Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jadoo Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie no tutaj niekoniecznie. ŁKS to ŁKS, nie Tobie osadzac i rzucac takimi haslami...
    Niby czemu? Hasło zaporzyczył z fany ŁKSu więc w czym rzecz?
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Jadoo
      Senior
      • 10-2008
      • 339

      Dobra, jak mamy rzucać nazwami z flag, opraw itp. to muszę przyznać, że Bazarowcy jest właściwą nazwą. A o Widzewie proponuję się zwracać per Władcy Miasta Włókniarzy

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jadoo Wyświetlenie odpowiedzi
        Dobra, jak mamy rzucać nazwami z flag, opraw itp. to muszę przyznać, że Bazarowcy jest właściwą nazwą. A o Widzewie proponuję się zwracać per Władcy Miasta Włókniarzy
        Nie przesadzaj,nie od dzisiaj wiadomo,ze większość ŁKSu jest z Łodzi a sporo Widzewa z Łodzią ma tyle wspólnego,że co dwa tygodnie są na meczu.W końcu to Widzew się chwali,ze ma najwięcej fan clubów w Polsce.Coś tam kiedyś na vlepkach było,ze połowa Polski to Widzew.ŁKS za to utożsamia się bardziej z miastem.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • albeertos
          Senior
          • 10-2001
          • 2313

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jadoo Wyświetlenie odpowiedzi
          A o Widzewie proponuję się zwracać per Władcy Miasta Włókniarzy
          Nie dość że przekłamanie historyczne to jeszcze jawna dyskryminacja. Przecież w 90% to były włókniarki, nie włókniarze. Gdzie tu lewicowy duch największych fanów Widzewa?
          (_)>
          Nigdy się nie poddawaj!!!
          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
          Lech jest tam gdzie jego wiara
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie przesadzaj,nie od dzisiaj wiadomo,ze większość ŁKSu jest z Łodzi
            Przyznasz jednak, że hasło "Rodowici Łodzianie" jest dość śmieszne w kontekście istnienia fanklubów ŁKS-u poza Łodzią. Chyba że "Rodowici" je tępią, wtedy szacun za konsekwencję

            Comment

            • Jadoo
              Senior
              • 10-2008
              • 339

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie dość że przekłamanie historyczne to jeszcze jawna dyskryminacja. Przecież w 90% to były włókniarki, nie włókniarze. Gdzie tu lewicowy duch największych fanów Widzewa?
              Bez komentarza

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie przesadzaj,nie od dzisiaj wiadomo,ze większość ŁKSu jest z Łodzi a sporo Widzewa z Łodzią ma tyle wspólnego,że co dwa tygodnie są na meczu.W końcu to Widzew się chwali,ze ma najwięcej fan clubów w Polsce.Coś tam kiedyś na vlepkach było,ze połowa Polski to Widzew.ŁKS za to utożsamia się bardziej z miastem.
              No dokładnie było, że pół Polski nas nienawidzi, drugie pół to my; kontekst odrobinę inny. Nie wydaje mi się, żeby proporcja kibiców w Łodzi była inna niż 50:50, my poprostu do tego mamy więcej kibiców poza Łodzią Stąd wygodnie jest im określać się mianem rodowitych :P

              Comment

              • Jadoo
                Senior
                • 10-2008
                • 339

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                Przyznasz jednak, że hasło "Rodowici Łodzianie" jest dość śmieszne w kontekście istnienia fanklubów ŁKS-u poza Łodzią. Chyba że "Rodowici" je tępią, wtedy szacun za konsekwencję
                Sądzę, że jest kilka ekip które skrzętnie wspierają ŁKS w tym postanowieniu.

                Comment

                • perłyfan
                  Senior
                  • 02-2003
                  • 1244

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Przyznasz jednak, że hasło "Rodowici Łodzianie" jest dość śmieszne w kontekście istnienia fanklubów ŁKS-u poza Łodzią. Chyba że "Rodowici" je tępią, wtedy szacun za konsekwencję
                  Mnie zawsze ciekawiło jak do tego hasła podchodzą właśnie fan cluby ŁKSu. Wyobrażam sobie wtedy widok flagi RODOWICI ŁODZIANIE - z jednej strony fan club ŁKSu a z drugiej Widzewiacy z Łodzi i kupa zażenowania dookoła
                  JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan Wyświetlenie odpowiedzi
                    zażenowania
                    E tam, zażenowanie. Zwykły dyskomfort poznawczy.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      No i panowie z pzpn przy flaszce w RPA zabrali nam mecz z Irlandią Płn.W sumie ta pseudo modernizacja naszego stadionu to zwykły śmiech na sali i szkoda wywalać w błoto kilka milionów, ale śmieszy fakt, że będąca niedawno delegacja z pzpn pozytywnie zaopiniowała prace doprowadzające do koniecznych poprawek i "byli na tak".Kabaret normalnie.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • perłyfan
                        Senior
                        • 02-2003
                        • 1244

                        A ja trzymam kciuki za Hetman Zamosc i Stal Rzeszow, ktore wystapia w barazach. Tylko w przypadku sukcesu obu tych druzyn w III lidze utrzyma sie klub z mojego miasteczka Orleta Radzyn. Wiosna byla fatalna w wykonaniu Orlat. Po 12 kolejkach mielismy jeden punkt i jak dobrze pamietam jedna strzelona bramke. Potem po zmianie trenera cos drgnelo ale nasz los juz w rekach Hetmana i Stali...
                        JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          A ja po prostu lubię Hetman Zamość (bardzo ładne miasto i miłe wspomnienia) no a Stal Rzeszów jest bliska mojemu sercu (podobnie jak Karpaty Krosno i Chrobry Głogów) ze względu na starą zgodę a i ciągle utrzymywane kontakty. Tak więc też chciałbym aby te kluby wygrały baraże.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • Jadoo
                            Senior
                            • 10-2008
                            • 339

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                            A ja po prostu lubię Hetman Zamość (bardzo ładne miasto i miłe wspomnienia) no a Stal Rzeszów jest bliska mojemu sercu (podobnie jak Karpaty Krosno i Chrobry Głogów) ze względu na starą zgodę a i ciągle utrzymywane kontakty. Tak więc też chciałbym aby te kluby wygrały baraże.
                            Nie moje czasy ale z tego co się nasłuchałem i naoglądałem to rzeczywiście były ekstra zgody

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jadoo Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie moje czasy ale z tego co się nasłuchałem i naoglądałem to rzeczywiście były ekstra zgody
                              He he,teraz to mnie zaskoczyłeś na maksa.Toś ty ledwie z pieluch wyrósł.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • Jadoo
                                Senior
                                • 10-2008
                                • 339

                                Jeszcze noszę

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎