przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Jest światełko w tunelu dla Cracovii. Jak nie powiększenie ligi od następnego sezonu, to może casus ŁKS, nie przyznanie licencji jakiemuś zespołowi. Polonia Bytom mądrzej niż Łodzianie, bo już teraz, trąbią o ryzyku degradacji z powodu stadionu. Ale czy to wystarczy na Prezesa Profesora?

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971


      Super stadion
      Piłkarsko niby nie najgorzej, ale ...
      Kibicowsko szkoda słów
      Last edited by Pogoniarz; 18-12-2010, 21:07.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10744

        Ci co nie mają na bilety , oglądają mecz ze skały
        Last edited by anteks; 18-12-2010, 21:47.
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Ze skały zrzucani są piłkarze, którzy się za mało angażują.

          Stadion jest obłędny, szkoda że bramki też nie są z kamulców, byłoby już zupełnie jak w Jaskiniowcach.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            Ze skały zrzucani są piłkarze, którzy się za mało angażują.
            .
            To kopacze Pogoni po kilku meczach musieliby grać samymi juniorami ...
            Z innej beczki, jestem ciekaw ile piłek idzie w niebyt po zderzeniu ze skałami, no chyba ,że jest tam siatka, ale jakoś nie zauważyłem.
            Przyjezdni chyba siedzą na skałach
            Nagroda "Jobla " za projekt i za akceptację tegoż czegoś.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • babalumek
              Senior
              • 02-2004
              • 1207

              Ja jako górnik odkrywkowy jestem nim zachwycony
              MRKS Kuźnia Jawor

              WTS Sparta Wrocław

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                Przecież ten stadion debiutował na Euro w Portugalii, więc mozna było się napatrzeć
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Oglądając mecz Arsenalu z Barcą brakowało tylko sporej ilości strzałów na bramkę, po za tym super mecz.
                  Natomiast mecz naszego jedynka w pucharach beznadziejny.Oby to tylko wina murawy, o przepraszam kartofliska , które z jednej strony podgrzane częściowo, z drugiej zasypane śniegiem...
                  Kto przyznał i czy w ogóle przyznał stadionowi w Poznaniu klasę Elite? Są jakieś certyfikaty podpisywane przez przedstawicieli UEFA?Nagle robią po kilu meczach problemy?
                  Wymogi jakie trzeba spełnić , będący tam niech sobie opowiedzą sami.Sporo , oj sporo trzeba zrobić


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Niestety wygląda na to, że Lech bez Peszki to Lech bez pazurów. Mam nadzieję, że uda im się mimo wszystko przejść Bragę, a później powinno być lepiej. Zwłaszcza jeśli trafią na Liverpool, bo gra z mocnymi przeciwnikami im najwyraźniej służy.

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      Jak nigdy kibicuję Lechowi w europejskich pucharach. Skupią się na tej części i może dadzą miejsce na pudle innemu klubowi? Sympatycznie byłoby gdyby Lechia albo Jaga tam się znalazły.

                      Comment

                      • babalumek
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 1207

                        Pogoniarz jak tam Pogoń przed rundą wiosenną?? Stal o 3 ligę zawalczy?
                        MRKS Kuźnia Jawor

                        WTS Sparta Wrocław

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pogoniarz jak tam Pogoń przed rundą wiosenną?? Stal o 3 ligę zawalczy?
                          Po strasznie słabej rundzie jesiennej pożegnano się już z dziewięcioma kopaczami , plus dla jednego szukają klubu .Przybyło jak na razie siedmiu kopaczy i jeszcze szukają .
                          Ciekawostką jest zatrudnienie piłkarza z Japonii( widziałem Go na sparingu i był zdecydowanie najlepszy na boisku.
                          Wyniki spotkań przed sezonem są na razie mizerne, ale, jak w jeden dzień gra się dwa mecze różnymi jedenastkami, to jak można ocenić "moc" zespołu.W Turcji na razie wygrali wszystkie 3 mecze, ale czy wygrana z czołową drużyną z Uzbekistanu, czy jedną z najlepszych z WKS , to powód do dumy?Już wygrana z szóstą drużyną pierwszej ligi ukraińskiej na pewno cieszy.Cieszy też,że wszystkie mecze na zero z tyłu.
                          Aha ciekawostka z meczu z z Wołyniem Łuck , otóż spotkanie zakończono w osiemdziesiątej minucie bo ich trener wleciał na boisko i zaczął okopywać swoich piłkarzy.Jeszcze ciekawsze,że graliśmy z nimi już jakiś czas temu sparing i też wleciał na boisko
                          Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                          Przydałby się taki w Pogoni


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Pogoniarz jak tam Pogoń przed rundą wiosenną?? Stal o 3 ligę zawalczy?
                            Aha co do Stali ciężko im będzie awansować do 4 ligi(gra w 5)
                            Rezerwy Pogoni chcą koniecznie awansować i raczej nie będą mieli problemu.
                            Poza tym kasa klubowa Stali wiadomo czym świeci.
                            Z innej beczki oglądając "popisy" "Lecha z " Polonią" w czasie przerwy się normalnie zdrzemnąłem i Westa mnie obudziła w 47 minucie meczu-chyba niczego ciekawego nie przegapiłem, bo bym się wkurzył


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Wojtek Szczęsny w akcji: http://euro2008.blox.pl/2011/02/GIF-...-Szczesny.html

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Występ Lecha moim zdaniem poniżej krytyki. Nie wiem, co chcieli osiągnąć. 0:0 po traceniu kolejnych bramek? Gole padły po błędach indywidualnych i jednym sędziowskim, ale awans Bragi jak najbardziej zasłużony. Chcieli bardziej i wygrali.

                                Załoga Polsatu też się dostosowała do poziomu. Chyba się zgadali przez telefon, że obowiązującą teorią jest złe rozmieszczenie zawodników na pozycjach, i Borek, którego skądinąd całkiem lubię, w każdym wywiadzie z uporem maniaka wałkował ten temat. Kogo obchodzi, czy tzw. eksperci mają rację? Niech aktorzy widowiska powiedzą coś od siebie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X