przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
    Wygląda na to, że w kadrze mamy nową gwiazdę i to nawet grającą regularnie w klubie
    A już myślałem, że wszyscy totalnie zignorują Obraniaka. Ja meczu nie oglądałem, więc się nie wypowiadam...ale bramki, które oglądałem na youtube w większości piękne. Aby więcej było z niego pociechy niż z Rogera !

    Ludovic - twoje rodaku
    Last edited by perłyfan; 13-08-2009, 21:31.
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      Po dokładnym przyjrzeniu się grze Rogera w kilku meczach, mogę śmiało napisać, że gość umie grać w piłkę. Niewielu naszych umie tak dokładnie i ciekawie podawać. Problem w tym, że jest wolny, co było widać w ostatnim meczu z Grekami. Po prostu nie nadąża za przeciwnikiem. Gdyby poprawił się w tym elemencie, to naprawdę nasza druga linia byłaby groźna dla każdego przeciwnika.

      Comment

      • Seler_32
        Senior
        • 04-2003
        • 444

        Że tak napiszę... Hułan Rikłelme też jest wolny, a w tym przypadku chyba nie szybkość tu chodzi.
        Last edited by Seler_32; 15-08-2009, 12:42.
        Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

        Nie wierzę abstynentom.

        Comment

        • Jadoo
          Senior
          • 10-2008
          • 339

          CAŁA POLSKA DZISIAJ ŚPIEWA...

          Jest! wynik 2:1 sprawiedliwy bo pierwszy gol dla ŁKS był ze spalonego, zwycięstwo zasłużone ) Atmosfera derbowa choć jakaś gorsza niż zwykle. Ponadto tylko 560 gości. Pozasportowo było dość ciekawie

          ...DERBY ŁODZI DLA WIDZEWA

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Wczoraj w obecności ponad 11 tysięcy kibiców w tym może z dwudziestu gości Pogoń zremisowała z Podbeskidziem 2:2.Mecz wyrównany, mimo, że Pogoń częściej przebywała przy piłce, to lepsze wrażenie według mnie zrobili goście.Mecz stał na niezłym poziomie i sędzia też stanął na wysokości zadania.Doping bardzo dobry , zabrakło tylko zwycięstwa.
            Gra ofensywna w porządku, obrona masakra.Teraz najazd na Świnoujście, ciekawostką jest fakt, ze chłopaki chcą zorganizować przelot wodolotem, już raz w niższych ligach płynęliśmy statkiem na mecz, także kolejna ciekawostka.Na trybunach będziemy górą , ale na boisku , to strach się normalnie bać
            Aha.Mama Westy powiedziała dziś, że dawno tak się nie darliśmy , a mieszka sporo od stadionu.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • ziomal-111
              Senior
              • 09-2006
              • 288

              Dziś pierwszy mecz po ponad dwóch latach, rozegrała reaktywowana Kania Gostyń W Pucharze Polski pokonała A-klasowego Lwa Pogorzela 2:1
              Browar gawron to witaminy!!

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8103

                Niestety poraża we Wrocławiu 1:2. Komentatorzy w canal+ się zastanawiali jak lepsza drużyna może przegrać a ja na to - jak się nie oddaje strzałów na bramkę to nie ma goli.

                ps.Ponad 20 tyś na derbowo-zgodowym meczu w Zabrzu.Trzeba przyznać,że kibice jednak nie zostawili żaboli po spadku.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  No ja pier...bilety na Flotę po 30 zł i tylko 1140 sztuk.W dniu meczu nie ma sprzedaży, czyli szykuje się drugi Gorzów do tego mecz podwyższonego ryzyka ... Niech ktoś ten cyrk w końcu ogarnie, bo sami stają na głowie by były "atrakcje".Ech.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • bury_wilk
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 2655

                    W niedzielę Polonia bardzo mnie podbudowała, choć po prawdzie to raczej wynikiem niż grą. No, ale zawsze cierpieliśmy na nieskuteczność, a teraz gole się sypią jeden za drugim. Miło
                    Jak widzę te cyrki z trenerami, to coś mnie trafia. Franc się wycofał, tamtu nie ma... ciekawe na jak długo...
                    Lubię kiedy się zieleni
                    Lubię jak się piwo pieni...

                    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                    Comment

                    • Jadoo
                      Senior
                      • 10-2008
                      • 339

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                      No ja pier...bilety na Flotę po 30 zł i tylko 1140 sztuk.W dniu meczu nie ma sprzedaży, czyli szykuje się drugi Gorzów do tego mecz podwyższonego ryzyka ... Niech ktoś ten cyrk w końcu ogarnie, bo sami stają na głowie by były "atrakcje".Ech.
                      Spoko, u nas też są ceny z Premiership, np. bilet na derby 3 dni przed meczem 46 złotych Promują karnety...

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                        No ja pier...bilety na Flotę po 30 zł ...
                        Czyli pięć przeciętnych piw w knajpie. Nie jest to wygórowana kwota.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                          Czyli pięć przeciętnych piw w knajpie. Nie jest to wygórowana kwota.
                          To ciekawe, tylko, że nawet w niby ekstraklasie bilety bywają po 15 zł i to jest według mnie rozsądna cena.Co do Floty na taką cenę załapią się oprócz nas "Żabole" i Bazarowcy", chyba liczą ,że "Rodowici" nie stawią się w odpowiedniej liczbie, by jeszcze w gacie nie narobil.
                          Oglądałem sektory , które są dla nas przeznaczone i z 1600 twarzy spokojnie da radę wejść.Ech piwko nad morzem, a stadion położony jest bardzo blisko Bałtyku.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • bury_wilk
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 2655

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jadoo
                            Spoko, u nas też są ceny z Premiership, np. bilet na derby 3 dni przed meczem 46 złotych Promują karnety...
                            U nas w zeszłym sezonie na podobnych zasadach przed meczem z Legią przysolili cenę za bilet na główną 100 PLN ...
                            Lubię kiedy się zieleni
                            Lubię jak się piwo pieni...

                            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                            Comment

                            • pieczarek
                              zwykle cham i prostak
                              • 06-2001
                              • 5011

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                              To ciekawe, tylko, że nawet w niby ekstraklasie bilety bywają po 15 zł i to jest według mnie rozsądna cena.
                              Cena 15 zł za mecz ekstraklasy jest ceną rozsądną pod warunkiem, że wśród kibiców jest powszechne życzenie przegrywania wszelkich meczów w rozgrywkach międzynarodowych: z Litwą, Łotwą czy San Marino. Jeśli oczekiwania kibiców są ciut ambitniejsze, to bez szemrania powinni płacić po 100 zł (lub więcej) za jeden mecz. I stawiać się na stadionie w sile 20 tysięcy ludzi. W przeciwnym razie za rok znowu się będziemy śmiali z rozczarowania kiboli "niespodziewanymi" porażkami polskich drużyn.
                              Last edited by pieczarek; 19-08-2009, 07:50.

                              Comment

                              • bury_wilk
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 2655

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                                Cena 15 zł za mecz ekstraklasy jest ceną rozsądną pod warunkiem, że wśród kibiców jest powszechne życzenie przegrywania wszelkich meczów w rozgrywkach międzynarodowych: z Litwą, Łotwą czy San Marino. Jeśli oczekiwania kibiców są ciut ambitniejsze, to bez szemrania powinni płacić po 100 zł (lub więcej) za jeden mecz. I stawiać się na stadionie w sile 20 tysięcy ludzi. W przeciwnym razie za rok znowu się będziemy śmiali z rozczarowania kiboli "niespodziewanymi" porażkami polskich drużyn.
                                Teoretycznie masz rację, ale tylko teoretycznie, ponieważ to co piszesz jest absolutnie oderwane od naszej rzeczywistości, a konkretnie od stanu zosobności portfela przeciętnego kibica. Kibic w większości przypadków chętnie wyłożyłby na swój klub nawet i 1000 PLN za bilet, tyle, że go na to nie stać. Albo ceny biletów będą dostosowane do możliwości finansowych, albo można zapomnieć o tym, by pojawiało się tyle ludzi co piszesz.
                                Lubię kiedy się zieleni
                                Lubię jak się piwo pieni...

                                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                                Comment

                                Przetwarzanie...