Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    PNA - większość meczy jest ciekawych, z niezłym poziomem ofensywy ale gra obronna zespołów i taktyka nigdy nnie pozwolą im na osiąganie sukcesów poza Afryką. Natomniast tak sobie pooglądać dla ofensywy warto.
    Na razie najbardziej podoba mi się gra Angoli.
    Mam pytanie - jesteś kibicem czy analitykiem?
    Pytam dlatego, że kibic wg definicji encyklopedycznej pasjonuje się samą grą , a nie jej poziomem ani analizą taktyczną.

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      Mniej czytaj definicji w encyklopediach a więcej bierz z życia
      Ja jestem kibolem i nie wstydzę sie tego, co nie przeszkadza mi znać się chociaż trochę na piłce jako grze I umiem nawet wymienić piłkarzy grających w reprezentacji czy klubach ligowych

      A wracając do tematu. Z Tajami taka sobie na luziku kopanina, bez łądu i składu. Taje mijani jak tyczki, nie próbujący w ogóle stosować jakiejś zorganizowanej gry obronnej. Cieszy, że strzeliliśmy sobie kilka bramek - mnie szczególnie cieszy bramka widzewiaka Marcina Robaka i liczę, że trener da mu w ostatnim meczu trochę więcej czasu na grę.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
        Druga połowa meczu z Algierią była nudniejsza niż hazardowa komisja śledcza.
        Dlatego, że Angola zdominowała grę. Była o klasę lepsza.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Przecież Angole to Europejczycy.
          A to nie jest Puchar Narodów Angoli? Czyli Essexu, Yorkshire i Landan-u?
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Widzewska impreza na wsi. http://www.youtube.com/watch?v=emBAV9GOfyk
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
              myślałem, ze tutaj zachowujemy jakiś poziom, również "donosicielstwa"...

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                Kiszot naprawdę mnie załamałeś teraz, ja mogę na temat ŁKS czy Legii zamieszczać codziennie różne filmiki robione przez widzewiaków tylko po co?. Naprawdę weirzysz w propagandę ŁKS, że oni to miejski klub a Widzew to tylko FC i to ze wsi? Przejedź się doŁodzi to zobaczysz jak wyglada prawda, do tego jakoś ŁKS ostatnio bardzo mocno próbuje robić sobie FC nawet tam gdzie nie ma ich w ogóle albo gdzie mają pojedyńcze osoby - czy nadal będą miejscy czy już wiejscy????Dla Twojej informacji - jest to zrobione przez ŁKS.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                  myślałem, ze tutaj zachowujemy jakiś poziom, również "donosicielstwa"...
                  O,a ja myślałem,ze mamy jakieś poczucie humoru.

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kiszot naprawdę mnie załamałeś teraz, ja mogę na temat ŁKS czy Legii zamieszczać codziennie różne filmiki robione przez widzewiaków tylko po co?. Naprawdę weirzysz w propagandę ŁKS, że oni to miejski klub a Widzew to tylko FC i to ze wsi? Przejedź się doŁodzi to zobaczysz jak wyglada prawda, do tego jakoś ŁKS ostatnio bardzo mocno próbuje robić sobie FC nawet tam gdzie nie ma ich w ogóle albo gdzie mają pojedyńcze osoby - czy nadal będą miejscy czy już wiejscy????Dla Twojej informacji - jest to zrobione przez ŁKS.
                  Nie mieszaj mnie do łódzkich sporów.Ja to po prostu znalazłem w necie i uznałem,że jest to śmieszne.A tak z drugiej strony to chyba prawdziwy filmik.
                  Last edited by kiszot; 27-01-2010, 11:41.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                    O,a ja myślałem,ze mamy jakieś poczucie humoru.


                    Niestety w tematach kibicowskich coraz rzadziej.
                    Bo za często zmagam się z gw i tvn'ową propagandą. Więc w poczuciu solidarności kibolskie sugeruję nie srać w swoje gniazdo.
                    Trza założyć 'przy piwie o kibolach i wstęp określić tylko dla tych, którzy rozszyfrują hasło: KMWTW

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                      Niestety w tematach kibicowskich coraz rzadziej.
                      Bo za często zmagam się z gw i tvn'ową propagandą. Więc w poczuciu solidarności kibolskie sugeruję nie srać w swoje gniazdo.
                      Trza założyć 'przy piwie o kibolach i wstęp określić tylko dla tych, którzy rozszyfrują hasło: KMWTW
                      Kto Ma Wiedzieć Ten Wie
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        Becik kibolem, ale jaja

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia Wyświetlenie odpowiedzi
                          czy tylko ja na tym forum jestem zmuszona do oglądania Pucharu Narodów Afryki ??
                          Dodam że NIENAWIDZĘ piłki!!!!
                          Gratulacje dla męża i jego kopaczy

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Właśnie ciekaw jestem, czy "jego". Trener egipskiej kadry powołuje tylko muzułmanów, i to tych przykładnych.

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Wynikało z dyskusji, że mąż Cyrkonii jest fanem egipskiej piłki nożnej. Nic nie wspominała, że ogląda to po to aby zobaczyć na własne oczy otwarte złamanie nogi muzułmańskiego napastnika. Modne są hasła na modłę : "Sport ponad podziałami". Może o to chodzi?

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Mimo wszystko jest to ciekawe zagadnienie bo muzułmanie są raczej ortodoksyjni i takie połączenie islamu i chrześcijaństwa w jednej drużynie może byc ciekawe.Ciekawe jak to jest rozwiązane.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎