Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dipeone
    Senior
    • 05-2010
    • 741

    Jak widzisz nikt z nas nie ma nic do tzw. januszy ,to janusze mają coś do ultrasów nie widząc sensu w oprawach, dopingu ,na dodatek mieszając bijatyki z ultrasowaniem, a doping kojarzą tylko z wyzwiskami.
    arcy najlepiej daj minkę zamiast wypowiedzi złożonej z 4 słów ,bo literówkę to łatwo wyśmiać ,a odnieść się stosownie do argumentów to nie łaska ,ale cóż zrobić. Taki styl.

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
      A kogo obchodzą mecze? Prawdziwy kibic bez ustanku się naparza, a jak się nie naparza to ćpa koks i pakuje żeby potem lepiej się naparzać.
      Są też kibice, ale to pikniki pogięte, którzy wykupują abonamenty odpowiednich stacji aby oglądać mecze "swoich" ukochanych drużyn.
      Jak czytam takie wypociny to nóż mi sie otwiera w kieszeni którego nie mam.

      Z innej beczki.Tak bardzo wam pasuje jak idziecie do kina i naokoło wcinają popcorn aż od tego smrodu żołądek wywraca.Albo jak siorbią colę?Jeżeli tak to nie mam więcej nic do dodania.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
        Jak czytam takie wypociny to nóż mi sie otwiera w kieszeni którego nie mam.

        Z innej beczki.Tak bardzo wam pasuje jak idziecie do kina i naokoło wcinają popcorn aż od tego smrodu żołądek wywraca.Albo jak siorbią colę?Jeżeli tak to nie mam więcej nic do dodania.
        Zapomniałeś o kiełbaskach i słoneczniku
        Wczorajszy mecz naszej eksportowej drużyny nareszcie udany bo udało się awansować, o poziomie meczu nie będę wspominał , gdyż szkoda słów.
        Dzięki remontowi mają niezłe kartoflisko
        Do nas jak przyjeżdżają zawodnicy z klubów z zaplecza e-klasy mówią ,że dziwnie im się gra, jakoś tak za równo , znowu jak nasi gdzieś jadą , to łapią się za głowę-jak piłka odskakuje
        Last edited by Pogoniarz; 27-08-2010, 06:08.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone Wyświetlenie odpowiedzi
          Jak widzisz nikt z nas nie ma nic do tzw. januszy ,to janusze mają coś do ultrasów nie widząc sensu w oprawach, dopingu ,na dodatek mieszając bijatyki z ultrasowaniem, a doping kojarzą tylko z wyzwiskami.
          arcy najlepiej daj minkę zamiast wypowiedzi złożonej z 4 słów ,bo literówkę to łatwo wyśmiać ,a odnieść się stosownie do argumentów to nie łaska ,ale cóż zrobić. Taki styl.
          To Ty podajesz jakieś argumenty? Może je podkreślaj, żebym mógł je dostrzec.

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
            Jak czytam takie wypociny to nóż mi sie otwiera w kieszeni którego nie mam.
            Kiszot, Twój brak czujności zrzucam na późną godzinę pisania postu. Sprawdź sobie w słowniku słowo "sarkazm"

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
              Z innej beczki.Tak bardzo wam pasuje jak idziecie do kina i naokoło wcinają popcorn aż od tego smrodu żołądek wywraca.Albo jak siorbią colę?Jeżeli tak to nie mam więcej nic do dodania.
              Jeśli Ty nie widzisz różnicy między stadionem a kinem (podpowiadam: cztery ściany i sufit), to już lepiej nic nie dodawaj.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Ciekawych rzeczy można się na naszym kochanym forum dowiedzieć
                To powiedzcie mi, kto zniszczył stadion Zawiszy - oni sami, czy przebierańcy z ŁKS?
                Zwykli konsumenci kultury:

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jeśli Ty nie widzisz różnicy między stadionem a kinem (podpowiadam: cztery ściany i sufit), to już lepiej nic nie dodawaj.
                  Pomału coraz więcej stadionów będzie miało dach rozsuwany i będzie-akustyka super , te nasze mają prześwitujący sufit
                  ŁKS&ZAWISZA zrobili sobie niezły "przypał". Zakazów to się posypie i właśnie o to chodziło(akcja typu widelec.)
                  Stadion zamknięty, psy węszą, zakazy ma Widzew i Zawisza, ale Oni i tak mają to gdzieś.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • dipeone
                    Senior
                    • 05-2010
                    • 741

                    Bo najłatwiej jest sprowokować.
                    Nie uważam ,że kibice Zawiszy i ŁKS'u są bez winy ,ale jeśli to tylko ich wina...to brak mi słów.
                    Wpada policja na sektor, pałuje i gazuje kogo popadnie (w tym dziewczyny, osoby starsze) to co mieli zrobić? Lać uzbrojoną armię czym popadnie. Co nie zmienia faktu ,że przypał się stał.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      No to już wiemy, że prawdziwi kibice stanęli mężnie w obronie niewiast i staruszków.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                        No to już wiemy, że prawdziwi kibice stanęli mężnie w obronie niewiast i staruszków.
                        Kolejny raz wiesz wszystko najlepiej , ale w ten prawdopodobnie deszczowy weekend wyjeżdżając nad morze poprawiłeś mi po raz kolejny humor.
                        Warto pojechać na kilka wyjazdów, prezes Legii się przekonał jak można dostać za nic po głowie (pisałem już o tym , ale dalej nic nie dociera ...)


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jeśli Ty nie widzisz różnicy między stadionem a kinem (podpowiadam: cztery ściany i sufit), to już lepiej nic nie dodawaj.
                          Widzisz "kochany" arcy popcorn i cola nie nadaje się ani do kina,ani na stadion.W kinie przeszkada żeby się skupić na filmie a na stadionie przeszkadza żeby żywiołowo reagować na to co się dzieje na murawie. Jeżeli tak bardzo zalęży ci an tej popcornowej atmosferze to kup 3 paczki popcornu do mikrofalówki + 2 litry Coca coli i całącz sobie canal+.A po meczu pomyśl se w duchu jakim to świetnym kibicem jesteś.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                            No to już wiemy, że prawdziwi kibice stanęli mężnie w obronie niewiast i staruszków.
                            Czemu im nie pogratulujesz? Przecież zrobili dobry uczynek.


                            Tak a pro po zamkniętego stadionu,co pzpn chciał tym osiągnąć i kogo ukarać?
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                              Widzisz "kochany" arcy popcorn i cola nie nadaje się ani do kina,ani na stadion.W kinie przeszkada żeby się skupić na filmie a na stadionie przeszkadza żeby żywiołowo reagować na to co się dzieje na murawie. Jeżeli tak bardzo zalęży ci an tej popcornowej atmosferze to kup 3 paczki popcornu do mikrofalówki + 2 litry Coca coli i całącz sobie canal+.A po meczu pomyśl se w duchu jakim to świetnym kibicem jesteś.
                              To dlaczego prawdziwi kibice palą podczas meczów? Przecież to utrudnia żywiołowe reagowanie.

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                                Tak a pro po zamkniętego stadionu,co pzpn chciał tym osiągnąć i kogo ukarać?
                                No właśnie, kogo? Przecież nie piłkarzy - oni potrzebują otwartego boiska, nie trybun. Zarząd klubu? Też nie, bo koszty zabezpieczenia następnego meczu mogłyby okazać się wyższe od wpływów ze sprzedaży biletów. Właściciela stadionu? Ten się pewnie cieszy, że przynajmniej zniszczenia nie będą rosnąć.

                                Ukarał więc przede wszystkim tych idiotów, którzy nie mają odwagi lub nie stać ich na to, aby niszczyć meble lub sprzęt RTV w domu, więc "walczą" z krzesełkami i kamerami na stadionie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎