Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
    To może być druga Częstochowa(80 rok).
    A wiesz kto komu przyłożył?
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
      A wiesz kto komu przyłożył?
      Wiem .Leszków było sporo więcej i karetki nie wyrabiały się. .Z opowiadań Legionistów jeszcze w szpitalu chcieli się lać .
      Nie wiem ile w tym prawdy, bo wtedy media były mocno na cenzurowanym, ale były nawet ofiary śmiertelne.
      No nic trzeba spiąć pośladki.
      Last edited by Pogoniarz; 06-05-2010, 10:57.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        No, naszym udało się zwiększyć pulę biletów do pięciu tysięcy Jadze do 4500 Obie strony walczą dalej ,by tych buforowych sektorów nie było za dużo.Ciśnienie rośnie.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
          Wiem .Leszków było sporo więcej i karetki nie wyrabiały się. .Z opowiadań Legionistów jeszcze w szpitalu chcieli się lać .
          Nie wiem ile w tym prawdy, bo wtedy media były mocno na cenzurowanym, ale były nawet ofiary śmiertelne.
          Nie jest tak do końca jak piszesz.Lech był wtedy cienki jak barszcz.Myśmy dojechali Legię dzięki przypadkowi.Legia myślała,ze jesteśmy wami ze względu na podobne szale.Jak Legia kapnęła się,ze to nie Pogoń było już za późno.Zostali rozjechani.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            Obejrzałem, jako osoba towarzysząca, relację z dzisiejszego meczu Legia-Wisła, aktualnego wicemistrza z aktualnym mistrzem Polski.
            Jeśli na podstawie jednego meczu czołowych drużyn można pokusić się o uogólnienia, to serdecznie współczuję wszystkim kibicom innych drużyn ekstraklasy i pozostałych lig.

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Racja. Kopacze Legii nie grali dla siebie bo po końcu sezonu następuje zmiana warty i nie chcieli robić dobrego wyniku dla swoich następców. Ci którzy są na wylocie słabą gra postanowili obniżyć swoją wartość rynkową i mieć łatwiejszą drogę w przechodzeniu do lepszych - jak np. cypryjska - lig.
              Kopacze Wisły mieli 8 stuprocentowych sytuacji i tylko ich nieudolności zawdzięczamy tak wysoki wynik. Może Brożek nie wiedział, że ma strzelać jak Boguski?
              Sądząc po tym co słychać z głośników tv, ITI osiągnęło już 80% zamierzonego celu i ma na stadionie zaczątek widowni kinowej - jak nasi strzelają to się cieszymy, jak pudłują to ich j..biemy.
              Nieustający Pewniak Do Mistrzostwa Amica/Samsung Poznań to co innego. W pięknym stylu zdemolował czołową drużynę polskiej ligi. Tylko szkoda, że Najwspanialsi Kibice Nad Wisłą nie zorientowali się, że tym mocarzem była Polonia a nie Wisła i nierzadko śpiewali hymn swojej partnerki z Kałuży - WTSK. Ale wybaczmy im to, jak dotąd przez kilka lat nie zorientowali się że ich Lecha już nie ma, to jak mieli się połapać kto jest przeciwnikiem w 90 minut?

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Wisła wygrała na stojąco,, ale poziom meczu w pierwszej połowie beznadziejny.Druga , to dominacja Wisełki i chyba chcieli oszczędzić Legię, bo marnować takie sytuacje aż się nie chce wierzyć.
                Towarzysz Walter i jego klika są jak widać mają coraz ciekawsze metody.Doping z płyty , bilety jak na nasze realia bardzo drogie, wymiana herbu i walka z ultrasami.Do tego co mecz wyprowadzani są kibice , którzy coś złego powiedzą na ITI.Już trzeba uważać jak się zaśpiewa ITI patataj Do tego nie można zmieniać miejsca na trybunach , bo Cię wyłapią na monitoringu i po meczu dostaniesz zakaz-to jest chore normalnie.
                My kolejna kara i w tym sezonie mamy już sto tysięcy do zapłaty.Mam nadzieję, że z pieniędzy za kary nakładane na kluby nie idą na zakrapiane imprezki pana Grzesia L. i jego świty.
                Last edited by Pogoniarz; 09-05-2010, 02:48.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Ze strony forum Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom

                  "Jak co roku organizujemy dzien dziecka z SKK.
                  30 maja organizujemy turniej piłkarski dla dzieciaków ze szkół podstawowych.Narazie chęć wyraziło kilka szkół i tu prośba do was,jeżeli macie dzieciaki w klasach 4-5 i chcieli by pograc w turnieju to prosze przyjść po zgłoszenie do skk.Lub podbić na PW to przesle mailem.

                  1 czerwca na ul.dworcowej będziemy rozdawać lizaki Polonii oraz wlepki każdemu dzieciakowi.Także zachęcamy do przyjścia ze swoimi pociechami."
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10742

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Z. no może być ciekawie w Bydgoszczy.Legia ma ciśnienie na ten mecz i podobno chcą nas wspomóc w dwa tysiące(pewnie parę setek biletów od nas dostaną) Jaga już chyba zgód nie ma, no może ultras z Lechią,bo ekipy H. nie za bardzo.Dochodzi oczywiście wspomniany przez Ciebie Zawisza , pewnie pojawi się ŁKS, może Tyscy.Po prostu mieszanka wybuchowa
                    To może być druga Częstochowa(80 rok).
                    Mecz nie ważny grunt to dobra młócka
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      No i poszły dzisiaj wszystkie bilety, czyli będzie nas blisko 4 tysiące(gdyż część biletów dostali trampkarze Pogoni na nasze sektory) plus 1000 Legii.Sądzę, że jeszcze z dwa tysiące spokojnie byśmy wykupili.Autokar zamówiony i heja na Bydgoszcz Legia też chciała od nas sporo więcej biletów, ale według mnie i tak sporo dostali.
                      Wojna


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        Ilość biletów-kibiców wręcz porażająca. Jakieś sztuczne podziały między kibiców TAKIEJ ILOŚCI biletów, z jakiś tam ustaleń jest dość komiczna.
                        Kluby też tak świetne, że aż dech zapiera Nic tylko nie oglądać tej żenady, jak się lubi dobrą piłkę nożną

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ilość biletów-kibiców wręcz porażająca. Jakieś sztuczne podziały między kibiców TAKIEJ ILOŚCI biletów, z jakiś tam ustaleń jest dość komiczna.
                          Kluby też tak świetne, że aż dech zapiera Nic tylko nie oglądać tej żenady, jak się lubi dobrą piłkę nożną
                          Jeżeli wygraliśmy z Piastem, "Polonią W."przeszliśmy" Ruch, to chyba tacy beznadziejni nie jesteśmy.
                          Co do ilości kibiców my jak i Jaga robiliśmy co mogliśmy i troszkę udało się załatwić tych biletów.Ilość w/g Ciebie cieńka?No wybacz wykorzystać całą pulę i jeszcze jest sporo chętnych.Nie nasz wina ,że pieski tak zarządziły i kilka tysięcy miejsc będzie sektorami buforowymi.
                          Tak,a propos chodzisz, jeździsz na mecze?
                          Last edited by Pogoniarz; 11-05-2010, 19:27.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • pieczarek
                            zwykle cham i prostak
                            • 06-2001
                            • 5011

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jeżeli wygraliśmy z Piastem, "Polonią W."przeszliśmy" Ruch, to chyba tacy beznadziejni nie jesteśmy.
                            A jak by co, to z Gruzinami też wygracie?

                            Comment

                            • emes
                              Nadszyszkownik Chmielowy
                              • 08-2003
                              • 4275

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                              ...
                              Tak,a propos chodzisz, jeździsz na mecze?
                              Kiedyś chodziłem, ale teraz to na co mam chodzić ? Przecież to jeden wielki wstyd ta cała liga. Gdybym był przypadkiem w np Hiszpanii, to pewnie bym poszedł na jakiś mecz np FC Barcelona, mimo, że nie jest to polski klub, ale przynajmniej obejrzałbym dobry mecz piłkarski, nawet jak bilety byłyby dużo droższe niż na mecze polskich klubów.

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                                Kiedyś chodziłem, ale teraz to na co mam chodzić ? Przecież to jeden wielki wstyd ta cała liga. Gdybym był przypadkiem w np Hiszpanii, to pewnie bym poszedł na jakiś mecz np FC Barcelona, mimo, że nie jest to polski klub, ale przynajmniej obejrzałbym dobry mecz piłkarski, nawet jak bilety byłyby dużo droższe niż na mecze polskich klubów.
                                Przypadkiem to se możesz w tv obejrzeć.Jak czytam takie wypociny to mnie skreca.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎