Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzysfryna
    Senior
    • 06-2003
    • 107

    Ciekawy transfer Górnika Zabrze ,sprowadzili młodego japończyka z 2 ligi brazylijskiej,tego jeszcze nie było ciekawe jaki z niego pożytek będzie oprócz "szumu medialnego"

    Comment

    • bury_wilk
      Senior
      • 01-2004
      • 2655

      Trudno wyczuć. Szum już jest nie mały, a na co go stać, to nikt tak na prawdę nie wie.
      ...gorzej będzie jak zamieni Sake na Wyborową

      p.s. smakują wam japońskie piwa? (bo mnie niekoniecznie)
      Lubię kiedy się zieleni
      Lubię jak się piwo pieni...

      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

      Comment

      • lzkamil
        kierowca bombowca
        • 01-2003
        • 3611

        Pogoniarz napisał(a)
        Niewesoło w Widzewie;nie tylko tam
        Tez mi to capi na odleglosc, jako stary widzewiak bym nie chcial powtorki z wydarzen ptakowsko-szczecinskich
        Lepszy jabol pod okapem
        niż GŻ, CP i KP !


        Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

        Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

        Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          Sytuacja jest ogólnie nieciekawa - a po obłożeniu spółek sportowych VATem nikt chyba nie będzie mógł czuć się pewnie, nawet Amica, Wisła czy Groclin. Nikt nie jest w stanie ładować bez końca kasy w klub, a wyprzedawanie zawodników jest działaniem na krótką metę - potrzebny jest sukces (i to poważny, o czym świadczy tegoroczny przykład Wisły).
          A takie działania tzw. władz zdecydowanie oddalają perspektywę tegoż sukcesu. Władza albo powinna się odp***, albo - jeśli już musi się wchrzaniać - wspierać budowę infrastruktury, przekształcenia własnościowe i prawne, i tak dalej.
          Smutne to.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            lzkamil napisał(a)
            Tez mi to capi na odleglosc, jako stary widzewiak bym nie chcial powtorki z wydarzen ptakowsko-szczecinskich

            Taa Stasiak Ceramika Widzew Łódź Opoczno Super Stars, ciekawe czy tak brzmiałaby nazwa.
            Ja osobiście wolę zacząć od czwartej ligi, a z kolei, Grajewski,mimo, że twierdzi, że ratuje Widzew, to uważam, że od lat go bardziej niszczy. Sprawy ze Stasiakiem (Michałem) i Włodarczykiem są tego najlepszym przykładem. Nie lubię prezesów którzy robią z zawodników niewolników, którzy nie mogą się wypowiadać na łamach gazet.

            Naprawdę, utrzymanie Widzewa w Lidze, a w szerszej perspektywie otrzymanie licencji na przyszły sezon(czy w pierwszej czy w drugiej lidze) widzę w czarnych barwach. Dopóki też w klubie działać będą Pawelec z Grajewskim to nie widzę też szans na sponsora. Z drugiej strony, panowei Ci mimo wszystko przyssali się do klubu jak pijawki i psy ogrodnika - sami nie możemy ale innym nie damy.

            Cała ta sytuacja mnie mocno przygnębia (przeżyłem już degradację Widzewa do drugiej ligi ale takie degrengolady to mi wstyd przed innymi klubami, mimo, że kibice najmniej są tu winni, to wśród nich też nie brak podziałów i animozji, akurat w momencie kiedy trzeba być za wszelką cenę razem). Ogólnie
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Co myślecie o "kalendarzu"naszej powiedzmy grupy eliminacyjnej do Mistrzostw Świata 2006 ?Według mnie w Cardiff Listek i spółka niezbyt szczęśliwie wynegocjowali start naszych orłów.Oczywiście czas pokaże jakie umiejętności zaprezentują nasi selekcjonerzy i piłkarze.
              Pewnie mecz z Angolami we wrześniu odbędzie się na Śląskim Już słyszę te trąbki pikniko-popcorn-fanów i mordobicie Ślązaków.Już wolę mecz w Poznaniu lub w Warszawie-tam przynajmniej będzie doping,a nie wzajemne wyzwiska i polowanie na siebie.Tylko jest problem pojemności stadionu


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • perłyfan
                Senior
                • 02-2003
                • 1244

                I tak trzeba ograć wszystkich, obojętnie kiedy,żeby było dobrze . A wczoraj słyszałem informację,że z Anglią gramy w Pyrlandii
                JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                Comment

                • Wujcio_Shaggy
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 4628

                  Podobno Janas tak chciał, żeby na początek grać z Anglią. Z punktu widzenia psychologii może się okazać, że grając jesienią 3 mecze na wyjazdach i 1 u siebie z faworytami grupy nie zdobędziemy zbyt wielu punktów i będziemy potem musieli gonić czołówkę, co jest trudne i może wpłynąć paraliżująco na zawodników, niestety.
                  Ale to i tak piłkarze grają (w miarę umiejętności własnych i wg koncepcji trenera), a nie terminarz.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                  @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                  Comment

                  • pjenknik
                    • 08-2001
                    • 3388

                    A podobno Kał Uche od dzisiaj trenuje z Wisłą?
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      pjenknik napisał(a)
                      A podobno Kał Uche od dzisiaj trenuje z Wisłą?
                      Ciekawe, czy spokorniał, czy dalej coś kombinuje .
                      Podobno odesłali go ze zgrupowania reprezentacji Nigerii.

                      Comment

                      • szarpik
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 676

                        Nie słyszałem nic o tym gdzie maja odbywać się poszczególne mecze , aczkolwiek bardzo ucieszyłbym sie z meczu Polska-Anglia w PYROCITY
                        Sprawdze ta informacje , choć szczerze wątpie w to ponieważ w tym momencie trwa remont stadionu i raczej nie wydaje mi się aby był skończony do września , chociaż kto wie....
                        WWW.EKSTRAKLASA.NET

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          szarpik napisał(a)
                          Nie słyszałem nic o tym gdzie maja odbywać się poszczególne mecze , aczkolwiek bardzo ucieszyłbym sie z meczu Polska-Anglia w PYROCITY
                          Sprawdze ta informacje , choć szczerze wątpie w to ponieważ w tym momencie trwa remont stadionu i raczej nie wydaje mi się aby był skończony do września , chociaż kto wie....
                          Jeszcze nic nie ustalili,także wszystko w rękach naszych pseudo-działaczy.
                          Oby tylko nie Śląski;nawet piłkarze tam nie chcą grać.Reaktywować trupa co za kretynizm


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Pogoniarz napisał(a)
                            Oby tylko nie Śląski;nawet piłkarze tam nie chcą grać.
                            Nie chcą grać piłkarze, zagra Metallica .

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              Pogoniarz napisał(a)
                              Jeszcze nic nie ustalili,także wszystko w rękach naszych pseudo-działaczy.
                              Oby tylko nie Śląski;nawet piłkarze tam nie chcą grać.Reaktywować trupa co za kretynizm
                              Nie rozumiem o co Ci chodzi. Śląski to chyba jedyny stadion na jakimś poziomie w tym kraju. A brak imprez na nim zrobi z niego trupa. Więc niech grają. A jak im się nie chce to do łopaty. Też będą kopać.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                adam16 napisał(a)
                                Nie rozumiem o co Ci chodzi. Śląski to chyba jedyny stadion na jakimś poziomie w tym kraju. A brak imprez na nim zrobi z niego trupa. Więc niech grają. A jak im się nie chce to do łopaty. Też będą kopać.
                                O co chodzi?Jaki poziom przedstawia ten stadion?Tylko ilość miejsc jest na poziomie i położenie w wielkiej aglomeracji. Zadaszenie ?Troszkę już zwiedziłem stadionów w kraju (za granicą też bywałem na wielu meczach)i nic dobrego o tym stadionie powiedzieć nie można.Akustyka i zgranie kibiców tragiczne.Trybuny są za daleko od boiska.Jedynie stadion w Łodzi(Widzewa oczywiście) z tych jakoś wyglądających ma trybuny tuż za bramkami i to od razu przynosi efekt,ale znowu nie posiada zadaszenia.
                                Do tego te cholerne trąbko-piszczałki.To nie odpust,tylko mecz i warto pośpiewać(ukłony dla kibiców Legii,którzy potrafią dać czadu).Gdzie indziej niestety bywa cicho i nudno.W Szczecinie też oczywiście.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎