przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    Kibice zrobili oprawę z okazji finału PP

    A miało być tak pięknie - delegat UEFA miał się przekonać jak potrafimy zabezpieczyć stadiony przed burdami i że jesteśmy w pełni gotowi na EURO. Dobrze, że nie dostał w łeb

    Jeden cytat mi się spodobał:

    - Na pewno będzie zdecydowana reakcja rządu, tak dalej być nie może - mówi "Gazecie" i Sport.pl rzecznik rządu Paweł Graś. - Premier Donald Tusk natychmiast polecił ministrowi spraw wewnętrznych i komendantowi głównemu policji, by przygotowali na rano informację i rekomendację, jak dalej działać.
    Mam wrażenie, że to nie pierwszy raz tak dalej być nie może.
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Tak sobie podsumowałem kilka obejrzanych ostatnio meczy z udziałem piłkarzy występujących w kopanej i widzę to tak :
      "Lech"-Legia lekka przewaga Legii , generalnie słabizna.
      Legia-Widzew-beznadzieja z obu stron
      Podbeskidzie-Pogoń nudy na pudy, przewaga Pogoni i film z serii nam strzelać nie kazano, albo o k... my naprawdę nie potrafimy grać w piłkę na odpowiednim poziomie.
      Legia-"Lech" w PP, mecz na bardzo przeciętnym poziomie, ale emocjonujący.
      Grzesio L. zawieszając medale marzył chyba by w końcu się napić, tak biedakowi ręce się trzęsły(może ze strachu )


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        Mam nadzieję, że odbiorą nam w końcu to całe EURO. Tych ludzi nic nie nauczy, więc po co im jakieś mistrzostwa?
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer
          Mam nadzieję, że odbiorą nam w końcu to całe EURO. Tych ludzi nic nie nauczy, więc po co im jakieś mistrzostwa?
          Powiedz mi, ilu fanatyków dostało/dostanie bilety?Na stadionach z 95 %, albo i więcej będą li tylko mariany i janusze(po naszej stronie), pod stadionami i na mieście będą nasze bojówki.
          Angol , Niemiec czy Rusek tudzież Holender niech nie liczy na powitanie chlebem i solą.
          Last edited by Pogoniarz; 04-05-2011, 08:26.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
            ... Angol , Niemiec czy Rusek tudzież Holender niech nie liczy na powitanie chlebem i solą.
            W domu też gości witasz kamieniami? Gratuluję kultury i obycia towarzyskiego.

            A właściwie to na jakiej podstawie uzurpujesz sobie obrażania gości w imieniu całej Polski? Przecież to nie twoje mistrzostwa, Pogoń tam nie gra.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
              W domu też gości witasz kamieniami? Gratuluję kultury i obycia towarzyskiego.

              A właściwie to na jakiej podstawie uzurpujesz sobie obrażania gości w imieniu całej Polski? Przecież to nie twoje mistrzostwa, Pogoń tam nie gra.
              Czyżbym na przykład Ciebie i Pieczarka witał kamieniami?Jakoś sobie nie przypominam , no , ale pewnie za dużo piwa wypiłem i mam pomroczność jasną.
              Co do gości, którzy tu przyjadą, wielu z nich kocha Polaków inaczej i nie przyjadą tu tylko pozwiedzać , więc gdyby nie hools to janusze mogą spędzić czas niezbyt sympatycznie.Nasz milicja i ochrona nie jest zbyt dobrze przygotowana do pewnych ewentualności...
              Last edited by Pogoniarz; 04-05-2011, 09:39.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer
                Mam nadzieję, że odbiorą nam w końcu to całe EURO. Tych ludzi nic nie nauczy, więc po co im jakieś mistrzostwa?
                Piszesz oczywiście o naszym krajowym rządzie z Głównym Piłkarzem Rzeczypospolitej na czele? Oni już dawno płakali, że mistrzostwa to złośliwość Kaczorów

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason
                  Kibice zrobili oprawę z okazji finału PP

                  A miało być tak pięknie - delegat UEFA miał się przekonać jak potrafimy zabezpieczyć stadiony przed burdami i że jesteśmy w pełni gotowi na EURO. Dobrze, że nie dostał w łeb

                  Jeden cytat mi się spodobał:
                  Na pewno będzie zdecydowana reakcja rządu, tak dalej być nie może - mówi "Gazecie" i Sport.pl rzecznik rządu Paweł Graś. - Premier Donald Tusk natychmiast polecił ministrowi spraw wewnętrznych i komendantowi głównemu policji, by przygotowali na rano informację i rekomendację, jak dalej działać.
                  Mam wrażenie, że to nie pierwszy raz tak dalej być nie może.
                  Jakoś system sądowy spod znaku obecnego rządu łatwo radzi sobie z wsadzaniem do więzienia niebezpiecznych bandytów, którzy np. filmują nieprzychylne im happeningi vide Klaudiusz Wesołek :/

                  I jeszcze dowcip ministra:
                  Chcemy, żeby zgodę na mecz wydawała administracja rządowa, a nie władze lokalne. Taki mecz jak wczoraj nie będzie miał prawa się odbyć - powiedział w RMF FM minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski.
                  Bo Rząd by sobie poradził, nie to co nieudolne władze niższego rzędu.
                  Last edited by leona; 04-05-2011, 10:42.

                  Comment

                  • Mason
                    Senior
                    • 02-2010
                    • 3280

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                    Co do gości, którzy tu przyjadą, wielu z nich kocha Polaków inaczej i nie przyjadą tu tylko pozwiedzać , więc gdyby nie hools to janusze mogą spędzić czas niezbyt sympatycznie.
                    Jak dobrze, że mamy debili-kiboli - uratują nas przed inwazją wrogich sił! Po Euro to Staruchowi postawimy pomnik za bohaterską obronę stadka januszów przed rozwścieczonym tłumem żądnych krwi Holendrów.

                    Nasz milicja i ochrona nie jest zbyt dobrze przygotowana do pewnych ewentualności...
                    No patrz, a ja myślałem że żyjemy w XXI wieku i mamy policję. Rozumiem anomalie pogodowe, ale żeby czas się cofnął??
                    JEDNO PIVKO NEVADI!

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason



                      No patrz, a ja myślałem że żyjemy w XXI wieku i mamy policję. Rozumiem anomalie pogodowe, ale żeby czas się cofnął??
                      No dobra może połowa to policja, reszta to dalej milicja.
                      Teraz to się wszyscy wykażą na wysokich szczeblach i pewnie zakończy się na ostrych karach finansowych i przez długi okres czasu kibice obydwu zespołów nie zobaczą na wyjazdach swoich powiedzmy pupilków.
                      Ciekawe jakie miasto za rok zgodzi się na to by u nich odbył się PP...(chyba, że zagrają zaprzyjaźnione kluby, lub z w miarę spokojnymi kibicami.)


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Może by tak ustawkę pod Grunwaldem?

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                          Może by tak ustawkę pod Grunwaldem?
                          Z rządem czy "policją" ?


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                            Z rządem czy "policją" ?
                            Z gośćmi z Zachodu, tradycyjnie.

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                              ... Co do gości, którzy tu przyjadą, wielu z nich kocha Polaków inaczej i nie przyjadą tu tylko pozwiedzać , więc gdyby nie hools to janusze mogą spędzić czas niezbyt sympatycznie.Nasz milicja i ochrona nie jest zbyt dobrze przygotowana do pewnych ewentualności...
                              Proponuję, żeby mariany i janusze same martwiły się o siebie, a wy się zajmijcie własnymi sprawami. Takiego bydlactwa, idiotyzmu i zezwierzęcenia, jakie prezentujecie jako tzw. kibice, to ze świecą szukać. Nie życzę sobie ani ja, ani kilka milionów innych Polaków, żebyście nas w jakikolwiek sposób reprezentowali czy chronili przed kimkolwiek.

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                Donald Tusk powiedział:
                                Nie będziemy dopuszczać do oglądania meczów tam, gdzie policja nie ma pewności, że bezpieczeństwo i porządek będą zagwarantowane- stwierdził premier. Wcześniej nawet po negatywnej ocenie policji pozwalano oglądać kibicom mecz. - Trzeba będzie podejmować decyzje i wojewodowie są do tego przygotowani. Na każdy wniosek policji - stwierdził.

                                - Zwróciłem się do policji, żeby ocena zagrożeń wynikała nie tylko z organizacji meczu, wyposażenia stadion, ale i przewidywań zachowań kibiców - dodał.
                                Stalin przewidując zachowania Polaków zamieszkujących ZSRR, w 37 roku zarządził eksterminację i/lub wywózki.
                                Tusk przewidując nieskuteczność działań policji i nieumiejętność w zastosowaniu obowiązującego prawa przez prokuratury i sądy, zamknie w pierdlu gangsterów oglądających piłkę nożną.

                                Ale niektórzy zrozumieją postępujący na ich oczach faszyzm dopiero jak dostaną kopa we własny tyłek.
                                Last edited by leona; 04-05-2011, 15:28.

                                Comment

                                Przetwarzanie...