przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Qruq
    Senior
    • 10-2008
    • 138

    Znalezione na Onecie:
    Szok i niedowierzanie w Czechach. Radość ze zwycięstwa nad Polską została całkowicie zmącona.

    - Dlaczego nie cieszy się pan ze zwycięstwa? - zapytał dziennikarz przygnębionego Milana Barosa.
    - Oni... Oni... - Barosowi aż trząsł się głos. - Oni mieli osiem rzutów rożnych.
    - Osiem? - dziennikarz nagle zbladł.
    - Osiem do przerwy - cichutko, ze wstydem wyznał najlepszy czeski napastnik. Zawiesił wzrok gdzieś na martwym punkcie. Dziennikarz też już nic nie mówił. Milczeli razem. Wiedzieli, że radość z dwóch goli - wobec takiej dominacji Polski w rzutach rożnych - byłaby co najmniej nie na miejscu.

    Wieść o liczbie kornerów wykonywanych przez reprezentację Polski szybko obiegła cały kraj. W czasie oglądania spotkania, nikt nie zwrócił na to uwagi. Ale od faktów nie dało się uciec. Dopadły czeskich piłkarzy i kibiców chwilę po końcowym gwizdku.
    - Kompromitacja naszej kadry! Przegrywamy w rogach! - donosiło internetowe wydanie gazety "Blask".
    - Co tam rogi, Polacy przed przerwą mieli lepsze posiadanie piłki, 55 do 45. Natychmiast zażądam wyjaśnień - stwierdził czeski premier. - Ale co do rogów, muszę powiedzieć, że Polacy mi zaimponowali. Każdy wykonali inaczej. My tak nie potrafimy. My zawsze kopiemy tak samo.

    Z każdą sekundą robiło się coraz bardziej nerwowo. - Hańba! - grzmiali wściekli fani na stronach internetowych. Ledwie chwila, a już powstała strona www.zanikcfs.com, na której zarejestrowało się ponad 100 000 wściekłych kibiców. Nikt nie wyzywał ich od chuliganów czy terrorystów. - Możemy tylko przeprosić - wymamrotał prezes federacji.

    Wobec winnych "afery kornerowej" mają zostać wyciągnięte dotkliwe konsekwencje. Prawdopodobnie już nigdy w kadrze nie zagrają Marek Jankulowski oraz Petr Cech.
    Pijme pivo dokud žijem, po smrti se nenapijem!

    бухло победит зло!

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      Nie dobrze. 3:0 w rzutach rożnych dla Słowacji I to każdy inaczej wykonany.
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Oglądam w internecie i jest niesamowicie! Jakość obrazu w połączeniu ze śniegiem zalegającym boisko sprawia, że w ogóle nie widzę piłki - tylko biegające w różne strony ludki.

        Polecam!

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10385

          Zajeb...sta transmisja. Mam kolorowy telewizor .... ale niestety nie widac ...piłki. PZPN poskąpił na pomarańczową a dał żółtą
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • perłyfan
            Senior
            • 02-2003
            • 1244

            Nie widać piłki i nie widać kibiców
            JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Eee, myślałem, że tylko ja mam tak fajnie.

              A Szpaku zaczyna swoje analizy...

              Comment

              • danio_145
                Senior
                • 02-2005
                • 723

                Jak przegramy to przez Słowaków Nie pozwolili zmienić piłki

                Comment

                • grzech
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 4592

                  Strzela Jeleń, ale Mucha broni.

                  Comment

                  • angasc
                    Senior
                    • 04-2006
                    • 977

                    Strzela Jeleń, ale Mucha broni.
                    Znów dali dupy biało-czerwoni.
                    Zamiast oglądać mecz ze Słowacją
                    Wolę się zająć prokreacją.
                    Last edited by angasc; 14-10-2009, 21:11.

                    Comment

                    • perłyfan
                      Senior
                      • 02-2003
                      • 1244

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jak przegramy to przez Słowaków Nie pozwolili zmienić piłki

                      Wygląda na to, że nasi akurat piłkę widzą - nie widzą bramki, siatka, słupki i poprzeczka białe no to jak w nią trafić ?

                      PS. Niezły finisz Makarończyków z Cyprem i hattrick Gilardino w 13 minut. Łał !!!
                      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                      Comment

                      • grzech
                        Senior
                        • 04-2001
                        • 4592

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
                        Strzela Jeleń, ale Mucha broni.
                        Znów dali dupy biało-czerwoni.
                        Zamiast oglądać mecz ze Słowacją
                        Wolę się zająć prokreacją.

                        Powodzenia.

                        Comment

                        • remfire
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 1334

                          Słowacy grają bardzo słabo.
                          Tak słabo, że nasi musieli sami sobie bramkę strzelić ...

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Słowacy to najwięksi farciarze tych eliminacji. Tak zdobyty komplet punktów jak z nami to jakieś football fiction.

                            No ale wszystkiego dobrego w Afryce, choć podejrzewam, że skończy się to podobnie do naszych występów ostatnio.

                            Comment

                            • emes
                              Nadszyszkownik Chmielowy
                              • 08-2003
                              • 4275

                              W myśl Lewandowskiego Słowacy powinni naszym zawodnikom coś "odpalić", nasza reprezentacja nawet za nich gola strzeliła.

                              Comment

                              • genea
                                Senior
                                • 02-2006
                                • 1515

                                Teraz przez półtora roku będą analizy co zawiodło w naszej reprezentacji. Chodzą słuchy, że najbardziej zawiedli kibice i synoptycy, zwłaszcza w ostatnim meczu
                                A trener Majewski jest zadowolony ze swoich piłkarzy... Chwali ich za to, że chciało im się grać. Jak bym za każdy mecz inkasował po 10 tys. zł, to też by mi się chciało grać... Problem w tym, że powinno im się chcieć wygrać...
                                No,ale poprawa faktycznie jest, przynajmniej strzelili bramkę czego nie potrafili w dwóch poprzednich meczach
                                Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                                Bractwo Piwne

                                Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                                Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X