Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bayern71
    Senior
    • 06-2006
    • 1004

    Dramatyczne wyniki. Nie oglądałem bo siedzę na wywczasach zagranicznych a w ichniej telewizji co innego widać, ale wyniki mnie zmroziły. O ile na Legię nie liczyłem, to Wisła się skompromitowała. Potwierdza się jednak teoria, że zbieranina bez związku mentalnego z klubem może osiągnąć sukces. Czas chyba na zmiany w zarządzie

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      (...) Przy drugiej bramce raczej powinien być rzut wolny dla Wisły, (...)
      Raczej nie powinien, nie przesadzajmy z tą "nietykalnością" bramkarza w polu bramkowym. Natomiast dopóki sędzia nie gwizdnie, piłkarze powinni grać, a nie protestować, a potem się budzić, że nieobstawiony przeciwnik strzela do pustaka. Ciężkie frajerstwo, i tyle.

      Legii nie oglądałem, ale jak się gra trzema defensywnymi pomocnikami, to 0-1 nie jest wcale złym wynikiem. Mam nadzieję, że się porządnie zmęczyli i w niedzielę będą jeszcze odczuwać trudy wczorajszego meczu
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • babalumek
        Senior
        • 02-2004
        • 1207

        Trzeba oddać Legii że zagrała bardzo dobrze w obronie, jedyna bramka którą stracili była trochę przypadkowa. Świetny mecz zagrał Żewłakow, Komorowski robi regularne postępy i jeszcze się okaże że na Euro może być poważnie brany pod uwagę. Jędrzejczyk przed sezonem miał grzać ławę, a gra ambitnie i skutecznie, Wawrzyniak tym razem bez głupich błędów. Kilka razy byłem pod wrażeniem jak kasowali napastników PSV, ładnie podwajając krycie. Brakowało zdecydowanie kreatywnego pomocnika, który umiał by przytrzymać piłkę i odciążyć napad.
        MRKS Kuźnia Jawor

        WTS Sparta Wrocław

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          Gratulacje dla Polonii (Wujcio i Bury pić dzisiaj Była lepsza
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Ależ to dyskryminacja kobiet - a Justi to co - nie ma się napić?
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              To jest dopiero kariera, a nie jakieś tam czempion ligi i mundiale: http://ofsajd.onet.pl/newsy/najbardz...4,artykul.html

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Fatalna gra w Świnoujściu i punkty zostały na wyspie.Nas z 800 osób ze słabym dopingiem, raczej wszyscy nastawieni na melanż.
                Gratulacje dla ochrony i dzielnej milicji.Fajnie sobie pogazować i postrzelać i pozawijać kibiców.Całą akcję widziałem, bo staliśmy na parkingu.Komentarz jednego z forumowiczów:
                11 osobom zarzuca się napaść na funkcjonariusza, 123 - udział w zbiegowisku.Chłopaków trzymano na dworze w deszczu, bez możliwości udania się do ubikacji i dostępu do wody, puszczono ich o 4 rano, niektórzy nie zdążyli do pracy i mają z tego powodu kłopoty.

                Jak można przybić komuś zarzut udziału w zbiegowisku, skoro rzecz działa się na dworcu kolejowym, a kibice wracali całą grupą, pociągiem do Szczecina? Mieli się pojedynczo teleportować ze stadionu do pociągu? Jak to sobie oberpolicmajstry wyobrażają? Trzeba być po prostu megadebilem.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10743

                  Czytając posty Pogoniarza zastanawiam się dlaczego policja tak gnębi kibiców Pogoni?
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czytając posty Pogoniarza zastanawiam się dlaczego policja tak gnębi kibiców Pogoni?
                    Czyt ja wiem czy nas gnębi...chłopaki mieli pecha i tyle.Widziałem część zajścia i miałem farta, że wracaliśmy busem, bo też pewnie by mnie zawinęli.Fajnie tak jak Cię wyganiają z budynku na deszcz i każą czekać na pociąg, fajnie jak nie możesz iść do ubikacji, nie możesz iść po piwo, więc chłopaki zaczęli sika na torowisko.Dzielni stróże prawa zaczęli pałować, potem wypisywać mandaty, kilkunastu chciało sobie gdzieś iść, ale im nie pozwolono, zaczęła się zadyma, wyskoczyła AT i zaczęli strzelać gdzie popadnie, chłopaki zaczęli rzucać w nich butelkami i tłuczniem, co było dalej nie wiem bo akurat musieliśmy jechać.Widziałem,że niektórzy to nagrywali, psy też.
                    Stowarzyszenie wraz z prawnikami ostro działają.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      Maor Melikson chce grać w polskiej kadrze: http://www.sport.pl/euro2012/1,10907..._w_kadrze.html
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 4628

                        Powoli krystalizuje się wyjściowy skład na EURO:

                        Chesney
                        Boenisch - Arboleda(*) - Perquis - Kolodziejczak(*)
                        Pekalski(*) - Polanski - Melikson - Obraniak
                        Roger - Wondolowski(*)

                        Ci z gwiazdkami jeszcze nie są załatwieni, ale zostało 9 miesięcy, więc PZPN zdąży. Od biedy może zagrać jeszcze Olisadebe.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Powoli krystalizuje się wyjściowy skład na EURO:

                          Chesney
                          Boenisch - Arboleda(*) - Perquis - Kolodziejczak(*)
                          Pekalski(*) - Polanski - Melikson - Obraniak
                          Roger - Wondolowski(*)

                          Ci z gwiazdkami jeszcze nie są załatwieni, ale zostało 9 miesięcy, więc PZPN zdąży. Od biedy może zagrać jeszcze Olisadebe.
                          Ciekawe w jakim języku będą się porozumiewać... Zapomniałem pzpn bogaty, znajdzie kilku tłumaczy
                          Gratulacje dla Lechii Gdańsk za występ w PP z Limanovią.
                          Jeszcze jedno oglądałem całkiem niedawno mecz Widzew-Zagłębie Lubin w telewizorni-oczy miałem jak pięć złotych-takiego dna dawno nie widziałem.Widzew nie przegrał jeszcze meczu, ale już trzy 0:0 było, dla Wisły strzela jeden zawodnik, "Lech" gra w kratkę, Rudnevs znowu strzela uznaną bramkę ze spalonego, Legia gra piach, Korona liderem...No jaja normalnie
                          Na zapleczu też Zawisza pierwszy


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Mason
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 3280

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                            Powoli krystalizuje się wyjściowy skład na EURO
                            E tam, paru rodowitych Polaków też się załapie. Szczęsny, Piszczek, Lewandowski, Mierzejewski, Błaszczykowski
                            JEDNO PIVKO NEVADI!

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Kurczę, mam dwa bilety, ale chyba pójdę sobie pojeść popcorn.

                              Comment

                              • Wujcio_Shaggy
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 4628

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                                E tam, paru rodowitych Polaków też się załapie. Szczęsny, Piszczek, Lewandowski, Mierzejewski, Błaszczykowski
                                A po co się mają załapywać, skoro zagraniczni lepsi (bo zagraniczni)? Co najwyżej na ławkę, jak wszystkie transfery nie wypalą...

                                (zresztą jeden z nich się załapał, tylko pod kryptonimem)
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎