przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • laki
    Member
    • 07-2008
    • 97

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
    Po raz kolejny potwierdziło się to, że możesz sobie gadać do woli.

    Załóż sobie lub kup klub piłkarski, zdobądź miejsce uprawniające do występów pucharowych, a potem zrezygnuj, aby zaoszczędzić komuś ewentualnego wstydu.
    Do tego czasu oszczędź mi swoich wynurzeń. Powiedziałeś raz i starczy. Zamknij się w jakimś zacisznym miejscu i wstydź się do woli, a mi nie zawracaj głowy swoimi patriotyczno-sportowymi refleksjami.
    Widzisz, moje słowa się pokrywają z rzeczywistością, Twoje nie. Każdy kolejny występ naszych kopaczy jest tak słaby że warto by się zastanowić nad tym co mówię. I z tego że ktoś sobie założy klub, będzie go finansował skoro nie widzi co się tak naprawdę sportowo dzieje?? Mieliśmy już takie "zakładane" kluby w Polsce - Amica i Groclin. I co?? Grały w pucharach a gdzie są teraz?? To właśnie świadczy o słabości że kluby których marzeniem powinny być występy w 2/3 lidze reprezentują kraj w Pucharach bo ktoś miał siano i zapłacił za grajków. I co zdziałali?? Oprócz Man. City nie pamiętam żadnego dobrego występu (pamiętasz grupę Amici w Pucharach??). Teraz się ludzie się z tego śmieją i tyle możesz zyskać "zakładając sobie klub".
    A tak poza tym to nie jesteś jedyny na forum- jak Ci nie pasuje to nie czytaj moich "wynurzeń", osobiste wrzuty bez wartości merytorycznej zachowaj dla siebie.

    Comment

    • silvian
      Senior
      • 08-2008
      • 727

      Wystarczy traktować nasze kluby jako najzwyczajniej na świecie "słabe". Wtedy nawet remis z klubami litewskimi czy ormiańskimi będzie cieszył. A nawet jak się przegra to trudno, upadek z mniejszej wysokości mniej boli. Tym bardziej mnie dziwią opinie, że kiedyś tam, gdzieś tam poszło im dobrze z jakimś angielskim czy niemieckim klubem. Co z tego, i psu dupa błyśnie. Mamy to co mamy i z tego się należy cieszyć a nie wymyślać historie niestworzone o tym "jak prawie nam się udało awansować do LM". Może kiedyś będzie lepiej...
      "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8085

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi
        (pamiętasz grupę Amici w Pucharach??).
        Co to jest ta grupa "Amici" ? Pytam serio bo nie bardzo kumam o co chodzi.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • laki
          Member
          • 07-2008
          • 97

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
          Co to jest ta grupa "Amici" ? Pytam serio bo nie bardzo kumam o co chodzi.
          To była grupa w której Amica występowała. A oto przykład :

          Sześć celnych strzałów wystarczyło piłkarzom Glasgow Rangers, by ośmieszyć jedyną polską drużynę w europejskich rozgrywkach. Amica, która miała bronić honoru polskiej piłki klubowej, przegrała ze Szkotami 0:5 i ma już małe szanse na wyjście z grupy.

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            Jakaś niewidzialna ręka przyzwoitości jednak chyba funkcjonuje, bo dziś są dwa mecze naszych klubów z zagranicznymi i żadna telewizja nie będzie tego transmitować

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Senior
              • 01-2004
              • 4628

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
              To wejdź na boisko i pokaż gnojkom, jak się gra!

              A jeśli nie chcesz, to po co w ogóle im kibicujesz? To nie jest twoja drużyna. Tak naprawdę to jest grupka wyrobników, która żeruje na frajerstwie kibiców.
              Krzysiu, powtarzasz się po raz nie wiadomo który...
              Ja rozumiem, że ci faceci nie grają dla chwały "Czarnych Koszul", tylko dla kasy. Rozumiem, że sto kilkadziesiąt złotych, za które ja kupuję karnet co rundę, wystarczy na parę getrów na jedno spotkanie. Ale to jest mój (w sensie sentymentalnym, nie własnościowym) klub, któremu kibicuję od blisko ćwierćwiecza (więc za stary jestem, żeby zagrać i pokazać...). Może obecna drużyna to nie jest moja drużyna, może to jest zbieranina kolesi żerujących na frajerstwie, nawet nie kibiców, ale właściciela - który płaci im konkretne pieniądze, a oni się opieprzają. To chyba nie jest w porządku? O to wnoszę pretensje, że nawet nie chce im się starać dla własnej kariery - bo ta zależy wszak od sukcesów całej drużyny, gdyż futbol jest grą zespołową...

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
              Jakaś niewidzialna ręka przyzwoitości jednak chyba funkcjonuje, bo dziś są dwa mecze naszych klubów z zagranicznymi i żadna telewizja nie będzie tego transmitować
              Nasza nie, ale telewizja San Marino będzie, i to nawet w internecie...
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • zgroza
                Senior
                • 03-2008
                • 3598

                A ja dziś będę kibicował AC Juvenes/Doganie. Bo klub z Konwiktorskiej mnie niczym nie zachwycił, a Sanmaryńczycy mają w składzie całego 1 Argentyńczyka i 1 Włocha.
                Last edited by zgroza; 16-07-2009, 18:43.
                Lotna ekspozytura browaru

                Też Was kocham.

                Comment

                • jablon
                  Senior
                  • 12-2008
                  • 179

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi
                  Po raz kolejny potwierdziło się to co powtarzam zawsze:
                  ZE WZGLĘDU NA NIEWYSTARCZAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI SPORTOWE POLSKIE KLUBY PIŁKARSKIE NIE POWINNY WYSTĘPOWAĆ W ROZGRYWKACH MIĘDZYNARODOWYCH.
                  ALE TYLKO POLSKIE CZY Z INNYCH KRAJÓW TEŻ? (O, pardon za ten CapsLock). Nie wiem, może np. z Albanii (bez urazy)?

                  A coś Ty teraz wyskoczył z tą efemerydą Amiką?

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Co to jest
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi
                    W... naszych kopaczy ...
                    ?
                    To na pewno nie są moi kopacze. Nie ma żadnego powodu, żebym się za nich wstydził.

                    Comment

                    • laki
                      Member
                      • 07-2008
                      • 97

                      No tak, nie wszyscy są Polakami ale większość to NASI kopacze. Wiemy już że masz wywalone na lokalny klub, na te nielokalne też i że w zasadzie kibicem nie jesteś, może miłośnikiem sportu, a to są rozbieżne rzeczy...

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jablon Wyświetlenie odpowiedzi
                      ALE TYLKO POLSKIE CZY Z INNYCH KRAJÓW TEŻ? (O, pardon za ten CapsLock). Nie wiem, może np. z Albanii (bez urazy)?

                      A coś Ty teraz wyskoczył z tą efemerydą Amiką?
                      Wypowiadam się o klubach z Polski, Albania mało mnie interesuje, gdybym chciał narzucać cokolwiek międzynarodowo to został bym komunistą i pisał o futbolowej międzynarodówce.

                      Efemeryda Amik(c)a - ładnie to ująłeś, naprawdę - tyle tylko że ta efemeryda jest częścią naszej rodzimej piłki kopanej!! Reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej przynosząc tak nielubiane tu słowo wstyd... Nie czepiam się nikogo - fakty dotyczące wyników NASZYCH (czy się to komuś podoba czy nie) klubów w rozgrywkach europejskich są takie a nie inne...

                      Comment

                      • zgroza
                        Senior
                        • 03-2008
                        • 3598

                        Czemu od razu nielubiane? Lubimy je odmieniać we wszystkich przypadkach, a w naszych komentarzach sportowych na pewno występuje wielokrotnie częściej niż sukces
                        Lotna ekspozytura browaru

                        Też Was kocham.

                        Comment

                        • laki
                          Member
                          • 07-2008
                          • 97

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czemu od razu nielubiane? Lubimy je odmieniać we wszystkich przypadkach, a w naszych komentarzach sportowych na pewno występuje wielokrotnie częściej niż sukces
                          Masz niestety rację. Z drugiej strony też bym chciał czasem nieemocjonalnie popatrzeć na pewne rzeczy... ale nie da się.

                          Comment

                          • pieczarek
                            zwykle cham i prostak
                            • 06-2001
                            • 5011

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi
                            Widzisz, moje słowa się pokrywają z rzeczywistością, Twoje nie. Każdy kolejny występ naszych kopaczy jest tak słaby że warto by się zastanowić nad tym co mówię. I z tego że ktoś sobie założy klub, będzie go finansował skoro nie widzi co się tak naprawdę sportowo dzieje?? Mieliśmy już takie "zakładane" kluby w Polsce - Amica i Groclin. I co?? Grały w pucharach a gdzie są teraz?? To właśnie świadczy o słabości że kluby których marzeniem powinny być występy w 2/3 lidze reprezentują kraj w Pucharach bo ktoś miał siano i zapłacił za grajków. I co zdziałali?? Oprócz Man. City nie pamiętam żadnego dobrego występu (pamiętasz grupę Amici w Pucharach??). Teraz się ludzie się z tego śmieją i tyle możesz zyskać "zakładając sobie klub".
                            A tak poza tym to nie jesteś jedyny na forum- jak Ci nie pasuje to nie czytaj moich "wynurzeń", osobiste wrzuty bez wartości merytorycznej zachowaj dla siebie.
                            Twoja wypowiedź jest tak niedorzeczna, że ręce opadają. Oczywiście lubię zapewnienia typu "moje słowa się pokrywają z rzeczywistością, Twoje nie." Jednak moja sympatia w niczym nie zmienia faktu, że są to opinie niedorzeczne. Bo idąc tropem Twojego wstydu można go rozszerzyć na krajowe podwórko. Kopacze 1 ligi są tak słabi (w stosunku do tzw. ekstraklasy), że nie powinni w ogóle walczyć o awans. Bo gdy awansują, to zawstydzą swoich kibiców. Lepiej niech sobie odpuszczą i przestaną w ogóle grać. I tak dalej do najniższej ligi. W ten prosty sposób, kierując się kryterium wstydu niektórych osób, rozwiążemy problem piłki nożnej w Polsce przez jej likwidację.

                            Zastanów się czy Amica i Groclin (wcześniej także np. Milarder Pniewy) były zakładane i utrzymywane za Twoje pieniądze. Jeśli nie, to możesz sobie tylko gdybać. Nikt takimi bzdurami przejmować się nie będzie. Ludzie, którzy mają pieniądze będą się bawili tak jak lubią. Będą zakładali, kupowali i likwidowali kluby. Na tych biedaków, którzy się z tego śmieją patrzą i będą patrzyli, jak na żałosnych gołodupców. Polskie kluby z woli właścicieli będą uczestniczyły w rozgrywkach międzynarodowych czy się to Tobie podoba czy nie. A że ktoś lubi się wstydzić, powtarzać przy tym niezbyt rozsądne mantry, to już jego indywidualny problem.

                            A tak poza tym, nie musisz czytać moich postów. Śmiało możesz się wyrejestrować z tego forum i spokojnie się wstydzić za poziom polskiej piłki nożnej.

                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 08-2001
                              • 3562

                              Zgadzam się z tym co napisał Silvian. Jeżeli ktoś uważa nasze kluby za nieporozumienie, a zawodników za nieudaczników, to niech ich tak zacznie traktować! Dlaczego nie cieszyć się z remisu Wisły skoro to nędzny klub? Przecież to całkiem spore osiągnięcie, jak na zbieraninę kopaczy. A co mam napisać o zwycięstwie Legi, i to w dodatku trzema bramkami? Sądzę, że Gruzini nie mają po co wracać do kraju, bo ich tam po prostu zlinczują. Jak można było przegrać z takimi frajerami? A w San Marino? Na razie Polonia prowadzi, ale lepiej dla miejscowych, żeby szybko się to zmieniło. Bo w przeciwnym razie, krajowa federacja nie dopuści ich do żadnych rozgrywek.
                              My natomiast cieszmy się, bo jako największe ciecie w Europie odnieśliśmy spory sukces! Gdzie są te pochwały dla naszych klubów? Co!? W końcu takie wyniki to niemalże, jak występy w LM, albo w fazie pucharowej LE. Czyżby niektórzy są tylko zdolni do krytyki? Typowe! Umieją tylko narzekać i psioczyć, zostawcie piłkę w spokoju i skupcie się na bierkach podwodnych!
                              Uważam, że nasze kluby są słabe, ale cieszę się z ich każdego zwycięstwa. Nie można wymagać od nich zbyt wiele, bo po prostu nie mają odpowiednich umiejętności. Jedyne czego żal, to brak zaangażowania w grę. Jeżeli nie wkłada się serca, to i wyniki mizerne. Wtedy mam pretensje do nich, o to, że przechodzą obok meczów i wszystko mają gdzieś. Ale to nie pod ich adresem trzeba kierować wszystkie obelgi, w końcu ktoś im płaci za to, żeby odwalali fuszerkę i nie wyciąga z tego żadnych konsekwencji. Jeżeli nie ulegnie to zmianie możemy być pewnie, że wyniki również się nie zmienią.

                              Comment

                              • laki
                                Member
                                • 07-2008
                                • 97

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                                Twoja wypowiedź jest tak niedorzeczna, że ręce opadają. Oczywiście lubię zapewnienia typu "moje słowa się pokrywają z rzeczywistością, Twoje nie." Jednak moja sympatia w niczym nie zmienia faktu, że są to opinie niedorzeczne. Bo idąc tropem Twojego wstydu można go rozszerzyć na krajowe podwórko. Kopacze 1 ligi są tak słabi (w stosunku do tzw. ekstraklasy), że nie powinni w ogóle walczyć o awans. Bo gdy awansują, to zawstydzą swoich kibiców. Lepiej niech sobie odpuszczą i przestaną w ogóle grać. I tak dalej do najniższej ligi. W ten prosty sposób, kierując się kryterium wstydu niektórych osób, rozwiążemy problem piłki nożnej w Polsce przez jej likwidację.

                                Zastanów się czy Amica i Groclin (wcześniej także np. Milarder Pniewy) były zakładane i utrzymywane za Twoje pieniądze. Jeśli nie, to możesz sobie tylko gdybać. Nikt takimi bzdurami przejmować się nie będzie. Ludzie, którzy mają pieniądze będą się bawili tak jak lubią. Będą zakładali, kupowali i likwidowali kluby. Na tych biedaków, którzy się z tego śmieją patrzą i będą patrzyli, jak na żałosnych gołodupców. Polskie kluby z woli właścicieli będą uczestniczyły w rozgrywkach międzynarodowych czy się to Tobie podoba czy nie. A że ktoś lubi się wstydzić, powtarzać przy tym niezbyt rozsądne mantry, to już jego indywidualny problem.

                                A tak poza tym, nie musisz czytać moich postów. Śmiało możesz się wyrejestrować z tego forum i spokojnie się wstydzić za poziom polskiej piłki nożnej.
                                Dawno nie słyszałem takich bzdur, naprawdę, jestem zszokowany nagromadzeniem tylu idiotyzmów w jednym poście... Dlaczego piszesz niedorzeczne rzeczy na temat 1 ligi?? Dlaczego próbujesz wmówić innym że uważam że w Polsce nie powinno się wcale grać w piłkę?? Jakieś kompleksy?? To właśnie na krajowym podwórku powinniśmy budować siłę Polskiej piłki, nie liczbą ponad 200-stu osób zatrzymanych przez prokuraturę w sprawie korupcji, a grą. Chodzi mi o poziom taki, który pozwalał by na wyrównaną walkę na arenie miedzynarodowej na należnym nam, moim zdaniem, poziomie. Aby Polski klub mógł jak równy z równym rywalizować na boiskach z klubami zagranicznymi wielkiego formatu. Do tego potrzebna jest oczywiście mocna liga i mocne zespoły, od ekstraklasy do okręgówki poziom powinien się stopniowo podnosić. Uważam że jeśli nie ma wzrostu jakościowego prezentowanego przez nas futbolu to nie powinniśmy się bawić w zatrzymywanie nas w Pucharach przez zespoły teoretycznie słabsze bo jest to cofanie się a nie progres.

                                Co do gołodupców to sobie tacy jak Ty mogą w domu mówić do poduszki - stań przed młynem jakiegokolwiek klubu i powiedz to na głos, cwaniaczku. Żaden właściciel/prezes etc. jak zwał tak zwał nie może się śmiać z jak to nazwałeś "gołodupców" czyli Kibiców. Walter chciał kozaczyć i co?? I kibice go załatwili na szaro. Kibic jest najważniejszy. Bo bez tego "gołodupca" nie ma meczy, nie ma kasy za bilety, nie ma nic...

                                "A tak poza tym, nie musisz czytać moich postów. Śmiało możesz się wyrejestrować z tego forum i spokojnie się wstydzić za poziom polskiej piłki nożnej." - PLAGIAT mojej wypowiedzi. Aż tak trudno wymyslić coś własnego??

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X