Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja tylko chciałbym wysłuchać tłumaczenia sędziego dlaczego nie uznał Lechowi bramki...

    Czy to naprawdę możliwe, że tylko ja widziałem jak Rengifo nie wykazując zainteresowania piłką wpada na bramkarza w polu bramkowym?

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy to naprawdę możliwe, że tylko ja widziałem jak Rengifo nie wykazując zainteresowania piłką wpada na bramkarza w polu bramkowym?
      Według mnie Rengifo i owszem wpadł na bramkarza, ale dlatego, że został na niego wepchnięty przez obrońcę. Cała sytuacja bardzo dyskusyjna, ale sędzia, który był przecież blisko akcji, najpierw pokazał na środek boiska, a dopiero potem zmienił decyzję.
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • genea
        Senior
        • 02-2006
        • 1515

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
        Czy to naprawdę możliwe, że tylko ja widziałem jak Rengifo nie wykazując zainteresowania piłką wpada na bramkarza w polu bramkowym?
        Mnie bardziej chodziło o fakt, że sędzia uznał bramke a za chwilę jej nie uznał, bo podszedł do niego BRAMKARZ drużyny przeciwnej! Od kiedy to BRAMKARZ ma prawo w taki sposób wpływać na przebieg meczu??? On jest od łapania piłki, a skoro nie złapał, nie był gwizdany faul, to bramka była i on dobrze o tym wiedział... Sędzia liniowy przecież nie dopatrzył sie niczego.
        Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
        Bractwo Piwne

        Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
        Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

        Comment

        • genea
          Senior
          • 02-2006
          • 1515

          Jeżeli pozwala się na takie numery bramkarzom, to szkoda że Boruc po puszczeniu karnego w pamiętnym meczu z Austrią nie podszedł do Webba i nie powiedział, że bramki nie ma bo on się rzucił nie w tę stronę co poleciała piłka...
          Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
          Bractwo Piwne

          Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
          Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

          Comment

          • unkel
            Senior
            • 08-2008
            • 244

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
            Czy to naprawdę możliwe, że tylko ja widziałem jak Rengifo nie wykazując zainteresowania piłką wpada na bramkarza w polu bramkowym?
            Chyba tak, bo wyraźnie było widać, że Rengifo był popychany.

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika unkel Wyświetlenie odpowiedzi
              Chyba tak, bo wyraźnie było widać, że Rengifo był popychany.

              Oho, im dalej w las tym więcej drzew.
              Najpierw było "tylko" nie uznanie prawidłowo strzelonej bramki a teraz to już do niepodyktowania karnego na Reniferze dochodzimy

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Chwila przerwy na reprezentację to spróbuję trochę podsumować co się działo na boiskach Eklasy i I ligi:
                Eklasa - na polską ligę Wisła potęgą jest, szkoda, że to siłę tej potęgi doświadaczamy w pucharach. Legia jak zwykle zalicza wpadki i wygrywa mało przekonywująco, Lech to "kolos" na bardzo glinianych nogach, już w zeszłym roku miał więcej farta niż realnej siły. Oba te kluby Lech i Legia walczą o mistrza tylko dlatego, że ta nasza liga jest żałośnie słaba i wystarczy mieć ze trzech przyzwoitych zawodników i już prawie majster.
                Jaga gra ładnie dla oka ale jest za słaba aby powalczyć z zespołami z góry tabeli. O reszcie to w sumie nie ma co wspominać bo od ich gry aż bolą zęby. O Koronie cichi sza, potwierdza, że sportowo nie zasłużyła na grę w Eklasie. Co do Lubina to dojście Golińskiego i Traore oraz Smudy powinno odmienić ten zespół.

                I Liga - cóż nic się nie zmieniło, kopanina przerywana momentami jakiejś gry. Trudno tu wymienić jakieś mecze które zapadły w pamięć (Derby ze względu na emocje ale poziom był słaby). Flota utrzymuje dobrą formę, Pogoń na pewno będzie wysoko, po odejściu Traore Stilon raczej już nie zagrozi innym, powoli budzi się Motor (zobaczymy czy się przebudzi już w meczu z Widzewem?) Górnik planowo i Widzew planowo, a wpadek się nie da uniknąć. Na te kluby każdy się będzie spinał a jak ciężko się gra przeciwko 10 zawodnkom w obronie na wąskim boisku mogłem dokładnie poobserować w Zabkach gdzie przewaga Widzewa był miażdżąca ale dzień życia miał MIsztal.

                Cóż trzeba to przeżyć, potem skasować miliony odszkodowania od PZPN i będzie kaska na puchary
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • unkel
                  Senior
                  • 08-2008
                  • 244

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                  Oho, im dalej w las tym więcej drzew.
                  Najpierw było "tylko" nie uznanie prawidłowo strzelonej bramki a teraz to już do niepodyktowania karnego na Reniferze dochodzimy
                  Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                  Zawodnik z 30 na koszulce. Chociaż na dobrą sprawę on wcale nie odpycha, chciał poczuć bliskość Rengifo tylko!

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika unkel Wyświetlenie odpowiedzi
                    http://www.youtube.com/watch?v=qpWaAgwARRE
                    Zawodnik z 30 na koszulce. Chociaż na dobrą sprawę on wcale nie odpycha, chciał poczuć bliskość Rengifo tylko!
                    Ja tego nie widzę. Pewnie dlatego że mam okulary i słaba kartę graficzną

                    Widziałem za to ze 40 razy przez cały zeszły sezon jak przy stałych fragmentach gry Rengifo, Arboleda czy Lewandowski starali się przepychać broniących zawodników wówczas gdy piłka była od nich 20-30 metrów. Czasami się udawało bo sędziowie nie gwizdali a tym razem klops i zamiast pucharów pozostało nam

                    PS: mnie jakoś Lecha (niebieskiego) nie szkoda, jest/był tak samo przereklamowany jak Lech (zielony)

                    Comment

                    • genea
                      Senior
                      • 02-2006
                      • 1515

                      Albo mi sie wydaje albo Ty cały czas nie widzisz sedna problemu... Nikt nie mówi że powinien byc karny dla Lecha tylko uznana prawidłowo zdobyta bramka Mnie osobiście wkurzyło zachowanie sędziego, że ugiął się i zmienił decyzję po interwencji bramkarza. W tym momencie stracił dla mnie obiektywność. Według mnie bramkarz powinien dostać żółtą kartkę za dyskusje z sędzią. I tyle...

                      P.S.
                      A takie przepychanki to normalna gra na przedpolu bramki Rengifo równie dobrze mógł być faulowany i sędzia mógł gwizdnąć karnego. Chociaż nie, przecież obrońcy stali nieruchomo w miejscu, tylko Rengifo latał i ich popychał

                      Przepraszam, ale muszę zadać to pytanie... Czy ty jesteś kibicem piłki nożnej?
                      Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                      Bractwo Piwne

                      Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                      Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
                        Przepraszam, ale muszę zadać to pytanie... Czy ty jesteś kibicem piłki nożnej?
                        Niestety tak
                        i to tak niepoprawnym, że już po pierwszym meczu stwierdziłem , że niesprawiedliwe byłoby gdyby tak słabo grający Lech pokonał tak dobrze grającą Brugię.

                        Ale jeśli rozpatrywać moje kibicowanie pod kątem przeliczanie tego ile jakiś Lech czy Wisła zdobędą punktów w klasyfikacji UEFA, czy też tzw. patriotyzmu pojmowanego jako kibicowanie KAŻDEMU polskiemu klubowi lub zawodnikowi występującemu na arenie europejskiej to pewnie tym kibicem nie jestem. Żeby pooglądać piłkę wolę pójść na Garbarnię czy Hetmana, żeby pokibicować chodzę na R22 (chwilowo gdzie indziej ) albo oglądam rodżerów i emanuelów w białoczerwonych barwach.

                        Pax vobiscum

                        Comment

                        • genea
                          Senior
                          • 02-2006
                          • 1515

                          Gdyby w pierwszym meczu Bruggia grała dobrze to by go nie przegrała
                          Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                          Bractwo Piwne

                          Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                          Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Gdyby Lech grał dobrze, nie musiałby liczyć na dobrą wolę sędziego. Strzeliłby w pierwszym meczu trzy bramki, w drugim dołożył dwie i nikt nie miałby stresu, czy sędzia coś uzna, czy nie.

                            Zadziwiające, jak łatwo niektórym przychodzi usprawiedliwienie dziadostwa rzekomymi błędami sędziów. Ale, jak powszechnie wiadomo:
                            1. Wszyscy sędziowie są głupi, przekupni i zawsze sędziują przeciwko naszym,
                            2. wszyscy kibice znają się na sędziowaniu lepiej od sędziów, są uczciwi, obiektywni i bezstronni.

                            Comment

                            • bury_wilk
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 2655

                              Polonia dała ciała w Chorzowie. Nowy trener nie pomógł.
                              W pucharze dolosowano nas do Pogoniarza
                              Lubię kiedy się zieleni
                              Lubię jak się piwo pieni...

                              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk Wyświetlenie odpowiedzi
                                Polonia dała ciała w Chorzowie. Nowy trener nie pomógł.
                                W pucharze dolosowano nas do Pogoniarza
                                My wczoraj w Kluczborku też 2:0 w plecy.Ciekawe,że kilka dni temu słabiutki Motor wywiózł stamtąd trzy punkty, a wczoraj zremisował u siebie z Widzewem.W niedzielę Motorowcy zawitają do Grodu Gryfa- normalnie strach się bać
                                Flota powinna ograć Żaboli, ale zabrakło troszkę szczęścia.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎