przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • albeertos
    Senior
    • 10-2001
    • 2313

    Ale ja to doskonale wiem. Różnica jest taka że Wisła dotarła do IV fazy eliminacji LM, a Lech nie. Pytanie czy to już ten etap rozgrywek żeby oceniać czy ktoś daje radę czy nie daje rady grać na dwóch (za chwilę trzech) frontach.
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • babalumek
      Senior
      • 02-2004
      • 1207

      Liebiedyński Pogoń - Roda. Co to za gość? Podobno w Szczecinie najlepszy jest ten Japończyk...
      MRKS Kuźnia Jawor

      WTS Sparta Wrocław

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
        Liebiedyński Pogoń - Roda. Co to za gość? Podobno w Szczecinie najlepszy jest ten Japończyk...
        Japończyk jest bardzo dobry, Miki nie łapał się nawet na ławkę, dlatego poszedł do Rody .Pewnie w rezerwach będzie grał.
        Mikołaj Lebedyński piłkarzem Rody Kerkrade

        Mikołaj Lebedyński został piłkarzem Rody Kerkrade. Holenderski klub wypożyczył 20-letniego Polaka z Pogoni Szczecin na sezon z opcją pierwokupu.

        - Na początku lipca dowiedziałem się, że mogę przyjechać na testy do Rody. Byłem dumny z tego powodu. Cieszę się, że zrobiłem dobre wrażenie. Roda to wielki klub. Jest to duży krok do przodu w mojej karierze - mówił Lebedyński.

        Transfer Lebedyńskiego uzależniony był od pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy przejścia Przemysława Tytonia do PSV Eindhoven. Wczoraj polski bramkarz podpisał kontrakt.

        Lebedyński przez niemal całą swoją karierę piłkarską związany był z Pogonią Szczecin. W tym zespole grał już w wieku juniorskim. Do składu pierwszej drużyny trafił przed sezonem 2007/08. Podczas minionego sezonu I ligi rozegrał 20 meczów, w których zdobył trzy gole.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8103

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
          Te ponad 34 koła to chwilowe, będzie góra 20 tysięcy na następnych meczach, choĆ i tak wątpię w to.
          Po meczu zmotoryzowani kibice wyjeżdżali spod stadionu 1,5 h.Dróg dojazdowych Tusk już nie podarował

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
          Wyroki w zawiechach za byle co, zakazy stadionowe na 2-3 lata, prowokacje ochrony i milicji.Nie wiem czy właśnie nie lepiej pokazaĆ się z dopingiem i pozdrawiaĆ tych co zawsze non stop, czy bojkotowaĆ chwilowo wyjazdy(jak teraz Wy).
          U nas gość za stanie na schodach i niestosowanie się do zaleceń stjuardes dostał 3tyś grzywny,10 miesięcy w zawiasach na 2 lata i 4 lata zakazu stadionowego.Jak to policjanci nazwali -"zatrzymano groźnego pseudokibica"Uważacie,ze ten kraj jest normalny?

          A Polonia wreszcie wygrała i to w Nowym Sączu.Szkoda,ze mogłem oglądać tylko 1 połowę.Ale za to mogłem się przekonać,że sa miasta i stadiony gdzie piłka nożna może być świętem dla kibiców a nie wrzodem na dupie władzy miejskiej.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8103

            Wypowiedź gen Ścibor-Rylskiego na obchodach Powstania Warszawskiego
            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • babalumek
              Senior
              • 02-2004
              • 1207

              To dziwne że klub jednak znany w europie wyciąga z polskiej 2 ligi (i to z ławki rezerwowych) jakiegoś gościa, zaprasza na testy i ten... się sprawdza na tyle że idzie do Eredivisie. Klichem jakoś też nikt się nie zachwycał a poszedł do Bundesligi i jest chwalony przez trenera za... umiejętności techniczne i waleczność, co przecież nigdy nie było znakiem rozpoznawczym naszej E - kasy.
              Wczoraj jak zwykle sporo nerwów kosztował mecz Wisły. Pierwsze pół godziny dominacja Apoelu, potem trochę sytuację opanowali ale momentami cypryjczycy pokazali dobrą piłkę i obawiam się mocno o rewanż. Wisła pewnie wyjdzie 10 w obronie + bramkarz a tamci będą nacierać bez ustanku. W Wiśle na plus coraz lepiej grający Nunez, najlepszy obrońca Chavez, robiący sporo wiatru z przodu Małecki i walczący choć osamotniony w przodzie Genkov. Solidnie Sobolewski, Iliev, Jovanović i Meliksson.
              MRKS Kuźnia Jawor

              WTS Sparta Wrocław

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Wisła zagrała asekuracyjnie, bez szaleństwa w oczach za to dość konsekwentnie w obronie i (podobnie jak z Litexem) APOEL szumiał, szumiał ale zbyt wielu klarownych sytuacji nie stworzył. Generalnie mecz drużyn podobnej klasy, a że gospodarz wygrywa jedną bramką nikogo nie powinno dziwić. W rewanżu gospodarz może wygrać dwoma bramkami i też to nikogo nie zdziwi

                Legia mi zaimponowała. Z mocniejszym przeciwnikiem, momentami grała jak równy z równym, strzeliła 2 bramki. Jedynym minusem, że te bramki nie są z wyjazdu.

                Śląsk niby grał nieźle ale skończył mecz po trzykrotnym leżeniu na deskach. Jak na nowicjusza i zespół, w którym grają zawodnicy pamiętający trzecią ligę to sezon europejski i tak udany.

                PS: czy naszej reprezentacji faktycznie nie są potrzebni tacy zawodnicy jak Mila czy Małecki?
                Last edited by leona; 19-08-2011, 09:04.

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  PS: czy naszej reprezentacji faktycznie nie są potrzebni tacy zawodnicy jak Mila czy Małecki?
                  Ja myslę że to pytanie retoryczne No jesczze co do Mili to możnaby podyskutować ale Małecki dla mnie robi sporo więcej dymu na skrzydle niż np Obraniak. No ale Franek ma już swoją koncepcję i ciężko mu będzie się nagiąć.

                  Comment

                  • bayern71
                    Senior
                    • 06-2006
                    • 1004

                    Małecki jest dla mnie najlepszym piłkarzem w polskiej lidze. Fakt że nie gra w reprezentacji świadczy tylko o głupocie bezdennej Franza.
                    Za to Mili nie widzę. Nie cenię Śląska za całokształt. Nie można budować drużyny tylko na murowaniu bramki. A Mili nie cenię w szczególności za bezmyślność (i konsekwencję w niej). Najlepszy dowód to dwumecz cudem wygrany z Bułgarami. Sprawa powinna być załatwiona we Wrocławiu a dzięki uporowi rozgrywającego (z uporem maniaka dziesiątki razy grającego ten sam wariant). Zresztą fakt, ze nie poradził sobie w przeciętnej Austrii o czymś świadczy. Ligowy grajek.
                    Legia zagrała świetny mecz. Walka prawie cały mecz, zaangażowanie. Wielkie brawa. Na trybunach też szaleństwo. Problemem jest nierówny zespól. Kilka osób niestety nie dorasta do pucharów. No ale transferami zarządza niejaki Beret (już jako piłkarz wyróżniający się głupotą).

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71
                      Małecki jest dla mnie najlepszym piłkarzem w polskiej lidze. Fakt że nie gra w reprezentacji świadczy tylko o głupocie bezdennej Franza.
                      Na szczęście za rok już będzie grał w kadrze, po tym jak w wyniku słabego występu na Euro Franzy wyleci ze stołka. Przynajmniej taką mam nadzieję, że wyleci. Bo nic nie zapowiada naszego dobrego występu.

                      No ale transferami zarządza niejaki Beret (już jako piłkarz wyróżniający się głupotą).
                      I sprowadził Ljuboję. Nie powiesz, że to zły transfer. Choć poprzednia ofensywa transferowa była bardzo słaba, może wyciągnęli wnioski
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • bayern71
                        Senior
                        • 06-2006
                        • 1004

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason
                        I sprowadził Ljuboję. Nie powiesz, że to zły transfer. Choć poprzednia ofensywa transferowa była bardzo słaba, może wyciągnęli wnioski
                        Transfer świetny.Ljuboję przyprowadził manager. Beret ma zresztą kontakty we Francji i czasem się coś trafi (tak jak kapitalny swego czasu Outtara).
                        Ale słusznie zauważyłeś, że w zeszłym roku była ofensywa transferowa. A to nie jest normalne. Skład powinien być budowany konsekwentnie. Natomiast brak jest długofalowej polityki transferowej. Dobrze, że chociaż akademia piłkarska jest na wysokim poziomie

                        Comment

                        • bury_wilk
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 2655

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason
                          ...Bo nic nie zapowiada naszego dobrego występu...
                          I to jest jedyny, choć wiem, że nieco absurdalny aspekt w którym doszukuję się jakiejś dla nas nadziei. Fortuna bywa przewrotna. Do tej pory, jeśli gdzieś awansowaliśmy, to przez eliminacje szliśmy jak burza, a im bliżej turnieju, tym było gorzej. Teraz gorzej już chyba nie będzie, więc... Cóż, na pewno to jest z góry zaplanowana taktyka, że forma wyskoczy akurat przed pierwszym meczem w grupie


                          Legia zaskoczyła mnie in plus, ale wielkich szans na awans, to im nie daję. Śląsk - nie zagrali źle, ale na dalszy etap są po prostu za ciency. No a Wisła? Wisła awansu jeszcze nie ma i nie powinna w ten sposób myśleć, ale jeśli takiej szansy nie wykorzystają, to są patafiany.

                          Lubię kiedy się zieleni
                          Lubię jak się piwo pieni...

                          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                          Comment

                          • babalumek
                            Senior
                            • 02-2004
                            • 1207

                            Bardzo dobry i emocjonujący mecz Legii. Naprawdę miło było patrzeć na niektóre akcje i przede wszystkim ambicję i wolę walki. Natomiast Śląsk znowu pokazał kopaninę ala nasza liga i na Rapid nie wystarczyło. Niby jakiś Rapid Bukareszt a jednak w składzie mnóstwo reprezentantów silnej przecież reprezentacji Rumunii co musiało się przełożyć na srogą lekcję udzieloną Wasilukom, Sobotom, Dudkom czy Sztylkom. Co do Legii to strasznie szkoda że raczej nie wejdą do fazy grupowej bo z taką grą na pewno coś by tam ugrali a tak trafili na bardzo solidną europejską drużynę i raczej klops. A jeszcze w Moskwie nie zagrają strzelec 2 goli Radovic i zapieprzający niczym rakieta po całym boisku Manu. Ljuboja bez nich sam niewiele ugra. Szkoda niefrasobliwości w obronie przy utracie dwóch goli.
                            MRKS Kuźnia Jawor

                            WTS Sparta Wrocław

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                              ... Co do Legii to strasznie szkoda że raczej nie wejdą do fazy grupowej bo z taką grą na pewno coś by tam ugrali . ...
                              No Maciek Skorża to ma od czego się odbijać. Jego ostatnia wizyta w fazie grupowej LE to 0 pkt. 3 bramki strzelone i 16 straconych

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                No wczoraj Legia, zagrała "bardzo dobrze", z przeciętnym Śląskiem.
                                Przy Twardowskiego emocji co nie miara.
                                Karny i jedynie słupek, dwa strzały w poprzeczkę, nieuznana prawidłowo zdobyta bramka, trzy razy sam na sam i nic, nasza kolejna akcja sam na sam, a był ewidentny spalony, ale spartolił, jakieś spalone których nie było.Od nas dwa razy wykosili zawodników gości na czerwoną kartkę, dostali tylko po żółtej.
                                Sandecja w pierwszej połowie nie istniała, w drugiej obrońcy Pogoni trzy razy wybijali piłkę prawie z linii bramkowej, dwa razy jakimś cudem Janukiewicz wybronił i nieuznana bramka w doliczonym czasie gry dla gości.Po jednej z przepychanek po brutalnym faulu naszego obrońcy , faulowany wymierzył sam sprawiedliwość i po prostu sieknął go w zęby-dostał tylko żółtą kartkę.
                                Na meczu około 3500 koła, w tym ponad 100 ze zgodami Sączersów-wchodzili jak to u nas baaaaaardzo długo.My dalej protest, dlatego prezes wpadł na chytry plan i nakazał wywiesić flagi na stadionie, by jakoś wyglądało, ale nie na tych co okalają boisko.Wszystko pięknie, prezesik powinien jednak wiedzieć jakie mamy barwy(w sobotę mieliśmy niebiesko czerwone), na meczu z Wartą nakazał rozdawać baloniki i były niebiesko różowe


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...