Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jablon
    Senior
    • 12-2008
    • 179

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
    ... ale i tak nie przebijają flaków i bigosu
    Mnie to się bardziej z ciepłą wódką kojarzy . Niby nasze, niby każdy to pije, ale jednak się cofa...
    Last edited by jablon; 23-05-2010, 19:43.

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jablon Wyświetlenie odpowiedzi
      Mnie to się bardziej z ciepłą wódką kojarzy . Niby nasze, niby każdy to pije, ale jednak się cofa...
      Tyż ładnie

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Pieczarek nas w ogóle na finale nie było, wyglądaliśmy totalnie strasznie szaro i nie było nas wraz Legią i gościnnie z Flotą i Falubazem (to Ci w zielonych koszulkach)
        Mamy które nie wpadają w oko i tyle,, czerwonych koszulek chłopaki nie zamówili , gdyż używa ich Widzew i lipy nie można sobie robić.Pszczółki mają bardzo rzucające się w oczy barwy.
        Oglądając mecz na spokojnie, jednak karnego nie było dla nas, ale powinien być rzut wolny i czerwona kartka dla zawodnika Jagi, zresztą Jaga piłkarsko o niebo lepsza, ale Małek zrobił w Bydzi niezły wałek(nawet komentatorzy to potwierdzili)
        Byłem zaskoczony jak miło można wchodzić na mecz, myślałem , ze będziemy dmuchać w alkomaty, kamerowanie, trzykrotne trzepanie, a tam powiedzieliśmy Dzień Dobry , ochrona to samo, sprawdzenie biletu, lekkie macanko i na tym się skończyło.Po drodze pieski nie robiły problemów z niczym, normalnie szok.

        Na tym filmiku brakuje jeszcze naszych dwóch sektorów, bo z jednego z nich jest robiony, Jaga też była na jednym neutralu.
        Generalnie super wyjazd.
        Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
        Last edited by Pogoniarz; 24-05-2010, 08:27.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
          Pieczarek nas w ogóle na finale nie było, wyglądaliśmy totalnie strasznie szaro i nie było nas wraz Legią i gościnnie z Flotą i Falubazem (to Ci w zielonych koszulkach)
          Tacy gościnni a Falubaz wyrzucili na bieżnię
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
            Tacy gościnni a Falubaz wyrzucili na bieżnię
            Z tego co ja widziałem kogoś przekopywali, jak zwykle pewnie waśnie między nami, na sektorach Jagi też były dymy.Falubazu około 50 osób, Floty coś ponad 20., Legii około 1500, nas spokojnie około 6000.Super finał jedni i drudzy stanęli na wysokości zadania i powodzenia "Pszczółki" w pucharach.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • babalumek
              Senior
              • 02-2004
              • 1207

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
              Pieczarek nas w ogóle na finale nie było, wyglądaliśmy totalnie strasznie szaro i nie było nas wraz Legią i gościnnie z Flotą i Falubazem (to Ci w zielonych koszulkach)[/url]
              Falubaz??? Toć przecież cała Zielona Góra trzyma sztamę z Wrocławiem, przynajmniej jeśli chodzi o żużel (stąd nazwa kibiców z Zielonej Góry właśnie), a Wrocław i Szczecin nie bardzo się do siebie garną...
              MRKS Kuźnia Jawor

              WTS Sparta Wrocław

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                Falubaz??? Toć przecież cała Zielona Góra trzyma sztamę z Wrocławiem, przynajmniej jeśli chodzi o żużel (stąd nazwa kibiców z Zielonej Góry właśnie), a Wrocław i Szczecin nie bardzo się do siebie garną...
                Fota Świnoujście trzyma z Falubazem (ekipy hools), my mamy dobre stosunki z Wyspiarzami i stąd gościnnie Zieonka przyjechała.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Oczywiście Flota i z Zielonki.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • jablon
                    Senior
                    • 12-2008
                    • 179

                    Ech ten Mourinho. Trenerski mag i geniusz. Wszędzie wygrywał, tylko raz przegrał u siebie w rozgrywkach krajowych. Po dwóch czerwonych kartkach, grając w dziewięciu bezczelnie wpuszcza na boisko napastnika. Do Barcelony zabiera Luisa Figo, żeby zagrać rywalowi na nosie i wytrącić go z równowagi. Jego piłkarze gotowi są na boisku oddać za niego życie. Wszyscy inni gotowi nie wcisnąć hamulca, jeśli tylko zobaczą go na przejściu dla pieszych.

                    Ciekawe jak poradzi sobie z królewskimi gwiazdorami w Madrycie. Ale poradził sobie trenerski autokrata Capello, da radę i Mourinho.

                    Comment

                    • Piecia
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 3307

                      ufff - kilka słów ode mnie - amosfera niepowtarzalna!! czekałem na to całe życie!! (w 1989 roku pamiętam tylko, że wszyscy słuchali w radio jakiegoś meczu...) od 4 ligi do Pucharu Polski!!

                      Piłkarsko:

                      Jaga lepsza, ja karnego się nie dopatrzyłem, ale może dlatego że darłem wtedy japę za bramką na którą biegł "Bojar", który swoją drogą znany jest z tego, że symuluje (tak bywało w dawnych czasach). W drugiej połowie mogło być kilka dla nas, dwie sytuacje Pogoni.

                      Kibicowsko:

                      Szacun dla Pogoni za frekwencję, dobry doping przed meczem i w sumie do utraty gola, dobra oprawa

                      Jagiellonii ponad 5000. W całości wypełniony sektor za bramka i około 700 osób na neutralnych. Dwie sektorówki, wszyscy w barwach, po 8-godzinnej podróży doping na meczu głośny (choć przyznam, ze Pogoń miała to lepiej zorganizowane - u nas szwankowało tempo pieśni). Były race, po meczu wbiegliśmy na murawę i beztrosko oblewaliśmy się wodą z węża odprowadzającego wodę z murawy; naszych nie trzepali na wejściu, bo wchodzili w ogromnej ulewie - kibice Jagi byli kilka godzin przed Legią, sektor Pogoni był pustawy około południa ). Po meczu ja zostałem w Bydgoszczy (powrót specjalem był nie na moją wątrobę) i to miasto żyje żużlem - w knajpach w centrum miasta nie mozna było oglądać finału LM, GP Czech na żużlu wzbudzało większe emocje - a małe grupki kibiców można było spotkac w pociągu rejsowym do Warszawy i tam już nie było tak wesoło.... ale dojechałem

                      Kiszot - dzięki ;p , VanPurRz - myślałem, że wpadniesz, ale teraz będie okazja zagrać w tzw. ekstraklasie (ps. w 1989 Widzew w Olsztynie miał swój młyn na sektorach Jagi)

                      Dzięki JADZE za Puchar i wiernym Kibicom za wsparcie!
                      Koniec i bomba,
                      Kto nie pije ten trąba !!!
                      __________________________
                      piję bo lubię!

                      Comment

                      • Piecia
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 3307

                        PS. Pogoniarz - następnym razem bawimy się na meczu w "ekstraklasie"
                        Koniec i bomba,
                        Kto nie pije ten trąba !!!
                        __________________________
                        piję bo lubię!

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          Piecia wiesz, że Jaga ma sporo miejsca w moim sercu ale tego dnia graliśmy swój mecz
                          Będzie okazja się pobawić z okazji meczy w Eklasie
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Jaga mało słyszalna na naszych sektorach, my na Ich, przy takiej ilości to przecież normalne, ale neutrale stwierdzili , że nasz doping konkretniejszy i ja drąc piwnego ryjka też tak uważam, szkoda, że tak rzadko mamy taką fazę.Mimo przegranej my i Legia zadowoleni i podkupili od nas pewną piosenkę i z lekka ją zmodyfikowali (nie nadaje się do "druku")
                            Woda gazowana z Biedronki w kubku 0.5 l niedolana do końca za 5 zł no nieźle się żyje w Bydzi Powrót do autokarów i samochodów między innymi koło szpitala i tam z 50 pacjentów w pidżamach i szlafrokach na zewnątrz przy "barjerkach" i obserwujących nas i palących papierosy.Zaintonowałem" Do wypisu, do wypisu, bo cmentarz jest obok"(bo jest faktycznie), zostało podchwycone i było sporo śmiechu.
                            Kilka osób od nas troszkę przeholowało i pomyliło specjal i wsiadło z Legią i sobie pojechali z Nimi; zrzuta i pojechali we właściwą stronę, a... ze zrzutki zostało im troszkę kasy i dali na konto Powodzianom.
                            Piecia w ekstraklasie hm?Trzeba by troszkę przewietrzyć skład i sędziowie niech nie przeszkadzają.
                            Stadion Zawiszy teraz wygląda naprawdę super, jak byłem tam dobrych kilka lat temu, to niebo , a ziemia, mają przed wejściem knajpę(była zamknięta), a tam parasole Kasztelana.
                            Wszystkim aktywnym kibicom życzę takiej zabawy


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Wczoraj Pogoń grała dobry mecz ale wygrał lepszy
                              Moim zdaniem w przyszłym sezonie Pogoń będzie faworytem do awansu.
                              Last edited by VanPurRz; 27-05-2010, 08:29.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Pomidor.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎