przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8103

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
    Lech gra na licencji Amiki, Motor na licencji Spartakusa.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
    Polonia Warszawa na licencji Groclinu.
    I to jest chore
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
    Pogoń SA na licencji Pogoni Nowej.
    Widzew SA na licencji RTS Widzew.
    Nie porównuj tego do sytuacji Lecha,Motoru czy Polonii bo to całkiem inna bajka.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Kurde tych we w władzach Floty powaliło -bilety po 40 zł i ulgowe po 30 zł na mecz z Pogonią w 1 lidze . Fani Floty zapowiadają bojkot, my się przyłączymy , ale jedziemy, są różne sposoby wejścia...


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Samael
        Senior
        • 09-2007
        • 153

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
        Właścicielem jest Invesco SA
        ...ktorego wlasicielem jest prezes Amiki Wronki.Wszystko sie zgadza

        Comment

        • kony
          breweriarz
          • 08-2005
          • 1701

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samael
          ...ktorego wlasicielem jest prezes Amiki Wronki.Wszystko sie zgadza
          Nic się nie zgadza.
          Jeżeli Rutkowski ma udziały w spółce Amica SA i w spółce Invesco SA (a także w kilkunastu innych spółkach), to dla Ciebie jest równoznaczne z tym że spółka Amica SA jest właścicielem podmiotu będącego własnością spółki Invesco SA ?

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Pieczarek jesteś? Trzeba kolegom z Bułgarskiej wytłumaczyć na czyjej licencji grają i jak długą ma tradycję ich Lokomotywa.
            Liczę, na Twoją niezłomność jak w wypadku gnębienia i tępienia Pogoniarza.
            Last edited by leona; 02-08-2010, 12:51. Powód: pytajnik

            Comment

            • albeertos
              Senior
              • 10-2001
              • 2313

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samael
              A ja proponuje nie rozsiewac klamstw,bo wlasnie o zgode kibicow tam chodzilo.Kibice byli niestety przeciwni. To zescie sie sprzedali za AGD nie upowazna Was do mowienia nieprawdy.Skoro kibice sie zgadzali to dlaczego do fuzji nie doszlo? Kto naciskal poznanskiego Prezydenta Wrocławia do zerwania rozmow ??? Oswiec mnie ,bo chyba o czyms nie wiem... Ja tez proponuje tez zajac sie wlasnym podworkiem - jakie to fantastyczne oprawy maja kibice Arki i Cracovi ??
              Kibice się zgodzili po tym jak Drzymała zrezygnował z Pucharu Uefa:

              "28.05.2008(21:43):
              Zrezygnowano w Pucharu UEFA
              Na łamach serwisu fanslask.pl została podana ważna informacja dotycząca uzgodnień kibiców wraz ze Zbigniewem Drzymałą. Poinformowano w niej o rezygnacji z Pucharu UEFA. O to cytat wiadomości:
              "Do szczegółów jeszcze wrócimy, ale na dziś można stwierdzić iż niemal na pewno we Wrocławiu nie będzie Pucharu UEFA. Taką decyzję podjął po rozmowie z ponad dwudziestoosobową reprezentacją fanatyków Śląska. Łatwo mu to nie przyszło, lecz prawdę powiedziawszy z taką decyzją liczył się idąc na rozmowę. Dyskusja trwała półtora godziny i były momenty, w których zdawało się, ze jej koniec nastąpi przedwcześnie.
              Ostatecznie ustalono, że Drzymała o grę w Pucharze UEFA nie wystąpi, choć wiąże się to z brakiem dochodów na poziomie 4 milionów złotych. Jakie były argumenty obu stron – to zostanie już tajemnicą, jednak nić porozumienia została osiągnięta."

              Śląsknet (slasknet.com) - źródło wiedzy piłkarskiego Śląska Wrocław: mecze, relacje, zapowiedzi, wywiady, publicystyka, galerie, wideo.


              A fuzji czy połączenia czy jeszcze czegoś tam nie było bo w radzie miejskiej nie było porozumienia i Dutkiewicz zrezygnował. Naprawdę tego nie wiesz? Jak znasz jakieś tajne fakty niedostępne dla szaraków to nas oświeć...

              Arka i Cracovia to nie moje podwórko, tak dla porządku Ja nie pytałem o Wisłę czy Lechię, ale o Śląsk. Ale skoro czytanie ze zrozumieniem to problem, to nie oczekuję nic więcej.

              Leona: Pieczarek ma jasno określone zdanie w tej sprawie, naprawdę musisz się wspierać jego autorytetem? Doprawdy zadziwiające, zawsze dawałeś sobie radę sam.
              (_)>
              Nigdy się nie poddawaj!!!
              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
              Lech jest tam gdzie jego wiara
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • kony
                breweriarz
                • 08-2005
                • 1701

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
                Pieczarek jesteś?
                Nie, nie jestem Pieczarek.
                Wiem na czyjej licencji gra KKS Lech i wisi mi to czy ma 2, 5 czy 100 letnią tradycję.
                Po prostu, skoro tak często przewija się temat właśności klubu z Poznania postanowiłem to wyjaśnić. Wiem też, że niczego to nie zmieni i ci, którym radochę sprawia nazywanie Lecha "kuchenkorzem" czy Amiką Poznań dalej będą to robić - bo z jakiegoś, nie znanego mi powodu strasznie ich to rajcuje.

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
                  Nie, nie jestem Pieczarek.
                  Wiem na czyjej licencji gra KKS Lech i wisi mi to czy ma 2, 5 czy 100 letnią tradycję.
                  Po prostu, skoro tak często przewija się temat właśności klubu z Poznania postanowiłem to wyjaśnić. Wiem też, że niczego to nie zmieni i ci, którym radochę sprawia nazywanie Lecha "kuchenkorzem" czy Amiką Poznań dalej będą to robić - bo z jakiegoś, nie znanego mi powodu strasznie ich to rajcuje.
                  To było wołanie do Pieczarka.
                  I mnie to też zwisa ale nie lubię jak z jednego, w każdy poniedziałek, robi się głąba i idiotę a innym to samo uchodzi wręcz płazem. Stali czytelnicy tego wątku wiedzą gdzie i w którym miejscu podstawić odpowiednie nicki i nazwy

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos

                    Leona: Pieczarek ma jasno określone zdanie w tej sprawie, naprawdę musisz się wspierać jego autorytetem? Doprawdy zadziwiające, zawsze dawałeś sobie radę sam.
                    Doskonale wiesz o co chodzi

                    Comment

                    • Samael
                      Senior
                      • 09-2007
                      • 153

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                      Kibice się zgodzili po tym jak Drzymała zrezygnował z Pucharu Uefa:

                      "28.05.2008(21:43):
                      Zrezygnowano w Pucharu UEFA
                      Na łamach serwisu fanslask.pl została podana ważna informacja dotycząca uzgodnień kibiców wraz ze Zbigniewem Drzymałą. Poinformowano w niej o rezygnacji z Pucharu UEFA. O to cytat wiadomości:
                      "Do szczegółów jeszcze wrócimy, ale na dziś można stwierdzić iż niemal na pewno we Wrocławiu nie będzie Pucharu UEFA. Taką decyzję podjął po rozmowie z ponad dwudziestoosobową reprezentacją fanatyków Śląska. Łatwo mu to nie przyszło, lecz prawdę powiedziawszy z taką decyzją liczył się idąc na rozmowę. Dyskusja trwała półtora godziny i były momenty, w których zdawało się, ze jej koniec nastąpi przedwcześnie.
                      Ostatecznie ustalono, że Drzymała o grę w Pucharze UEFA nie wystąpi, choć wiąże się to z brakiem dochodów na poziomie 4 milionów złotych. Jakie były argumenty obu stron – to zostanie już tajemnicą, jednak nić porozumienia została osiągnięta."

                      Śląsknet (slasknet.com) - źródło wiedzy piłkarskiego Śląska Wrocław: mecze, relacje, zapowiedzi, wywiady, publicystyka, galerie, wideo.


                      A fuzji czy połączenia czy jeszcze czegoś tam nie było bo w radzie miejskiej nie było porozumienia i Dutkiewicz zrezygnował. Naprawdę tego nie wiesz? Jak znasz jakieś tajne fakty niedostępne dla szaraków to nas oświeć...

                      Arka i Cracovia to nie moje podwórko, tak dla porządku Ja nie pytałem o Wisłę czy Lechię, ale o Śląsk. Ale skoro czytanie ze zrozumieniem to problem, to nie oczekuję nic więcej.

                      Leona: Pieczarek ma jasno określone zdanie w tej sprawie, naprawdę musisz się wspierać jego autorytetem? Doprawdy zadziwiające, zawsze dawałeś sobie radę sam.
                      Wlasnie robiono to czego nie zrobiliscie Wy czyli gra na wlasniej licencji,a nie tak jak Wy Intertoto na licencji Amiki.Bez odbioru.

                      Comment

                      • albeertos
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 2313

                        Ale nie wciskaj kitu i nie zarzucaj kłamstwa że kibice się nie zgodzili. A puchary - to taki Twój listek figowy... łyknęlibyście Drzymałę aż miło.

                        I daj sobie spokój z tą Amicą, macie sporo do zrobienia na swoim podwórku.
                        (_)>
                        Nigdy się nie poddawaj!!!
                        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                        Lech jest tam gdzie jego wiara
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • pieczarek
                          zwykle cham i prostak
                          • 06-2001
                          • 5011

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
                          Pieczarek jesteś? Trzeba kolegom z Bułgarskiej wytłumaczyć na czyjej licencji grają i jak długą ma tradycję ich Lokomotywa.
                          Liczę, na Twoją niezłomność jak w wypadku gnębienia i tępienia Pogoniarza.
                          Jestem. Co by miało mnie nie być.
                          Gdybyś tu bywał wcześniej, nie przegapiłbyś moich uwag odnośnie Lecha. Tak, wg mnie Lech gra na licencji Amiki. Wg mnie nie ma prawa do dawnych tytułów mistrzowskich. Tylko, że sprawa Lecha, licencji na jakiej gra nie wywoływała jakichś specjalnych oporów. I temat zdechł śmiercią naturalną. Nie stwierdziłem, aby kibice Amicolecha w jakiś szczególny sposób pastwili się na Widzewie SA, Pogoni Nowej/SA, warszawskiej Polonii.

                          Pogoniarz natomiast nie żałuje sobie uszczypliwości pod adresem "Kuchenkorza". Bez litości zarzuca nas drugorzędnymi, niewiele kogo poza Szczecinem obchodzącymi duperelami. I ocieka miłością do kolejnej Pogoni, czwartej w ciągu 8 lat.

                          Zythum vel Vanpurz tożsamość Widzewa SA traktuje tak, jak mu w danej chwili wygodnie. Gdy wypływa sprawa długów dawnego RTS Widzew, to mówi - zgodnie z prawdą i wyrokiem sądowym - że Widzew SA nie ma nic wspólnego z dawnym Widzewem. Natomiast gdy chodzi o dawne tytuły, to jak najbardziej, są to sukcesy obecnego Widzewa. Wzruszają mnie jego marzenia, że klubik z kilkumilionowym budżetem zawojuje Polskę, a później Europę. Uwielbiam wręcz, gdy na obrzydliwego kapitalistę, przysięgłego kibica Legii mówi "pan Cacek", tylko dlatego, że ten zainwestował forsę w kolejną spółkę, przez przypadek Widzew SA.

                          Wystarczy, że chłopcy przyznają się do swojej kibicowskiej schizofrenii, zauważą belkę w swoim oku, a ja natychmiast spasuję. Naprawdę, mam w głębokim poważaniu na jakiej licencji gra dowolny klub. Udzielam się w ramach zachowania równowagi, aby wciskanie ciemnoty, bezrefleksyjnych achów i ochów nie stało się tradycją tego tematu. Ale przyznaję, że byłoby nudno bez emfazy Zythuma i niedorzeczności Pogoniarza. Oni się bawią - ja też się bawię.

                          Comment

                          • Samael
                            Senior
                            • 09-2007
                            • 153

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                            Ale nie wciskaj kitu i nie zarzucaj kłamstwa że kibice się nie zgodzili. A puchary - to taki Twój listek figowy... łyknęlibyście Drzymałę aż miło.

                            I daj sobie spokój z tą Amicą, macie sporo do zrobienia na swoim podwórku.
                            Wez przestan gdybac, tylko trzymaj sie faktow - FUZJI NIE BYLO ! Drzymala sprzedal Groclin Wojciechowskiemu wraz z miejscem w ekstraklasie :].Zaden "listek figowy" tylko postulat kibicow,zeby grac na licencji Slaska,ktory do gry w pucharach nie byl uprawniony - dociera.Wy lykneliscie Amice z pocalowaniem w row wraz z jej pucharami i tu jest roznica.Wiem,ze sa to dla Ciebie i wielu poznaniakow to smutne fakty z ktorymi nie mozecie sie pogodzic.Klub nazywa sie Lech,bo na Amike nikt by nie chodzil,a przeciez tu chodzilo tylko i wylacznie o biznes.

                            Comment

                            • albeertos
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2313

                              Ja nie gdybam, tylko przytoczyłem Ci cytat ze strony kibicowskiej Śląska że Drzymała z kibicami się dogadał. Nie miało być tylko pucharów, ale premie z C+ za miejsca Groclinu już jak najbardziej i inne profity które spłynęły by na Śląsk dzięki Groclinowi. To że fuzji nie było, to inna para kaloszy, ale jak widać ciężko przyjąć pewne fakty do wiadomości. I skoro dla Ciebie istnieje Amica Poznań, to wiedz, że zgodziliście się już być Groclinem Wrocław.

                              I powiedz mi co to row? ROW Rybnik?
                              (_)>
                              Nigdy się nie poddawaj!!!
                              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                              Lech jest tam gdzie jego wiara
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8103

                                Moze się nie znam ale do tej pory tylko Zawisza uniosła się honorem i nie uczeszczała na mecze Hydrobudowy.
                                Gdyby kibice Lecha i Polonii mieli honor to nie chodziliby na mecze pierwszych drużyn.Ale nie przejmujcie się pare lat wcześniej podobnie było z Lechią Gdańsk.Jesem ciekaw jak rozwinie się sprawa Motoru Lublin.Podobno kibice mają bojkotowac ich mecze.Zobaczymy co przyniesie czas.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...