przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • albeertos
    Senior
    • 10-2001
    • 2313

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
    Spoko, Zythum co roku obwieszcza "teraz wzmocnienia i puchary".
    Kurde, ja to miałem napisać!
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Napiszesz za rok.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Kurcze już mnie cholera bierze, mecze w poniedziałki , wtorki , piątki.Jak to pogodzić z pracą i rodziną .Mecz z Piastem w PP wtorek 20.15 , a jakby była dogrywka , czy potem karne- to o której w domu?Mieszkańcy Szczecina , to pal licho, ale fan cluby, to mają dopiero fajnie Potem się dziwią , że tylko 4 tysiące.
        .Wyjazd do Płocka 400 km, czyli piątek rano, a ja w robocie-do d z tym wszystkim.Od nas będzie niezbyt dużo chłopaków, ale Legii już spokojnie 300-tyle dostali od nas biletów, które momentalnie się rozeszły.Jakoś nie mam szczęścia w końcu zawitać w Płocku.Ech.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          No to Smuda selekcjonerem. Wypowiedź Piechniczka z tej okazji (chyba łyknął eliksiru prawdy Jagi z "Kajka i Kokosza"):

          To trener, który ma silną osobowość, nie boi się zawodników i potrafi znaleźć z nimi wspólny język. Poza tym nie jest skażony pracą w PZPN.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Ciekawe jak Smuda dogada się z prezesuniem Lato, tzn. w jakim języku.Zresztą tam w tym związku jest sporo "wykształciuchów inaczej"


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • Surri
              Junior
              • 09-2009
              • 13

              Smuda był moim faworytem, więc się ciesze.
              A co z tego będzie?
              Zobaczymy.
              No i przede wszystkim ciesze się, że nie Majewski, który ,,zepsuł" ulubioną moją Cracovię

              Comment

              • Surri
                Junior
                • 09-2009
                • 13

                Smuda tekściarz


                Wątek trenerski
                Trener to musi być kawał skur... Z sercem na dłoni, ale i z tęgim batem w ręku.
                Smuda to człowiek dialogu. W końcu nowy stadion Zagłębia nazywa się Dialog Arena.
                Kiedy jadę do Niemiec samochodem, tych 800 kilometrów szybko mi schodzi. Czasami nagle przychodzi mi do głowy jakaś myśl treningowa. Staję, zapisuję i jadę dalej.
                W niedzielę dam chłopakom wolne. O ile nadal będę trenerem (tuż przed zwolnieniem z Wisły)
                Ja nie jestem od tego, żeby jeść tylko chleb z szynką. Czasami muszę zadowolić się suchym chlebem. Zwłaszcza że jest to Widzew, z którym przeżyłem tak wiele dobrego. Wracając do Łodzi cztery tygodnie temu, wiedziałem, że jest bardzo ciężko.
                Spotkałem go w Wodzisławiu. Powiedział, że do mamy przyjechał! Ładna mi babcia, co się Cupiał nazywa! (o Henryku Kasperczaku, który zastąpił go w Wiśle)

                Wątek piłkarski
                Owszem jest wysoki, ma dobre warunki fizyczne ale przyspieszenie jak pociąg towarowy. (o testowanym zawodniku)
                Gdyby poprosił o zmianę, toby nie wrócił do domu. Mógłby tu zostać i zapisać się do jakiejś żeńskiej drużyny (o Mariuszu Pawełku)
                W tych poszukiwaniach [obcokrajowców do reprezentacji - red.] nie możemy się zatracić. Żeby nie nabrać siódmej wody po śliwkach. Kupcy w Egipcie też zagadują po polsku: co słychać, jak się masz, kup coś. Ale może nie bierzmy ich od razu do kadry (o powołaniach dla Rogera i Obraniaka)
                Przed własną publicznością padliny grać nie można. Musimy przez dziewięćdziesiąt minut być "desperados".

                Kiedy zobaczyłem, że piłkarze czekali na mnie kilka godzin, zmiękła mi rura.
                Często słychać, że gramy ładnie, tylko że my nie jesteśmy cyrkiem i przede wszystkim musimy zdobywać punkty.
                Wolę grać z rywalami takimi jak Legia. Mecze z teoretycznie słabszymi rywalami niekiedy zmieniają się w takie ecie-pecie.
                Zagłębie wygrało dziś z kelnerami. W historii Widzewa jeszcze nigdy takich kelnerów nie widziałem. To skandal, jak prezentowali się dzisiaj moi piłkarze. Grali jak paroby! Po tym meczu wszyscy powinni iść na piechotę do Łodzi
                Jak mam przeżyć jeszcze 12 takich połówek jak ta pierwsza w Lubinie, to w poniedziałek idę sobie kupić trumnę.
                Mogę powiedzieć, dlaczego zwolniono mnie z Piotrcovii. Bo nie chciałem wystawiać piłkarzy z "Unicefu". Słabych Brazylijczyków, których jedynym atutem jest to, że są przyjaciółmi Dawida Ptaka, syna właściciela klubu.

                W tej sytuacji jadę właśnie do sklepu metalowego po klucz nasadowy, żeby jakoś poskręcać skład na Lechię.

                Za to jest kara (śmiech). Długie to można w rugby walić (o długich podaniach)

                Hernan [Rengifo] to mądry chłopak, bystry, szybko po angielsku się uczy. Największy leń to ten mały [Anderson Cueto]. Ta żaba nie chce się uczyć.
                To pasztetowa, do której się jeszcze dopłaca (o Pucharze Ekstraklasy)

                Wątek łóżkowy
                Wygrana jest lepsza niż orgazm. Porażka jest dla mnie katorgą.
                Zajechać kogoś to można w łóżku. (o okresie przygotowawczym do sezonu)

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                  Kurde, ja to miałem napisać!
                  Marzenia Lecha o tytule można odłożyć na wieczne nigdy. A Widzew gdyby nie był niszczony przez PZPN to w tym roku grałby już o puchary a w przyszłym o mistrza.
                  W każdym bądź razie mecz z Górnikiem w Zabrzu będzie ciekawszym widowiskiem niż mecz Lecha z Wisłą. Mogę się o to założyć.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • albeertos
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2313

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
                    Marzenia Lecha o tytule można odłożyć na wieczne nigdy. A Widzew gdyby nie był niszczony przez PZPN to w tym roku grałby już o puchary a w przyszłym o mistrza.
                    W każdym bądź razie mecz z Górnikiem w Zabrzu będzie ciekawszym widowiskiem niż mecz Lecha z Wisłą. Mogę się o to założyć.
                    To teraz poszukaj moich corocznych tekstów że będziemy mistrzem i jesteśmy kwita
                    (_)>
                    Nigdy się nie poddawaj!!!
                    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                    Lech jest tam gdzie jego wiara
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10753

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
                      A Widzew gdyby nie był niszczony przez PZPN to w tym roku grałby już o puchary a w przyszłym o mistrza.
                      W każdym bądź razie mecz z Górnikiem w Zabrzu będzie ciekawszym widowiskiem niż mecz Lecha z Wisłą..
                      jasne , nawet nie śmiał bym myśleć inaczej
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8103

                        Jak by to określili znawcy naszego futbolu rodem z TVP.Polonia rozegrała świetne spotkanie ale..........wygrało Zagłębie.Nie będę komentował tego meczu bo to nie ma sensu.Jak nie będzie jakiegoś porządnego napastnika to nie ma co mazyć o wygranych meczach.No a na koniec pogrążył Polonię murzyn......którego nie chcieli w Bytomiu.

                        ps.Stadion bardzo ładny,szkoda,że w Bytomiu się nigdy takiego nie doczekamy.

                        ps2.Spoko Pogoniarz,mecze o 20 maja swój urok .Ja wróciłem do domu o 2 w nocy.
                        Last edited by kiszot; 30-10-2009, 13:38.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks
                          jasne , nawet nie śmiał bym myśleć inaczej
                          Odniosłeś się do swoich mrzonek o mistrzu???
                          Widzew przynajmniej ma na niego nadzieję, Lech żadnej.

                          Mecz z Górnikiem nudny bo Widzew zagrał świetnie w defensywie nie dopuszczając Górników do żadnej sytuacji. Wygrana i spokojna zima.

                          ps. wjazd pod kasy i przegonienie Górnika bezcenne
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            To taka chwała, przegonić jednego górnika?

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                              To taka chwała, przegonić jednego górnika?
                              Jak się nie ma co się chce, to się lubi co się ma
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • pieczarek
                                zwykle cham i prostak
                                • 06-2001
                                • 5011

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
                                Mecz z Górnikiem nudny ....
                                Ale za to kibicowsko było ciekawie.
                                Do chuligańskich burd z udziałem kiboli doszło w piątkowy wieczór na terenie Zabrza. Incydenty miały miejsce przed oraz po zakończeniu meczu piłkarskiego pomiędzy drużynami 'Górnika? Zabrze oraz 'Widzewa? Łódź - informuje policja.

                                Comment

                                Przetwarzanie...