Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Niestety po świetnym początku przyszło złe zakończenie.Mimo prowadzenie Polonia przegrałą z GKSem Bełchatów 3:1.Mimo takiego wyniku nie było specjalnie widac różnicy w grze obu zespołów.Mecz przegrany ale za to napiłem się Czarnkowa no i na meczu wyjazdowym zadebiutowała najmłodsza pociecha.Pierwszy wyjazd w wieku 18 miesięcy to już jest coś.Zdrowie nowego kibica
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Jadoo
      Senior
      • 10-2008
      • 339

      Gaguś Ronaldo pokazał, że jest w znakomitej formie i piłkarzy, którzy mu dorównują można policzyć na palcach jednej ręki. Ach szkoda, byłem za Arsenalem

      Widzew 3:0 Podbeskidzie, odskoczyliśmy na 4 punkty i jesteśmy coraz bliżej awansu> Co do meczu to napewno najlepszy w wykonaniu Czerwonych wiosną.

      Aha, źle się dzieje u rywala zza miedzy, protest, ogromne długi, mogłoby się zdawać, że w ŁKS to normalka ale teraz to jakby gorzej się porobiło. Oby się wykaraskali z problemów bo chcę dobre derby w "ekstraklasie"

      Comment

      • mazur87
        Senior
        • 04-2009
        • 171

        Oglądał ktoś wczorajszy mecz Chelsea - Barcelona i widział, jaką wielką lipę odstawił sędzia??? 2 ewidentne rzuty karne i nic, gwizdek milczy.... Ale takie są uroki.. Miało być tak pięknie.... Mam tylko nadzieję, że dziś HSV wygra z Werderem
        Lech... Zawsze się dzieje.... ;-))
        Niech zwycięża Lech.... Wielki Kolejorz KKS!!!

        Comment

        • peter007
          Senior
          • 06-2004
          • 2820

          Szkoda, że wczoraj to sędzia rozstrzygnął mecz a nie piłkarze
          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

          Comment

          • genea
            Senior
            • 02-2006
            • 1515

            Ja oglądałem. Faktycznie sędzia czasami zachowywał się tak, jakby pierwszy raz sędziował i nie wiedział po co mu dynda ten gwizdek... Mecz ogólnie mi się podobał, ale robota sędziego troche popsuła widowisko moim zdaniem... Na szczęście nie grała żadna nasza drużyna, więc i nie przeżywałem tego aż tak bardzo, chociaż żona musiała kilka razy mnie uciszać
            Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
            Bractwo Piwne

            Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
            Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Uparł się nie dać karnego i nie dał. Ale być może gracze Chelsea niepotrzebnie próbowali wymusić karnego w co drugiej kontrze, poza tym prawie całą drugą połowę grali na czas, więc jakoś mi ich nie żal. Trzeba było grać. Choć nie ma co do tego wątpliwości, że sędzia wypaczył wynik meczu.

              Comment

              • mazur87
                Senior
                • 04-2009
                • 171

                Pod względem poziomu sportowego zgodzę się - mecz stał na bardzo wysokim poiziomie. Ale sędziowanie skandlaiczne..... Czyżby drugi Howard Webb??
                Lech... Zawsze się dzieje.... ;-))
                Niech zwycięża Lech.... Wielki Kolejorz KKS!!!

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Tutaj angielscy komentatorzy punktują sędziego: http://www.youtube.com/watch?v=h18VGEMOV90 Strasznie się wzburzają, ale tak naprawdę oczywista jest tylko ręka Pique.

                  Comment

                  • mazur87
                    Senior
                    • 04-2009
                    • 171

                    Po strzale Ballacka krótko po strzeleniu bramki przez Barcelonę też powinien być karny - było zablokowanie strzału ręku a takie coś kwalifikuje się na karnego...
                    Lech... Zawsze się dzieje.... ;-))
                    Niech zwycięża Lech.... Wielki Kolejorz KKS!!!

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      To nie był 100% karny, zresztą ten strzał szedł gdzieś w trybuny.

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mazur87 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Oglądał ktoś wczorajszy mecz Chelsea - Barcelona i widział, jaką wielką lipę odstawił sędzia??? ...
                        Widziałem. Za udawane faule Drogba powinien dostać czerwoną kartkę.

                        Mecz moim zdaniem przeciętny. Czelsy same sobie winne, jak się cały mecz chce wygrac na pół bramki, to tak się kończy. W przekroju dwumeczu Barcelona była lepsza, chociaż wczoraj rozczarowała. I w końcu raz na jakiś czas nalezy im się jakiś taki fuks, jak Milanowi.

                        Mecz był na remis, i tak się skończył.

                        Comment

                        • Jadoo
                          Senior
                          • 10-2008
                          • 339

                          Zgadzam się z przedmówcą, trzeba było grać. Barca musi udowodnić, że nie bez powodu znaleźli się w finale i wygrać z Ronaldo. A strzał Iniesty miód !Vamos al campeonato!

                          Comment

                          • mazur87
                            Senior
                            • 04-2009
                            • 171

                            A ja się nie zgadzam, bo nie lubię Barcelony nie będę się przecież kłócił (bo forum nie jest od tego) o to, kto ma racje i w ogóle, każdy ma swój pogląd na mecz. Ja mam taki a nie inny i już
                            Lech... Zawsze się dzieje.... ;-))
                            Niech zwycięża Lech.... Wielki Kolejorz KKS!!!

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              A jakie ma znaczenie, kogo lubisz, a kogo nie? Moim zdaniem sędzia sędziował na korzyść Chelsea. Tyle symulek, co zrobił Drogba, bezkarnych fauli przed polem karnym - niekomu tak płazem nie przechodzi jak im. Widziałeś migawkę już po meczu? Jaka chamówę odwalili na boisku?

                              Dwumeczu nie wygrali, i tyle. Nie zasłużyli na awans. Barcelona zagrała wczoraj słabo, ale zasłużyła ambicją i walką do końca. Na tym polega piłka, a nie na tym, ile karnych da sędzia w prezencie.

                              Comment

                              • delvish
                                Senior
                                • 11-2004
                                • 3508

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                Trzeba było grać.
                                Co ciekawe, tak właśnie argumentował sam Hiddink siedem lat temu, po wyjątkowo skandalicznie sędziowanym meczu MŚ Korea-Hiszpania. Krótką ma pamięć
                                Last edited by delvish; 07-05-2009, 16:37.
                                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                                (Frank Zappa)

                                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎