Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10742

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi

    ps. wjazd pod kasy i przegonienie Górnika bezcenne
    a że przy tym rannych kilku policjantów i ochroniarzy to pełnia szczęścia
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • albeertos
      Senior
      • 10-2001
      • 2313

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
      Odniosłeś się do swoich mrzonek o mistrzu???
      Widzew przynajmniej ma na niego nadzieję, Lech żadnej.
      Tradycyjnie już I (II) ligi.

      I niech tak zostanie
      Last edited by albeertos; 31-10-2009, 19:15.
      (_)>
      Nigdy się nie poddawaj!!!
      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
      Lech jest tam gdzie jego wiara
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Zastanawiam się czym kierują się ci mundralińscy od orzekania kar dla kibiców...
        Za transparent o Grzesiu L. dostajemy 8 koła i jakiś mecz bez udziału publiczności.
        Wisła za okrzyki odnośnie zabitego przez nich kibica Korony 20 koła i 2 wyjazdy w plecy.
        Korona na walki z ochroną i z psami, oraz rzucanie racami z gwoździami w Wiślaków-15 tysięcy i zamknięty jeden sektor.
        Piast za rzucenie serpentyn 1 tysiąc do tyłu
        Zagłębie L. za walkę z ochroną 4 tysiące
        Stadion Górnika zamknięty za to , że Widzew im wjechał pod kasy i po meczu poza stadionem doszło do niezłych zadym.(gratulacje dla psów , którzy prowadzili gości pod kasy gospodarzy-przecież było wiadomo do czego dojdzie).
        Gniazdowego Legii skopali, wywieźli i pewnie będzie miał dożywotni zakaz wjazdu na Ł-3, za okrzyki jeszcze jeden(wiadomo, że dotyczyło , to zmarłego jednego z ITI), ale poleciały krzesełka, ochrona nawet zagazowało oczywiście przez przypadek pogotowie ratunkowe.
        Czyli są równi i równiejsi?
        Mszczą się za puste trybuny na meczy repry, teraz chcą pustych trybun na lidze, tylko co na to (c)anal plus...Co tu pokazywać...poziom beznadziejny, puste trybuny, świetny produkt.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          Małe sprostowanie do postu Pogoniarza:
          "Małpę" zabił Piotr Kupiec (kibic Wisły) a nie kibice Wisły

          A moim zdaniem komisja ligi czyta za dużo gazety wyborczej i a za mało sprawozdań delegatów
          Last edited by leona; 06-11-2009, 12:40.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
            Małe sprostowanie do postu Pogoniarza:
            "Małpę" zabił Piotr Kupiec (kibic Wisły) a nie kibice Wisły
            Ale śpiewali kibice a nie kibic.Czyli wychodzi na to,że jeden zabił a reszta to poparła,i dlatego wiślacy nie różnią się dla mnie niczym od pasów czy żaboli.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Obejrzałem dziś skróty baraży i mam wrażenie, że przepadlibyśmy w nich z kretesem - walka szła na noże! Akcje ofensywne w okolicy pola karnego przypominały chwilami rugby. Byłem zwłaszcza pod wrażeniem meczu Słoweńców z Rosjanami, liczba sytuacji stworzonych pomimo gry na granicy faulu była imponująca.

              Z minusów należy wymienić awans Francuzów po akcji z ręką w polu karnym. Że też Henry miał czelność się cieszyć po tym, co zrobił. Miałem o nim lepsze zdanie, choć być może taka jest natura współczesnego futbolu.

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi

                Z minusów należy wymienić awans Francuzów po akcji z ręką w polu karnym. Że też Henry miał czelność się cieszyć po tym, co zrobił. Miałem o nim lepsze zdanie, choć być może taka jest natura współczesnego futbolu.
                Współczesnego? A Mardona w 86tym, a Furtok cztery czy pięć lat później?

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  W sumie fakt...

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    I połowa meczu Polski do oglądania. Druga to żenada, Kanada to podwórkowa drużyna na tlr której nie wypadliśmy zadowalająco.
                    Rosjanie rozbili mi kupon
                    Świetna gra Grecji w meczu z Ukrainą - bardzo dobrze zorganizowani w defensywie i świetne wyjścia do ataku. Byłem mocno zaskoczony.

                    W najlepszej drużynie Unibet I Ligi czas teraz na roztrenowanie a dla działaczy czas transferów.
                    Podsumowując Widzew był na pewno najlepszy w I lidze w tej rundzie. Trochę zbyt chimeryczna forma (a raczej brak mobilizacji w niektórych meczach) to jedyna wada jak na ten moment.
                    Czas myśleć o przyszłości a tutaj aby zamieszać w Eklasie potrzebnę są minimum 3 dobre transfery i dwa uzupełnienia.
                    Pewnie wielkich transferów w tym okienku nie będzie. Tu liczę na talenty z I ligi plus zawodnicy do ME. Może uda się jeden duży transfer przeprowadzić (Nakulma, Grzelak). Zobaczymy, w każdym razie Widzew jest na dobrej drodze.
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • jablon
                      Senior
                      • 12-2008
                      • 179

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                      Z minusów należy wymienić awans Francuzów po akcji z ręką w polu karnym. Że też Henry miał czelność się cieszyć po tym, co zrobił. Miałem o nim lepsze zdanie, choć być może taka jest natura współczesnego futbolu.
                      Ja jakoś nigdy nie miałem o Henrym dobrego zdania.

                      Rozumiem, że to inna stawka, ale skoro ten faszysta potrafił, to mistrzowi świata, europy, itd. wypadałoby bardziej.

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Pewnie wielkich transferów w tym okienku nie będzie. Tu liczę na talenty z I ligi plus zawodnicy do ME. Może uda się jeden duży transfer przeprowadzić (Nakulma, Grzelak). Zobaczymy, w każdym razie Widzew jest na dobrej drodze.
                        Z tego co wiem to na razie zaprosiliście na testy Marka Fundakowskiego z wiszącego nad strefa spadkową do III ligi Hetmana Z-ść. Zawodnik niezły a nawet dobry ale chyba nie na ekstraklasę jednak...

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jablon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja jakoś nigdy nie miałem o Henrym dobrego zdania.

                          Rozumiem, że to inna stawka, ale skoro ten faszysta potrafił, to mistrzowi świata, europy, itd. wypadałoby bardziej.
                          Henry kiedyś był niemal wzorem kultury ale jak to u podupadającego na formie zawodnika, nerwy i ambicja biorą górę ....

                          Comment

                          • danio_145
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 723

                            No i "Listek" został Michałem L. byłym prezesem PZPN.




                            PS. Kadra Majewskiego przegrała z Anglią 5-ligową C. Komentarz trenera: Z Anglią zawsze trudno się gra, niezależnie na jakim poziomie.

                            Comment

                            • jablon
                              Senior
                              • 12-2008
                              • 179

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                              Henry kiedyś był niemal wzorem kultury ale jak to u podupadającego na formie zawodnika, nerwy i ambicja biorą górę ....
                              Przepraszam, czym był?
                              Inne przykłady:
                              Czy ręczna asysta do Williama Gallasa w barażowym meczu przeciwko Irlandii to największe boiskowe oszustwo Thierry'ego Henry'ego? Prawdopodobnie tak. Czy to jego najgłupsze tłumaczenie po oszustwie. Cóż...

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Chyba pierwszy raz zgadzam się ze Stecem, który pisze:

                                Nie wymyślimy regulaminów, które uczynią sportowców uczciwymi. Stwórzmy przynajmniej przepisy odstraszające gangsterów.

                                Tak to należałoby załatwić, skoro opór betonu wobec kamer jest tak wielki. Henry nie powinien pojechać do RPA i już.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎