Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • genea
    Senior
    • 02-2006
    • 1515

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
    To jednak ŁKS nie dostał licencji i spada To Arka się utrzymała , a Cracovia ma grać w barażach?No w pale się to nie mieści.
    To tylko w Polsce i tylko w PZPN-ie mogą byc takie jaja... Co prawda kibicuję Widzewowi, ale jako łodzianina boli mnie jak z łodzkiego klubu robi sie takiego wała... Po raz kolejny w historii naszej piłki ważniejszy od dokonań boiskowych jest "zielony stolik" Ciekawy jestem jak się ma płynność finansowa takiej np. Polonii Bytom, gdzie zalegają piłkarzom z pensjami? A w pozostałych klubach też jest wszystko wspaniale? Raczej wątpię... I czy to nie dziwny przypadek, że przewodniczący komisji odwoławczej, mający decydujący głos, grał kiedyś w Cracovii?

    Takie decuzje PZPN-u powodują, że normalnie odechciewa się kibicować naszym piłkarzom... Bo po co chodzić na mecze, dopingować swoją drużynę, cieszyć się z wysokiego miejsca w tabeli, skoro na koniec sezonu są takie kwiatki?
    Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
    Bractwo Piwne

    Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
    Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

    Comment

    • albeertos
      Senior
      • 10-2001
      • 2313

      Za weszlo.com

      Hieny rzuciły się na ŁKS
      Tagi: Marcin, Adamski, lks, lodz, blog, pilka, nozna
      (03 czerwca 2009 23:17)
      Ważą się losy ŁKS-u. Kluby, które skorzystałyby na naszej degradacji, wyruszyły na żebry i błagają, żeby nas z ligi wyrzucić. Żenujące zachowanie hien, które nie potrafiły utrzymać się w ekstraklasie i teraz liczą na nasz upadek. Ludzie z Cracovii czy Arki zamiast słać listy w naszej sprawie, powinni zastanowić się nad wymianą dyrektorów sportowych, odpowiedzialnych za dobór piłkarzy, a nie wypisywaniem głupot. Chcecie grać w lidze? To się nauczcie.

      Nawet prezydent Krakowa powiedział, że ŁKS powinien zostać zdegradowany. Ktoś się jeszcze nabiera na te wyborcze pseudo-sztuczki? W Łodzi przez lata było zdecydowanie gorzej niż obecnie, a mimo wszystko klub licencję otrzymywał. Teraz – po przejęciu klubu przez Grzegorza Klejmana – sytuacja jest zdecydowanie lepsza. Jednak niekompetentny działacz nie złożył kompletu dokumentów. Czy z tego powodu powinno się skazywać klub być może nawet na śmierć? Czy to wystarczający powód, by skreślać stuletnią tradycję? Jestem za walką z dziadostwem, ale za walką rozsądną. Wiem, że jest kilka klubów w Polsce, w których dzieje się gorzej niż w ŁKS. Jest klub, w którym piłkarze nie dostali od stycznia wypłat. Jednak tam… na wyższym poziomie jest dyplomacja, nie wszystko wychodzi na jaw.

      U nas wiosną trwało zamieszanie. Wiadomo, że my – piłkarze – strajkowaliśmy. Ale robiliśmy to nie po to, by dostać dwie czy trzy wypłaty i bujać się dalej, ale żeby doprowadzić do istotnych zmian w klubie. Udało nam się. Grzegorz Klejman jako wieloletni kibic ŁKS zaryzykował, spłacił zadłużenie, chce ten klub uporządkować, a potem znaleźć kogoś, kto zainwestuje naprawdę duże pieniądze. Są chętni. Menedżer Tomek Kłos znalazł kilku poważnych potencjalnych inwestorów. Nawet ja mam znajomego z Austrii, który dzwoni do mnie co dwa dni, chce kupić ŁKS. Ale ciągle pyta – jesteście w ekstraklasie, czy nie? Jeśli ŁKS zostanie zdegradowany, wysiłek ludzi, którzy w ostatnich miesiącach robili wszystko, by ten klub wyprowadzić na prostą, pójdzie na marne.

      Mam wrażenie, że trwa nagonka na ŁKS. Czytam wypowiedź byłego reprezentanta Polski, że Adamski, Hajto, Świerczewski i Wyparło zajmujący 7. miejsce w ekstraklasie to ośmieszenie profesjonalizmu w lidze. A ja chciałem powiedzieć, że to właśnie my jesteśmy profesjonalni, a nie polska liga. To, że tacy ludzie jak Świerczewski czy Hajto grają w polskiej ligi, to jest nobilitacja właśnie dla polskiej ligi, a nie odwrotnie. Oni są wybitnymi reprezentantami Polski, grali w dobrych klubach na Zachodzie, tu mogą jedynie zszargać sobie nazwisko. Mają przepraszać, że zajęli siódme miejsce? Trzeba umniejszać ich sukces? ŁKS przeprowadzić tylko transfery bezgotówkowe, a mimo wszystko zrealizował cel. Niekompetentni działacze z niby profesjonalnych klubów wydali miliony, a dziś szukają ratunku przy zielonym stoliku. I oni są profesjonalistami, tak? Dla mnie spadek Górnika i Cracovii nie jest żadną niespodzianką. Widziałem, kogo biorą i byłem pewny, że będą mieli ciepło do samego końca.

      Jeśli ŁKS ma zostać zdegradowany, to niech w to miejsce awansuje drużyna z pierwszej ligi. Ci, którzy kompromitowali się przez cały sezon, a na koniec kompromitują się w błagalnych listach – won z ekstraklasy.
      (_)>
      Nigdy się nie poddawaj!!!
      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
      Lech jest tam gdzie jego wiara
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        Szkoda, że ci kompetentni działacze ŁKS nie potrafili jakoś wiarygodnie udokumentować podstaw prognoz finansowych dla swojego klubu na nadchodzący sezon... Gdyby tak po, na przykład, piatej kolejce okazało się, że klub zbankrutował i musi wycofać się z rozgrywek, to byłoby lepiej, niż teraz?

        Wreszcie zdarzyło się tak, że decyzja "nieodwołalna i ostateczna" nie uległa zmianie; brawo za konsekwencję.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • albeertos
          Senior
          • 10-2001
          • 2313

          Tu się zgadzam. Ale powinno być też tak że zespoły które sportowo się nie utrzymały spadają z ligi. A dodatkowo, w przypadku braku licencji dla jednego z klubów ekstraklasy wchodzi dodatkowo drużyna z I ligi.
          (_)>
          Nigdy się nie poddawaj!!!
          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
          Lech jest tam gdzie jego wiara
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            Można tak zrobić, czemu nie (oczywiście, od przyszłego sezonu, bo w tym obowiązywały inne zasady). W praktyce mogą niestety wystąpić problemy z licencjami dla awansujących dodatkowo I-ligowców...
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
              Szkoda, że ci kompetentni działacze ŁKS nie potrafili jakoś wiarygodnie udokumentować podstaw prognoz finansowych dla swojego klubu na nadchodzący sezon... Gdyby tak po, na przykład, piatej kolejce okazało się, że klub zbankrutował i musi wycofać się z rozgrywek, to byłoby lepiej, niż teraz?

              Wreszcie zdarzyło się tak, że decyzja "nieodwołalna i ostateczna" nie uległa zmianie; brawo za konsekwencję.
              Ciekawe jakby Wasz prezes nagle miał focha i przerzucił sobie klub do jakiegoś innego miasta, co przecież nie jest u nas w Polsce problemem i co wtedy...?
              Swoją drogą gdzie będą grały nasze "eksportowe"drużyny, na jakich stadionach? W jakich miastach?To jest dopiero cyrk.Od nowego sezonu w lidze też będą jaja, ale licencje przyznane...Paranoja.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • lzkamil
                kierowca bombowca
                • 01-2003
                • 3611

                Mnie też zwyczajnie po ludzku serce boli jako łodziaka chociaż kibica Widzewa.
                Może ŁKS nie spełnia kryteriów ale innym co nie spełniali się nieraz udawało i udaje bo mają lepsze plecy. No i sposób załatwienia sprawy taki że się nóż w kieszeni otwiera
                Lepszy jabol pod okapem
                niż GŻ, CP i KP !


                Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                Comment

                • Wujcio_Shaggy
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 4628

                  Pogoniarzu, to jest całkiem co innego przecież: przeniesienie klubu, a degradacja za brak licencji. Ja rozumiem, że kibice ŁKS są nieszczęśliwi, ale jeśli klub zbankrutowałby w trakcie sezonu, to leci o dwie klasy. I co, wówczas będą mniej nieszczęśliwi? Teraz przynajmniej mają na kim psy wieszać...

                  Podobno sam Minister Sportu nalegał na zmianę "ostatecznej" decyzji w sprawie ŁKS. To kto niby ma jeszcze mocniejsze plecy, Kamilu?
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                  @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                  Comment

                  • lzkamil
                    kierowca bombowca
                    • 01-2003
                    • 3611

                    Trochę się nieściśle wyraziłem. Bardziej mi chodziło np. o plecy Cracovii które mogły zdecydować o tym kto spada.
                    Szkoda głupich błędów kierownictwa ŁKSu bo wszystko było na dobrej drodze...
                    Lepszy jabol pod okapem
                    niż GŻ, CP i KP !


                    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      No nareszcie zaraz na mecz.Unia Janikowo gra jak większość zespołów w tej lidze, czyli "wybijankę"Ich, aż dziesięć spotkań zakończyło się wynikiem 0:0 , nasze trzy.
                      Już widzę murowanie bramki przez przyjezdnych, choć wynik remisowy daje nam awans, bez oglądania się na Gawin, to liczę, że wygramy.Szkoda , że pogoda jest "chusteczkowa", pewnie odstraszy pikników.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • ArtK31
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 708

                        Cuda jednak czasem mają miejsce
                        Gieksa dała radę w Jastrzębiu 1:0, dzięki temu zostaje w pierwszej lidze.
                        Trzeba to oblać brackim (niestety z konserwy) oraz zawieciańskim tagerkiem

                        Comment

                        • zgroza
                          Senior
                          • 03-2008
                          • 3597

                          W siatce był fajny patent. Jeżeli zespół spadał z PLS lub LSK z przyczyn pozasportowych, organizowano turniej dla zainteresowanych (spadkowiczów i pretendentów).
                          Lotna ekspozytura browaru

                          Też Was kocham.

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ciekawy jestem jak się ma płynność finansowa takiej np. Polonii Bytom, gdzie zalegają piłkarzom z pensjami? A w pozostałych klubach też jest wszystko wspaniale? Raczej wątpię... I czy to nie dziwny przypadek, że przewodniczący komisji odwoławczej, mający decydujący głos, grał kiedyś w Cracovii?
                            To już nie twój interes.Zresztą ja sie nie pytam o przekręty Widzewa.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                              To już nie twój interes.Zresztą ja sie nie pytam o przekręty Widzewa.
                              Hmm nie zabierałem dotąd głosu ale kiszot skąd ten pomysł, że genea jest kibicem Widzewa? Sądząc po argumentacji raczej ełkaesiakiem.
                              Co to są przekręty Widzewa? Bo ja nie znam takich.
                              W 2004 roku nie dostaliśmy licencji dwa mecze przed końcem. Nikt jakoś wtedy nie bronił nas jak dzisiaj niektórzy ŁKS.
                              Potem dostaliśmy licencję na II ligę od PZPN. Gdzie tu widzisz przekręt? Nawet jeżeli uważasz, że niesłusznie to jest to Twoja prywatna opinia bo mimo wiecznej nagonki mediów jakoś nidgy prokuratura nie znalazła tam śladu przekrętu. A Sąd Powszechny rację przyznał Widzewowi (pewnie Boniek załatwił; w Sądzie
                              Druga sprawa korupcja - udowodniono nam 4 mecze czyli fakt korupcja była al czy zasłużyliśmy na degradację ? Przykład Podbeskidzia i Jagi które dostały tylko ujemne punkty wskazuje, że nie. Jakoś nikt nie chce pamiętać, że jest coś takiego jak wymiar kary jest on różny w zależności od skali wykroczenia.
                              Trzecia sprawa - wyrok TA - cóż pewnie też Boniek trzęsie całym polskim sądownictwem i dlatego, ze strachu TA przy PKOL przyznał rację Widzewowi. Acha zapomniałem Widzewowi nie wolno korzystać z odwołań przysługujących prawem. Te są zastrzeżone tylko dla innych. Np.: dla Polonii Bytom która się odwoływała od decyzji komisji licencyjnej.

                              Tak więcgdzie tu są te przekręty Widzewa? Na marginesie gdyby w Widzewie został zamieszany w korupcję zawodnik symbol jak Reiss w Lechu to chyba należałoby nas rozwiązać - czyż nie? Jakoś Lechowi się wszystko upiekło i nikt nie ma o to pretensji

                              Cóż są równi i równiejsi - może ŁKS dostawać od lat licencję do której nie ma prawa, może Polonia BYtom dostawać licencję niezgodnie z prawem. Może Lech, Cracovia, Bełchatów i inne kluby polskie unikać kar za korupcję. Może Lubin i Korona korzystać z praw do odwoływania sie do wyższych instancji.
                              Nie wolno tylko Widzewowi...

                              ps. ciekawy będę reakcji jeżeli wyrok SN będzie korzystny dla Widzewa. Czy też Boniek załatwił a SN bedzie sądem hańby jak to lubi mówić Jan T.???

                              Ludzie jesteście chorzy z nienawiści do Widzewa. Nie chcecie widzieć swoich przewin, uważacie, ż Wam wolno łamać i naginać prawo lub chociażby korzystać z możliwości jakie daje. Ale Widzewowi nie wolno nic, nie wolno nawet korzystać w normalnej drogi prawnej, z odwołań które przysługują każdemu bo ktoś nazwie to "przekrętem" ale gdy sam z tego korzysta to już jest spoko
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 4229

                                Kur.. po co są licencje? To, że od lat były farsą nie znaczy, ze mają byc zawsze. Wielki krzyk bo nagle zaczęto przestrzegać prawa??????????????? Kiedyś trzeba było zacząć. Albo zlikwidować wymóg jakichkolwiek licencji. A ŁKS nie ma nic - ani stadionu, ani pieniędzy ani żadnych planów bo mrzonki, że sprzedazą jakiegoś napoju którego jeszcze nawet nie ma za milion złotych to zwykła farsa
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎