przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Ten materiał mnie załamał.Polacy Polakom taki numer.Ja bym nie wszedł na mecz i flagi nie dał rozciąĆ- Tuskowi odwala już maksymalnie.Atmosfera na meczu wiadomo jaka, 5 koła Lechii by ryknęło, to chłopaki by ją poczuli, ale cóż janusze w takiej sile nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi...Ech chyba czas iśĆ na kibicowską emeryturę , bo to co się dzieje to ... ach szkoda słów.
    Materiał


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • ucho
      Senior
      • 05-2010
      • 500

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
      Moze po tym remisie, w rankingu FIFA polska reprezentacja przeskoczy Libie, Gruzje a nawet i Paname?
      Gruzję możemy wyprzedzić. Libia niestety wygrała z Mozambikiem, więc nie tym razem. Panama jest poza zasięgiem.

      Smuda często dokonuje zmian w ostatnich minutach towarzyskich meczów. Przyczyna takiego zachowania może być taka, że każdemu piłkarzowi, który wystąpił na boisku, należy się premia finansowa.

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
        rozciąĆ(...)iśĆ
        Zawsze jak czytam Twoje posty to mam wrażenie, że masz czkawkę
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
          Ten materiał mnie załamał.Polacy Polakom taki numer.Ja bym nie wszedł na mecz i flagi nie dał rozciąĆ- Tuskowi odwala już maksymalnie.
          O kurka, ale jaja! Premier rządu pod stadionem flagi rozcina.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
            Zawsze jak czytam Twoje posty to mam wrażenie, że masz czkawkę
            Nie wiem czemu ale małe(Ć) mi nie działa, wszystkie żź bez problemu, a tu nic ...


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Senior
              • 01-2004
              • 4628

              Wynik jest głęboko niesprawiedliwy (a mógł być jeszcze bardziej...) dla wielu wybitnych polskich piłkarzy i trenerów czasu minionego, którzy z Niemcami nigdy nie mogli wygrać - a tu o mały figiel wygrałaby taka zbieranina niedorajd pod wodzą gamonia.

              Trener jest gamoniem, albowiem przez 4 dni przygotowywał do meczu Obraniaka, aż tu nagle niemiecki prawnik powiedział, że Ludwik nie może grać, bo ma czerwoną kartkę. Naszemu trenerowi przez myśl nie przeszło, żeby sprawdzić, czy zawodnik może wystąpić.

              Trener jest gamoniem, skoro nie wie, że zastępujący Obraniaka Mierzejewski (w przeciwieństwie do zastępowanego) nie umie dośrodkować piłki ze stałego fragmentu gry i nie zdarzyło mu się chyba nigdy dokopać piłki dalej, niż do pierwszego obrońcy. Wiedzą o tym dzieci na Konwiktorskiej; trener, który wszak na meczu Polonii kilka razy był, nie ma o tym pojęcia.

              Trener jest gamoniem, bo nie zmienia w przerwie Jonasza Głowackiego, który dwukrotnie pięknie wyłożył piłkę przeciwnikowi na 11 metr. Widać, że środkowy obrońca jest zupełnie obok gry, że w każdej chwili grozi katastrofą - trener nie widzi.

              Taktyka nie istnieje, jedyne co potrafimy zagrać, to szybka kontra po długiej piłce (Oczywiście Peszce trzeba dogrywać dokładniusieńko na lewą nogę, bo prawej nie ma). Nie zauważyłem, żeby udało się naszym choć raz rozegrać piłkę i zbudować jakąś akcję. Niemcy bez wysiłku rozklepywali naszą defensywę; gdyby to był poważny mecz w poważnym turnieju, to po 20 minutach byłoby już pozamiatane.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                Wynik jest głęboko niesprawiedliwy (a mógł być jeszcze bardziej...) dla wielu wybitnych polskich piłkarzy i trenerów czasu minionego, którzy z Niemcami nigdy nie mogli wygrać - a tu o mały figiel wygrałaby taka zbieranina niedorajd pod wodzą gamonia.

                Trener jest gamoniem, albowiem przez 4 dni przygotowywał do meczu Obraniaka, aż tu nagle niemiecki prawnik powiedział, że Ludwik nie może grać, bo ma czerwoną kartkę. Naszemu trenerowi przez myśl nie przeszło, żeby sprawdzić, czy zawodnik może wystąpić.

                Trener jest gamoniem, skoro nie wie, że zastępujący Obraniaka Mierzejewski (w przeciwieństwie do zastępowanego) nie umie dośrodkować piłki ze stałego fragmentu gry i nie zdarzyło mu się chyba nigdy dokopać piłki dalej, niż do pierwszego obrońcy. Wiedzą o tym dzieci na Konwiktorskiej; trener, który wszak na meczu Polonii kilka razy był, nie ma o tym pojęcia.

                Trener jest gamoniem, bo nie zmienia w przerwie Jonasza Głowackiego, który dwukrotnie pięknie wyłożył piłkę przeciwnikowi na 11 metr. Widać, że środkowy obrońca jest zupełnie obok gry, że w każdej chwili grozi katastrofą - trener nie widzi.

                Taktyka nie istnieje, jedyne co potrafimy zagrać, to szybka kontra po długiej piłce (Oczywiście Peszce trzeba dogrywać dokładniusieńko na lewą nogę, bo prawej nie ma). Nie zauważyłem, żeby udało się naszym choć raz rozegrać piłkę i zbudować jakąś akcję. Niemcy bez wysiłku rozklepywali naszą defensywę; gdyby to był poważny mecz w poważnym turnieju, to po 20 minutach byłoby już pozamiatane.
                Celna analiza

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8089

                  Ale debilizm,rozcinać flagi narodowe.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ale debilizm,rozcinać flagi narodowe.
                    Przed meczem było jasno określone, jaki jest dopuszczalny wymiar flag i transparentów. Mogli za duże zostawić w domach, nie musieliby ciąć.

                    Swoją drogą - kibice patrioci pocięli flagi, żeby nie stracić kasiorki wydanej na bilet.

                    Comment

                    • delvish
                      Senior
                      • 11-2004
                      • 3508

                      No co ty Arcy, jacy kibice? Przecież to Tusk sam ciął te wszystkie flagi
                      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                      (Frank Zappa)

                      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Na sektorze gości widoczne były flagi kilkukrotnie przekraczające dopuszczalne 2x1,5 m. Agenci Greenpeace też chyba nie planowali zawiesić pod dachem chorągiewek na patyku?

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8089

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Przed meczem było jasno określone, jaki jest dopuszczalny wymiar flag i transparentów. Mogli za duże zostawić w domach, nie musieliby ciąć.
                          A nie było podane jak się ubrać i co śpiewać ?
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • ziggylugosi
                            Senior
                            • 09-2010
                            • 221

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Przyjęta jest zasada, że na każdą zmianę sędzia dolicza ok. 40 sekund. Nie ważne jest, że zmiana jest dokonywana w doliczonym czasie gry. Też mi przyszło do głowy przy zmianie, że jest ona niepotrzebna. Wyszło, jak wyszło.
                            Miałem wątpliwości w tej kwestii. Dlatego zapytałem dziś byłego piłkarza III-ligowego, obenie sędziego piłkarskiego, czy za zmianę piłkarza w trakcie meczu jest doliczany czas gry? Odparł, że zmiany są wliczone do czasu gry i za zmiany nie ma doliczanych dodatkowych sekund. Sędzia może natomiat przedłużyć mecz za np. kontuzje, kartki, przedłużanie wybicia piłki przez bramkarza.

                            Zmiany zawodnika przed końcem meczu, przy dobrym wyniku dla drużyny są typowymi zmianami taktycznymi, robionymi właśnie po to, żeby zyskać na czasie (przy obronie korzystnego wyniku), a nie, żeby jeszcze go doliczyć do meczu. Wówczas takie zmiany nie miałyby sensu-przy założeniu, że za nie jest doliczany dodatkowy czas, jak piszesz - 40 sekund.
                            "We're troops of tomorrow,
                            We're hangin' round today.
                            We're playin' tough music,
                            'Cos it's hard times honey..."

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 4628

                              O, jak się odpowiednio zrobi "zmianę na czas", to i tak można urwać więcej, niż 40 sekund...
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8968

                                Ubawiłem się:

                                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X