Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cez
    Senior
    • 01-2003
    • 1789

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie miał żadnego wpływu, zresztą nadal nie ma na nic wpływu odnośnie "swojego" klubu.
    Ale np. gdy jednocześnie istniały szczecińska Piotrcovia i powstała w opozycji do niej Pogoń Nowa, to zdradził drużynę, której rzekomo gorąco kibicował. Troszkę się to rozjeżdża z przedstawioną przez niego wizją miłości do klubu.
    To zostałby bigamistą
    Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

    Comment

    • dipeone
      Senior
      • 05-2010
      • 741

      Lech niestety cienizna. Przy rzutach karnych już miałem wątpliwość komu kibicować (chociaż wiadomo ,że zostałbym przy polskiej drużynie) ,bo podobał mi się (w sensie wyczucia i interwencji oczywiście) bramkarz rywali. Wymęczone zwycięstwo, zasłużyli na nie głównie kibice ,bo wycieczka do Pragi to nielicha historia.
      Wisła pewnie, podobało mi się całkiem to spotkanie, głównie druga połowa. Pewnie i zasłużenie idą dalej i powinni sobie poradzić.
      Wynik Ruchu mnie zaszokował ,ale szczęśliwie wszystkie polskie drużyny grają dalej.
      Kiedy Jagiellonia gra z Arisem?

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone Wyświetlenie odpowiedzi
        Lech niestety cienizna.
        Wynik Ruchu mnie zaszokował ,ale szczęśliwie wszystkie polskie drużyny grają dalej.
        Kiedy Jagiellonia gra z Arisem?
        Mnie już nic nie zszokuje w naszej kopanej.
        Tu masz linka co i jak http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....RT02/882709748


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          Obawiam się, że do kolejnej rundy euro pucharów dojdzie najwyżej jedna polska drużyna. Stawiam na Jagę albo Wisłę.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Wczoraj oglądając mecz "Lecha" ze Spartą myślę,że tylko kibice Kolejorza zasłużyli na brawa.Mecz strasznie słaby, kondycyjne nasi wytrzymali do 60 minuty.Stilić beznadziejny, Peszko to samo, Wichniarek też nic za zagrał.Jednak porażka u siebie z jakimiś ogórkami nie była przypadkowa.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              Lech tak samo jak z Azerami zagrał dobrze około 20 minut w I połowie plus kilka minut w drugiej. Sparta spokojnie, widać wyraźnie było, że chcą wygrać jak najmniejszym nakłądem sił, a i tak w II połowie powinni strzelić ze 3 bramki.
              W rewanżu Lech pewnie rzuci się do ataku i jeżeli strzeli w pierwszych 15 minutach to różnie może być ale jeżeli nie, to jest bez szans.
              Last edited by VanPurRz; 28-07-2010, 07:55.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • dipeone
                Senior
                • 05-2010
                • 741

                Ja także nie widziałem tej przewagi, o której mówili polsatowscy komentatorzy. Co prawda z pracy wróciłem dopiero na 20 minutę ,ale Lech grał bezpłciowo (Sparta w pierwszej połowie również). Druga połowa w wykonaniu gospodarzy już trochę lepsza, Poznaniacy niestety nic nie pokazali. Może być cięzko awansowac ,mimo że 1-0 to nie jest dużo do odrobienia, tym bardziej jak się gra "u siebie".

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                  Obawiam się, że do kolejnej rundy euro pucharów dojdzie najwyżej jedna polska drużyna. Stawiam na Jagę albo Wisłę.
                  No i Lech - jako odpadnie w III rundzie LM, to będzie grał w IV rundzie LE.
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
                    No i Lech - jako odpadnie w III rundzie LM, to będzie grał w IV rundzie LE.
                    No właśnie
                    Sport w WP SportoweFakty - codziennie najświeższe informacje sportowe z kraju i ze świata. Wiadomości, relacje live, tabele, terminarze, skróty, komentarze, wywiady

                    Niezła kasa, tylko konkretne transfery gdzie... przed taką szansą?, przecież za Lewandowskiego troszkę wpadło do kieszonki, tylko kogo...
                    Co rok taka sama polityka naszych klubów, a potem lament


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      A mnie się wydaje, że spokojnie mogą ich pojechać dwiema bramkami w Poznaniu. Przecież ta cała Sparta przez większość meczu nie miała w ogóle konceptu na grę, dopiero po tej przypadkowej bramce złapali wiatr w żagle. Spodziewam się, że Lech u siebie będzie bardziej cisnął, pytanie tylko, czy rzeczywiście znowu nie wysiądą w okolicach 70 minuty.

                      Comment

                      • babalumek
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 1207

                        Ja mam takie wrażenie, że jedna i druga drużyna jest zwyczajnie bez formy, Sparcie nic nie szło i widać że są w kryzysie, a Lech nie wytrzymuje kondycyjnie i ogólnie prezentuje jeszcze dość wakacyjną formę. Czesi naprawdę są do ogrania i aż żal że zanosi się na to że nie pokonamy przeciętniaka bez formy. Strasznie denerwował mnie komentarz w Polsacie Sport - spiker pół meczu martwił się o formę gospodarzy, jednocześnie chwaląc Lecha, tak jakby nasi ze 2:0 prowadzili. Co go Czesi obchodzą?? Co z tego że Lech parę razy pod bramkę podszedł jak nic nie strzelił??
                        MRKS Kuźnia Jawor

                        WTS Sparta Wrocław

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          No to dzisiejszy wieczór przejdzie do historii - zanosi się na komplet.

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            Przegrać z Azerbejdżanem, to dopiero świetne osiągnięcie. Wisła pokazała klasę, szkoda, że taką niską.
                            Last edited by emes; 29-07-2010, 21:01.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Pudłowanie z 2 metrów, podania do przeciwnika, ciągłe wywracanie się i ten karny na sam czubek tortu. A cieszyli się, jakby już bramkę dostali.

                              Ktoś niedawno powiedział, że niebawem zaczniemy przegrywać z Azerbejdżanem. Zaczyna się sprawdzać.

                              Comment

                              • Samael
                                Senior
                                • 09-2007
                                • 153

                                Wisla niezle sie skompromitowala,a Zurawski "dawna gwiazda Celticu" to juz w ogole dal do pieca. Standardowo konczymy puchary w sierpniu.Swiat sie konczy - Azerbejdzan nas rozjezdza

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎