przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Samael
    Senior
    • 09-2007
    • 153

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto
    A potem zgłosi się do rozgrywek razem z Atlantydą, Kartaginą i Rzeczpospolitą Obojga Narodów
    Gdzie rowniez zbieraliby baty

    Comment

    • kony
      breweriarz
      • 08-2005
      • 1701

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ucho
      Nikt nie mówi, że będzie łatwo. Najtrudniejszy pierwszy krok.
      Po co UEFA i FIFA miałaby wciąż uznawać związek-wydmuszkę i bojkotować związek narodu?
      A Tobie się wydaje że FIFA i UEFA pozwolą na jakieś wybryki? To ta sama mafia i pralnia pieniędzy tylko skala większa.

      Comment

      • ucho
        Senior
        • 05-2010
        • 500

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
        A Tobie się wydaje że FIFA i UEFA pozwolą na jakieś wybryki? To ta sama mafia i pralnia pieniędzy tylko skala większa.
        A co mogą zrobić? Wyślą kibicom mafijne pogróżki? Alternatywny związek piłkarski nie jest absolutnie w interesie UEFA, więc gdyby pojawiła się realna możliwość powołania takiego, to sami naciskaliby na reformę w PZPN-ie i np. wybór na prezesa Bońka czy innego Barabasza.

        Trenerem po Leo miał być pupil PZPN-u - Stefan Majewski. Ostatecznie został Smuda. Między innymi dzięki temu ruch antypezetpeenowski ucichł.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ucho
          To niech naród zakłada swoje stowaryszenie.
          PZPN jest jedynym prawnym reprezentantem polskiej piłki nożnej, więc naród może sobie co najwyżej założyć torbę na głowę, żeby tego wszystkiego nie widzieć.

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 5012

            Ale numer! Polonia Warszawa wyparowala (sprzedana) z ekstraklasy.
            5440 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • ucho
              Senior
              • 05-2010
              • 500

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
              PZPN jest jedynym prawnym reprezentantem polskiej piłki nożnej, więc naród może sobie co najwyżej założyć torbę na głowę, żeby tego wszystkiego nie widzieć.
              A to prawo to jest wyryte na kamiennych tablicach?
              Według mnie po utracie przez PZPN członkostwa w organizacjach międzynarodowych, będzie można pozbawić go tytułu "polskiego związku" i przywilejów z tym związanych.
              Last edited by ucho; 17-07-2012, 07:19.

              Comment

              • kony
                breweriarz
                • 08-2005
                • 1701

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ucho
                A co mogą zrobić? Wyślą kibicom mafijne pogróżki?
                Mogą nie przyjąć nowego tworu w swoje struktury i tyle. To byłby bardzo fajny narodowy związek sportowy nie dający możliwości startu w żadnych międzynarodowych rozgrywkach.

                Comment

                • jacekwerner
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 2839

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik
                  Ale numer! Polonia Warszawa wyparowala (sprzedana) z ekstraklasy.
                  No cóż ... panu Wojciechowskiemu ( podobno jego firmę nazywają JW Deconstruction ) znudziła się zabawka
                  Ochotnicza Straż Piwna
                  BAZA = 7446

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ucho
                    Według mnie po utracie przez PZPN członkostwa w organizacjach międzynarodowych, będzie można pozbawić go tytułu "polskiego związku" i przywilejów z tym związanych.
                    Prawnie jedno nie ma nic do drugiego. Tytułu reprezentanta polskiej piłki nożnej może PZPN pozbawić nie FIFA czy UEFA, a państwo polskie. Tyle że póki co tego nie zrobiło, bo bało się wykluczenia polskiej piłki nożnej ze struktur międzynarodowych, a w ostatniej dekadzie kadrze często udawało się awansować do MŚ czy ME, plus oczywiście Euro 2012, no i kluby miewały niezłe występy w pucharach. Teraz wygląda na to, że będzie słabo i na polu reprezentacyjnym, i klubowym, więc być może to najlepszy moment, żeby wziąć PZPN za mordę. No ale zobaczymy, być może przyjdzie mi tę prognozę odszczekać, bo chłopaki pojadą Anglię, Śląsk wejdzie do LM, a Legia, Lech i Ruch do LE, porywając swoją grą tłumy na stadionach i przed telewizorami.

                    Comment

                    • bury_wilk
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 2655

                      Dawno przestałem komentować mecze Polonii, bo zauważyłem dziwną prawidłowość, że jak coś napiszę choć trochę pozytywnego, to robi się zaraz sraka. Teraz sraka zrobiła się już całkiem sama, więc już nic nie zaszkodzi, jak coś dodam od siebie.
                      Dla mojego zdrowia psychicznego, to chyba jest bardzo dobre rozwiązanie. Nerwy odpoczną, puls się ustabilizuje. Fakt, że za JW było trochę radości (zwłaszcza w meczach derbowych), ale generalnie, to trzeba było się wykazać niezłym zacięciem, żeby zdzierżyć.
                      MKS POLONIA 95 czy jakoś tak, została zgłoszona do pucharu i b-klasy. Trenować ma Libich, juniorski skład mają uzupełnić Dziewicki, Stokowiec i może jeszcze ktośtam. Czyli idziemy mniej więcej tą drogą, co Pogoń. I dobrze. Parę lat minie i klub się odbuduje. Mam nadzieję, że już normalniejszy.


                      A Katowicom szczerze współczuję, mimo, że nigdy Gieksy nie lubiłem.
                      Lubię kiedy się zieleni
                      Lubię jak się piwo pieni...

                      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                      Comment

                      • ucho
                        Senior
                        • 05-2010
                        • 500

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                        Prawnie jedno nie ma nic do drugiego. Tytułu reprezentanta polskiej piłki nożnej może PZPN pozbawić nie FIFA czy UEFA, a państwo polskie. Tyle że póki co tego nie zrobiło, bo bało się wykluczenia polskiej piłki nożnej ze struktur międzynarodowych, a w ostatniej dekadzie kadrze często udawało się awansować do MŚ czy ME, plus oczywiście Euro 2012, no i kluby miewały niezłe występy w pucharach. Teraz wygląda na to, że będzie słabo i na polu reprezentacyjnym, i klubowym, więc być może to najlepszy moment, żeby wziąć PZPN za mordę.
                        Mogę zgodzić się, że tytułu oficjalnego reprezentanta w piłce nożnej może PZPN pozbawić państwo. Musi mieć jednak jakiś formalny powód. A nawet jeśli PZPN zostanie tylko zwykłym stowarzyszeniem, to wcale nie oznacza, że zostanie wykluczony z FIFA czy UEFA. Wykluczenie jest możliwe wtedy, gdy państwo zaczynie się rządzić w PZPN-ie.
                        Last edited by ucho; 17-07-2012, 16:56.

                        Comment

                        • Samael
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 153

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner
                          No cóż ... panu Wojciechowskiemu ( podobno jego firmę nazywają JW Deconstruction ) znudziła się zabawka
                          To niezle jaja...Wydymani zostali zarowno kibice Poloni jak i GKSu Katowice.Choc ci ostatni wydali oswiadczenie w ktorym nie zgadzaja sie na twor KP Katowice.

                          Comment

                          • pieczarek
                            zwykle cham i prostak
                            • 06-2001
                            • 5011

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ucho
                            Mogę zgodzić się, że tytułu oficjalnego reprezentanta w piłce nożnej może PZPN pozbawić państwo.
                            Jak chcesz godzić się z czymś, co nie może się zdarzyć? Przecież to jest prywatna reprezentacja PZPN, startująca w prywatnych rozgrywkach UEFA czy FIFA. Nie ma czegoś takiego jak Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Jest tylko neutralny FIFA World Cup. Hiszpania nie jest mistrzem świata, a tylko zdobywcą ostatniego Pucharu Świata FIFA. FIFA nie odważy się na organizację mistrzostw świata. Bo prawnicy innych federacji piłkarskich puszczą ją w skarpetkach za próbę uzurpacji. Stąd te wszystkie pokrętne nazwy: FIFA World Cup, UEFA Champions League.
                            Na świecie są dziesiątki federacji bokserskich, z tego liczą się bodaj cztery. Czy Adamka lub Szpilkę może ktoś pozbawić tytułu reprezentanta Polski podczas prywatnego mordobicia? Ktoś im taki honorowy tytuł nadawał, kogoś o niego prosili? Traktujcie reprezentację PZPN w ten sam sposób. Od razu będzie Wam lżej.
                            Tak samo na olimpiadę zawodników kieruje nie państwo, a prywatna, niezależna od polskich władz organizacja Polski Komitet Olimpijski. Jak demokratyczne państwo miałoby wtrącać się w sprawy jakiejkolwiek prywatnej organizacji zachowującej się śmiesznie, głupio, mało honorowo, ale w zgodzie z prawem?

                            Comment

                            • ucho
                              Senior
                              • 05-2010
                              • 500

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                              Jak chcesz godzić się z czymś, co nie może się zdarzyć?
                              PZPN będzie przez prawo traktowany inaczej niż każdy inny powołany związek piłkarski. Na przykład tylko PZPN ma prawo nazywać piłkarskie zawody tytułem "Mistrzostwa Polski" czy "Puchar Polski". I właśnie z powodu tego statusu prawnego, mogę zgodzić się, że reprezentacja PZPN jest tą oficjalną.

                              Comment

                              • pieczarek
                                zwykle cham i prostak
                                • 06-2001
                                • 5011

                                1. Przez jakie władze państwowe został powołany PZPN?
                                2. Jakie przepisy pozwalają, aby jedynie PZPN organizował mistrzostwa Polski?

                                Pytam, bo nie wiem. Będę wdzięczny za informacje.

                                Comment

                                Przetwarzanie...