przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3310

    coś cisza o naszych klubach w Lidze Europy
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • Rzeszowiak
      Piwny Radykał
      • 04-2009
      • 1597

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika relaksio
      Z taką grą,to długo nie pograją.Prawdą jest,że są chyba najsłabszym mistrzem kilku ostatnich sezonów i nie sadzę,żeby w grupie zagrali.
      Może jeszcze się poprawią,wszak to początek sezonu.Już w weekend się zobaczy.

      A w ostatnich latach był jakiś mistrz "niesłaby" ?

      Comment

      • Samael
        Senior
        • 09-2007
        • 153

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia
        coś cisza o naszych klubach w Lidze Europy
        Khazar Lenkoran - Lech Poznan 1 - 1
        Ruch Chorzow - Fk Metalurg Skopje 3 - 1
        L. Metalurgs- Legia Warsaw 2 - 2

        Comment

        • karabach
          Senior
          • 09-2011
          • 163

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika relaksio
          Z taką grą,to długo nie pograją.Prawdą jest,że są chyba najsłabszym mistrzem kilku ostatnich sezonów i nie sadzę,żeby w grupie zagrali.
          Może jeszcze się poprawią,wszak to początek sezonu.Już w weekend się zobaczy.
          Wcale nie taki słaby, dziś drugi mecz w Polish Masters i już walka o brąz
          Rzeczpospolita Krakowska
          jak wychodze to tylko na pole

          Comment

          • kibi
            Senior
            • 07-2004
            • 1875

            I w naprawdę silnie obsadzonym turnieju zajęli czwarte miejsce .

            Comment

            • relaksio
              Member
              • 01-2009
              • 96

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak
              A w ostatnich latach był jakiś mistrz "niesłaby" ?
              Lech zagrał w LE (i to jak),a wcześniej Wisła "liznęła" Puchar UEFA.
              To są właściwie jedyne sukcesy mistrzów ostatnich lat.Ale przynajmniej mistrzostwo zdobywali z kilkupunktową przewagą,albo w górze tabeli była widocznie mocniejsza grupa.
              POLAKIEM jestem i dobre
              PIWO nie jest mi obce...

              Comment

              • bayern71
                Senior
                • 06-2006
                • 1004

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
                Ciekawe, że jak bufetowa i platfusy ładowali setki milionów w swoją agencję reklamową pod nazwą Legia/iti, to akurat wtedy mu to nie przeszkadzało i nie widział możliwych następstw. Ba, nie bił na alarm, że na jego (najprawszego z prawych pismaków) oczach rząd robi wałek stulecia. Czy jemu w zwojach mózgowych nie zaświtało, że gdyby "Polonia" dostała na stadion połowę kasy, która leży na Łazienkowskiej, to dzisiaj miałby dalej dwa kluby w Eklasie.
                Siedziałem w górach i Krakowie parę dni więc nie miałem czasu odpowiedzieć.
                Paru osobom na tym forum się chyba styki przegrzały od słońca. Futbol na świecie jest niedochodowy i funkcjonuje dzięki wspaniałomyślności (albo mniej szlachetnym pobudkom) sponsorów. Dotyczy to w szczególności naszego kraju, gdzie wysoki poziom zubożenia społeczeństwa nie pozwala na finansowanie klubów z biletów. W przypadku braku sponsorów koszty bierze na siebie państwo. Dlatego też nie bardzo rozumiem upierdliwego (bo już kilkukrotnego) powtarzania bzdur jakoby Legia była uprzywilejowana przez kogoś.
                Stadiony zostały zbudowane dla wielu klubów i z tego co wiem żaden nie partycypował w tym dziele więcej niż w kilku procentach. Stadiony nowe otrzymały: Lechia, Jaga (w budowie), Lech, Legia, Korona, Wrocław, Piast, Górnik (w budowie), Wisła, Cracovia i pewnie jeszcze ktoś kto mi umknął, Z tego spisu jedynie Legia ma pomysł co z tym dalej robić (czyli z grubsza zarabiać). Największa widownia (i to za największe pieniądze), prężne szkolenie młodych piłkarzy i pomysł biznesowy oparty nie tylko na wyprzedawaniu piłkarzy powodują, że na dzień dzisiejszy jest to jedyny klub, który może zapewnić nam (kibicom futbolu a nie swojego zaścianka) chwile radości w perspektywie dłuższej niż rok.
                Dlatego też leona zanim coś napiszesz o Legii zastanów się przez chwilę. Stadion Twojej Wisły kosztował ("platfusy władowały" i Majchrowski) drożej niż Legii a jakoś przyjąłeś to jako normalną sprawę. Wasz klub (Wisłą/Telefonika - idąc Twoim tropem) jako instytucja deficytowa jest kaprysem sponsora, który jeśli zechce przeniesie klub do Radzionkowa bo tam będzie miał niższe koszty. I nie znacie dnia ani godziny kiedy to nastąpi. Na przyszłość zajmij się bagienkiem, które u was jest coraz głębsze zamiast szukać sensacji tam gdzie ich nie ma.
                Last edited by bayern71; 23-07-2012, 21:50.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71
                  i pomysł biznesowy oparty nie tylko na wyprzedawaniu piłkarzy
                  To jest dość odważna teza po tym, co się wydarzyło w trakcie ostatniego sezonu.

                  Comment

                  • bayern71
                    Senior
                    • 06-2006
                    • 1004

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                    To jest dość odważna teza po tym, co się wydarzyło w trakcie ostatniego sezonu.
                    Każdy piłkarz ma swoją cenę. Żyć trzeba. Ale już postawa zarządu w przerwie letniej jest więcej niż wstrzemięźliwa.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      O rany?!? Koniecznie zrób wywiad środowiskowy!?

                      Comment

                      • jacekwerner
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 2839

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102
                        Ja myślałem, że Fornalik jest na 100% Ślązakiem?!
                        A tu się okazuje ,że On się rodził w Myślenicach!
                        Więc kim On jest?
                        pewnie "krzokiem"
                        Ochotnicza Straż Piwna
                        BAZA = 7446

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71
                          Dlatego też leona zanim coś napiszesz o Legii zastanów się przez chwilę. Stadion Twojej Wisły kosztował ("platfusy władowały" i Majchrowski) drożej niż Legii a jakoś przyjąłeś to jako normalną sprawę. Wasz klub (Wisłą/Telefonika - idąc Twoim tropem) jako instytucja deficytowa jest kaprysem sponsora, który jeśli zechce przeniesie klub do Radzionkowa bo tam będzie miał niższe koszty. I nie znacie dnia ani godziny kiedy to nastąpi. Na przyszłość zajmij się bagienkiem, które u was jest coraz głębsze zamiast szukać sensacji tam gdzie ich nie ma.
                          Życzę wszystkiego dobrego!
                          Ale ja uważam, że dyskusji nie da się prowadzić na zasadzie "a u Was biją murzynów". To, że moje Towarzystwo ma w rękach były cinkciarz a być może i współpracownik służb specjalnych, nie znaczy, że Twój klub zatrzymał się na marszałku Piłsudskim i dzisiejszej świetności nie zawdzięcza byłemu agentowi wojskowej bezpieki, który majątek zrobił dzięki parasolowi ochronnemu tych służb.

                          Chętnie podyskutuję o miliardzie złotych wyrzuconym przez Majchrowskiego w krakowskie, piłkarskie błoto. Choć w zasadzie tak jak w każdym innym mieście nie ma o czym. Pieniądze utopiono w prywatne interesy. A to czy bayern71 i leona korzystają z tego, w żaden sposób nie rozgrzesza marnotrawstwa publicznych pieniędzy. Emes czy Krzysiu już milion razy o tym pisali, więc nie będę się powtarzał.

                          Comment

                          • karabach
                            Senior
                            • 09-2011
                            • 163

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
                            Życzę wszystkiego dobrego!
                            Ale ja uważam, że dyskusji nie da się prowadzić na zasadzie "a u Was biją murzynów". To, że moje Towarzystwo ma w rękach były cinkciarz a być może i współpracownik służb specjalnych, nie znaczy, że Twój klub zatrzymał się na marszałku Piłsudskim i dzisiejszej świetności nie zawdzięcza byłemu agentowi wojskowej bezpieki, który majątek zrobił dzięki parasolowi ochronnemu tych służb.

                            Chętnie podyskutuję o miliardzie złotych wyrzuconym przez Majchrowskiego w krakowskie, piłkarskie błoto. Choć w zasadzie tak jak w każdym innym mieście nie ma o czym. Pieniądze utopiono w prywatne interesy. A to czy bayern71 i leona korzystają z tego, w żaden sposób nie rozgrzesza marnotrawstwa publicznych pieniędzy. Emes czy Krzysiu już milion razy o tym pisali, więc nie będę się powtarzał.
                            O czym tu dyskutować wszak nie od dziś wiadomo że Majchrowski zszedł na psy...

                            Atak na poważnie już niedługo będzie się tłumaczył z innych swoich lub nie swoich decyzji
                            Rzeczpospolita Krakowska
                            jak wychodze to tylko na pole

                            Comment

                            • bayern71
                              Senior
                              • 06-2006
                              • 1004

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
                              Życzę wszystkiego dobrego!
                              Ale ja uważam, że dyskusji nie da się prowadzić na zasadzie "a u Was biją murzynów". To, że moje Towarzystwo ma w rękach były cinkciarz a być może i współpracownik służb specjalnych, nie znaczy, że Twój klub zatrzymał się na marszałku Piłsudskim i dzisiejszej świetności nie zawdzięcza byłemu agentowi wojskowej bezpieki, który majątek zrobił dzięki parasolowi ochronnemu tych służb.

                              Chętnie podyskutuję o miliardzie złotych wyrzuconym przez Majchrowskiego w krakowskie, piłkarskie błoto. Choć w zasadzie tak jak w każdym innym mieście nie ma o czym. Pieniądze utopiono w prywatne interesy. A to czy bayern71 i leona korzystają z tego, w żaden sposób nie rozgrzesza marnotrawstwa publicznych pieniędzy. Emes czy Krzysiu już milion razy o tym pisali, więc nie będę się powtarzał.
                              Nie można zawężać wszystkiego do ekonomii. Jeśli tak będziemy postrzegać rzeczywistość trzeba będzie zamknąć biblioteki, dużą część teatrów i część połączeń kolejowych. Cywilizowane kraje fundują sobie ekstrawagancje w postaci igrzysk. W Polsce również tak uczyniono.
                              Drażni mnie jedynie fakt wypominania stadionu Legii. Lepiej się przyjrzeć Śląskowi, który nie dość że dostał stadion 1,5 raza większy to w dodatku miasto zmuszone jest finansować działalność podstawową. I to jest patologia.
                              A agentami nie ma się już co przerzucać bo w obecnym systemie tej sytuacji się już nie wyprostuje.

                              Comment

                              • relaksio
                                Member
                                • 01-2009
                                • 96

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71
                                Wasz klub (Wisłą/Telefonika - idąc Twoim tropem) jako instytucja deficytowa jest kaprysem sponsora, który jeśli zechce przeniesie klub do Radzionkowa bo tam będzie miał niższe koszty. I nie znacie dnia ani godziny kiedy to nastąpi.
                                W najlepszym wypadku do Radzionkowa.Bo stadion już chcą Chińczykom sprzedać.
                                Coś ma wspólnego z nimi,bo budowali go po "chińsku",a i wygląd jakiś taki z tamtego systemu.
                                POLAKIEM jestem i dobre
                                PIWO nie jest mi obce...

                                Comment

                                Przetwarzanie...