przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    To ciekawe. SLD właśnie domaga się informacji od rządu na temat sytuacji na stadionach, gdyż dostrzega tam rodzący się faszyzm. Wygląda więc na to, że rozprawa z kibolami będzie walką pomiędzy frakcjami.

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      To ciekawe. Ale ja piszę o postępowaniu rządu, które ma znamiona faszyzmu a nie o wyobrażeniach o nim.

      Orwell napisał kiedyś tak:
      Słowo „faszyzm” – będące w powszechnym użytku – pozbawione jest niemal zupełnie znaczenia. Słyszałem, jak „faszyzmem” nazwano: rolników, sklepikarzy, Kredyt Społeczny, kary cielesne w szkołach, polowanie na lisa, walki byków, Komitet 1922, Komitet 1941, Kiplinga, Gandhiego, Czang-Kai-Szeka, homoseksualizm, audycje radiowe Priestleya, schroniska młodzieżowe, astrologię, kobiety, psy – i nie pamiętam co jeszcze
      Niewykluczone, że ja błędnie używam tego słowa ale moja wrodzona arogancja mimo wszystko mnie uspokaja i podpowiada, że mam rację

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        SLD bym się nie przejmował. Podobnie jak PO, gdy czegoś nie umie nazwać, to używa słowa faszyzm.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          No to ruszyła machina, chyba sobotę będę musiał poszukać sobie innego zajęcia...
          Premier Donald Tusk poinformował, że jeśli otrzyma negatywną decyzję dotyczącą bezpieczeństwa na stadionach poznańskiego Lecha i warszawskiej Legii, oba obiekty mogą zostać zamknięte dla publiczności.
          We wtorek pseudokibice zdemolowali stadion Zawiszy w Bydgoszczy, gdzie w finale krajowego pucharu Legia Warszawa pokonała w rzutach karnych 5:4 Lecha Poznań.

          Premier powiedział, że po wtorkowych wydarzeniach w Bydgoszczy po finale Pucharu Polski, czeka na ocenę związaną z zagrożeniami dotyczącymi stadionów: Lecha Poznań i Legii Warszawa. Jak dodał, taka ocena być może zostanie wydana jeszcze w środę.

          - Jeśli będzie negatywna, podejmiemy decyzję na poziomie wojewodów o zamknięciu dla publiczności obu stadionów. Jeśli będzie taka potrzeba, tego typu decyzje dotyczyć będą każdego innego stadionu w Polsce - zapowiedział szef rządu.
          Last edited by Pogoniarz; 04-05-2011, 16:47.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
            ...
            Premier powiedział, że po wtorkowych wydarzeniach w Bydgoszczy po finale Pucharu Polski, czeka na ocenę związaną z zagrożeniami dotyczącymi stadionów: Lecha Poznań i Legii Warszawa. Jak dodał, taka ocena być może zostanie wydana jeszcze w środę.

            - Jeśli będzie negatywna, podejmiemy decyzję na poziomie wojewodów o zamknięciu dla publiczności obu stadionów. Jeśli będzie taka potrzeba, tego typu decyzje dotyczyć będą każdego innego stadionu w Polsce - zapowiedział szef rządu.
            Nie obniżył podatków
            nie odbiurokratyzował Państwa
            nie wykastrował pedofili
            nie ocenzurował internetu
            to chociaż stadiony zamknie. W roku wyborczym to może zagwarantować zwycięstwo.

            PS: bliskie mi RKS Garbarnia i TS Tramwaj też będą zamknięte?

            Comment

            • Piecia
              Senior
              • 02-2002
              • 3309

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi

              Po dosyć dobrym meczu Polonia pokonała Jagiellonię 3:2.W końcówce był niezły horror.
              Piecia chyba zadowolony z odwiedzin bo z wyniku raczej już nie.
              Wynik dość "dziwny" zwłaszcza po fatalnej pierwszej połowie, gdzie błędy obrońców na poziomie A-klasy, a i mogło być wyżej - powrót super - od 23 na stacji PKP majowy piknik
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3309

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                Powiedz mi, ilu fanatyków dostało/dostanie bilety?Na stadionach z 95 %, albo i więcej będą li tylko mariany i janusze(po naszej stronie), pod stadionami i na mieście będą nasze bojówki.
                Angol , Niemiec czy Rusek tudzież Holender niech nie liczy na powitanie chlebem i solą.
                Ja bilet wylosowałem

                Pogoniarz - dlaczego Lecha bierzesz w cudzysłów a Legii już nie? (o Pogoni czy Jagiellonii nie wspominam)

                Co do pajaca tuska - to niech zamknie wszystkie stadiony - jaki wielmożny władca mocny - kibice nie tylko piłkarscy - vide żużel - są na tyle silną grupą, że każdy się musi z takim elektoratem liczyć - a nawet moja Mama, która mnie się pyta kto to jest Jagiellonia i co to jest Puchar Polski wie, że w kwestii "obietnic rządu" kibice mają rację...
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja bilet wylosowałem

                  Pogoniarz - dlaczego Lecha bierzesz w cudzysłów a Legii już nie? (o Pogoni czy Jagiellonii nie wspominam)
                  Gratuluję wylosowania biletu
                  W ekstraklasie oprócz "Lecha" biorę w cudzysłów jeszcze Polonię Warszawa z wiadomych przyczyn.
                  Co obiecał nam przed euro Tusk:
                  -stadiony( na razie mamy jeden i oczywiście już przechodzi poprawki.)
                  -autostrady i drogi ekspresowe
                  -dworce i szybkie połączenia kolejowe
                  -lotniska
                  Jak to wygląda każdy widzi, więc trzeba znaleźć temat zastępczy.
                  W której gazecie jest opisany protest kibiców i ich wyjście ze stadionu i zostawienie haseł.Ciekawszym tematem jest zadyma po której Tusk wkroczył jak lew w obronie uciśnionych przez hordy spokojnych ludzi i pozamyka stadiony i wprowadzi zakaz stadionowy dla każdego.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    Z tematami zastępczymi - całkowita racja.

                    Ale też nie można podadać ze skrajności w skrajność i z nieudolności premiera i jego rządu tworzyć alibi dla przestępców na trybunach.

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                      W ekstraklasie oprócz "Lecha" biorę w cudzysłów jeszcze Polonię Warszawa z wiadomych przyczyn.
                      Natomiast Pogoni w cudzysłów nie bierze, bo by musiał wstawić aż cztery cudzysłowy. Zapis """"Pogoń"""" wyglądałby mocno cudacznie, a i pomylić się w pisaniu łatwo.

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        Mieszasz pojęcia. Kibice to nie przestępcy. Kibice mają całkowite prawo:
                        - zdemolować dowolny obiekt, szczególnie stadion lub pociąg,
                        - pobić lub zabić każdego, kto im się nie spodoba,
                        - wrzeszczeć przekleństwa w miejscach publicznych,
                        - obrażać dowolną osobę ze szczególnym uwzględnieniem sędziów i zmarłych,
                        - dyktować właścicielom klubów, kto ma u nich pracować, jak, i kiedy piłkarze mogą iść na piwo.

                        I nie myl kibiców z piknikami, bo:
                        - pikniki to banda, która zajmuje 90% miejsc na stadionie,
                        - nie robią oprawy, tylko gapią się na mecz,
                        - żrą popkorn, nie palą plag i w ogóle są beznadziejni,
                        - po meczu idą do domu zamiast rozwalić stadion.

                        A wracając do naszego premiera - oczywiste jest, że i tym razem nic nie zrobi, chcę więc pogratulować wyboru tym, którzy trzy i pół roku temu głosowali na PO.
                        Last edited by Krzysiu; 05-05-2011, 06:51.

                        Comment

                        • Rzeszowiak
                          Piwny Radykał
                          • 04-2009
                          • 1596

                          Słusznie piszesz. Wybryk chuligański popełniony przez prawdziwego kibica powinien zostać implementowany do naszego systemu prawnego jako kontratyp.

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8968

                            Zamknięto stadiony Legii i Lecha.
                            Nie wiem, śmiać się czy płakać?
                            Ciekawe, czy jeżeli nie wpuszczeni na mecz kibole rozniosą pół miasta, kolejnym krokiem walki z kibolami będzie zamknięcie miast?

                            Bandytów stadionowych powinno się inaczej, SUROWO karać a nie zabierać im jedną z zabawek.

                            UKARAĆ się i to przykładnie ukarać się powinno tego dupka z policji (odpowiedzialnego za walkę z kibolami) za liścik w sprawie starucha.

                            Kręcina, to chyba już nawet nie wie co gada - stadion prawie zrównany z ziemią a tego plastikowe butelki interesują. ŻENADA.
                            Lato powinien się szybciutko wycofać z PZPN-u, bo straci ostatek sympatii do niego. Piłkarzem był super. Teraz to wszystko rozmienia na drobne. Tak się nadaje na prezesa jak ja na dyrektora baletu.

                            Jedna krucha kobieta w Anglii szybciutko sobie poradziła, bo chciała. A u nas?.....................
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              A my mamy najlepszy rząd od odzyskania niepodległości, jak niedawno się dowiedziliśmy.

                              Pozdrowienia dla fanów PO. Tusku - musisz !!!
                              Last edited by Krzysiu; 05-05-2011, 18:26.

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Już nie zdążyłem dopisać, a to ważne - przynajmniej wiemy, kto był winny zadymie - nie kibice, tylko stadiony w Poznaniu i Warszawie.

                                Chciałbym zobaczyć miny tych z UEFA ...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X