Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    Wracamy do ekstraklasy, mam transmisję przez sieć i oglądam świętowanie w Łodzi!
    Za Widzew!
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Gratulacje dla Widzewa! Pozostała jeszcze jedna niewiadoma, kto - Podbeskidzie czy Korona, zagra w barażach?

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        No to gratulacje dla Widzewa.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • Jadoo
          Senior
          • 10-2008
          • 339

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
          Gratulacje dla Widzewa! Pozostała jeszcze jedna niewiadoma, kto - Podbeskidzie czy Korona, zagra w barażach?
          Super Widzew !!

          A w barażach obstawiam, ze zagra Podbeskidzie

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jablon Wyświetlenie odpowiedzi
            @Pogoniarz
            Twoje oburzenie też jest chyba zbyt przesiąknięte emocjami. Gorsze rzeczy działy się w meczach o szczeblu międzynarodowym a Ty się domagasz nieomylności sędziów 3-ligowych.

            Ja pamiętam podobne sytuacje (co do ręki) w lidze włoskiej. Włosi po aferze Calciopoli i wycięciu co bardziej doświadczonych sędziów, mają z arbitrami spore problemy.
            Popatrz sobie jak oczywiście chcesz ile to razy nas przekręcili.Zdjęcie jak piłka jest wyraźnie za linią bramkową świadczy o tym dobitnie.http://pogonszczecin.info/index.php?menupage=cms
            Z innej beczki, dostaliśmy aż trzy tysiące biletów do Zielonej Góry, zapewne całej puli nie wykorzystamy, ale szykuje się ciekawy wyjazd.Rozwala mnie rejsowe połączenie PKP(specjalem nie zamierzam jechać).200 km pociąg jedzie w pięć godzin , powrót to raptem 10 godzin . Czyli trzeba zabrać się samochodem, lub busem


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              AWANS AWANS AWANS i całkiem niezłe widoki na przyszłość. Jedna z największych legend polskiego futbolu - łódzki Widzew- wraca do Ekstraklasy ze sporymi planami na zamieszanie już od razu po awansie (podobnie jak 1991 gdy od razu po jednorocznym pobycie spadkowym zagraliśmy od razu w pucharach). Są plany transferowe, są pieniądze, jest euforia. Dla mnie najważniejsza sprawa to budowa nowego stadionu na którym za dwa-trzy lata zagramy w LM.

              ps. Gratulacje dla Zagłębia choć nieśmiało liczyłem na przejście do nas Pawłowskiego (ale teraz nie ma na to co liczyć, zostanie w Lubinie albo wyjedzie zagranicę). Moim zdaniem w barażach zagra Podbeskidzie
              Last edited by VanPurRz; 26-05-2009, 14:02.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • pieczarek
                zwykle cham i prostak
                • 06-2001
                • 5011

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                ...Są plany transferowe, są pieniądze, jest euforia. ...
                Brawa dla kolegi. Zawsze mnie cieszy, gdy ktoś o lewackich poglądach zaczyna szanować pieniądze kapitalisty.

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                  ps. Gratulacje dla Zagłębia choć nieśmiało liczyłem na przejście do nas Pawłowskiego (ale teraz nie ma na to co liczyć, zostanie w Lubinie albo wyjedzie zagranicę).
                  Tacy piłkarze jak Pawłowski nie są na sprzedaż, przynajmniej nie w najbliższym czasie. W Lubinie także już myślimy o wzmocnieniach, może być bardzo ciekawie.

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Brawa dla kolegi. Zawsze mnie cieszy, gdy ktoś o lewackich poglądach zaczyna szanować pieniądze kapitalisty.
                    Pieczarku drogi a czy ma to jakikolwiek związek z tematem. Poza tym szczerze Ci powiem, że nie bardzo rozumiem jaką definicją lewackości się posługujesz bo czasem mam wrażenie, że wrzuucasz tam każdego kogo poglądy się różn ią od Twoich

                    ps. nie chce mi się bo i nie miejsce tu na takie dyskusje ale skoro pieczarek sobie pozwolił to ja tylko poproszę wszystkich o zastanowienie się nad definicjiami pojęć. A do domu zadam zadanie )))) - poczytajcie sobie o tym czym jest socjalizm, komunizm, państwo socjalne, a czym jest lewactwo bo te rzeczy nie mają ze sobą nic wspólnego. Lewacy bardziej są skoncentrowani na prawach pedałów niz na sprawach gospodarczo socjalnych a jeżeli już to są raczej anarchistami niż socjalistami. A ja drogi pieczarku jestem bardziej socjalistą o osobą o LEWICOWYCH poglądach GOSPODARCZYCH (bo w sensie obyczajowości jestem raczej konserwatywny) i do samych pieniędzy mam stosunek niekoniecznie skrajnie zły natgomiast mam uwagi co do ich dystrybucji w społeczeństwie. Nie rozwijam dalej ale denerwuje mnie to specjalnie demagogicznie mieszanie pojęć odległych od siebie o lata świetlne jak np.: socjalizm i tzw. lewactwo (swoją drogą to tylko termin wykreowany przez media aby nadać wszystkiemu co chociaż odrobinę lewicowe pejoratywnej etykietki).
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                      bo w sensie obyczajowości jestem raczej konserwatywny
                      Lepiej opowiedz, co robiłeś z pewnym krokodylem parę lat temu.

                      Comment

                      • pieczarek
                        zwykle cham i prostak
                        • 06-2001
                        • 5011

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                        ...A ja drogi pieczarku jestem bardziej socjalistą o osobą o LEWICOWYCH poglądach GOSPODARCZYCH ...
                        Skoro tak, to powinieneś otwarcie napisać, że nie ma miejsca dla klubów finansowanych krwawicą łódzkich włókniarek, czy innej ciemiężonej klasy robotniczej.
                        Ale i tak się cieszę, że nawet w tak wybiórczy sposób szanujesz cudze pieniądze i piszesz "pan Cacek", a nie krwiopijca, wyzyskiwacz itp.

                        Comment

                        • Jadoo
                          Senior
                          • 10-2008
                          • 339

                          Dzisiaj obstawiam wynik 4:1 dla Barcy

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                            ... Ale i tak się cieszę, że nawet w tak wybiórczy sposób szanujesz cudze pieniądze i piszesz "pan Cacek", a nie krwiopijca, wyzyskiwacz itp.
                            Do niedawna pisał inaczej. Wystarczy pogrzebać w temacie, w wypowiedziach sprzed roku.

                            Comment

                            • Jadoo
                              Senior
                              • 10-2008
                              • 339

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jadoo Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dzisiaj obstawiam wynik 4:1 dla Barcy
                              Byłem blisko

                              Jeeeest!

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Jeśli to był "finał marzeń", to nie chciałbym widzieć "finału z koszmaru". 3/4 meczu - szachy... Co dziwne, Manchester zagrał z Barcą jak Porto w rewanżu z Manchesterem, czyli czekając nie wiadomo na co. Dali im tyle miejsca, że musiało się to skończyć, jak się skończyło.

                                Fajnie zapowiada się Liga Europejska w przyszłym sezonie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎