Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Dokładnie, ogarnijcie się do cholery, nie dziś


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Art, jak długo będziesz tolerował taki forumowy bandytyzm w wykonaniu Zythuma? Temat polityczny zamknąłeś za mniejsze sprawki. Różne rzeczy wypisywało się na forum, ale czegoś takiego jeszcze nie było. Oczekuję, że zrobisz z nim porządek, bo to, co zamieścił dzisiaj, bije wszelkie rekordy chamstwa i głupoty.

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10743

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
        Sam wyłapałem od ochrony cegłą w głowę, nie czuje się z tym najlepiej :roll: gdyby na moim miejscu stał jakiś dzieciaczek lub ta kobitka w ciąży to był by dramat.
        medal za odwagę się należy , bo gdyby to dziecko albo kobieta w ciąży
        ps to chyba nie pierwsze wyłapanie na głowę
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 5005

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
          Art, jak długo będziesz tolerował taki forumowy bandytyzm w wykonaniu Zythuma? Temat polityczny zamknąłeś za mniejsze sprawki. Różne rzeczy wypisywało się na forum, ale czegoś takiego jeszcze nie było. Oczekuję, że zrobisz z nim porządek, bo to, co zamieścił dzisiaj, bije wszelkie rekordy chamstwa i głupoty.
          Zgłaszam Krzysia na moderatora działu sportowego
          5430 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
            Zgłaszam Krzysia na moderatora działu sportowego
            Poszedłbym dalej, zdecydowanie stawiam na Pieczarka .
            Last edited by Pogoniarz; 11-04-2010, 07:56.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              Pogoniarz, dzięki za uznanie, ale ja się nie nadaję na moderatora.
              Uważam, że każdy może wypisywać największe nawet głupstwa. Nic mi np. nie przeszkadza schizofrenia kibiców Widzewa, Pogoni czy Lecha, którzy uważają, że kibicują klubom z tradycją znacznie dłuższą niż kilkuletnia. Jest się z czego pośmiać. Uwielbiam też relacje Zythuma z jego bohaterskich rajdów po Polsce. Jest jak Bednarski, tyle razy go zabili, a ciągle jest w stanie zdawać relacje, jak to nie pomógł kolegom w potrzebie podczas walki z faszystami.
              Tak więc jeszcze raz serdeczne dzięki, ale nic z tego nie będzie. Wolę się śmiać niż zastanawiać, czy bzdura jest dopiero piramidalna, czy też już obraźliwa dla czytelnika.

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Ostatnie dwa cytaty bo sprawa jest naprawdę ważna (Pieczarku tradycja to nie tylko nazwa, przez Twoją analogię to Polska trwa też kilka lat bo po IV RP mamy teraz od kilku lat 5 - też zmiana nazwy, najbardziej mnie jednak w Tobie - przecież mądrym mężczyźnie którego znam osobiście - zastanawia całkowita impregnacja na argumenty oraz omijanie meritum przez ślizganie się obok tegoż).

                "Pamiętajcie o jednym pieski były z W-awy i to nie z naszych FC. Przy Orlenie to się nawet k***y cieszyły że z Łodziakami sobie potańczą."

                "kilkadziesiat metrow dalej od bramy zapytalem ochroniarza " Wpuścicie nas dzisiaj ?" Jego odpowiedz byla taka " Dzisiaj nikogo już na stadion nie wpuścimy. nie wejdziecie na stadion." To bylo jakies 20 min po przyjezdzie glownej grupy."

                I na tym kończe temam Płocka - zbieramy materiały dowodowe i Stowarzyszenie występuje na drogę prawną przeciwko policji i ochronie w Płocku ponieważ obie te organizacje wielokrotnie złamały prawo i doprowadziły do zamieszek.
                Jeszcze raz przypomnę, że w zeszłym roku weszliśmy do Płocka na mecz normalnie, bez prowokacji, bez z góry zaplanowanej akcji mającej na celu doprowadzenie do zadymy. Bawiliśmy się , pospiewaliśmy i pojechaliśmy do domu.
                W tym roku komuś najwyraźniej zależało aby było inaczej
                Last edited by VanPurRz; 11-04-2010, 20:54.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jeszcze raz przypomnę, że w zeszłym roku weszliśmy do Płocka na mecz normalnie, bez prowokacji, bez z góry zaplanowanej akcji mającej na celu doprowadzenie do zadymy. Bawiliśmy się , pospiewaliśmy i pojechaliśmy do domu.
                  W tym roku komuś najwyraźniej zależało aby było inaczej
                  Wiesz, ja ostatnio zapłaciłem za jazdę bez pasów bezpieczeństwa we własnym samochodzie. A policjant powiedział, że mi nawet "Panie Boże nie pomoże" bo jest akcja w Unii Europejskiej - zero tolerancji dla przestępców

                  Czyli jak kierowca niezapięty, zmierzający do pracy jest przestępcą to tym bardziej, regularnie spotykająca się w tym samym miejscu grupa ludzi, kierująca się podobnymi zasadami. Byś może godzącymi w demokratyczny porządek Państwa

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10743

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wiesz, ja ostatnio zapłaciłem za jazdę bez pasów bezpieczeństwa we własnym samochodzie. A policjant powiedział, że mi nawet "Panie Boże nie pomoże" bo jest akcja w Unii Europejskiej - zero tolerancji dla przestępców
                    to chyba wykroczenie
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                      to chyba wykroczenie
                      Ja to wiem, ale Pan aspirant jakoś nie chciał mnie zakwalifikować do akcji "Zero tolerancji dla wykroczeń"

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229



                        Widać debilizm policyjnej polewaczki (lejącej wszędzie dookoła mimo, że był spokój) i to, że kibice Widzewa zachowywali się spokojnie. No chyba, że śpiewy i skakanie jest objawem "chuligaństwa"
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          Na filmie widac ewidentnie,że nie było potrzeby lac wodą.Kibice tylko skakali i śpiewali i za to polała się na nich woda.Mnie zresztą wcale nie dziwi taka prowokująca postawa policji,znam to z własnej autopsji.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • pieczarek
                            zwykle cham i prostak
                            • 06-2001
                            • 5011

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                            ...Pieczarku tradycja to nie tylko nazwa, przez Twoją analogię to Polska trwa też kilka lat bo po IV RP mamy teraz od kilku lat 5 - też zmiana nazwy, najbardziej mnie jednak w Tobie - przecież mądrym mężczyźnie którego znam osobiście - zastanawia całkowita impregnacja na argumenty oraz omijanie meritum przez ślizganie się obok tegoż...
                            Ty mi tutaj nie kadź na temat mojej rzekomej mądrości, bo sprawa jest zapewne dyskusyjna. Jesteś raczej odosobniony z tym poglądem i może on wywołać niechęć także do Ciebie. Lepiej się z taką opinią nie afiszować.

                            Tłumaczę Ci zatem dlaczego uważam kibiców Widzewa (nie tylko Widzewa, ale to najłatwiejszy przykład) za schizofreników.

                            Sam często przytaczałeś argument, że nowy Widzew nie musi spłacać długów starego Widzewa, bo tak orzekł sąd. Otóż sąd orzekł tak, ponieważ nowy Widzew istotnie nie ma ze starym nic wspólnego. Wg sądu obciążanie nowo powstałej spółki akcyjnej zaszłościami dotyczącymi kogoś zupełnie innego jest niedopuszczalne.
                            To, że kibice przerzucili swoje emocje na nowo powstałą osobę prawną nie ma nic do rzeczy. Mogli zacząć uwielbiać ŁKS, Znicz Pruszków czy np. McDonalds'a lub innego Samsunga.
                            Nic mi to kibicowanie nowemu klubowi nie przeszkadza, nie takie rzeczy świat już widział. Natomiast jawną schizofrenię dostrzegam w fakcie, że odrzucacie finansowe zobowiązania nie istniejącego już Widzewa (wszak jest wyrok sądowy!), a traktujecie jak swoje jego dawne sportowe sukcesy.

                            Bardzo podobnie jest z Lechem. Zobowiązania finansowe są odrzucane, podobnie zarzuty o korupcję (bo obecnie gra na licencji Amiki). Natomiast kibice bez najmniejszych skrupułów wspaniałą historię jak najbardziej kontynuują - mistrzostwa i puchary są oczywiście ich tradycją. A jak Amice zostanie udowodniona korupcja, to chętnie się zameldujecie w niższej lidze za sprawki klubu z Wronek?

                            Szczecińska Pogoń Nowa na swojej oficjalnej stronie jawnie odrzuca wszelkie skojarzenia z dawną Pogonią mogące się łączyć z jakimikolwiek sankcjami za grzechy przeszłości. I ma rację, bo nic ją z dawną Pogonią nie łączy. W marszu do ekstraklasy startowała z samego dołu. Z drugiej strony bierze udział w przygotowaniach do którejś tam okrągłej rocznicy istnienia nieboszczki. A przecież sama istnieje zaledwie kilka lat. Kibice chętnie uczestniczą w tej szopce i wzorem z reklamy bezalkoholowego Bosmana przymykają jedno oko.

                            Nie mówię, że taka obłuda i zakłamanie są niedopuszczalne. Oczywiście, że są, widać je w Polsce na każdym kroku. Ale też nie mówcie mi, że ja nie mogę się z tego naśmiewać.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Wczoraj, kilka godzin po katastrofie samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, w którym zginęło 96 osób wraz z parą prezydencką, delegacja kibiców złożyła pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie biało-czerwony wieniec przybrany szalikiem w granatowo-bordowych barwach z czarną wstęgą.

                              Na wieńcu umieszczony został napis „Ofiarom tragedii – kibice Pogoni Szczecin”. Przedstawiciele kibiców zapalili także znicze w barwach naszego klubu.

                              Redakcja serwisu Pogoń SportNET także łączy się w bólu z rodzinami, przyjaciółmi oraz znajomymi ofiar tragedii. Ubolewamy nad katastrofą, w której zginęło wielu wielkich ludzi. Składamy najszczersze kondolencje.

                              Autor: Krzysztof Ufland
                              Żródło: SKPS Portowcy
                              Nie byliśmy jedynymi.
                              Takie to z nas tylko bydło.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • Jimmy_jb
                                • 11-2005
                                • 911

                                A pod sopockim domem Lecha Kaczyńskiego wisiały obok siebie proporczyki Lechii i Arki. Niecodzienny widok. Szkoda że Lechia dziś znowu nie wygrała u siebie mimo wielu dobrych okazji, w tym karnego. Pierwsza połowa dobra, druga niezła. Zmiany trochę późno. Ludzi na stadionie mało (sam oglądałem mecz w pubie) ale to moim zdaniem raczej przez termin spotkania.
                                Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎