przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone
    Fakt, szkoda Stilonu.
    Co za ckliwe farmazony! Po co się rozczulać nad GKP (d. Stilon)? Gdyby kibice chcieli, aby klub istniał, to by istniał. A że nie chcieli łożyć na utrzymanie tego biznesu to i splajtował. Chciałoby się rzec, nareszcie. Cieszę się, że wkrótce padną kolejne kluby, bo może zrobi się nieco przejrzyściej. Kibice też zrozumieją (chyba, bo z nimi jeśli chodzi o kojarzenie faktów jest dosyć ciężko), że nie da się utrzymać klubu, gdy bilety są po 20 zł.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone
    Cieszy fakt wygranej Pasów ,bo uważam ,że bardziej zasługują na utrzymanie niż Arka czy Polonia Bytom.
    To ciekawa teza. Mógłbyś podać kryteria "lepszego zasługiwania" na grę w tzw. ekstraklasie? Zawsze myślałem, że bardziej zasługuje ten, kto zdobył więcej punktów. Na razie Polonia Bytom ma ich więcej niż Cracovia.

    Comment

    • dipeone
      Senior
      • 05-2010
      • 741

      Już kiedyś tutaj o tym rozprawiałem, ale zacznijmy od początku.
      Nie zawsze ten, kto przegrywa rzeczywiście rozgrywa gorsze spotkanie - czasami ,a nawet często decyduje o tym przypadek, sędzia czy po prostu pech.
      Cracovia już w zeszłej, jesiennej rundzie pokazała, że potrafi grać w piłkę ,strzelać bramki i to mimo tak słabego bilansu punktowego. Strzelała po 2, 3 bramki w meczu, traciła gole w końcówce - ot słabość ,ale nie bądźcie- Ty i jakiś tam wcześniej, Twój kolega takimi matematykami. Tak to już bywa - nie zawsze lepszy wygrywa. Cracovia nie jest najsłabsza w tej lidze w piłce.

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10753

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone
        Już kiedyś tutaj o tym rozprawiałem, ale zacznijmy od początku.
        Nie zawsze ten, kto przegrywa rzeczywiście rozgrywa gorsze spotkanie - czasami ,a nawet często decyduje o tym przypadek, sędzia czy po prostu pech.
        Cracovia już w zeszłej, jesiennej rundzie pokazała, że potrafi grać w piłkę ,strzelać bramki i to mimo tak słabego bilansu punktowego. Strzelała po 2, 3 bramki w meczu, traciła gole w końcówce - ot słabość ,ale nie bądźcie- Ty i jakiś tam wcześniej, Twój kolega takimi matematykami. Tak to już bywa - nie zawsze lepszy wygrywa. Cracovia nie jest najsłabsza w tej lidze w piłce.
        To może dawać dodatkowe punkty za wrażenie artystyczne ?
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8103

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
          Kibice też zrozumieją (chyba, bo z nimi jeśli chodzi o kojarzenie faktów jest dosyć ciężko), że nie da się utrzymać klubu, gdy bilety są po 20 zł.

          A kto powiedział,ze klub ma się utrzymać z biletów?Znasz taki klub co żyje z biletów?
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8103

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone
            Już kiedyś tutaj o tym rozprawiałem, ale zacznijmy od początku.
            Nie zawsze ten, kto przegrywa rzeczywiście rozgrywa gorsze spotkanie - czasami ,a nawet często decyduje o tym przypadek, sędzia czy po prostu pech.
            Cracovia już w zeszłej, jesiennej rundzie pokazała, że potrafi grać w piłkę ,strzelać bramki i to mimo tak słabego bilansu punktowego. Strzelała po 2, 3 bramki w meczu, traciła gole w końcówce - ot słabość ,ale nie bądźcie- Ty i jakiś tam wcześniej, Twój kolega takimi matematykami. Tak to już bywa - nie zawsze lepszy wygrywa. Cracovia nie jest najsłabsza w tej lidze w piłce.
            He he,fajne bajki wypisujesz.Gdyby nie była najsłabsza to nie byłaby na ostatnim miejscu.I żadne bzdury w stylu sędzia czy pech tego nie zmienią.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
              He he,fajne bajki wypisujesz.Gdyby nie była najsłabsza to nie byłaby na ostatnim miejscu.
              Teraz to Ty wypisujesz bajki, bo Cracovia nie jest na ostatnim miejscu
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • pieczarek
                zwykle cham i prostak
                • 06-2001
                • 5011

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                A kto powiedział,ze klub ma się utrzymać z biletów?Znasz taki klub co żyje z biletów?
                Ja mówię, że klub powinien utrzymywać się z biletów, szerzej z dochodów ściąganych w dowolnej formie z kibiców. Także jako składka członkowska, opłata za szalik czy kiełbasę na stadionie. Pieniądze od sponsora, to są pieniądze za ilość i jakość kibiców, także tych przed telewizorami. Jeśli nie będzie kibiców, to nie będzie sponsora. Czasy jeleni bawiących się w finansowanie klubów jako swojej fanaberii powoli się kończą. Piłka, to najnormalniejszy biznes. Nie ma konsumentów, nie ma biznesu. W Gorzowie konsumentów nie było (było za mało, byli nie na tym poziomie finansowym), to i klubu nie ma. Wkrótce to samo będzie w innych miastach.

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone
                  traciła gole w końcówce ...
                  Uwielbiam takie uwagi. Podoba mi się, gdy kibic uważa, że bramka strzelona w pierwszych lub ostatnich minutach czymś się różni od bramki zdobytej w 27 czy 56 minucie. Jest to tym śmieszniejsze, że najwięcej bramek pada właśnie w pierwszych i ostatnich 10 minutach meczu. Niby kibice powinni być z tym oswojeni, bo to przecież normalka. A tymczasem nic z tego, gol stracony w ostatnich minutach, to powód do głupich tłumaczeń.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Obejrzałem wczoraj w TV:
                    Podbeskidzie-Piast
                    Wisła-"Lech"
                    Oglądać się tego nie dało, zaplecze mam co kilka dni , to wiem jaki jest poziom i jestem przyzwyczajony, ale w e-klasie w sumie broniący tytułu mistrz gra z głównym pretendentem do majstra o wszystko i co ?Dno jedni i drudzy.
                    W Łodzi odwalili niezły numer z kibicami Bełchatowa, w dniu meczu nagle uzgodniono, że jednorazowo nie wpuszczą kibiców gości.Dlaczego?Bo ...gdyż... ponieważ...
                    Proponuję lepiej tak:
                    Z fanatykami się nie rozmawia do nich się strzela , taka będzie( już jest?) następna wola premiera.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • dipeone
                      Senior
                      • 05-2010
                      • 741

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                      Obejrzałem wczoraj w TV:
                      Podbeskidzie-Piast
                      Wisła-"Lech"
                      Oglądać się tego nie dało, zaplecze mam co kilka dni , to wiem jaki jest poziom i jestem przyzwyczajony, ale w e-klasie w sumie broniący tytułu mistrz gra z głównym pretendentem do majstra o wszystko i co ?Dno jedni i drudzy.
                      W Łodzi odwalili niezły numer z kibicami Bełchatowa, w dniu meczu nagle uzgodniono, że jednorazowo nie wpuszczą kibiców gości.Dlaczego?Bo ...gdyż... ponieważ...
                      Proponuję lepiej tak:
                      Z fanatykami się nie rozmawia do nich się strzela , taka będzie( już jest?) następna wola premiera.

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8103

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason
                        Teraz to Ty wypisujesz bajki, bo Cracovia nie jest na ostatnim miejscu
                        Faktycznie jak pisałem posta to już wskoczyła na przedostatnie miejsce.Popełniłem duży błąd który nie zmienia faktu,ze Cracovia jest cienka jak barszcz.Zreszta jak pół naszej E-klasy.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          Pogoniarzu niedługo zamkną wszystkie stadiony. Nie daliśmy wczoraj pretekstu żadnego ale i tak w biurze wojewody kombinują jak tu zamknąć nam stadion.

                          A zakaz przyjazdu dla gości to jasne pokazanie, że żyjemy już w państwie policyjnym w którym to policja i władza decyduje (prewencyjnie) gdzie i jak może się przemieszczać obywatel. Do klubu przyszedł nakaz od Ekstraklasy S.A (wiec nie pisz, że w Łodzi odwalili bo to nie do końca prawda) żeby nie przyjmować kibiców gości na wniosek wojewody i komendantów policji w Bełćhatowie i Łodzi.
                          Chore - za komuny było więcej wolności.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Pinokio i moczymordy z pzpn-u działają:
                            PZPN zakazał przyjmowania kibiców gości w I i II lidze do końca sezonu

                            Zarząd PZPN postanowił, że wszystkie pozostałe do rozegrania mecze I i II ligi w sezonie 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.

                            Zarząd PZPN zwraca się do Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej o wprowadzenie nakazu rozgrywania w sezonie 2010/2011 meczów o mistrzostwo III ligi i niższych klas rozgrywkowych bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.

                            źródło: PZPN
                            Do tego w e-klasie chcą zamknąć stadiony gdzie gra Widzew, Bełchatów, Śląsk i Zagłębie L.
                            Miała być druga Irlandia, jest druga Białoruś.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8103

                              Zaraz się odezwą głosy,że dobrze zrobiono zamykając stadiony dla kibiców gości bo nie będzie zadym.A ja się zapytam czy jak dojdzie do kradzieży w sklepie to zamykają sklep czy łapią złodzieja?
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • Piecia
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 3312

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                                Zaraz się odezwą głosy,że dobrze zrobiono zamykając stadiony dla kibiców gości bo nie będzie zadym.A ja się zapytam czy jak dojdzie do kradzieży w sklepie to zamykają sklep czy łapią złodzieja?
                                W Polsce niestety zamykają sklep.... co do Jagi w pucharach - i tak nie ma gdzie grać.... w Europie pokażą tych, którzy mają stadiony (Lechia, Śląsk, może Lech...) - puchary (przy założeniu, że Legia znajdzie się na podium) daje 4 miejsce, więc nic nie wiadomo...

                                Wyjazd Jagi na Polonię fajny, choć pobluzgali sobie jedni na drugich...
                                Koniec i bomba,
                                Kto nie pije ten trąba !!!
                                __________________________
                                piję bo lubię!

                                Comment

                                Przetwarzanie...