przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darko
    Senior
    • 06-2003
    • 2078

    Nie karmić trolla.

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi
      (...) Walter chciał kozaczyć i co?? I kibice go załatwili na szaro. Kibic jest najważniejszy. Bo bez tego "gołodupca" nie ma meczy, nie ma kasy za bilety, nie ma nic...
      (...)
      A mógłbyś rozwinąć, jak niby go załatwili? Bo nie zauważyłem...

      Wszystko wskazuje na to, że to jednak Walter tych kibiców na szaro załatwi. Jak już mu zbudują ten stadion za pół miliarda, ściągnie tam ze 20 tysięcy pikników i żadni "prawdziwi kibice" mu nie będą kozaczyć. Będzie miał produkt w odpowiednim opakowaniu i odpowiedniej oprawie medialnej.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • laki
        Member
        • 07-2008
        • 97

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie karmić trolla.
        płyta cI się zacięła, blacha na odmuł !!

        Kibice wygrali, zarząd popuścił, doping wrócił, wróciła atmosfera. Nie sądzę żeby na Legii kiedykolwiek była przewaga "pikników" nad kibicami. Ile osób chodziło na Legię podczas bojkotu?? Ja myślę że nie ma szans na "załatwienie" sobie 20 000 pikników na meczach drużyny z Łazienkowskiej. Nie wiem na ile prawdą jest to że T.B. obijało chodzących na mecze podczas protestu pikników, ale myślę że jest to realna opcja, która była i będzie najlepszym bodźcem do nie wspierania ITI. Ulica weryfikuje większość spraw. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tym aby tak gorąco kibice jednoczyli się ze znienawidzoną (umówmy się, w większości klubów w Polsce) Legią podczas meczu - "ITI - spierdalaj" i chociaż zaraz potem był śpiew troszkę tłumaczący się "nie dla Legii, nie dla Warszawy ale dla naszej wspólnej sprawy!" to sam chętnie ryja darłem.

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          Nie zauważyłem, w czym ten Zarząd popuścił. Skoro "wrócił doping", to znaczy, ze "kibice" odpuścili...

          Opcja z Tedkami jest znacznie mniej realna, niż to, że za chwilę spadnie śnieg. Takoż i żadne śpiewy (u nas takich nie było ) niewiele tu pomogą. Mogą się pojawić pewne przyczyny, dla których Walterowi się nie uda - polityczne, ekonomiczne, ale na pewno nie "kibicowskie"...
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • kibi
            Senior
            • 07-2004
            • 1875

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi

            Kibice wygrali, zarząd popuścił...
            Ty kolego, to powinieneś zostać politykiem pełną gębą.
            Po wyborach do europarlamentu słyszałem z ust polityka PISu, że to jego ugrupowanie wygrało te wybory, ponieważ PIS zdobył więcej mandatów niż się spodziewał, natomiast Platforma poniosła klęskę, bo ma mandatów mniej niż chciałaby mieć.
            Chyba tylko według takiej pokręconej logiki można powiedzieć, że kibole wygrali z ITI i Walterem.

            Comment

            • laki
              Member
              • 07-2008
              • 97

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
              Ty kolego, to powinieneś zostać politykiem pełną gębą.
              Po wyborach do europarlamentu słyszałem z ust polityka PISu, że to jego ugrupowanie wygrało te wybory, ponieważ PIS zdobył więcej mandatów niż się spodziewał, natomiast Platforma poniosła klęskę, bo ma mandatów mniej niż chciałaby mieć.
              Chyba tylko według takiej pokręconej logiki można powiedzieć, że kibole wygrali z ITI i Walterem.
              Co Ty pierniczysz ?? O polityce jest osobny temat. Pamiętaj o tym "mandatowcu"... matko jak wszyscy chcą przypinać jakieś dziwne historie do futbolu. To że jest doping i porozumienie (nieufne co prawda ze strony kibiców, bo wiadomo że jak coś nie jest na piśmie to tego nie ma, to już dawno temu Bułhakow stwierdził) to znaczy że wygrali Kibice, bo jeszcze jakiś czas temu było by to nie do pomyślenia. Każde, nawet najmniejsze pójście w stronę Kibiców włodarzy Legii jest sukcesem - pokazuje to jak ciężko bytować klubowi o zamiarach mistrzowskich bez wsparcia kibiców (ich najbardziej radykalnej części-Kiboli). Grzeczni kibice jakoś nie śpiewają, bądź robią to marnie, o oprawach w ich przypadku trzeba zapomnieć, nawet policjant z prewencji musi przyznać że jak nikogo nie napomni (czasami pałą przez łeb) przed/w trakcie/po spotkaniu piłkarskim to jakoś mu dziwnie tak się robi że wszyscy grzeczni... Krąg sie zatacza i to Kibic w tej "grze" wyszedł cało

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8089

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi
                To właśnie na krajowym podwórku powinniśmy budować siłę Polskiej piłki, nie liczbą ponad 200-stu osób zatrzymanych przez prokuraturę w sprawie korupcji, a grą. Chodzi mi o poziom taki, który pozwalał by na wyrównaną walkę na arenie miedzynarodowej na należnym nam, moim zdaniem, poziomie. Aby Polski klub mógł jak równy z równym rywalizować na boiskach z klubami zagranicznymi wielkiego formatu. Do tego potrzebna jest oczywiście mocna liga i mocne zespoły, od ekstraklasy do okręgówki poziom powinien się stopniowo podnosić. Uważam że jeśli nie ma wzrostu jakościowego prezentowanego przez nas futbolu to nie powinniśmy się bawić w zatrzymywanie nas w Pucharach przez zespoły teoretycznie słabsze bo jest to cofanie się a nie progres.
                A ja głupi myślałem,że podnosić poziom sportowy można właśnie poprzez gre z mocniejszymi zespołami które sa jak wiemy w innych europejskich krajach.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • laki
                  Member
                  • 07-2008
                  • 97

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                  A ja głupi myślałem,że podnosić poziom sportowy można właśnie poprzez gre z mocniejszymi zespołami które sa jak wiemy w innych europejskich krajach.
                  Coraz rzadziej dochodzimy do tego etapu że pojawia się przeciwnik mocniejszy... zatrzymujemy się na słabszych, którzy okazują się mocniejsi a później i tak baty dostają co świadczy dobitnie o poziomie jaki jest reprezentowany.

                  Comment

                  • kibi
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 1875

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi
                    Każde, nawet najmniejsze pójście w stronę Kibiców włodarzy Legii jest sukcesem
                    O tym właśnie pisałem. Jeśli szczytem marzeń kibiców było najmniejsze ustępstwo ze strony właścicieli klubu, to istotnie odnieśli sukces.
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi
                    jak ciężko bytować klubowi o zamiarach mistrzowskich bez wsparcia kibiców (ich najbardziej radykalnej części-Kiboli)
                    Ale jak widać, bez ulegania szantażowi kiboli bezproblemowo można zdobyć wicemistrzostwo.
                    Oprawy fajna rzecz, ale czy przełożyłyby się na dodatkowe cztery czy sześć punktów to nie jest pewne.

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi
                      No tak, nie wszyscy są Polakami ale większość to NASI kopacze...
                      Może twoi, na pewno nie moi. Ja mogę się identyfikować z reprezentacją kraju i za nich się ewentualnie wstydzić, nie za jakichś ligowych kopaczy, z których większość nie jest nawet Polakami. Tak samo musiałbym się wstydzić za jakich meneli, którzy też są Polakami i w jakiś sposób reprezentują polskie społeczeństwo.

                      Comment

                      • zgroza
                        Senior
                        • 03-2008
                        • 3600

                        Krzysiu, to Ty się utożsamiasz w jednym "my" z Lakim? Ciekawe, ciekawe
                        Lotna ekspozytura browaru

                        Też Was kocham.

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8089

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja mogę się identyfikować z reprezentacją kraju i za nich się ewentualnie wstydzić, nie za jakichś ligowych kopaczy,
                          a to nie są jedni i ci sami?
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                          , nie za jakichś ligowych kopaczy, z których większość nie jest nawet Polakami.
                          Prosze Krzysiu nie wypisuj bzdetów.to nie twój poziom.
                          Last edited by kiszot; 17-07-2009, 11:49.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                            a to nie są jedni i ci sami?...
                            Nie są. Brożek, jak gra Wiśle, to reprezentuje tylko właściciela klubu. Natomiast jak gra w reprezentacji kraju, to reprezentuje Polskę.

                            Za jego występy w klubie nie mam najmniejszego powodu się wstydzić. To on powinien się wstydzić pokazywać z takimi umiejętnościami.

                            Swoją drogą, jak oglądałem część pierwszej połowy ostatniego pucharowego meczu Wisły, to musiałem spędzić kilka minut przed telewizorem, zanim komentator wymienił polskie nazwisko - Brożka właśnie. Większość piłkarzy Wisły to obcokrajowcy. O takich ewenementach jak Ptakovia to już nawet nie ma co pisać.

                            Comment

                            • jablon
                              Senior
                              • 12-2008
                              • 179

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                              Swoją drogą, jak oglądałem część pierwszej połowy ostatniego pucharowego meczu Wisły, to musiałem spędzić kilka minut przed telewizorem, zanim komentator wymienił polskie nazwisko - Brożka właśnie. Większość piłkarzy Wisły to obcokrajowcy. O takich ewenementach jak Ptakovia to już nawet nie ma co pisać.
                              Nieprawda.

                              Pawełek - Łobodziński (46' Ćwielong), Jop, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Kirm - Jirsak (73' Cantoro), Paweł Brożek (skład z meczu z Levadią za oficjalną stroną).

                              Wyszło mi 7 Polaków w pierwszym składzie.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Przyjeżdżam do domu z urlopu, a tu takie wieści.W Pogoni 12 nowych zakontraktowanych zawodników, remis 1:1 z Lechią Gdańsk we Wronkach, Korona i Cracovia pozostają w ekstraklasie, dwie łódzkie drużyny zagrają tam gdzie my.Ciekawe, jak będzie po odwołaniach...


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X