Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dipeone
    Senior
    • 05-2010
    • 741

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
    Prowokacja czy nie, to nie ochrona zdemolowała stadion. Mam nadzieję, że wszystkich tych pojebów wyłapią i wsadzą do pudła, i skończy się wreszcie bezkarna przestępczość na trybunach.

    Może mi powiesz, że skopanie z tyłu kamerzystki to walka z reżimem? Cały ten motłoch to banda tchórzy i debili z zakręconymi mordami. Tak jak "odważni" inaczej tu na forum.
    Oczywiście ,że to nie ochrona niemniej gdyby był jej taki szereg jaki stał przed Jagiellonią na finale PP w Bydgoszczy w zeszłym roku to myślę ,że kibice Legii ,chociaż było ich dużo a do małych nie należą nie wybiegli by na murawę. Był czas ,żeby stanąć przed trybuną ,zebrać się przed karnymi - ale lepiej było dopuścić do awantury, wszystkie media podchwyciły temat - zapominając o tych ważniejszych sprawach dla kraju niż 40 tysięcy złotych szkód na stadionie.
    Żeby nie było, ja również jestem przeciwny awanturom na stadionach. Są do tego inne, lepsze miejsca.

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10743

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone Wyświetlenie odpowiedzi
      Żeby nie było, ja również jestem przeciwny awanturom na stadionach. Są do tego inne, lepsze miejsca.
      Ustawki w lasach ?
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        Ustawki w lasach ?
        Chociażby.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • bayern71
          Senior
          • 06-2006
          • 1004

          Bandytów trzeba łapać i karać (i to nie tylko futbolowych). Nie powinno być to jednak elementem kampanii wyborczej rządzącej partii. Medialne wyłapywanie kiboli jest żenujące. Możemy posłużyć się przykładem słynnego ostatnio "Starucha". Jego zdjęcia z Bydgoszczy opublikowano w prasie (z pucharem i na środku boiska). Identyfikacja nie powinna trwać dłużej niż pól godziny (zdjęcia były podpisane). Ma on także obowiązek meldowania się w godzinie meczu na wyznaczonym komisariacie policji (zrobił to zresztą w trakcie poprzedniego meczu Legii). Pomimo to nie został wówczas zatrzymany. Zatrzymano go dopiero teraz (z użyciem antyterrorystów i całego zamieszania (a są to niemałe koszty - ale kogo to obchodzi. Państwo jest bogate). Po raz kolejny okazuje się, ze działania bez efektu medialnego nie interesują PO.
          A teraz pytanie. Po co go zatrzymano? Zarzuty dostanie za wtargnięcie na płytę i ewentualnie stwarzanie zagrożenia (nie niszczył niczego i nie brał też udziału w awanturach). Czyli pewnie ukarany zostanie jak na całym świecie grzywną. Wystarczyłoby wytoczenie sprawy i ukaranie stosownie do wykroczenia (zatrzymać by można go było dopiero w wyniku niestawienia w sądzie bądź uchylania od kary). Bronił się będzie tym, że dal się ponieść nastrojowi tłumu i emocjom, wykaże skruchę i dostanie minimalną karę. I będzie miał roszczenie do Skarbu Państwa o niesłuszne zatrzymanie i straty z tego tytułu.
          I na koniec kolejny debilizm. Osoba, która jest objęta dozorem ma obowiązek meldować się w godzinie rozpoczęcia meczu (a nie przebywać na komisariacie w jego trakcie). Oznacza to, że zaraz po zameldowaniu może spokojnie wrócić w okolice stadionowe. Paranoja.
          Dopóki nie wyeliminujemy głupoty rządowo - policyjno - legislacyjnej (z naciskiem na pierwszy człon) efektu walki z bandytyzmem nie zobaczymy

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10743

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
            I na koniec kolejny debilizm. Osoba, która jest objęta dozorem ma obowiązek meldować się w godzinie rozpoczęcia meczu (a nie przebywać na komisariacie w jego trakcie). Oznacza to, że zaraz po zameldowaniu może spokojnie wrócić w okolice stadionowe. Paranoja.
            Tak i 500 debili będzie siedziało na komisariacie przez cały mecz
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • bayern71
              Senior
              • 06-2006
              • 1004

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
              Tak i 500 debili będzie siedziało na komisariacie przez cały mecz
              Tak jak na całym świecie. I to nie w czasie meczu ale trochę przed i trochę po. Nie wszyscy na jednym.
              Ja Ci się to rozwiązanie nie podoba możesz zaprosić do domu

              Comment

              • dipeone
                Senior
                • 05-2010
                • 741

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                Ustawki w lasach ?
                Co jest w nich złego?

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10743

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone Wyświetlenie odpowiedzi
                  Co jest w nich złego?
                  Nic , tylko mało widowiskowe . Może zrobić takie ustawki na stadionach przed meczem , lub w czasie przerwy . To dopiero doping 30tyś ludzi . A jak się spodoba to może wprowadzić bitwy 2x 45 min a w przerwie jakiś meczyk ?
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • dipeone
                    Senior
                    • 05-2010
                    • 741

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nic , tylko mało widowiskowe . Może zrobić takie ustawki na stadionach przed meczem , lub w czasie przerwy . To dopiero doping 30tyś ludzi . A jak się spodoba to może wprowadzić bitwy 2x 45 min a w przerwie jakiś meczyk ?
                    Spotyka się grupa ludzi, na ustalonych zasadach, biją się bez żadnego katowania (zazwyczaj), nie cierpią osoby postronne. Nie wiem co w tym złego, demoralizującego, oburzającego dla innych. Ich wybór.

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10743

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone Wyświetlenie odpowiedzi
                      Spotyka się grupa ludzi, na ustalonych zasadach, biją się bez żadnego katowania (zazwyczaj), nie cierpią osoby postronne. Nie wiem co w tym złego, demoralizującego, oburzającego dla innych. Ich wybór.
                      Tym bardziej mogli by to robić na stadionach , mogło by to być ciekawsze od meczu
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone Wyświetlenie odpowiedzi
                        Spotyka się grupa ludzi, na ustalonych zasadach, biją się bez żadnego katowania (zazwyczaj), nie cierpią osoby postronne. Nie wiem co w tym złego, demoralizującego, oburzającego dla innych. Ich wybór.
                        W tym, co napisałeś, nic. Tylko co to ma wspólnego z tym, co się stało w Bydgoszczy? Kibole mieli ustawkę z krzesełkami? Kamerzystka się ustawiła na kop w plecy?

                        Jak się biją między sobą, to kij im na grób, pod warunkiem, że nie leczą się z moich podatków, tylko za własne pieniądze. Ale co wspólnego z ustawkami ma demolowanie pociągów, wybijanie szyb w sklepach, demolowanie samochodów czy ogródków piwnych, naprawdę nie wiem.
                        Last edited by Krzysiu; 11-05-2011, 11:45.

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ale co wspólnego z ustawkami ma demolowanie pociągów, wybijanie szyb w sklepach, demolowanie samochodów czy ogródków piwnych, naprawdę nie wiem.
                          Jak to, jeszcze nie zrozumiałeś tego co próbują Ci niektórzy tutaj wmówić.

                          Demolki, wybijanie szyb, wyżywanie się na krzesełkach , samochodach itp. to prowokacja policji, służb porządkowych, masonów, Żydów i pederastów. ONI kibole są NIEWINNI
                          Last edited by Ahumba; 11-05-2011, 11:51.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • dipeone
                            Senior
                            • 05-2010
                            • 741

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                            W tym, co napisałeś, nic. Tylko co to ma wspólnego z tym, co się stało w Bydgoszczy? Kibole mieli ustawkę z krzesełkami? Kamerzystka się ustawiła na kop w plecy?

                            Jak się biją między sobą, to kij im na grób, pod warunkiem, że nie leczą się z moich podatków, tylko za własne pieniądze. Ale co wspólnego z ustawkami ma demolowanie pociągów, wybijanie szyb w sklepach, demolowanie samochodów czy ogródków piwnych, naprawdę nie wiem.
                            Kilka słów o ustawkach w ustronnych miejscach napisałem odnosząc się do ironicznych słów anteksa.
                            Awantury w Bydgoszczy nie popieram ,kopać operatorki (chyba o kobietę chodzi?) nie popieram, wyrywania krzesełek też nie popieram (chociaż jakoś obrywającej policji mi nie szkoda).
                            Co do leczenia się za pieniądze podatników to ,żeby nie płacić za jakiekolwiek kuracje trzeba mieć zaświadczenie o ubezpieczeniu inaczej trzeba płacić z własnej kieszeni ,więc to nie za Twoje a za swoje się leczą.

                            Do demolowania samochodów i ogródków piwnych w Polsce raczej nie dochodzi, szyby lecą już także bardzo rzadko - nie jesteśmy na zdziczałym południu Francji.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              W kopanej ekstraklasie Jaga chyba nie chce grać w Pucharach, Wisła zmierza po majstra, jak dziś wygra, to będą niedługo świętować.
                              My dzisiaj punkty za darmo, a taki fajny wyjazd do Gorzowa się szykował
                              Wracając do Bydzi i nasz finał.Ochrony było sporo, nie prowokowali stali spokojnie, były przygotowane węże (nie dla Tuska ) i gaśnice w razie prób rzucania rac na tartan.Co się wydarzyło? W sumie nic Jaga się trochę pokąpała , a że było gorąco
                              Jakim cudem wydano na tym finale prawie milion na policję, to ja naprawdę nie wiem.
                              Teraz zaczęły się popisówki i kolejna kasa bez sensu wydana z naszych pieniędzy, ale czasem ktoś się zamota, zdarza się przecież


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • dipeone
                                Senior
                                • 05-2010
                                • 741

                                Fakt, szkoda Stilonu. Dla Was, Paprykarzy to prawie-że derby.
                                Zresztą coraz więcej drużyn wycofuje się z rozgrywek - ostatnio taką decyzję ogłosiła Polonia Nowy Tomyśl (trochę mniejsza kibicowsko szkoda).
                                My dzisiaj jedziemy na Puchar Polski do nieobliczalnego Lęborka.
                                W ostatnich meczach plus za pirotechnikę dla Śląska w Lubienie i ładna liczba Cracovii w Bytomiu. Cieszy fakt wygranej Pasów ,bo uważam ,że bardziej zasługują na utrzymanie niż Arka czy Polonia Bytom.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎