Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    IX1 napisał(a)
    Utalentowanych młodych piłkarzy można znaleść w Polsce
    ... lub znajdują się w ligach zagranicznych (np. bundesliga), tylko nie za bardzo garną sie do gry w reprezentacji.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      [QUOTE]Pogoniarz napisał(a)
      [B]Wracając jeszcze do meczu sparingowego Pogoni.Spotkałem przed meczem trenera Błękitnych Stargard p.Juchę i zostało jemu tylko kilku zawodników z podstawowego składu i jeżeli zagrają w lidze(w co wątpi),to będą grali juniorami.Reszta chłopaków spakowała walizki i wyjechała ze Stargardu.Fatalnie.
      No i nie ma już Błękitnych w 2 lidze.Decyzją zarządu klub wycofano z rozgrywek.Może w PZPN-ie wpadną na pomysł zmian w terminarzu.Po co mają pauzować w jednej kolejce dwa zespoły...Tu trzeba troszkę pokombinować ,a to może już przerosnąć leśnych dziadków...


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Kurczy nam się ta 2 liga, ciekawe, czy na tych dwóch przypadkach się skończy.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          robox napisał(a)
          Kurczy nam się ta 2 liga, ciekawe, czy na tych dwóch przypadkach się skończy.
          W "poczekalni" jest z pewnością Polar,ale raczej (oby) dali sobie w klubie radę
          Tabela się poprzewracała Choć Pogoń na tym zyskała jestem zdruzgotany sytuacją w naszej krajowej piłce.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • elwood
            Member
            • 09-2002
            • 53

            I bardzo dobrze. Jeśli kogoś nie stać na opłacanie zawodowych zawodników (w Polsce zdecydowanie przepłacanych) to niech gra na amatorskich zasadach w n-tej lidze. To są normalne prawa rynku. Jest to niestety w sprzeczności z chorymi pragnieniami większości aby powiększyć ligi centralne.

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Pogoniarz napisał(a)
              W "poczekalni" jest z pewnością Polar,ale raczej (oby) dali sobie w klubie radę
              W Polarze, co roku jest ten sam problem, brak pieniędzy. Zawsze jakoś sobie radzili, chociaż w tym roku z kasą jest tragicznie.
              Pewnie kibice lokalnego Śląska się cieszą, bo byłaby to kara za niechęć do połączenia, przed rozgrywkami, obu zespołów w jeden klub.

              Comment

              • Maremali
                Senior
                • 05-2002
                • 1955

                Dzisiejsza Wybiórcza

                "Trwają ostatnie rozmowy między TVP a firmą Sportfive, która pośredniczy w sprzedaży praw do transmisji telewizyjnych. Canal+, który posiada wszystkie prawa do ligi piłkarskiej, chce od dawna odsprzedać sublicencję do pokazywania magazynu ligowego. Magazyn ligowy w paśmie otwartym to obecnie standard w całej Europie, a od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej będzie wręcz koniecznością - unijne przepisy zakazują monopolu na rynku telewizyjnych relacji sportowych.
                - Magazyn pojawiłby się na antenie w niedzielę wieczorem ok. godz. 19. Nie jest jeszcze pewne, czy trwałby pół, czy całą godzinę. Na pewno TVP miałaby do dyspozycji pięciominutowe skróty ze wszystkich spotkań kolejki (realizowane przez Canal+), a także prawo do pokazywania bramek z wybranych spotkań w swoich programach informacyjnych."

                Czyżbyśmy znowu mieli oglądać zrzędzenie Janka T.
                http://maremali.web-album.org/

                Comment

                • krzysfryna
                  Senior
                  • 06-2003
                  • 107

                  Odp: Dzisiejsza Wybiórcza

                  Maremali napisał(a)
                  "Trwają ostatnie rozmowy między TVP a firmą Sportfive, która pośredniczy w sprzedaży praw do transmisji telewizyjnych. Canal+, który posiada wszystkie prawa do ligi piłkarskiej, chce od dawna odsprzedać sublicencję do pokazywania magazynu ligowego. Magazyn ligowy w paśmie otwartym to obecnie standard w całej Europie, a od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej będzie wręcz koniecznością - unijne przepisy zakazują monopolu na rynku telewizyjnych relacji sportowych.
                  - Magazyn pojawiłby się na antenie w niedzielę wieczorem ok. godz. 19. Nie jest jeszcze pewne, czy trwałby pół, czy całą godzinę. Na pewno TVP miałaby do dyspozycji pięciominutowe skróty ze wszystkich spotkań kolejki (realizowane przez Canal+), a także prawo do pokazywania bramek z wybranych spotkań w swoich programach informacyjnych."

                  Czyżbyśmy znowu mieli oglądać zrzędzenie Janka T.
                  Wszyscy tylko nie Jan T. bo ten gość mnie dobija (i nie tylko mnie) a tak wogóle to bardzo dobry pomysł , wreszcie ktoś o kibicach pomyślał a nie tylko o kasie.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Bardzo dobry występ Andrzeja Niedzielana(oglądałem cały mecz)w barwach NEC.Strzelił dwie bramki i widać,że partnerzy "szukają" go na boisku do zespołu.NEC pokonał Utrecht 4:0


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • perłyfan
                      Senior
                      • 02-2003
                      • 1244

                      Naprawdę imponujący występ Niedzielana. Mam nadzieję, że Nijmegen będzie dla niego trampoliną do naprawdę wielkiego klubu. A już zaczynałem powątpiewać w niego. Aby tak dalej...Brawo Andrzej!
                      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                      Comment

                      • krzysfryna
                        Senior
                        • 06-2003
                        • 107

                        Zgadzam się z przedmówcami na temat Niedzielana ,dobrze że nam się ten chłopak niezagubił w tej Holandii ,oby tak dalej.

                        Comment

                        • ango
                          Junior
                          • 10-2003
                          • 25

                          Maremali napisał(a)
                          Król strzelców polskiej ekstraklasy, Stanko Svitlica potwierdza swoją skuteczność także na boiskach Bundesligi. Serbski napastnik w swoim debiucie na niemieckich stadionach zdobył gola, ale jego Hannover 96 uległ w Monachium słynnemu Bayernowi 1:3.

                          może by jednak Kwachu pomyślał o przyznaniu mu polskiego obywatelstwa Janas by miał z niego pożytek.
                          Po pierwsze i najważniejsze, to Svitlica chce grać w zupełnie innej reprezentacji i chwała mu za to, że jest patriotą.
                          A po drugie to nie sądzę, żebyśmy mieli gorszych napastników w Polsce niż Svitlica.

                          Comment

                          • Maremali
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 1955

                            znalezione na Interia.pl

                            W sobotę, podczas trwania turnieju miał miejsce karygodny wybryk wiślaków, który nie spotkał się z żadną reakcja organizatorów. Kilka osób zostało okradzionych z szalików przez kilkunastoosobowe grupy fanów Wisły. W pobliżu obiektu, gdzie rozgrywane były mecze "kręciła się" około 30 osobowa grupa pseudokibiców, którzy nie mieli zamiaru kibicować młodym piłkarzom swojej drużyny. Organizatorzy turnieju nie widzieli w tym nic zdrożnego.

                            "Ciesz się, że żyjesz..." - Takie słowa usłyszał jeden z rodziców, który stracił szal Lecha. - Przeglądałem właśnie tabelę wyników, gdy otoczyło mnie około 20 młodych mężczyzn. Mieli około 18 - 20 lat. Zabrali mi szal, grozili i powiedzieli, że takich barw się tutaj nie nosi - mówi Piotr Dutkiewicz - Przecież to był turniej dla dzieci. Słyszałem o różnych animozjach pomiędzy kibicami na meczach, ale żeby na turnieju dla 12-latków? - pyta Przemysław Fabiański - to bez sensu. Organizatorzy nic sobie z tego nie robili. Odwracali głowę i mieli nas gdzieś. Ważne było tylko i wyłącznie żeby turniej się odbył - dodaje.
                            Last edited by Maremali; 17-02-2004, 10:18.
                            http://maremali.web-album.org/

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Odp: znalezione na Interia.pl

                              Maremali napisał(a)
                              W sobotę, podczas trwania turnieju miał miejsce karygodny wybryk wiślaków, który nie spotkał się z żadną reakcja organizatorów. Kilka osób zostało okradzionych z szalików przez kilkunastoosobowe grupy fanów Wisły. W pobliżu obiektu, gdzie rozgrywane były mecze "kręciła się" około 30 osobowa grupa pseudokibiców, którzy nie mieli zamiaru kibicować młodym piłkarzom swojej drużyny. Organizatorzy turnieju nie widzieli w tym nic zdrożnego.

                              "Ciesz się, że żyjesz..." - Takie słowa usłyszał jeden z rodziców, który stracił szal Lecha. - Przeglądałem właśnie tabelę wyników, gdy otoczyło mnie około 20 młodych mężczyzn. Mieli około 18 - 20 lat. Zabrali mi szal, grozili i powiedzieli, że takich barw się tutaj nie nosi - mówi Piotr Dutkiewicz - Przecież to był turniej dla dzieci. Słyszałem o różnych animozjach pomiędzy kibicami na meczach, ale żeby na turnieju dla 12-latków? - pyta Przemysław Fabiański - to bez sensu. Organizatorzy nic sobie z tego nie robili. Odwracali głowę i mieli nas gdzieś. Ważne było tylko i wyłącznie żeby turniej się odbył - dodaje.
                              Ja słyszałem trochę inną wersję wydarzeń.Ci co kozaczyli mieli troszkę więcej lat ,ale to inna bajka.Swoją drogą kompletny brak wyobraźni tych chłopaków i przede wszystkim organizatorów!


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • IX1
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 148

                                Ebi

                                Zła wiadomość dla kibiców piłkarskich.Ebi Smolarek znów złapał kontuzję.Szkoda,bo to chłopak ktory ma ochotę do gry i piłka mu w tym nie przeszkadza.Podczas zbliżających się meczów kontrolnych reprezentacja miała by z niego pożytek.
                                Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎