Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujcio_Shaggy
    Senior
    • 01-2004
    • 4628

    Wstyd, jak wstyd - ale ta drużyna nie ma ducha walki; co zresztą też Szczęsny powiedział, porównując do mistrzowskiego składu z 2000 roku. Z Sanmaryńczykami wygrają dwa mecze "na stojąco", ale w trzeciej rundzie będzie płacz i zgrzytanie zębów, kogo by los nie przydzielił. Radzio w przerwie opowiadał jakieś banialuki, jak to może powalczymy z Romą... po meczu już by tak nie powiedział.

    A zresztą, to niby kto miałby Polskę reprezentować - Bełchatów czy Ruch Chorzów?

    PS. Żą - przed półfinałem PP z Lechem też ponoć trenowali karne...
    Last edited by Wujcio_Shaggy; 09-07-2009, 21:47.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
      Co za cholerna nonszalancja i pieprzony minimalizm! Chyba ze 20 rzutów rożnych Poloniści wykonywali, a zagrożenia bramki z nich żadnego. Nie można tak grać...
      To wejdź na boisko i pokaż gnojkom, jak się gra!

      A jeśli nie chcesz, to po co w ogóle im kibicujesz? To nie jest twoja drużyna. Tak naprawdę to jest grupka wyrobników, która żeruje na frajerstwie kibiców.

      Comment

      • laki
        Member
        • 07-2008
        • 97

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
        To wejdź na boisko i pokaż gnojkom, jak się gra!

        A jeśli nie chcesz, to po co w ogóle im kibicujesz? To nie jest twoja drużyna. Tak naprawdę to jest grupka wyrobników, która żeruje na frajerstwie kibiców.
        Kibicuje się Klubowi a nie grajkom, którzy dziś są, jutro ich nie ma. Twoja Sparta/Polonia na pewno by im pokazała!!!

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          Nie wiem, co by im miała pokazać. Chyba głupotę i skrajny brak umiejętności gry w piłkę.
          To nie jest "mój" klub i w najmniejszym stopniu się z nimi nie identyfikuję.
          Last edited by Krzysiu; 10-07-2009, 10:06.

          Comment

          • laki
            Member
            • 07-2008
            • 97

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie wiem, co by im miała pokazać. Chyba głupotę i skrajny brak umiejętności gry w piłkę.
            To nie jest "mój" klub i w najmniejszym stopniu się z nimi nie identyfikuję.
            Ach ten lokalny patriotyzm

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              A co ma lokalny patriotyzm do gry w piłkę? Mam być kibolem wszyskich dwudziestu paru klubików z miasta? W imię lokalnego patriotyzmu to ja bym to towarzystwo rozpędził na czery wiatry, bo wycierając sobie gębę lokalnym patriotyzmem tylko przepieprzają pieniądze.

              Comment

              • laki
                Member
                • 07-2008
                • 97

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                A co ma lokalny patriotyzm do gry w piłkę? Mam być kibolem wszyskich dwudziestu paru klubików z miasta? W imię lokalnego patriotyzmu to ja bym to towarzystwo rozpędził na czery wiatry, bo wycierając sobie gębę lokalnym patriotyzmem tylko przepieprzają pieniądze.
                Krzewią w narodzie kulturę fizyczną Wszystko pochłania pieniądze, sport również. Lokalny patriotyzm z "grą w piłkę" czyli szeroko rozumianym futbolem ma wiele wspólnego...

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  Pseudozawoadostwo nie ma nic wspólnego z lokalnym patriotyzmem, a ja nie nam najmniejszej ochoty napychać kieszeni komuś, kto mnie kompletnie nie interesuje. Sport uprawiam sam i za własne pieniądze.

                  Powinienies sobie sprawić jakiś słownik, bo mylisz znaczenie pojęć, którymi się posługujesz.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Szkoda, ze zespół występujący na boisku przy ulicy Konwiktorskiej przegrał.Szkoda punktów, bo jakaś tam szansa jest, by przeskoczyć rywali i mieć o jedna drużynę więcej w pucharach.
                    Na moim podwórku kontrakty podpisało już nowych ośmiu piłkarzy i z tego co widać dojdzie jeszcze przynajmniej trzech...Czyli totalna wymiana składu-ciekawe co wyjdzie po tej rewolucji.Budżet ma wynosić pomiędzy 10 a 12 mln zł.Czyli całkiem całkiem.Lada chwila wejdzie firma i zrobią spore poprawki , choć patrząc na niektóre stadiony gdzie zespoły występują w ekstraklasie, to nasz wygląda naprawdę dobrze i nam nie chcieli przyznać licencji na grę na zapleczu ekstraklasy.Śmieszne.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      Pismaki i media jak zwykle kłamały w sprawie Widzewa pisząc, że w uzasadnieniu SN jest/bedzie napisane jaką decyzję podjąć ma TA. SN wskazuje, że całą winę ponosi PZPN i daje pełną wolność w podejmowaniu decyzji TA.
                      Po raz kolejny widać jak nierzetelnie, tendencyjnie i antywidzewsko jest przedstawiana cała sprawa w mediach.
                      Biorąc pod uwage argumenty prawne Widzewa, oświadczenie prokuratury, że nie ma żadnych dowodów na działalność Szymańskiego (czyli brak jest dowodów na kupowanie meczy przez Widzew) oraz stan prawny prawdopodonie zagramy w Eklasie.
                      Nie wyonbrażam sobie, że PZPN jutro podejmie inną decyzję nie czekając na rozpatrzenie sprawy w TA które odbędzie się 20 lipca i najpewniej będzie korzystne dla Widzewa.


                      """Do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl dotarło wreszcie uzasadnienie wyroku Sądu Najwyższego z 10. czerwca. To otwiera możliwość ponownego rozpatrzenia sprawy przez Trybunał. Na 20. lipca zaplanowane jest posiedzenie prezydium Trybunału, na którym zostanie wyznaczony skład orzekający w tej sprawie oraz granice czasowe jej rozpatrzenia.

                      "Na pewno Trybunał postara się jak najbardziej przyspieszyć rozpatrzenie tej sprawy, oczywiście na tyle, na ile pozwalają na to przepisy. Po ustaleniu składu orzekającego strony zostaną poproszone o zajęcie stanowisk w tej sprawie. Myślę, że najszybciej będzie, jeśli o zajęcie stanowisk wystąpi sekretarz Trybunału, jest taka możliwość" - mówi dr Wiktor Cajsel, rzecznik prasowy Trybunału Arbitrażowego - "Na posiedzeniu 20. lipca zostanie również rozpatrzony wniosek Widzewa o wstrzymanie wykonania kary do czasu rozpatrzenia sprawy" - dodaje.

                      Co najistotniejsze, w uzasadnieniu przesłanym przez Sąd Najwyższy nie ma żadnych wskazań, jak sprawa powinna być rozstrzygnięta. "Sąd Najwyższy poddał jedynie krytyce tryb legislacyjny w PZPN, natomiast żadnych merytorycznych wskazówek co do wyroku nie udzielił, nie przesądził o meritum sprawy. Trybunał może zatem podjąć każdą decyzję, jaką uzna za stosowną. Może sprawę znowu umorzyć, zwrócić do ponownego rozpatrzenia przez PZPN lub podtrzymać werdykt Związkowego Trybunału Piłkarskiego" - wyjaśnia Cajsel.""""
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Po raz kolejny widać jak nierzetelnie, tendencyjnie i antywidzewsko jest przedstawiana cała sprawa w mediach.
                        Popatrz a w Bytomiu mówią,ze media sa nastawione antypolonijnie.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • pieczarek
                          zwykle cham i prostak
                          • 06-2001
                          • 5011

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Po raz kolejny widać jak nierzetelnie, tendencyjnie i antywidzewsko jest przedstawiana cała sprawa w mediach.
                          No cóż, dla wielu określenie "antywidzewsko" oznacza rzetelnie i obiektywnie.


                          W Rzeczpospolitej z 15.07.2009r. wywiad z Sylwestrem Cackiem, między innymi właścicielem klubu Widzew S.A.

                          Stwierdza on na przykład:
                          - Nie ma różnicy między bankiem a restauracją czy sklepem z pietruszką. Zachowania klientów są podobne....

                          - Jaką przyszłość widzi pan dla Widzewa?
                          - To będzie najlepszy klub w Europie. Nie wiem tylko czy za mojego życia.

                          - Widzew to pana oczko w głowie.
                          - Pasjonuję się sportem, piłką nożną. W Widzew zainwestowałem nie dlatego, że byłem kibicem tego klubu. Zawsze byłem kibicem Legii .... Chcę pokazać, że z klubu piłkarskiego w Polsce można zrobić normalnie funkcjonujące przedsięwzięcie biznesowe.

                          Cieszę się, że Zythum, teoretycznie przysięgły lewak, kibicuje przedsięwzięciu biznesowemu prowadzonemu przez fana Legii. Uwielbiam takie paradoksy.

                          Comment

                          • genea
                            Senior
                            • 02-2006
                            • 1515

                            Dlaczego mnie już nie dziwią przedmeczowe przechwałki Wisły? Ano dlatego, że nijak nie mają pokrycia w rzeczywistości... Teraz Tallin bezbramkowo zremisuje u siebie i przejdzie dalej dzięki bramce strzelonej na wyjeździe... A Wisła... Cóż, Wisła znowu będzie mówiła jak to było blisko, ale...
                            Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                            Bractwo Piwne

                            Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                            Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                            Comment

                            • laki
                              Member
                              • 07-2008
                              • 97

                              Po raz kolejny potwierdziło się to co powtarzam zawsze:
                              ZE WZGLĘDU NA NIEWYSTARCZAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI SPORTOWE POLSKIE KLUBY PIŁKARSKIE NIE POWINNY WYSTĘPOWAĆ W ROZGRYWKACH MIĘDZYNARODOWYCH.

                              Comment

                              • pieczarek
                                zwykle cham i prostak
                                • 06-2001
                                • 5011

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi
                                Po raz kolejny potwierdziło się to co powtarzam zawsze:
                                ZE WZGLĘDU NA NIEWYSTARCZAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI SPORTOWE POLSKIE KLUBY PIŁKARSKIE NIE POWINNY WYSTĘPOWAĆ W ROZGRYWKACH MIĘDZYNARODOWYCH.
                                Po raz kolejny potwierdziło się to, że możesz sobie gadać do woli.

                                Załóż sobie lub kup klub piłkarski, zdobądź miejsce uprawniające do występów pucharowych, a potem zrezygnuj, aby zaoszczędzić komuś ewentualnego wstydu.
                                Do tego czasu oszczędź mi swoich wynurzeń. Powiedziałeś raz i starczy. Zamknij się w jakimś zacisznym miejscu i wstydź się do woli, a mi nie zawracaj głowy swoimi patriotyczno-sportowymi refleksjami.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎