Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    PZPN zamknął, a właściwie odwiesił zakaz rozgrywania spotkań przez Widzew na własnym stadionie (dwa spotkania). I nawet bym nie protestował bo zachowanie "kibiców" w rundzie jesiennej było skandaliczne (pobicie obserwatora, kamienie - choć tutaj conajmniej parokrotnie np.: przez Wisłę, Widzew był prowokowany i tylko odpowiedział , czy bójki z ochroniarzami), problem jest tylko w tym, że na wielu innych stadionach było tak samo. I dziwnym trafem te dwa spotkania to spotkania z Odrą Wodzisław i Górnikiem Polkowice mającymy świetne układy w PZPN, przy czym ten drugi mecz może nawet decydować o spadku z ligi. Uważam, że rozsądniejsze rozwiązanie to kara finansowa i/lub ewentualne nie przyznanie licencji ( o którą i tak będzie ciężko) gdyby takie zachowanie powtarzało się także w rundzie wiosennej. A tak to wygląda, dla mnie, podejrzanie - tym bardziej, że Wydział Dyscypliny podjął tą decyzję nagle i już kilka mięsięcy po zakończeniu rundy jesiennej.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Podczas pobytu giełdowego w Warszawie, udało mi się, dzięki szwagrowi, dostać sie na zaśnieżony stadion Legii i oczywiście do klubowej knajpy Królewskiego. Dowiedziałem się, że ITI cały czas siedzi w księgach rachunkowych klubu i nie do końca wiadomo, czy zainwestuje w klub. Do tego poznałem wodzireja żylety, "Różyka". A teraz Stanko odszedł z klubu. Ciekawe, jak Legia zaprezentuje się na wiosnę ?

      Comment

      • Cocobango
        Senior
        • 04-2002
        • 818

        ŁKS w Iraku

        Ostatnio znów głośno zrobiło się o ŁKS-ie. Tyle tylko że nie o jego piłkarskich wyczynach a o wyjeździe do Iraku który jak wiadomo nie jest ani piłkarską potęgą czy co najmniej średniakiem ani też miejscem bezpiecznym nawet dla samych Irakijczyków. Rozumiem że zespoły z całego świata grają mecze wyjazdowe i robią zgrupowania poza terenem swojego kraju ale w tym wypadku to jakiś absurd. Lepiej prezesi zatroszczyli by się o pozyskanie wiernych i chojnych sponsorów, o dobrych pilkarzy i o środki na modernizację stadionu na którym ta drużyna święciła kiedyś triumfy (2 krotne mistrzostwo kraju i bardzo długi okres w 1 lidze bez spadku). Widzę w tym też szansę dla mojego miasta, bo mają wyjechać z nimi biznesmeni, mogło by to też zbliżyć miejscową ludność do Polaków i zmniejszyć jej niechęć, może i ŁKS znalazł by sponsorów ale to mimo wszystko bardzo ryzkowny plan a taka delegacja to wymażony cel dla terrorystów.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Prawdopodobnie Błękitni Stargard też nie zagrają w drugiej rundzie.
          Robox Zagłębie wtedy jak pewnie dobrze wiesz zyska dwa punkty.Jakie to się zdarzają nieoczekiwane prezenty.
          Więcej http:// www.90minut.pl/news.php?id=110104


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • biermann
            Senior
            • 09-2001
            • 2552

            w temacie ale inaczej

            Jedna z blizej mi znanych żon stwierdziła co następuje : "ona właściwe to bardzo lubi oglądać piłkę nożną jako taką, ale nie znosi meczy"
            ... ta pokrętne są myśli człowiecze (kobiece )
            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Pogoniarz napisał(a)
              Prawdopodobnie Błękitni Stargard też nie zagrają w drugiej rundzie.
              Robox Zagłębie wtedy jak pewnie dobrze wiesz zyska dwa punkty.Jakie to się zdarzają nieoczekiwane prezenty.
              Więcej http:// www.90minut.pl/news.php?id=110104
              Może i się cieszę, ale z drugiej strony zamiesznie wokół drugiej ligii jest duże, kłopoty zespołów i cały szum wokół nich, odwołania Szczakowianki i do poczatku rundy wiosennej nie wiadomo, co jeszcze wyskoczy . Może się okazać, że tabela może się znacznie różnić od tej na zakończenie rundy jesiennej .

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                Prezesi klubów drugoligowych domagają się powiększenia 2 ligi oraz pierwszej, a jak na razie widać iż Polska jest za biedna na takie rozwiązania. Mam nadzieję że buntownicy w końcu to zrozumieją.

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  baklazanek napisał(a)
                  Prezesi klubów drugoligowych domagają się powiększenia 2 ligi oraz pierwszej
                  Tylko, że przez ostatnie kilka sezonów zmniejszali stopniowo ilość klubów w tych ligach (szczególnie w drugiej). A teraz mieliby nagle powiększyć? Mało prawdopodobne.

                  Comment

                  • Wujcio_Shaggy
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 4628

                    Nie wiem, czy tak mało - u nas wszystko jest możliwe. Zmniejszanie lig się skończyło, to trzeba zacząć zwiększać .
                    Czytałem gdzieś o tej koncepcji (podobno intensywnie wspiera ją trener Piechniczek): I liga 18 drużyn, II liga - 20. I to już od najbliższego sezonu!!!
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Ja dzisiaj byłem w Policach i w strugach deszczu miałem okazję sparing Pogoni z Kotwicą Kołobrzeg(III liga).Dodam ,że mecz odbył się na sztucznej trawie.Pogoń wygrała 5:3 po bardzo słabym meczu w jej wykonaniu Z taką grą o awansie nie ma co marzyć. Gra bez ładu i składu i bezsensowne kopanie byle do przodu.Szczerze mówiąć bardziej podobała mi się gra Kotwicy-szczególnie do przerwy.Dlaczego sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Pogoń w pierwszej połowie?No nie mam pojęcia,jak większość przebywających na meczu .Sami piłkarze z Kołobrzegu byli zdziwieni...


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Moja Polonia w sparingach spisuje się lepiej jak dobrze.Ciekawe co pokaże w lidze?
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • perłyfan
                          Senior
                          • 02-2003
                          • 1244

                          Miałem przyjemność być we wtorek na ćwierćfinale Pucharu Niemiec ( Borussia Moenchengladbach-Duisburg). Pierwszy raz na żywo widziałem rzuty karne. Na początku meczu niesamowita atmosfera, 30 tysięcy ludzi śpiewa piosenkę (jakby hymn Borussi), aż ciarki przechodzą po plecach. Co prawda doping słabnie z każdą minutą, ale i tak atmosfera meczu jest super. Żadnych bijatyk, troszkę bluzgów wzajemnych ale karne oglądałem (mając szalik Borussi) otoczony kibicami z Duisburga i nikt nie chciał mnie lać. Do tego największy PLUS to Diebels z beczki za...2 euro kubek 0,33. Był też Jever i było fajnie...
                          Last edited by perłyfan; 08-02-2004, 15:45.
                          JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Wracając jeszcze do meczu sparingowego Pogoni.Spotkałem przed meczem trenera Błękitnych Stargard p.Juchę i zostało jemu tylko kilku zawodników z podstawowego składu i jeżeli zagrają w lidze(w co wątpi),to będą grali juniorami.Reszta chłopaków spakowała walizki i wyjechała ze Stargardu.Fatalnie.Legia, Polonia,Lech ,Widzew,Wisła Kraków tonie w długach,Wisłę Płock chce opuścić Orlen.Chyba tylko Amica i Groclin ma stabilną sytuację finansową.
                            Last edited by Pogoniarz; 08-02-2004, 19:41.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • Maremali
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 1955

                              Król strzelców polskiej ekstraklasy, Stanko Svitlica potwierdza swoją skuteczność także na boiskach Bundesligi. Serbski napastnik w swoim debiucie na niemieckich stadionach zdobył gola, ale jego Hannover 96 uległ w Monachium słynnemu Bayernowi 1:3.

                              może by jednak Kwachu pomyślał o przyznaniu mu polskiego obywatelstwa Janas by miał z niego pożytek.
                              http://maremali.web-album.org/

                              Comment

                              • IX1
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 148

                                Maremali napisał(a)
                                Król strzelców polskiej ekstraklasy, Stanko Svitlica potwierdza swoją skuteczność także na boiskach Bundesligi. Serbski napastnik w swoim debiucie na niemieckich stadionach zdobył gola, ale jego Hannover 96 uległ w Monachium słynnemu Bayernowi 1:3.

                                może by jednak Kwachu pomyślał o przyznaniu mu polskiego obywatelstwa Janas by miał z niego pożytek.
                                Bez przesady Svitlica nie jest TAKĄ gwiazdą,żeby od razu go naturalizować.Utalentowanych młodych piłkarzy można znaleść w Polsce, wystarczy ich tylko odpowiednio wychować.Do tej pory młodych zdolnych albo się zajeżdżało albo sprzedawało za psie grosze na zachód,gdzie często ich kariery kończyły się w III i IV-ligowych klubikach.Moim zdaniem przyszłośc polskiej piłki leży nie w dawaniu paszportów ale w odpowiedniej pracy w klubach z młodzieżą.
                                Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎