przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Powinienieś być z nimi na dobre i na złe, jako prawdziwy kibic. Wygląda na to, że nie lubisz swojego klubu. Lubisz go tylko, jak wygrywa.

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8103

      Czemu nie pojawiłeś się w Bytomiu na meczu? Wychylilibyśmy kufelek za Pogoń.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
        Czemu nie pojawiłeś się w Bytomiu na meczu? Wychylilibyśmy kufelek za Pogoń.
        Chłopaki mieli opcję sportową to raz, dwa jak zwykle wejście gdzieś w środku meczu , albo i wcale , trzy mam grypę.
        Do Krzysia ja przecież jak pisałem będę na tych dwóch meczach Pogoni, ale "kawałki będą typu Pogoń to My , a o reszcie repertuaru nie wspomnę.Oczywiście na Gieksie też będę.Także kompletnie Cię nie rozumiem, zresztą to nie nowość


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          W Ekstraklasie ruszy chyba na całego trenerska karuzela, chyba że prezesi zaskoczą nas niespotykaną cierpliwością.

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
            ... kawałki będą typu Pogoń to My ...
            Pogoń, to my.
            Piotrcovia, to my.
            Pogoń Nowa, to my.
            Pogoń S.A., to my.

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
              Pogoń, to my.
              Pogoń Świebodzin.

              Comment

              • dipeone
                Senior
                • 05-2010
                • 741

                Derby trójmiasta pod względem piłkarskim to tragedia przypominająca ostatni wyczyn Polaków z Ekwadorem. Dno i pięć metrów mułu.

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  Mecz Wisły z Górnikiem dużo nie lepszy. Jak dla mnie najciekawszym zespołem polskiej ekstraklasy jest liderująca Jagiellonia. Trener Probierz stworzył naprawdę fajnie grający zespół, w dodatku prezentujący dość równy poziom.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Ja z przyjemnością oglądałem mecz na zapleczu Podbeskidzie-Warta i naprawdę gospodarze zagrali ładną dla oka piłkę.Nam udowodnili w Szczecinie o co będziemy walczyć.
                    Patrząc na te kopaniny w e-klasie, to " Górale" spokojnie by się tam utrzymali.ŁKS raczej nie, no może Sandecja i Piast, reszta bez szans.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • mazur87
                      Senior
                      • 04-2009
                      • 171

                      No niestety.. Anglicy dali skróconą lekcję gry w piłkę Lechowi. Chociaż patrząc na cały mecz, Lech wcale nie grał źle. Byłem kompletnie zaskoczony składem Kolejorza - Drygas, Tshibamba.. Szacunek dla trenera za odważną decyzję Teraz czas na ligę, oby w końcu zaczęli wygrywać i odrabiać stratę do Jagi. A potem rewanż z Manchesterem
                      Lech... Zawsze się dzieje.... ;-))
                      Niech zwycięża Lech.... Wielki Kolejorz KKS!!!

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275



                        Jacek Kosmalski, były piłkarz Polonii Warszawa:
                        PS: A kibice wierzyli, że przychodzą na emocjonujące mecze.

                        "Nie przychodzili na mecze, tylko na cyrk. Wiele ze spotkań było wyreżyserowanych. Pamiętam mecz z Polarem Wrocław. Wiedziałem wcześniej, że jak będzie rzut karny, to mam podejść i strzelić w prawy róg. Oczywiście w pewnym momencie sędzia gwizdnął. Wziąłem piłkę, strzeliłem w prawy, bramkarz rzucił się w lewy."

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Wiele już w piłce widziałem, ale czegoś takiego jeszcze nie:

                          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                            Wiele już w piłce widziałem, ale czegoś takiego jeszcze nie:

                            http://www.youtube.com/watch?v=GPgR5...layer_embedded
                            Bramkarz wiedział, że jest w czepku urodzony, no i spieszyło mu się do domu, żon ma pewnie bez liku

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Ja się nie znam, ale Poznań (logo) to jakieś totalne nieporozumienie , Wrocek (most Grunwaldzki- chyba), też jakiś taki....Po Gdańsku i W-wie można było się spodziewać Neptuna i Syrenki i bardzo dobrze, to wygląda.
                              WP Finanse - Twoje źródło informacji o finansach i gospodarce

                              No niezłe negocjacje i jakie puszenie się i klata do przodu heheh
                              Last edited by Pogoniarz; 28-10-2010, 13:58.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Najbardziej podoba mi się logo Gdańska, szkoda, że warszawskie nie jest w takim samym, klasycznym stylu. Logo Wrocławia wygląda jak bohomaz, a poznańskie nie wygląda w ogóle, bo ciężko powiedzieć, co to jest i jaki ma związek z Poznaniem.

                                A tymczasem moi ulubieńcy w świecie sportu nie odpuszczają: http://sport.wp.pl/kat,37154,title,J...wiadomosc.html Ten naród jest naprawdę wyjątkowy, kocham ich miłością tak czystą, jak ich intencje.

                                Comment

                                Przetwarzanie...