Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujcio_Shaggy
    Senior
    • 01-2004
    • 4628

    Zapisu wideo też bym nie przeceniał, też nie zawsze dobrze widać (w hokeju jest łatwiej, bo i boisko mniejsze) - najlepszy przykład to "kontrowersje" w Lidze+: siedzą eksperci i deliberują, nierzadko dochodząc do sprzecznych wniosków. Przypomnijcie sobie bramkę "Perejro" przeciw Austrii na ME: ewidentny spalony, a mało kto go zobaczył...

    Zresztą wiele błędów wychodzi dopiero po przejrzeniu materiału filmowego, a w czasie meczu nawet poszkodowani nie protestowali.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

    Comment

    • Jadoo
      Senior
      • 10-2008
      • 339

      W rugby zapis wideo bardzo się sprawdza -_-'

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Repra wczoraj gryzła trawę, że aż miło było patrzeć, przypomniało im się w końcówce meczu, ze trzeba zap...Leo to chyba zwariował wystawiając tylko jednego napastnika od początku meczu i to Brożka, który nie gra ostatnio najlepiej.Ech.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          Chyba paliła trawę
          Zaraz po meczu oglądałem końcówkę meczu Francja - Rumunia, to wyglądało, jakby jakieś cyborgi zapieprzały po boisku. Inny sport.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Remis z Irlandia północną to jak przegrana Wisły z Levadią.Eh zaczynamy byc "kelnerami" Europy.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              Potwierdza się moje podejrzenie, że większość z polskich kopaczy to są bezmózgi.
              Gdyby było inaczej, nie dziwili by się, że nikt ich nie chce w Europie kupić. A jeśli ktoś miał pomroczność jasną i kupił, to bardzo szybko okazuje się, że nawet na ławę się nie nadają.
              Zdarza się im wygrać czasami, gdy przeciwnik ich zlekceważy. Wystarczy jednak najprzeciętniejsza drużyna, której nie wydaje się, żeby byli genialni i nasi są zupełnie niezdolni do najprostszych zagrań. Do braku podstawowych umiejętności piłkarskich dochodzi jeszcze całkowity brak chęci do jakiegokolwiek wysiłku. ONI potrafią TYLKO zarabiać krocie.
              Żal dupę ściska.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                Najgorsze jest to, że po tak żenującej postawie naszych, wszędzie odzywają się głosy, że jeszcze nic straconego i mamy szanse na awans.

                Comment

                • peter007
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 2820

                  No bo są szansę. Wygrywamy pozostałe 3 mecze i mamy zapewniony baraż a przy potknięciu Słowacji w jeszcze jednym meczu (oprócz naszego) awansujemy bezpośrednio.
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Peter i ty uważasz,ze przy tych umiejetnościach jakie prezentują powinni jechać na mistrzstwa? Przecież oni przynosza wstyd temu krajowi taką grą.Ja rozumiem,ze są lepsi i gorsi ale jak się jest gorszym to trzeba nadrabiać walką i ambicją a u naszych kopaczy tego nie widać.Zresztą wszyscy w Europie idą w górę z umiejętnościami tylko my spadamy w dół.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                      Peter i ty uważasz,ze przy tych umiejetnościach jakie prezentują powinni jechać na mistrzstwa? Przecież oni przynosza wstyd temu krajowi taką grą.Ja rozumiem,ze są lepsi i gorsi ale jak się jest gorszym to trzeba nadrabiać walką i ambicją a u naszych kopaczy tego nie widać.Zresztą wszyscy w Europie idą w górę z umiejętnościami tylko my spadamy w dół.
                      Oprócz San Marino Ja wybywam podrzeć piwnego ryjka i obaczyć co pokażą z Motorowcami moje asy


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • peter007
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 2820

                        Mimo wszystko cały czas jestem Polakiem i będę kibicem
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • perłyfan
                          Senior
                          • 02-2003
                          • 1244

                          Boski Diego mimo szumnych zapowiedzi poległ z Brazylią. Trener z niego żaden. Jak tak dalej pójdzie to przyszłoroczne MŚ odbędą się bez Argentyny, a Diego nie poświętuje z Fidelem na Kubie.
                          JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                          Comment

                          • perłyfan
                            Senior
                            • 02-2003
                            • 1244

                            Rozbawił mnie komentarz internauty na onet.pl dotyczący wczorajszego meczu Polski. Oto on:

                            "To był mecz dla Wasyla, nasza reprezentacja jest koleżenska i skoro Wasyl nie pojedzie na mundial z powodu kontuzji i oni postanowili wczoraj nie wygrac i tez nie pojada....."
                            JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 08-2001
                              • 3562

                              Chyba wszyscy jesteśmy zawiedzeni wynikiem ale żeby znowu takie narzekania? Wy chyba ciągle myślicie, że mamy świetnych piłkarzy, którzy powinni lekko wygrywać z Brazylią. Już pisałem to przy okazji meczów polskich klubów, że mamy słabych zawodników i prawie każda wygrana to sukces! Możemy mieć pewne oczekiwania ale nie spodziewajmy się, że nasi marni piłkarze będą wszystkich ogrywać i to kilkoma bramkami. Warto przeczytać też wypowiedź Bońka:

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Boniek
                                Szczerze gratuluję polskim piłkarzom. Dziękuję im za walkę, dali z siebie wszystko. To nie jest żadna ironia ani szyderstwo z mojej strony
                                No, jak dali z siebie wszystko, to lepiej, żeby nie jechali na żadne mistrzostwa.

                                Boniek Ameryki nie odkrył, to wie każdy, kto choć trochę interesuje się polską piłką i umie logicznie pomyśleć.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎