Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3598

    Miałeś, chamie, złoty róg...
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      No cóż, z taką formą nie mieli czego szukać w LE... Szkoda bramki nie uznanej przez dziwnego sędziego, no i sytuacji Lewandowskiego, który powinien był zostać zdjęty najpóźniej 70 minucie, bo po prostu osłabiał zespół.

      Comment

      • Pinio74
        Senior
        • 10-2003
        • 3881

        Jak to się mówi zabrakło armat. Najlepszy w Lechu był blok defensywny (Gancarczyk, Bosacki), a potem to już tylko pustka. Nie sądziłem, że tak bardzo będzie brakować Peszki. Dla mnie najsłabszy był Rengifo, czego dotknął to spieprzył, no i ten ostatni karny...
        BIRRARE HUMANUM EST

        Comment

        • bury_wilk
          Senior
          • 01-2004
          • 2655

          Ja wiem, że gospodarze są od tego by atakować, zwłaszcza jak mają coś do odrobienia, ale Lech zawsze dobrze grał w ofensywie... a wczoraj? Atak Lecha nie istniał, a jak się nie strzela bramek, to się jest samemu sobie winnym.
          Lubię kiedy się zieleni
          Lubię jak się piwo pieni...

          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

          Comment

          • genea
            Senior
            • 02-2006
            • 1515

            Ja tylko chciałbym wysłuchać tłumaczenia sędziego dlaczego nie uznał Lechowi bramki... I dlaczego bramkarz jednej z drużyn jest ważniejszy w opiniowaniu niż sędzia liniowy?
            Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
            Bractwo Piwne

            Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
            Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              A za co właściwie Peszko dostał kartkę w poprzednim spotkaniu? To dla mnie równie niezrozumiała decyzja, jak ta sędziego o nieuznaniu bramki, którą sam uznał parę sekund wcześniej, mając całą sytuację na patelni (widać na powtórkach).

              Comment

              • albeertos
                Senior
                • 10-2001
                • 2313

                Peszko dostał kartkę za cieszynkę na bandach reklamowych. Poza tym "myślał" że druga kartka go nie eliminuje, więc się nie przejął, a okazało się że w rundach kwalifikacyjnych dwa żółtka wykluczają grę w następnym meczu. Nie ma to jak profesjonalne podejście.
                (_)>
                Nigdy się nie poddawaj!!!
                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                Lech jest tam gdzie jego wiara
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  Atak Lecha nie istniał, bo nie miał kto przeprowadzać ofensywnych akcji. Wycofanie całej pomocy pod własną bramkę było skazaniem się na porażkę. A zmiana Wilka to już była żenada, która pokazała, że w Poznaniu nie ma odpowiednich zmienników.

                  Comment

                  • genea
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 1515

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek Wyświetlenie odpowiedzi
                    A zmiana Wilka to już była żenada, która pokazała, że w Poznaniu nie ma odpowiednich zmienników.
                    Błędem Wilka było to, że biegał na dwóch łapach Jakby tak jak przystało na wilka biegał na czterech, to dopiero byłaby rzeź belgijskich owieczek
                    Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                    Bractwo Piwne

                    Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                    Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                    Comment

                    • babalumek
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1207

                      W zasadzie poprzednicy napisali wszystko o meczu. Nie widziałem spotkania w Polsce tydzień temu, wcześniej nie widziałem popisów Wisły z estończykami. Ale to wczorajsze mi wystarczyło. Rzeczywiście na pochwałę, co się rzadko zdarza u naszych drużyn, zasłużył cały blok defensywny. Nawet wyśmiewany Kikut harował aż miło i wyblokował sporo groźnych akcji. ale im dalej od bramki tym gorzej. Bandrowski to taki gracz bez wyrazu. Bez Peszki skrzydła nie istniały, najlepszym skrzydłowym był... Gancarczyk. Napastnicy zupełnie odcięci od podań, jedyne groźne sytuacje były po stałych fragmentach gry i po jednym przebłysku nierówno grającego Stilicia, który mimo wszystko spisywał się o niebo lepiej niż jeździec bez formy i głowy Wilk. Co nie zmienia faktu że Regnifo i Lewandowski tylko utwierdzili mnie w przekonaniu że za przeproszeniem są g... warci i gole to mogą strzelać, ale Odrze Wodzisław czy Zagłębiu Lubin w aktualnej formie. Zero techniki, zero instyntku strzeleckiego, zero umiejętności zachowania się pod bramką przeciwnika gdy ma się piłkę przy nodze. Gdy tylko piłka szła do któregoś z nich, od razu było wiadomo że już jest po akcji. Widać jak wiele Lech stracił na odejściu Murawskiego, brakowało kogoś kto przytrzymałby piłkę w środku pola, rozegrał ją ze Stiliciem, wspomógł obronę i napad. Stracony sezon, nawet na jesieni żadna drużyna nigdzie już sobie nie pogra.
                      MRKS Kuźnia Jawor

                      WTS Sparta Wrocław

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        No i porażka w Warszawie a ja w pracy zamiast przed telewizorem.Dobrze,ze władza na kopalni kibicuje Polonii więc wynik znałem na bieżąco.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • woli
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 121

                          tak z innej beczi...brawo Dolcan Ząbki...pokonał aspirujący do extraklasy Widzew 1:0

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Wczoraj 4:0 z Sandecją choć do przerwy było 0:0 i to goście sprawiali lepsze wrażenie.Na meczu z 7 tysięcy w tym wpuszczana na raty nawet jeszcze w przerwie meczu grupa około 25 osób z Nowego Sącza.Oj te szczecińskie pieski kolejny raz pokazują ,że niektórych myślenie boli.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • perłyfan
                              Senior
                              • 02-2003
                              • 1244

                              Kolejna potworna kontuzja. Tym razem trafiło na naszego reprezentanta Wasilewskiego. Normalnie strach oglądać mecze. Można zobaczyć na youtube, ale nie polecam ( raczej dla ludzi o mocnych nerwach ).
                              JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                              Comment

                              • genea
                                Senior
                                • 02-2006
                                • 1515

                                Widziałem... Jak wróci za rok to będzie dobrze... Niech bierze przykład z Eduardo da Silva, on po czymś podobnym wrócił... Bądźmy dobrej myśli...
                                Last edited by genea; 31-08-2009, 07:46.
                                Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                                Bractwo Piwne

                                Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                                Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎