przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Dziwny mecz w Poznaniu - Lubin praktycznie strzela sobie sam dwie bramki, Lech oddał chyba jeden celny strzał na bramkę
    To tyle o meczu który nie (miał?) zmienił układu tabeli.


    Jadąc do Nowego Sącza obserwujemy zalane domy i wodę dochodzącą do drogi. W drodze powrotnej A4 już częściowo zamknięta - powódź. Dziwne uczucie jechać tak wśród wylanych rzek.
    W meczu mała demolka zespołu Sandecji przez naszych piłkarzy. Po piewrszej połowie w ramach protestu przeciwko nie wpuszczeniu części kibiców opuszczamy stadion.
    Po raz kolejny policja wbrew organizatorom (Sandecja chciała przekazac nam więcej biletów) pokazuje, że żyjemy w państwie policyjnym i że to ona (a nie organizator czy prawo) decyzuje ile można sprzedać biletów na imprezę (mecz). A potem sie dziwi, że jest jakoś tak "nielubiana"
    Last edited by VanPurRz; 18-05-2010, 08:49.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • danio_145
      Senior
      • 02-2005
      • 723

      I tak udało się wam wyjechać przed najgorszym bo apogeum wodne przyszło do Sącza wczesnym poniedziałkowym rankiem.

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        No wiem. Kilka godzin po naszym wyjeżdzie boisko w NS znalazło się pod wodą. Patrząc na ludzką tragedię i siły natury człowiek czuje się jednak mniejszy.

        Wracając do tematu nieskromnie dodam dwie wypowiedzi:
        Franciszek Smuda
        selekcjoner reprezentacji Polski

        Zawsze gdy Widzew spadał z ekstraklasy, byłem nieszczęśliwym człowiekiem. Teraz, gdy do niej wraca, cieszę się ogromnie, jestem bardzo szczęśliwy. Taki klub jak Widzew musi być w ekstraklasie, bo ma piękną historię i zawsze przyciągał kibiców. To przez lata była polska drużyna eksportowa, którą znano w Europie i czekam na chwile, gdy znów będzie nasz kraj tak wspaniale reprezentować. Mam nadzieję, że szybko osiągnie taki poziom.


        Stefan Majewski

        były trener Widzewa, awansował z nim do ekstraklasy w 2006 roku

        Jeśli chodzi o aspekt czysto sportowy, to Widzew całkowicie zasłużył na ten awans, bo był bezwzględnie najsilniejszym zespołem w pierwszej lidze. Ale jest też inna kwestia - historii i tradycji. Ten klub zasługuje, by być w ekstraklasie. I w przyszłym sezonie na pewno będzie ona bogatsza. Wystarczy wspomnieć o meczach Widzewa z Legią Warszawa, Wisłą Kraków, Lechem Poznań. Te spotkania na pewno przyciągną ogromną rzeszę kibiców, a to jest przecież najważniejsze.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
          Franciszek Smuda
          selekcjoner reprezentacji Polski
          ...Taki klub jak Widzew musi być w ekstraklasie, bo ma piękną historię i zawsze przyciągał kibiców. ...

          Stefan Majewski
          były trener Widzewa, awansował z nim do ekstraklasy w 2006 roku
          ...Ale jest też inna kwestia - historii i tradycji. ...
          Kolejni, których pogięło rozdwojenie jaźni.
          Klub Sportowy Widzew Łódź Spółka Akcyjna, to twór o kilkuletniej historii. Stary RTS został skazany na śmierć, aby nie płacić wielomilionowych zobowiązań wobec licznych kontrahentów. Nawet sąd potwierdził, że Spółka Akcyjna nie ma nic wspólnego z dawnym klubem i nie musi spłacać jego długów. A skoro sąd tak stwierdził, to nie wypada dyskutować.
          Popytajcie Zythuma, on to dokładnie wie. Aż się dziwię, że nie prostuje ordynarnych pomyłek trenerów.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
            Mamy wszystkie bilety wyprzedane na sektory 19-24, sporo osób wykupiło na 25(neutralne).Pieski mają nam pozwolić zwiększyć pulę o 500 biletów.Będzie się działo
            Po ostrych walkach o bilety mamy ich sprzedanych prawie 5500, Legii powinno być blisko 2000.Szkoda bo chętnych było sporo więcej
            Jaga ma sprzedanych niewiele ponad 3000 , ale to się moźe zmienić.Zapowiada się bardzo ciekawie na trybunach, należy pamiętać, że nie zawsze ilość przedkłada się na jakość, ale damy radę; piłkarsko to no cóż poziom pewnie wiadomo jaki
            Policja pozwoliła na łączną sprzedaż dla wszystkich chętnych 15000 wejściówek, ciekawe czy te kilka tysięcy wykorzystają" neutralni".


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • GioCare
              Senior
              • 09-2007
              • 137

              Mam nadzieję, że Jaga zdobędzie Puchar Polski. Oczywiście jadę na wyjazd i będę wspierał swoją drużynę!
              ╔═╗
              ║═╬╦╦═╦═╦═╗
              ╠═║║║╬║╩╣╔║
              ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
              ════╚╝══════════

              - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
              "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
              http://www.kp.pl/

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GioCare Wyświetlenie odpowiedzi
                Mam nadzieję, że Jaga zdobędzie Puchar Polski. Oczywiście jadę na wyjazd i będę wspierał swoją drużynę!
                Fajnie im więcej nas tym lepiej, Jagi już ponad 4000 koła kupiło bilety.
                Zabawię się w Pieczarka
                "Ale jeśli chodzi o ewentualne przewiny korupcyjne, prawne zaplecze nowego klubu wymyśliło, że - oczywiście zgodnie z przepisami - może ponosić konsekwencje występków Amiki. - Skoro nowy klub gra na licencji Amiki, to w takim razie mamy pełne podstawy starać się o zadekretowanie, że jeśli chodzi o aferę korupcyjną, odpowiadamy za wykroczenia klubu z Wronek, nie Lecha - przekonywał Masiota.

                Cytuj:
                - Obecny Lech nie jest następcą prawnym WKP Lech Poznań, w związku z tym nie może ponosić odpowiedzialności dyscyplinarnej za czyny popełnione przez piłkarzy WKP Lech - tłumaczył Masiota.

                Ale gdy chodzi o mistrza to każdy mówi o szóstym tytule Lecha, pierwszym od 17 lat, a przecież Amica nigdy nie była mistrzem.
                i dlatego, że jest taka dziwna rozbieżność, nie jest to do końca jasne i ludzie ciągle mają wątpliwości, podobnie zresztą jak ja.
                Ja pisałem tylko o Jadze, reszta cytat.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • peter007
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 2820

                  Kto jak kto ale Ty powinieneś sobie darować czepianie się Lecha czy jak go tam zwierz Kuchenkorza
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kto jak kto ale Ty powinieneś sobie darować czepianie się Lecha czy jak go tam zwierz Kuchenkorza
                    My za swoje zapłaciliśmy i uwierz budowanie wszystkiego od zera, to była i w sumie jest droga przez mękę.Lech, Polonia W, z wielką chęcią i bez szemrania zmienili się w wiadomo w Co.Dziwię się Polonii W, bo przecież długów nie mieli i szanse na awans raczej całkiem realne.
                    Last edited by Pogoniarz; 21-05-2010, 08:15.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                      My za swoje zapłaciliśmy i uwierz budowanie wszystkiego od zera ...
                      Napisz mi zatem z łaski swojej jasno.
                      Czy klub, któremu kibicujesz (Pogoń Nowa) ma jakieś 8 lat? Czy bosmańskim zwyczajem przymykasz jedno oko i udajesz, że klub ma kilkadziesiąt lat i dwa wicemistrzostwa Polski w dorobku?

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dziwię się Polonii W, bo przecież długów nie mieli i szanse na awans raczej całkiem realne.
                      Rozumiem, że Klubowi Sportowemu Widzew Łódź Spółka Akcyjna się nie dziwisz. RTS Widzew miał potężne długi, więc musiał ulec likwidacji. I jaka wobec Ciebie jest tradycja tego nowego klubu? Zdobywał kiedykolwiek mistrzostwo Polski, czy też - podobnie jak Pogoń Nowa - jest na dorobku?

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Odpowiem Ci krótko Odrodziliśmy się jak Feniks z Popiołów.
                        Co tak się czepiasz tak Pogoni i Widzewa, reszta jest w porządku?Czy czepiasz się personalnie?Zresztą co mnie to -jutro WOJNA


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • zgroza
                          Senior
                          • 03-2008
                          • 3600

                          Czepia się Pogoni i Widzewa, bo ponieważ jesteś Ty i jest kol. VanPurRz.
                          Sformułujmy pytanie inaczej: jak to było z Piotrkovią? Uznajecie ich dorobek?
                          Lotna ekspozytura browaru

                          Też Was kocham.

                          Comment

                          • pieczarek
                            zwykle cham i prostak
                            • 06-2001
                            • 5011

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                            ... reszta jest w porządku?
                            Pewnie też nie, ale nie ujawniają publicznie szczegółów swoich futbolowych fiksacji. Trudno mi więc coś konkretnego powiedzieć na temat ich schizofrenii. Jak zauważył Zgroza, w Twoim i Vanpurrz nie ma takiego problemu, ze wszystkim się afiszujecie.

                            Comment

                            • fans
                              Senior
                              • 04-2010
                              • 195

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Odpowiem Ci krótko Odrodziliśmy się jak Feniks z Popiołów.
                              Co tak się czepiasz tak Pogoni i Widzewa, reszta jest w porządku?Czy czepiasz się personalnie?Zresztą co mnie to -jutro WOJNA
                              Po co ta WOJNA?.Jaki obstawiacie wynik meczu Jagiellonia-Pogoń?.Ja chciałbym dużo bramek dogrywkę i karniaki.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fans Wyświetlenie odpowiedzi
                                Po co ta WOJNA?.Jaki obstawiacie wynik meczu Jagiellonia-Pogoń?.Ja chciałbym dużo bramek dogrywkę i karniaki.
                                Wojna na boisku Czas powoli się zbierać .
                                Jak będzie hm.Liczę,że Jaga nas nie zmiecie , Jagiellonia będzie nas atakować , a my kontry.
                                Będą karne
                                Pamiętam jak w Poznaniu , która , to była runda już nie pamiętam, przegraliśmy w karnych 11:12(wykonywanych był 30), to dopiero były emocje.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X