przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Kiszot, tak właśnie będzie. Pozamykają stadiony tysiącom niewinnym przez kilka setek winnych. Problem w tym, że ci winni w życiu nie spojrzą na siebie jak na winnych. Przecież to nie oni zamykają.

    Rozumiesz, o czym mówię? Byłem na meczu kadry w Bratysławie, gdzie grupka chyba ŁKS-u (nieistotne) wjechała z bramą, za co spacyfikowany został prawie cały sektor. Oczywiście "akcja na plus", a policja kurwy. Kto się chciał zabawić, ten się zabawił, kto nie miał orientu, zaliczył dziurę w głowie za darmo (byłem w szoku, co można zrobić zwykłą pałką policyjną). Rozkręcacze akcji z reguły mają dobry orient i tyle w temacie.

    Comment

    • Rzeszowiak
      Piwny Radykał
      • 04-2009
      • 1597

      O tym właśnie pisałem. Teraz wszystko zwalą na Tuska, który się ich czepia, a oni przecież tylko spokojnie demolują stadion i wszczynają awantury.

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8968

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak
        O tym właśnie pisałem. Teraz wszystko zwalą na Tuska, który się ich czepia, a oni przecież tylko spokojnie demolują stadion i wszczynają awantury.
        Przecież od kilkunastu lat to normalne. Nie ma u nas złodziei, bandytów, naciągaczy, gwałcicieli, demolujących co się da. Gdy kogoś się złapie i przedstawia zarzuty słychać:
        - Ja jestem niewinny, a cała akcja to pokazówka i sprawa polityczna.
        I nie zależnie kto jest u władzy, to ONA jest wszystkiemu winna a opozycja to same anioły, które wiedzą co trzeba zrobić... do czasu aż same są u żłobu.

        Tak więc w TYM temacie teraz powinno się BANDYTÓW i WANDALI oskarżać a nie zastanawiać się nad polityką i szukać usprawiedliwienia dla tych, którzy już dawno powinni siedzieć.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          Pora na dobre piwo ku czci nowego Mistrza!
          Wychylam łódzkiego Portera, warka z czerwca 2009, roku ostatniego mistrzostwa Wisły. Poprzednich nie wymieniam bo choć własne, to na takie, podwójne święto, niegodne

          PS: już wszyscy o LM mówią a jeszcze nie wszyscy zawodnicy nauczyli się piłkę prosto kopać

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            No to teraz zgodnie z wieloletnią tradycją wzmacniania się przed walką o LM, Wisła powinna sprzedać najlepszego zawodnika
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              A jest taki?

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason
                No to teraz zgodnie z wieloletnią tradycją wzmacniania się przed walką o LM, Wisła powinna sprzedać najlepszego zawodnika
                Tylko jak ten najlepszy się zowie ?
                Na moim podwórku niestety znowu remis u siebie z murarzami z Radzionkowa.Przewaga była miażdżąca, ale jeśli nawet jeden z 23 oddanych strzałów , nie znajduje drogi do siatki, to wina nasza , a nie grających defensywnie gości.Na szczęście w tabeli mamy lekki zapas.
                Flota nie ma zamiaru wejść do e-klasy i po niespodziewanej porażce z Dolcanem u siebie , przyszła kolejna z Kolejarzem, który potrzebuje punktów, by nie spaść...


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Ciekawe czy kolejne podejście Wisły do LM okaże się udane. Wiele zależy od wzmocnień i zachowania składu. na szczęście dla nich Melikson powiedział, że nie odejdzie z Wisły i rok jeszcze pogra.
                  Arka przegrała mecz o utrzymanie z Koroną i chyba spadnie z ligi.
                  Reszta od miejsc 2 do 14 jeden niski poziom.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13952

                    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
                      Reszta od miejsc 2 do 14 jeden niski poziom.
                      No weź przestań! RTS Harnaś też prezentuje niski poziom!? Przecież ten klub za rok zdobędzie mistrzostwo, a za dwa zawojuje Europę.
                      Eh, nie cierpię takiego defetyzmu.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Naprawdę bardzo rozsądna wypowiedź.

                        Dobra zabawa Rodowitych na trybunach .Szkoda, że nie wszystkie kluby z e-klasy brały udział w proteście...


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          A nie mówiłem, że orwellowski świat wkracza do nas poprzez tzw. sprawę bydgoską?
                          Manifestujący pod urzędem wojewódzkim w Białymstoku ludzie zostali zatrzymani i ukarani "pod zarzutem demonstracyjnego okazywania w miejscu publicznym lekceważenia narodu polskiego, Rzeczypospolitej Polskiej lub jej konstytucyjnych organów"

                          Smród i gnój z chlewa szczytów polskiej władzy zaczął się wylewać już dawno ale jak wiadomo są równi i równiejsi. Dlaczego nie ukarano mandatem np. Palikota lub Brudzińskiego za znieważanie Prezydenta RP (jeden Kaczyńskiego, drugi Komorowskiego) i to wielokrotne, na łamach prasy i w mediach elektronicznych? Kolejne przypadki możemy podziwiać w zasadzie codziennie od połowy 2005 roku.

                          Nie wiem dlaczego nikt nie może zrozumieć, ze wybiórcze (nomen omen) stosowanie prawa jest jak najbardziej degenerujące i zachęcające do jego łamania? :/
                          Last edited by leona; 18-05-2011, 14:09.

                          Comment

                          • darek99
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 2147

                            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                            Epikur z Samos.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13952

                              4 posty wcześniej podałem ten sam link

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • darek99
                                Senior
                                • 04-2002
                                • 2147

                                Ano, i tak bywa, przeoczyłem, ale podkład fajny.
                                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                                Epikur z Samos.

                                Comment

                                Przetwarzanie...