Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    Zawsze podobało mi się to u Reissa, że podkreślał przywiazanie do Lecha. Próbował kariery zagranicznej, ale chyba zawsze kochał Lecha. Kibice kochali Reissa, o ile mi wiadomo licznie jeździli na jego mecze do Niemiec. Ja też cenię Reissa i lubię Lech Poznań. O...
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      Brawa dla Reissa; w dzisiejszych czasach przywiązanie zawodnika do barw klubowych to coraz większa rzadkość, niestety. Natomiast coraz częściej zdarzają się indywidualne kontrakty sponsorskie - ale to też jest jakaś metoda w trudnych czasach; np. w Polonii część zawodników miała takie kontrakty z dzisiejszymi właścicielami, a część z Romanowskim. Tyle, że może to zepsuć atmosferę w drużynie - kiedy jedni dostają kasę regularnie co miesiąc, a inni wcale .
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        [QUOTE]ango napisał(a)
        biermann napisał(a)
        pewno sie niektórym narażę ale jak ITI wejdzie to niestety to cóś może też być w Legii. Na szczęście L.W. poza ew. sponsorem na razie sie pozbywa najgroźniejszych /QUOTE]
        Jak ITI wejdzie do Legii, to Legia zajmie należne jej miejsce w hierarchii polskiego futbolu. Po prostu będziemy najlepsi. Jeśli mówisz o pozbywaniu się najlepszych, to proponuję używać liczby pojedynczej, gdyż odszedł tylko Svitlica
        No i można napisać iż już się tak stało, w końcu. ITI wypłaciło zawodnikom zaległe premie za mistrzostwo co może oznaczać tylko jedno, zaangażowanie się firmy w utrzymanie zespołu.

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Pogoniarz, będziesz mógł wpływać na zarobki piłkarzy Pogonii . Antek Ptak chce wprowadzić ocenę gry piłkarzy przez kibiców a co się z tym wiąże, także wypłaty pomeczowe.

          Comment

          • ango
            Junior
            • 10-2003
            • 25

            zythum napisał(a)
            Nie uprawiaj agitacji, bo ktoś może nie zdzierżyć i napisać gdzie jest prawdziwe miejsce Legii i czy wśród najlepszych
            Nie ja zacząłem

            Comment

            • Pinio74
              Senior
              • 10-2003
              • 3881

              Wujcio_Shaggy napisał(a)
              Brawa dla Reissa; w dzisiejszych czasach przywiązanie zawodnika do barw klubowych to coraz większa rzadkość, niestety. Natomiast coraz częściej zdarzają się indywidualne kontrakty sponsorskie - ale to też jest jakaś metoda w trudnych czasach; np. w Polonii część zawodników miała takie kontrakty z dzisiejszymi właścicielami, a część z Romanowskim. Tyle, że może to zepsuć atmosferę w drużynie - kiedy jedni dostają kasę regularnie co miesiąc, a inni wcale .
              Z tymi brawami dla Reissa za przywiązanie do barw klubowych to ja bym taki chętny nie był. Piłkarz sam przyznał, że został w Lechu bo pojawiła sie kasa z kontraktu sponsorskiego. Rozumiem, że piłkarz musi za coś żyć, ale nie róbcie z Reissa bohatera. Jest kasa gra w Lechu, nie byłoby kasy grałby w Wiśle K. Tu nie ma miejsca na przywiązanie do barw klubowych.
              BIRRARE HUMANUM EST

              Comment

              • albeertos
                Senior
                • 10-2001
                • 2313

                Pinio74 napisał(a)
                Z tymi brawami dla Reissa za przywiązanie do barw klubowych to ja bym taki chętny nie był. Piłkarz sam przyznał, że został w Lechu bo pojawiła sie kasa z kontraktu sponsorskiego. Rozumiem, że piłkarz musi za coś żyć, ale nie róbcie z Reissa bohatera. Jest kasa gra w Lechu, nie byłoby kasy grałby w Wiśle K. Tu nie ma miejsca na przywiązanie do barw klubowych.
                Jasne że kasa jest ważna. Ale w tym wypadku akurat nie była najważniejsza i o to chodzi. Reiss miał zarabiać w Wiśle więcej niż Żuraw, a mimo to zrezygnował. Nie ma to dla Ciebie znaczenia? W polskiej piłece nie słyszałem od lat o podobnym przypadku.
                (_)>
                Nigdy się nie poddawaj!!!
                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                Lech jest tam gdzie jego wiara
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • Wujcio_Shaggy
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 4628

                  Właśnie miałem to napisać, Albeertos mnie wyręczył. I nie robię z Reissa bohatera, ale właśnie doceniam to, że wolał grać w Lechu, rezygnując tym samym z większej kasy w Wiśle. I za to były brawa.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                  @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                  Comment

                  • Pinio74
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 3881

                    albeertos napisał(a)
                    Jasne że kasa jest ważna. Ale w tym wypadku akurat nie była najważniejsza i o to chodzi. Reiss miał zarabiać w Wiśle więcej niż Żuraw, a mimo to zrezygnował. Nie ma to dla Ciebie znaczenia? W polskiej piłece nie słyszałem od lat o podobnym przypadku.
                    Wszystko rozumiem i cieszę się, że Reiss zostaje w Lechu, bo bez niego drużyna mająca tradycje i klimat na stadionie mogłaby mieć problem z utrzymaniem w lidze. Piłkarz sam przyznał, że Lechowi zawdzięcza najwięcej. Po prostu nie robiłbym z niego bohatera. Jeszcze w środę był w Krakowie, rozmawiał z działaczami (podobno chciał podziekować Wiśle za ofertę a dziękował przez 5 godzin), a potem sam widziałem rozmowę z nim w jakiejś telewizji, w której przyznał, że nie odejdzie teraz, bo ma zapis w kontrakcie, że po 30 stycznia nie może zmienić barw klubowych. Coś za dużo dymu wokół całej sprawy i dlatego podchodzę do tego raczej realistycznie. Ty jako kibic Kolejorza możesz mieć inne zdanie i to jest oczywiste. Za polska piłkę
                    BIRRARE HUMANUM EST

                    Comment

                    • albeertos
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 2313

                      Kwestia dotyczyła czy Lech wypłaci do dzisiaj zaległe pieniądze zawodnikom. Nie chciał sam zostać na lodzie i grać z juniorami. Zresztą to on przez cały czas namawiał innych żeby zostali i poczekali na pieniądze, a nie od razu rozwiązywali kontraktów z winy klubu.
                      Ofertą z Wisły się asekurował, gdyż z czegoś trzeba żyć.

                      A tak nawiasem mówiąc - na rundę wiosenną jest przygotowywana nowa flaga wielosektorowa z wizerunkami piłkarzy najbardziej zasłużonych dla Lecha. Mają się tam znależć m in. Anioła, Białas, Czapczyk, Okoński, Araszkiewicz... i właśnie Reiss. Szkoda gdyby odszedł w takim momencie.
                      (_)>
                      Nigdy się nie poddawaj!!!
                      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                      Lech jest tam gdzie jego wiara
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Nareszcie

                        Nareszcie podpisano umowę pomiedzy Pogonią a Browarem Bosman.Browar został głównym sponsorem Pogoni.Logo Bosmana ma pojawić się na strojach,stadionie i biletach.Nowościa będą trójwymiarowe banery za bramkami Za awans przewidziano ekstra premię.
                        Trza to opić Bosmankiem


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Polska, w jak narazie średniawym meczu, prowadzi po pierwszej połowie z Wyspami Owczymi 4:0. Prawdziwym katem dla wyspiarzy okazał się Kryształowicz, strzelec wszystkich bramek, z których trzy zdobył w samej końcówce, w odstępach dwuminutowych.
                          Last edited by robox; 21-02-2004, 18:15.

                          Comment

                          • Aldach
                            Senior
                            • 07-2003
                            • 1269

                            Skończyło się 6:0 a myślę że to trochę za mało. Zawodnicy z Wysp Owczych byli chyba trochę zmęczeni degustacją hiszpańskich piw i wyparowałą z nich waleczność

                            Comment

                            • IX1
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 148

                              Aldach napisał(a)
                              Skończyło się 6:0 a myślę że to trochę za mało. Zawodnicy z Wysp Owczych byli chyba trochę zmęczeni degustacją hiszpańskich piw i wyparowałą z nich waleczność
                              Raczej degustacją hiszpańskich win.To i tak nie zmienia faktu,że to był słaby rywal.
                              Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

                              Comment

                              • Wujcio_Shaggy
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 4628

                                Pewnie za ciepło im było...
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎