Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Ja tam wolę piszczałki od śpiewów z jobami lub przyśpiewek klubowych podczas meczów kadry.

    Comment

    • bury_wilk
      Senior
      • 01-2004
      • 2655

      Jeszcze o terminach. Jak dla mnie to idiotyzm, ze ostatni mecz gramy z Anglią na wyjeździe. Tradycyjnie będziemy mieli mecz o wszystko i tradycyjnie go... Dobra, nie będę krakał. Może zdaży się cud. Już parę ich w historii mieliśmy.
      Z innej beczki. Podobno w Polonii się wreszcie dogadali i nastąpi przejęcie klubu przez nową spółkę. Ciekawe co dalej?
      Lubię kiedy się zieleni
      Lubię jak się piwo pieni...

      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Stało się.KSZO oficjalnie przestaje istnieć,taka zapadła decyzja na zebraniu zarządu spółki.Jednak do Ostrowca zostanie przeniesiony klub z Opoczna.Czyli rozwiązują KSZO,a tracą kibice z Opoczna.Jakoś znajomy temat...
        No właśnie a w Pogoni niezły dym.Ptak chce już odejść,bo dziennikarze wytykają jemu ,że zatrudnił drugiego trenera(Pietrzaka)i już prawdopodobnie Tomaszewskiego,a pozbył się na przykład Drumlaka.Czyli ludzie związani z Łodzią będą rządzić w Szczecinie-super.
        Już też Ptakowi coś nie pasuje w sprawie terenów...
        Kto przyjdzie do klubu?Chyba tylko jakiś Brazylijczyk i może Masternak.Cieńko ,to widzę.
        Last edited by Pogoniarz; 19-01-2004, 09:50.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          Pogoniarz napisał(a)
          Akustyka i zgranie kibiców tragiczne...
          No cóż - z tego co pamiętam to np Anglicy nazwali kiedyś Stadion Ślaski kotłem czarownic czy jakos podobnie, właśnie ze względu na akustykę która ich przytłoczyła.


          Pogoniarz napisał(a)
          Trybuny są za daleko od boiska...
          Wybacz ale w tym momencie wybucham śmiechem. Mnie na śląskim obserwowało się mecze całkiem dobrze. O niebo lepiej niż np. na GKS-ie.

          Dla mnie jest jeszcze jedno - sentyment do tego miejsca. W końcu mój dziadek uczestniczył w jego powstaniu.

          Zgadzam się z żąleną - też wydają mi się bez sensu na meczu reprezentacji, choćby nie wiem jak zorganizowane, przyśpiewki klubowe.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            adam16 napisał(a)
            No cóż - z tego co pamiętam to np Anglicy nazwali kiedyś Stadion Ślaski kotłem czarownic czy jakos podobnie, właśnie ze względu na akustykę która ich przytłoczyła.



            Wybacz ale w tym momencie wybucham śmiechem. Mnie na śląskim obserwowało się mecze całkiem dobrze. O niebo lepiej niż np. na GKS-ie.

            Dla mnie jest jeszcze jedno - sentyment do tego miejsca. W końcu mój dziadek uczestniczył w jego powstaniu.

            Zgadzam się z żąleną - też wydają mi się bez sensu na meczu reprezentacji, choćby nie wiem jak zorganizowane, przyśpiewki klubowe.
            Ja też nie lubię przyśpiewek klubowych na meczach reprezentacji,ale w Polsce niestety są słyszalne na każdym obiekcie.
            Co do kotła,to chyba była mowa o nim przed modernizacją i zmniejszeniem liczby miejsc na stadionie(i to o ile tysięcy)...


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • szarpik
              Senior
              • 02-2002
              • 676

              Z drugiej strony jednak mecz w Warszawie to też tragedia , gdyby na spotkanie z anglikami mogło wejść 10tys(więcej sie nie zmieści) to też nie byłoby takiej atmosfery jaka towarzyszyć powinna meczom międzypaństwowym
              WWW.EKSTRAKLASA.NET

              Comment

              • darek99
                Senior
                • 04-2002
                • 2147

                szarpik napisał(a)
                , gdyby na spotkanie z anglikami mogło wejść 10tys(więcej sie nie zmieści) to też nie byłoby takiej atmosfery jaka towarzyszyć powinna meczom międzypaństwowym
                Mylisz się i to bardzo, nie zawsze ilość idzie w parze z jakością, 10 tysięcy kibiców w Warszawie może zrobić wspaniałą atmosferę i doping na meczu. Miałem okazję być na meczu międzypaństwowym Polska : Holandia na Bułgarskiej , mieszkałem wtedy przez miesiąc w Poznaniu, o ile się nie mylę był to 1993 rok, nie miałem biletu ale dałem komu trzeba pieniądze w łapę i wszedłem na sektory zajmowane przez Holendrów , doping kibiców z Holandii to niezapomniana przygoda a kibicowanie Polaków to obraz nędzy i rozpaczy, były tylko trzy szare i smutne sektory z polskimi kibicami a reszta sektorów była pomarańczowa, oby nigdy już się to nie powtórzyło.
                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                Epikur z Samos.

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  W Grodzisku podano ceny biletów na mecz z Francuzami i będą do nabycia w cenie 250,300 i 500 zł. Kibice z Grodziska zapłacą w Bordeaux około 70 złotych.
                  Ktoś tu chyba oszalał.Wierzyć mi się nie chce-te ceny są przecież astronomiczne.Czas by ktoś się walnął porządnie w łepetynę,póki jeszcze czas.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • pieczarek
                    zwykle cham i prostak
                    • 06-2001
                    • 5011

                    Jeżeli bilety się rozejdą, to będzie znaczyło, że ceny zostały prawidłowo skalkulowane. Po prostu odwieczne prawo podaży i popytu. Poza tym taniej jest kupić w Polsce bilet za 250 zł, niż jechać do Francji aby tam kupić bilet za 70 zł. To potrafi wyliczyć nawet pierwszoklasista.
                    A zresztą, nie ma się co rozczulać, sport to taki sam biznes jak wszystko inne.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      pieczarek napisał(a)
                      Jeżeli bilety się rozejdą, to będzie znaczyło, że ceny zostały prawidłowo skalkulowane. Po prostu odwieczne prawo podaży i popytu. Poza tym taniej jest kupić w Polsce bilet za 250 zł, niż jechać do Francji aby tam kupić bilet za 70 zł. To potrafi wyliczyć nawet pierwszoklasista.
                      A zresztą, nie ma się co rozczulać, sport to taki sam biznes jak wszystko inne.
                      Kto zasiądzie na trybunach- stado Vipów i pewnie mnóstwo innych przypadkowych ludzi.Co z młodzieżą?Co z tymi kibolami,którzy chodzą na wszystkie mecze swojej ukochanej drużyny?No chyba,że w Grodzisku wszyscy zarabiają po kilka tysięcy i te 300 stówki nie uszczuplą domowego budżetu.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Sport to biznes, ale dlaczego od razu kosztem kibica? Grodzisk nie siedzi na ropie, żeby jego mieszkańcom dyktować takie ceny. Paranoja jest chyba całkiem jasna: we Francji są kilka razy wyższe zarobki i zarazem kilka razy niższe ceny biletów.

                        Uważam, że taka polityka jest krótkowzroczna i Drzymała jeszcze się na tym przejedzie.

                        Comment

                        • darek99
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 2147

                          żąleną napisał(a)


                          Uważam, że taka polityka jest krótkowzroczna i Drzymała jeszcze się na tym przejedzie.
                          Drzymała korzysta z okazji puki Grodzisk jest na fali, przecież wiadomo że klub z Grodziska nie będzie cały czas tak grał jak teraz, pewnie i czas gry w pierwszej lidze też dobiegnie niedługo końca, może jeszcze z dwa sezony, w naszej lidze były już takie przypadki, pamiętam co się działo w Białymstoku jak grała Jagielonia.
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • szarpik
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 676

                            Darek , mój post to nie była żadna złośliwosć pod adresem warszawskich kibiców , co jak co ,ale kiepski stadion to nie wasza wina. Zgadzam się z tym że jakość dopingu jest ważna , ale nietrudno sobie wyobrazić tych wielotysięcznych tłumów , które nie dostały biletów na Anglie . Po za tym mamy w polsce tylu "dobrych" fanów ze spokojnie zapełniliby stadion 30 tysięczny (mówie oczywiście o meczu z Anglikami bo na Azerbejdżan napewno tylu nie przyjdzie)
                            WWW.EKSTRAKLASA.NET

                            Comment

                            • djot
                              Senior
                              • 05-2001
                              • 621

                              krzysfryna napisał(a)
                              Ciekawy transfer Górnika Zabrze ,sprowadzili młodego japończyka z 2 ligi brazylijskiej,tego jeszcze nie było ciekawe jaki z niego pożytek będzie oprócz "szumu medialnego"
                              Jak to jaki? Na mecze będą przyjeżdżać tłumy Japończyków z aparatami i kamerami, no i oczywiście plikami jenów w kieszeni - mordka

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Pogoniarz napisał(a)
                                Niewesoło w KSZO.Jutro może się okazać,że na obradach zarządu klubu zostanie ogłoszona upadłość ,co wiąże się z wycofaniem drużyny z ligi .Dla Pogoni to plus-trzy punkty do przodu
                                To już jest fakt . Zagłębiu odejmą trzy punkty za ich w sumie najlepszy wynik w tej rundzie i strata do Pogonii będzie już sześciopunktowa. A może większa, ale do Szczakowianki???

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎