Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Kiszot, uważaj na słowa, bo dopuszczasz się pomówienia. Jeśli posiadasz jakieś dowody popełnienia przeze mnie przestępstwa, to zgłoś to odpowiednim organom. A jeśli nie, to odszczekaj, bo ja tego płazem nie puszczę.

    Comment

    • pieczarek
      zwykle cham i prostak
      • 06-2001
      • 5011

      Kiszot, ja tego nie rozpatruję w kwestii przestępstwa. Dla mnie - jak wyżej napisałem - to najzwyklejsze buractwo. Najpierw, z jakichś tam względów, zapewne finansowych, wystąpili w licencji z wnioskiem na 6 tysięcy kibiców. Potem, gdy Polonii zaczęło całkiem nieźle iść, podjęli decyzję o wpuszczaniu widzów ilu się tylko da. Ktoś, kto nie szanuje własnych zobowiązań w sprawach względnie drobnych, nie daje gwarancji poważnego zachowania w sprawach większych. I dla takich klubów nie powinno być miejsca w ekstraklasie.

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        Krzysiu - ja na ten przykład widziałem jak piłeś piwo w miejscu publicznym kiedyś w Swiebodzinie Tak więc prawo złamałeś i pewnie nie ten tylko jeden raz
        Po prostu lubisz szukać dziury w całym u innych uważając, że jesteś alfą i nieomylną omegą - być może w niektórych sprawach jesteś (choć czy w ogóle są takie osoby? ) to w sprawach piłkarsko-kibicowskich na pewno nie jesteś żadnym autorytetem.

        A wracając do tematu - Widzewek już blisko, bardzo blisko Ekstraklasy. Dobrze,że już poszukujemy wzmocnień i kilka ciekawych nazwisk pojawia się w kuluarach przy Al.Piłsudskiego w Łodzi.
        Drugim pewniakiem do awansu jest Zagłębie (nowy stadion nie może się marnować )
        Za to chyba coś złego dzieje się w Kielcach i chyba Podbeskidzie zagra w barażach bo w Znicz nie wierzę, już odpuszczają jak podobnie w zeszłym sezonie.

        ps. Wyjazd do Jastrzębia znakomity, bardzo przychylni nam kibice GKS, blisko Czech (całodzienna i nocna zabawa w Ostravie sporej grupyWidzewiaków , ja jednak wybrałem wersję piwną i napiłem się przepysznego Brackiego i pysznego z U Konicka z Vojkovic). Było pysznie piwnie i wesoło, aby wszystkie takie wyjazdy były.
        Last edited by VanPurRz; 11-05-2009, 17:42.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
          Drugim pewniakiem do awansu jest Zagłębie (nowy stadion nie może się marnować )
          Nie wiem, czy chodzi o stadion
          Trzeba przyznać, że nagle po zmianie trenera zespół wygrywa każde spotkanie, a Micanski znów regularnie strzela w każdym z nich bramki.
          Znicz po porażce z nami chyba już zgasł, a Podbeskidzie nie odpuszcza jeszcze myśli o awansie. Zaskakuje, mimo osłabień personalnych w tej rundzie, dobra postawa Floty.

          Comment

          • zgroza
            Senior
            • 03-2008
            • 3597

            A w V lidze kujawsko-pomorskiej Brzysko-Rol Brzyskorzystewko utracił już właściwie szanse na awans. Ale jak się remisuje z Notecią Łabiszyn, to co się dziwić... Awansuje Cuiavia Inowrocław, pasjonująca walka o 2 miejsce toczy się pomiędzy Pałuczanką Żnin, Kujawianką Strzelno a Unią Gniewkowo.
            Z kolei w drugiej grupie liderem jest... Unifreeze Miesiączkowo. Urocza nazwa.
            Lotna ekspozytura browaru

            Też Was kocham.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Ciąg dalszy idiotyzmów w kopanej.Normalnie brak już sił na te zamykanie stadionów, sektorów dla gości i różne ograniczenia.

              12 maja 2009
              Mecz Ślęza Wrocław - GKS Tychy bez udziału publiczności

              Zarząd Ślęzy Wrocław informuje, że mecz 31. kolejki rozgrywek o mistrzostwo II ligi, grupy zachodniej pomiędzy Ślęza Wrocław i GKS Tychy rozegrany zostanie bez udziału publiczności.

              Decyzję jest motywowana troską o zachowanie bezpieczeństwa publicznego.

              źródło: Ślęza Wrocław


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                A wracając do tematu - Widzewek już blisko, bardzo blisko Ekstraklasy.
                a propo Widzewa, no nie mogłem się oprzeć

                KONIECZNIE Z DŹWIĘKIEM!!!!!!!!!!!

                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                  a propo Widzewa, no nie mogłem się oprzeć

                  KONIECZNIE Z DŹWIĘKIEM!!!!!!!!!!!

                  http://www.youtube.com/watch?v=ZPAvBk9qjiU
                  Kiszot już to wrzucił parę postów wyżej bo tez mu się bardzo podobało.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kiszot już to wrzucił parę postów wyżej bo tez mu się bardzo podobało.
                    A ja aż się popłakałam
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Trochę mniej śmieszny jest kontekst, czyli kibice ŁKS i Widzewa wyzywający się nawzajem od Żydów.

                      Comment

                      • pieczarek
                        zwykle cham i prostak
                        • 06-2001
                        • 5011

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Trochę mniej śmieszny jest kontekst, czyli kibice ŁKS i Widzewa wyzywający się nawzajem od Żydów.
                        Od dawna zastanawiało mnie jak nazwanie kogoś członkiem narodu, który uważa się za naród wybrany, może być obraźliwe. Na zdrowy rozum powinna to być pochwała, wyróżnienie, gest uznania, w żadnym wypadku wyzwisko. No, ale widać, nieodgadnione są niuanse naszego pięknego języka.

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 5005

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Od dawna zastanawiało mnie jak nazwanie kogoś członkiem narodu, który uważa się za naród wybrany, może być obraźliwe. Na zdrowy rozum powinna to być pochwała, wyróżnienie, gest uznania, w żadnym wypadku wyzwisko. ...
                          pieczarek! Jesteś wielki
                          5430 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Słuszna wątpliwość. Przejdź się na stadion i zadaj to pytanie kibicom, którzy właśnie uważają ten epitet obraźliwy.

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 4628

                              Ale nie wszyscy. Kibice Cracovii na przykład.

                              Nie mówiąc już o kibicach Ajaksu...
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Dlatego zachęcam do wizyty w Łodzi, która w dziedzinie tego absurdu dzierży chyba palmę pierwszeństwa na świecie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎