-2007
      • 2833

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
      Bez dopingu wyniki były lepsze, niż z kiedyś z dopingiem.
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
      Teraz zaczęli kibicować i od razu remis.
      Pieczarku przeczytaj Twoje wypowiedzi raz jeszcze. Popełniłem na tym forum kilka gaf, ale zawsze miałem jedną zasadę - nie mam o czymś pojęcia, to się nie udzielam.

      Z kibicowskimi pozdrowieniami,
      Kibic Zagłębia Sosnowiec

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Pieczarku,nie porównuj nas z Warszawą.W Bytomiu oficjalnie chodzi na mecze 6 tyś bo na tyle jest dopuszczony stadion.Często na stadionie jest grubo powyżej 6.Na derbach z Ruchem było prawie 10 tyś.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • Jadoo
          Senior
          • 10-2008
          • 339

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
          Rzeczywiście, nie wiedziałem o przebudowie stadionu. Tylko, że od razu pojawia się inne pytanie. Czy w Warszawie nie ma innego stadionu o pojemności większej niż 5 tysięcy osób? Dlaczego Legia nie może tam grać?
          Nie do końca wierze w to co widzę...

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            Patrząc pod kątem pucharów to i Lech i Legia odpadają w pierwszej rundzie z drużyną z Azerbejdżanu czy innej "potęgi".
            Patrząc na Widzew na wyjazdach - bolą niestety oczy. I tylko wyniki innych drużyn są nam na rękę.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              Promil03, spróbuj dokładniej wyartykułować o co Ci chodzi.

              Tzw. "żyleta" była niegdyś przekonana, że sukcesy i sukcesiki klubu, to jej zasługa. Pamiętamy owo chełpliwe "Legia, to my". Jakiś czas temu "żyleta" obraziła się na zarząd klubu, ITI, Waltera. I przestali kibicować. Tylko, że ten brak dopingu w niczym Legii nie przeszkodził. Na własnym boisku grała lepiej niż wcześniej, a przynajmniej miała korzystniejsze rezultaty. Zwykle wygrywała, od czasu do czasu remisowała. Nagle pojawił się doping, tylko jego skutków brak. Zamiast zwycięstwa, które mogło przesądzić o mistrzostwie, osiągnięto byle jaki remis. Więc może dla warszawskiego klubu byłoby lepiej, gdyby kibice na trybunach milczeli? W każdym razie "żyleta" została boleśnie upokorzona, dostała celnego pstryczka w nos, zobaczyła bezsens swojego "protestu".

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Kurde, a chcieliśmy
                pojechać w jeszcze większej liczbie do Polic by gwałcić, spalić miasto, w ogóle generalnie wszystkich sterroryzować. Kilka lat temu też tam graliśmy, to idioci wprowadzili zakaz sprzedaży alkoholu w mieście.No nic trzeba szybko jechać do Polic po bilet, bo zapotrzebowanie jest o dużo większe.Aha dla osób , które nie interesują się ruchem kibicowskim to w Policach jest bardzo prężny fan Club Pogoni i do Chemika nikt nic nie ma.
                Piłka nożna dla kibiców!!!
                Mniej biletów na derby !
                czwartek, 23 kwietnia 2009 r., godz: 15:07
                Zarząd Klubu Piłkarskiego Chemik Police informuje, że w dniu dzisiejszym po spotkaniu Z przedstawicielami Police, Straży Pożarnej i władz miasta zapadła decyzja o ograniczeniu ilości biletów przeznaczonych do sprzedaży przed meczem derbowym Chemik Police - Pogoń Szczecin.
                Ze względów bezpieczeństwa do dystrybucji przeznaczone zostanie 2600 biletów zamiast deklarowanych wcześniej 4000.
                Jednocześnie Zarząd Klubu informuje, iż na spotkanie derbowe wprowadzone zostaną akredytacje dla mediów. Wszelkie informacje dotyczące wniosków o przyznanie takowej zainteresowane redakcje uzyskają pod numerem: 91 312-23-22 (Sekretariat Klubu). Ilość akredytacji ograniczona.
                Last edited by Pogoniarz; 27-04-2009, 09:16.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                  I tylko wyniki innych drużyn są nam na rękę.
                  Zgadza się, bardzo nierówno gra się czołówka I ligi, ale to dobrze, bo Zagłębie po wymianie trenera może spokojnie wygrywać i odrabiać straty tym razem do Widzewa .

                  Comment

                  • babalumek
                    Senior
                    • 02-2004
                    • 1207

                    Ale może wyskoczę jak filip z konopii, jednak nie uważacie że budowa osobno stadionu narodowego dla bodaj 60 tys osób, osobno dla Legii (500 mln zł z miasta dla Waltera?) chyba na 30 tys osób to jednak przesada? Jeszcze lada dzień niech Polonia postawi sobie trzeci stadion na 20 tys. Kto będzie zapełniał trybuny? Szczególnie tego narodowego?
                    MRKS Kuźnia Jawor

                    WTS Sparta Wrocław

                    Comment

                    • zgroza
                      Senior
                      • 03-2008
                      • 3597

                      kibice żużla <dżołk>
                      Lotna ekspozytura browaru

                      Też Was kocham.

                      Comment

                      • ziomal-111
                        Senior
                        • 09-2006
                        • 288

                        A ja was nie rozumiem. Niedawno każdy wspominał jak cywilizowany kraj w UE z 40 mln mieszkańców nie ma stadionu na swoja miare. Gdy teraz stadiony sa budowane to słychac głosy niezadowolenia. Jak wam dogodzić ? Ja się ciesze, że wreszcie bedzie można chodzić na mecze na odbywających się na "normalnych" stadionach a nie kurnikach.
                        A czy będą zapełniane ? Ja się o to niemartwie
                        Browar gawron to witaminy!!

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                          (...) Jeszcze lada dzień niech Polonia postawi sobie trzeci stadion na 20 tys. Kto będzie zapełniał trybuny? Szczególnie tego narodowego?
                          To wyskoczyłeś, z tych konopi...

                          Stadion Polonii jest w przebudowie i rozbudowie (do 15 tys.) od ładnych paru lat - i końca nie widać. W planach miasta na ten rok i dwa następne zapisana jest kwota bodaj 2 mln zł na tę inwestycję (bo to jest stadion miejski, zarządza nim Warszawski OSiR).

                          Co do zapełniania miejsca na trybunach, to potencjał niewątpliwie jest - teoretycznie wśród ponad 1,7 mln mieszkańców znajdzie się te kilkanaście tysięcy chętnych na obejrzenie meczu (o ile produkt będzie konkurencyjny wobec oferty centrów handlowych i rozrywkowych - co z czasem pewnie nastąpi). Oczywiście te trybuny będą zapełniane przez tzw. "pikników", a nie tzw. "prawdziwych kibiców", bo faktycznie w tym drugim przypadku potencjał rozwojowy jest żaden.

                          Można tylko się zastanawiać, czy Legii naprawdę potrzebny jest stadion na 30 tys. (załóżmy, że jest) i czy naprawdę musi on kosztować 465 milionów...
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • pieczarek
                            zwykle cham i prostak
                            • 06-2001
                            • 5011

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                            .... i czy naprawdę musi on kosztować 465 milionów...
                            Musi. POmuniści mają ogromne długi wdzięczności wobec ITI. Miliony z miejskiej kasy, to zaledwie skromne zadośćuczynienie za ich działalność na rzecz PO.

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 4628

                              Tak, wiem. Czasem spoglądam na TVN Warszawa...
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Cudem uratowany remis z Zawiszą w Bydgoszczy, a nasz bramkarz kolejny raz nasz odwalił lipę.Ja nie wiem czy nasz trener ma kłopoty ze wzrokiem?Do tego dochodzi beznadziejna gra, bez polotu i pomysłu na wykończenie akcji.Co trzeba przyznać ze stałych fragmentów gry zdobywamy mnóstwo bramek, ale z gry raz na ruski rok.
                                Z tematów mniej sportowych, umówione "ognisko" z Zawiszą grupa na grupę kole 90 od nas, 160 z Zetki.Nasza porażka.Wszystko zgodnie z usalonymi zasadami.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎