Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    No i inauguracja Ekstraklasy za nami a Polonia została liderem. Co prawda tylko 1:0 z Bełchatowem no ale nie było tak najgorzej.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Jadoo
      Senior
      • 10-2008
      • 339

      Eh Jaga, dobrze, że macie Franka i Gevorgyana

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        No to Pogoniarz się cieszy.Pogoń zdemolowała 3:0 Katowice.A nasz kolega tak narzekał,że bordowo granatowi mają słaby skład.No chyba,że Gieksa jest jeszcze słabsza.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
          No to Pogoniarz się cieszy.Pogoń zdemolowała 3:0 Katowice.A nasz kolega tak narzekał,że bordowo granatowi mają słaby skład.No chyba,że Gieksa jest jeszcze słabsza.
          Nie w tym sezonie mamy słaby skład, choć o dziwo tylko sześciu nowych weszło od pierwszej minuty, a bramki strzelali "starzy""Lebedyński strzelił dwie bramki, dołożył też w dogrywce w wygranym meczu z Olimpią Elbląg w PP-a wchodzi w końcówkach.Ma chłopak spore możliwości.Kolejna bramka Petasza z wolnego -rewelacja
          Sam mecz w pierwszej połowie słaby, w drugiej dużo ciekawszy.
          Mimo ,że grożą nam kary uczciliśmy minutą ciszy i nie tylko Tych którzy walczyli w Powstaniu Warszawskim.Cześć Ich pamięci,
          Na meczu około 13 koła, w tym coś kole 500 przyjezdnych.Nareszcie na meczu, gardło zdarte


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie w tym sezonie mamy słaby skład, choć o dziwo tylko sześciu nowych weszło od pierwszej minuty,
            Czyżby więc Gieksa taka słaba,że dostała trójkę?

            W Szczecinie oficjalnie została zaprezentowana zgoda pomiędzy Gieksą i Górnikiem.Zobaczymy jak długo wytrzymają razem.Polonia z Żabolami wytrzymała niecały rok,Ruch chyba tez coś koło tego.Czas pokaże.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
              Czyżby więc Gieksa taka słaba,że dostała trójkę?

              W Szczecinie oficjalnie została zaprezentowana zgoda pomiędzy Gieksą i Górnikiem.Zobaczymy jak długo wytrzymają razem.Polonia z Żabolami wytrzymała niecały rok,Ruch chyba tez coś koło tego.Czas pokaże.
              Gieksa głównie rozpaczliwie się broniła , nasi atakowali, ale walili głową w mur.Po pierwszej bramce jedyna akcja Katowiczan i mogło być 1:1, potem to cud , że skończyło się tylko na 3:0.
              To czy my jesteśmy tacy dobrzy , czy Gieksa słaba będzie można rzec po przynajmniej kilku meczach.Wyjazd do Gorzowa- przyznanych raptem 600 biletów(taka pojemność klatki-u nas 607), a zapotrzebowanie jest na co najmniej 2000 , potem u siebie kandydat do awansu Podbeskidzie i wtedy będzie można wyciągnąć jakiekolwiek wnioski.
              Co do zgody, przemilczę.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                Wiesz,zgoda ma podłoże anty chorzowskie.Po wspólnych grilowaniach doszło w końcu do skonsumowania związku.Dla mnie ta zgoda jest bardzo śmieszna no ale cóż,ich sprawa.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Pogoń pewnie sporo zamiesza, szczególnie u siebie gdzie będzie pełny stadion i piłkarska atmosfera.
                  Na razie po pierwszych kolejkach trudno cokolwiek wyrokować ale w sumie to tylko zabawa więc pobawmy się i zobaczymy na koniec sezonu czy się sprawdziło
                  Eklasa- Mistrzem zostanie ...Wisła mimo żenującego wystepu w pucharach to jest najrówniej grająca drużyna. Lech będzie wygrywał po 4 do zera ale przytrafia mu sie wpadki, podobnie coraz ładniej grającej Legii (tutaj do obserowania jest Paluchowski). Spadek moim zdaniem Arka i Ruch. Jadźka się wybroni.
                  I liga - Awans bez problemów powinny uzyskać Górnik i Widzew (Widzewek w Łęcznej zagrał po prostu w piłkę, jestem pewien, że wzmocniony dwoma zawodnikami grałby o puchary i liczę na zdobycie Pucharu Polski w tym roku). Obie te drużyny mają składy na Ekstraklasę i kadrowo nikt im nie dorównuje. Chociaż pewnie ambicje ma i Podbeskidzie i Łęczna. W czołówce zamiesza Flota, Znicz i Pogoń ale drużyny te na dłuższą metę nie dotrzymają kroku Górnikowi i Widzewowi.
                  Moim zdaniem spadnie ŁKS, Motor, Kluczbork.

                  ps. człowiek ma na starość trochę rozrywki gdy trzeba wchodzić po dachach, siatkach i bramach żeby wejść na mecz

                  Łódzki Widzew na zakazie http://www.youtube.com/watch?v=1_0-4l-TBj4
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • perłyfan
                    Senior
                    • 02-2003
                    • 1244

                    No fajnie sobie chłopaki poradzili. Ja wybrałem się kulturka z ojcem na mecz do Łęcznej. Byłem po 16ej, ponad godzinę przed meczem. Trzy kasy otwarte na cały stadion. Słyszałem pierwszy gwizdek będąc w kolejce może pięćsetny... Odpuściłem sobie. Organizacyjna tragedia ! A mogli mieć komplet...
                    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi

                      ps. człowiek ma na starość trochę rozrywki gdy trzeba wchodzić po dachach, siatkach i bramach żeby wejść na mecz

                      Łódzki Widzew na zakazie http://www.youtube.com/watch?v=1_0-4l-TBj4
                      Ciekawe jak wam dowalą za te wejście na stadion.Moze karną degradacje do II ligi?
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ciekawe jak wam dowalą za te wejście na stadion.Moze karną degradacje do II ligi?
                        Perłyfan trzeba było na sektor gości podbić. I mecz widać i pośpiewać można

                        Kiszot - mnie już nic nie zdziwi jeżeli chodzi o decyzje PZPN (Korona: kilkadziesiąt kupionych spotkań, kilkadziesiąt aresztowanych osób, kilkanaście skazanych, oddzielne śledztwo, kupione wszystkie awanse - degradacja, Widzew - teoretycznie (bo nie udowodniono żadnego) kupione 4 spotkania przez jednego gościa któremu NIE POSTAWIONO ŻADNYCH zarzutów i sprawa najpewniej będzie umorzona , żadnych korzyści z tego nie było - efekt degradacja PLUS ujemne punkty czyli kara bardziej dotkliwa niż w przypadku Korony. To tak jakby za kradzież jabłka z sadu dawać większą karę niż za rozbój z użyciem ciężkiego narzędzia)

                        Ale juz nie chce mi się nawet o tym gadać. Widzew można ugiąć ale nie można go złamać. Będziemy mieli po raz kolejny szansę przejść do historii. Jeszcze nikt chyba na świecie nie obronił mistrzostwa niższej ligi
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          Chyba rezerwy Amiki dokonały tej sztuki w III lidze
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            Przed dzisiejszym meczem "o życie" "trenera" Grembockiego różne pogłoski krążą - głównie taka, że rewanż z Bredą będzie i tak ostatnim odcinkiem jego przygody przy K6 (nawet, gdybyśmy jakimś cudem wygrali), bo jest już dogadany następca: nie kto inny, tylko sam "Franc" - ten, który niedawno zaklinał się, że do Polonii nie przyjdzie nawet za górę kasy. Wczoraj pojawił się na sparingu rezerw z GKP Targówek w towarzystwie Prezesa JW i znanego hungarysty "Miśka" vel "Listka" (onże ma zastąpić ponoć Józefa w fotelu prezesa).

                            Co prawda jest lato, ale jednak Warszawa oferuje takim dżentelmenom wiele ciekawszych atrakcji, niż kopanina na poziomie szóstoligowym. Znak więc, że coś musi być na rzeczy; widocznie przez "górę kasy" "Franc" rozumie mniejszą górę, niż Wojciechowski...

                            A znowuż inna plotka głosi, że jak już odpadniemy z eliminacji MŚ (o czym marzy pezetpeenowska wierchuszka), to Leo wróci sobie do ukochanego Feyenoordu, zaś rolę selekcjonera przejmie Stefan "Doktor" Majewski. Na szczęście nie będziemy musieli grać w eliminacjach EURO2012...
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ciekawe jak wam dowalą za te wejście na stadion.Moze karną degradacje do II ligi?
                              Pewnie działkę dostanie klub z Łęcznej za nienależyte zabezpieczenie.Delegata z pzpn-u to chyba szlag trafił na meczu. Teraz szykuje się powtórka w Gorzowie, choć my nie jesteśmy na zakazie(po Stilonie pewnie tak będzie).600 biletów rozeszło się momentalnie, bez biletów ma jechać drugie tyle.Obiło mi o uszy , że psy będą sprawdzać po drodze czy kibice mają bilety.Jeśli nie, będą cofani Ciekawe jakim prawem.Pożyjemy zobaczymy jak to wyjdzie.
                              Co do Ekstraklasy-to sytuacja będzie podobna jak rok temu.
                              Na zapleczu pewnie Widzew wejdzie, co do Górnika, to tam są zgrzyty o pieniądze, także nie jestem pewien, ŁKS to niewiadoma, Podbeskidzie ma spore szanse.Czarnym koniem może być Pogoń.Kto spadnie hm...Flota strasznie się osłabiła , do spadku typuję Motor, Kluczbork, Stalówkę, GKS, Sandecję.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • perłyfan
                                Senior
                                • 02-2003
                                • 1244

                                [QUOTE=VanPurRz;840317]Perłyfan trzeba było na sektor gości podbić. I mecz widać i pośpiewać można

                                Gdybym był sam lub z kolegami to bym pewnie tak zrobił. Tatę ciężko byłoby namówić na skakanie przez płot
                                JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎